All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. RSL

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Mam delikatnie zaokrąglone rogi (na 5) i wygląda to spoko. Co do whatsappa to chyba jest jakiś problem samej aplikacji, ale nie mam jakiś ogromnych opóźnień . Nie nagrywam wideo, ale postaram się to przetestować.
  3. Kamil Kupiec

Hehe już mam zaokrąglone rogi mnie denerwują, jak je wyłącze to i tak nie do końca je zasłania albo pokazuje się w połowie ekranu. Powiadomienia z WhatsAppa nie zawsze dochodzą. Podczas nagrań wideo dźwięk trochę szumi (możliwe że przez firmware się zepsuło).
  4. CR2032

MIUI 9.4.18

Na Poco F1 wszystko w porządku Nie aktualizuj, bo tryb PIP zniknie. Troszku mylące z tą akt, bo jak ktoś używa automatycznego to z ficzeru nie skorzysta A żeby skorzystać wejdź w kalkulator, i w lewym górnym rogu masz taki symbol "uszczypnięcia"
  5. losmarte

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Wyświetlacz>ekran zgodny z otoczeniem Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  6. simcold

...... Uzyles wyszukiwarki w ustawieniach?..... W ułatwieniach dostepu Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  7. Pobrałem program do analizy i porównałem ze swoją Mi6.
  8. gore2kill4

Szkło hartowane

Gdzie kupiłeś szkła na obiektywy? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  9. gore2kill4

Co zyskam gdzie znajdę te opcje? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  10. tomiq75

MIUI 9.4.18

Jak. Załączyć PIP w kalkulatorze? Czy po instalacji aktualizacji 2 sklepie play apki kalkulator nie będzie problemów?
  11. Mr. Why

Poprawiłem się.
  12. Rafcio

Case

Case: 27,04 zł 30%OFF | Xiaomi Mi 9 Explore Case Nillkin Frosted Shield PC Hard Back Cover Case for Xiaomi Mi 9 Xiaomi Mi9 Explorer cases https://s.click.aliexpress.com/e/4WqQgrm Razem z połączeniem z: 33,62 zł 42%OFF | NILLKIN XD CP+MAX Mobile Screen Protectors for Xiaomi Mi 9 Explore Full Coverage Tempered Glass Film For Xiaomi Mi9 mi 9 explore https://s.click.aliexpress.com/e/ciuanCXe Według mnie prezentuje się pięknie, szkło bardzo dobrze łapie, case nie ma żadnych luzów bi ma lekko chropowate plecki. Szkło wydaje mi się że jest 0,01mm nad case, więc raczej nie powinno być z nimi problemów. Ja niestety nowe korzystam z gestów.
  13. mrosi

Jeszcze jeden reflink i pożegnasz się z Forum... Radzę zapoznać się z Regulaminem Forum, zwłaszcza z punktami 11.i 12.
  14. konstantyno110

Chcę się zamknąć w 2k p20 pro trochę za mały a mate20 czy p30 pro nie ta półka cenowa [emoji1745] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  15. gore2kill4

Jeśli priorytetem jest aparat, to celuj w Huawei. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  16. Mr. Why

Jako nowy posiadacz MI 9 Witam serdecznie, mam pytanie, jak uruchomić zegar na wygaszaczu always on display jak na poniższym zdjęciu:
  17. RSL

Z wyglądu nie. Instaluj nie p#####l, będziesz zadowolony xD
  18. konstantyno110

Witam czy przesiadając się z S8+ nie zrobię kroku wstecz jeżeli chodzi o aparat? W tym z S8+ jestem zadowolony, nie chciałbym aby zrobić kroku wstecz [emoji6] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  19. Today
  20. mrosi

MIUI 9.4.18

Od razu przypominam o tytule watku. Żeby nie było płaczu, kiedy posypią się warny...
  21. Soplus

Ja też nie narzekam, szczególnie po ostatnim oficjalnym romie. Przez 6h zjadło mi 20% przy normalnym używaniu. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  22. Antyhaker

MIUI 9.4.18

WTF, bezsens Po co robić z ludzi debili i utrudniać życie tym co tego nie potrzebują? ;C A jakie to problemy? Nie miałem żadnych od bardzo dawna.
  23. Soplus

Szkło na aparat

Ja od wczoraj mam Mocolo na obiektywie. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  24. labit

Case

Case, stylizowany na nieformalny xiaomi. Nieformalny, bo xiaomi go w końcu nie wydało. Jakość plastiku przyjemna, nie jest tak twardy jak nillkin frosted. Spasowanie z telefonem idealne. Co do ochrony to wątpię żeby był skuteczny bo jest odsłonięty z dołu i góry. Aparat lekko wystaje, ale że ma ten materiałowy uchwyt to jego odkładanie nie jest tak problemowe jak w przypadku oryginalnego z zestawu. Sam pasek rewelacja, da się trzymać telefon w lewej ręce bez obawy przed upuszczeniem. Wybrałem jestem z najtańszych za jakieś 15 PLN. Rozpiętość cenowa na Ali od 12 do 50 PLN. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  25. tomiq75

Xiaomi Dafang problem

A jaka jest ta nowa wersja firmware? Ja mam 5.5.1.419 I nic mi nie znalazło nowego. Dodam że nie mam problemów z połączeniem jedyne tylko że godzina po zmianie czasu jest inna.
  26. labit

Szkło na aparat

Jak w temacie, zamówiłem na Ali szkło na aparat. Z szkłem nie ma to wiele wspólnego, raczej jest to coś podobnego do szkła hybrydowego, i tak jak z ochroną frontu, całego nie zasłania. Nie zauważyłem problemów z jakością zdjęć. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  27. Od mi-home polecam inPost do paczkomatu, zamówiłem mi9 16 kwietnia, dzisiaj o 11 (19 kwietnia) dostałem info że czeka już na mnie w paczkomacie. Dwa dni trwało kompletowanie, a wysłanie dopiero 18 kwietnia po południu, więc sama przesyłka mniej niż 24h.
  1. Load more activity