All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. cincin27

Jak wyłączyć alarm

Da się chociażby wyłączyć alarm przyciskami głośności. Zegar->3 kropki u góry->Ustawienia->Przyciski głośności->Odrzuć
  3. Adamerio

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Witam Jakie są różnice między wersją 'global' a 'eu'?
  4. Edziu90

Konfiguracja APN Play Redmi 7

Niestety jak resetuje do ustawień fabrycznych to jest to samo. Może przy tym konkretnie modelu jest jakiś problem.
  5. radier

Takie rzeczy pobierają się same przy pierwszym uruchomieniu telefonu z kartą SIM. Na żadnym telefonie Xiaomi w Play nie musiałem nigdy kombinować.
  6. Edziu90

Witam, Ma ktoś może Redmi 7 w sieci Play i mógłby powielić się konfiguracją internetu i mms, od 2 dni próbuję ustawić i nadal internet nie działa.
  7. Today
  8. Pilek19

Mi 9 a słuchawki innych producentów

Stereo0 xD dziękuję, pomogło xDDD
  9. jest możliwość ustawienia dźwięku dla aplikacji, robisz to z samego programu lub z ustawień systemowych tam gdzie masz zarządzanie wszystkimi aplikacjami: przykładowo dla aquamail wybierasz "powiadomienia o wiadomościach"-->"zarządzaj notyfikacjami" - i tu jak widzisz są systemowe ustawienia, ty wybierasz "dźwięk" i tyle trafiłbyś w to samo miejsce idąc prze "ustawienia"-->Aplikacje Zarządzanie-->Aquamail-->Powiadomienia-->Powiadomienia o wiadomościach (oczywiście kartę wcześniej musisz włączyć opcję "Dźwięk" w powiadomieniach)
  10. Nazwa przedmiotu: telefon Xiaomi Mi MIX 3.Opis: Telefon Mi MIX 3 w wersji 6/128 GB. Kolor Sapphire Blue. Telefon zakupiony jakieś trzy miesiące temu, z oficjalnej dystrybucji (Mi-home.pl). Od wyjęcia z pudełka noszony w etui, a na ekranie naklejona folia 3MK. Całkowicie sprawny, bez rys czy uszczerbków. Bardzo dbam o telefony, więc mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest w stanie sklepowym. Mechanizm slidera bez nienaturalnych luzów. W zestawie paragon, a także wszystko to, co było oryginalnie w pudełku, plus kilka dodatkowych etui oraz jedna, zapasowa folia ochronna na ekran. Na tę chwilę na telefonie jest stabilne MIUI Global (bootloader jest zablokowany). Na życzenie mogę odblokować bootloader i zainstalować MIUI Polska/EU. Cena: 1800 PLN plus KW - do uzgodnienia (15 PLN kurier, 8,99 paczkomat InPost. Mogę wysłać przesyłkę pobraniową, jednak wówczas wymagam 20 PLN wpłaty na konto przed wysyłką, na wypadek nieodebrania przesyłki. Proszę w tym względzie o wyrozumiałość).Aukcja allegro/olx: na życzenie mogę wystawić telefon na aukcję, jednak wiązać się to będzie z dodatkowymi kosztami - prowizja Allegro. Do ustalenia z zainteresowanym(ą).Kontakt: PWZdjęcia: wkleję po południu.
  11. stereo0

Może jack jest troszkę innej budowy i musisz go mocniej wepchać w przejsciowke. Nie powinno być zadnego problemu z jakimikolwiek słuchawkami i kazde powinny dzialac. Ewentualnie te od iphona mogą mieć problem z mikrofonem i sterowaniem z pilota bo maja odwrotnie piny na jacku
  12. nołbady

Przeglądarki, puffin etc

W takim razie spróbuj pobrać instalkę z Google Play za pomocą tej stronki https://apps.evozi.com/apk-downloader/ Wklejasz link do apki z Google Play i jedziesz. Albo zainstaluj sobie Aptoide TV http://m.aptoide.com/installer-aptoide-tv To coś jak Google Play, tylko że nie ogranicza się do apek kompatybilnych z ATV. Nie będziesz musiał za każdym razem pobierać instalek, jeśli będziesz chciał zainstalować apkę, która jest przeznaczona na standardowego androida. Jest tam praktycznie wszystko.
  13. K4r0lSz

U mnie po przejściówce śmigają Sennheiser'y... bez problemów.
  14. Witam, mam pytanie odnośnine płatności NFC nie chcę zakładać kolejnego tematu. Mianowicie posiadam telefon kupiony na allegro ale nie z polskiej dystrybucji po numerze imei sprawdzezniu wyskakuje powiadomienie This is a Mi 9 6GB RAM 128GB ROM Ocean Blue Delivery address: Luxembourg moje pytnie bo nie działa mi ani google pay ani płatność przez aplikacje ing gdzie jest dodana karta w obu wypadkach wyskakuje informacja: karta nie obsługiwana czy zalecenia z wcześniejszego postu powinny pomóc? Dodam że wersja miui global 10.2.9.0(PFAMIXM) i jakoś nie chce się zaktualizować, powinienem zmienić region na luxemburg aby nastąpiła aktualizacja? Dziękuje z góry za odpowiedź.
  15. Witam. Mi 9 po podłączeniu przejściówki do Jacka i słuchawek od poprzednich telefonów: Huawei i Samsung nie rozpoznaje sluchawek. Jednocześnie wykrywa bez problemu nauszne Creativa których używam do komputera. Ktoś ma podobny problem lub zna rozwiązanie? Czyżby Xiaomi blokowalo słuchawki od innych telefonów celowo?
  16. Problem występuje na każdych słuchawkach testowałem wiele różnych, nie wydaje mi się że gniazdo jest wyrobione a equalizer daje mierne efekty. I wszystkie grają dużo głośniej nie ciszej co psuje jakość dźwięku.
  17. lukio90

Tuner dvb-t2

Cześć. Mam problem mianowicie chciałem korzystać z tv naziemnej w redmi 4 ale telefon nie wykrywa urządzenia uznałem że jest uszkodzony po zakupie drugiego jest to samo. Urzadzenie jest z dalekiego wschodu instalowalem wiele programów ale żaden go nie wykrywa co może być przyczyną? Inne funkcje otg działają
  18. darq7

Przeglądarki, puffin etc

A jak zainstalować firefoxa z normalnego androida? Ściągnąłem z apkmirror instalkę i przy instalacji się wysypuje "aplikacja nie została zainstalowana"
  19. Aktualizacja z 20 maja działa bezproblemowo jak zawsze Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  20. JamCiTo

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Dobra... Dalej nie rozumiem problemu... Przecież masz konto gugla i jak przywiążesz, że foty ma ciskać na serwer, to robi to w tle i z guglowej aplikacji/z kompa udostępniasz co chcesz i komu chcesz.... A galeria ma działać bezstresowo na urządzeniu i dokładnie to robi... I można z jej poziomu puścić mmsa (co w gugiel-zdjęciach nie jest tak proste i oczywiste), podstawy obróbki z bardzo ciekawymi filtrami, utrzymanie porządku na urządzeniu... Chcesz udostępnić - to i tak robisz to internetowo i sobie udostępniasz z gugla, a nie dopuszczasz wszystkich do urządzenia... Nawet jeżeli korzystasz z chmury Xiaomi...
  21. mrosi

Problem roborock s50

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  22. rakers

Mi Box 4K S - zacinanie

gdzie tej opcji szukać ?
  23. nołbady

Przeglądarki, puffin etc

Możesz pokombinować z apką AdGuarda albo https://blokada.org/ - ta druga jest podobno świetna. Osobiście polecam Firefoxa przeznaczonego na "normalnego" androida. Niestety, będziesz musiał obsługiwać klawiaturą z touchpadem, ale zyskasz możliwość zainstalowania adblocka w przeglądarce tak jak na PC (Nano Adblocker + Nano Defender to najlepszy duet). Zresztą, nie potrzebujesz przeglądarki, żeby oglądać filmy/seriale online. Wystarczy Kodi z dodatkiem Cherry TV i nic więcej ci nie potrzeba. To optymalne wyjście, bardzo wygodne.
  24. paveu

Problem roborock s50

Jaki związek ma ten temat z dyskusją o aplikacjach?
  25. henio83

Mi Box 4K S - zacinanie

Przez cały tydzień miałem załączone HDMI cec i na razie wszystko dobrze działa.
  26. W miarę możliwości proszę twórców o pochylenie się nad problemem, w tej chwili downgrade do 9.5.9 wyeliminował problem.
  1. Load more activity