All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. RSL

  MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Mam delikatnie zaokrąglone rogi (na 5) i wygląda to spoko. Co do whatsappa to chyba jest jakiś problem samej aplikacji, ale nie mam jakiś ogromnych opóźnień . Nie nagrywam wideo, ale postaram się to przetestować.
 3. Kamil Kupiec

  MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Hehe już mam zaokrąglone rogi mnie denerwują, jak je wyłącze to i tak nie do końca je zasłania albo pokazuje się w połowie ekranu. Powiadomienia z WhatsAppa nie zawsze dochodzą. Podczas nagrań wideo dźwięk trochę szumi (możliwe że przez firmware się zepsuło).
 4. CR2032

  MIUI 9.4.18

  Na Poco F1 wszystko w porządku Nie aktualizuj, bo tryb PIP zniknie. Troszku mylące z tą akt, bo jak ktoś używa automatycznego to z ficzeru nie skorzysta A żeby skorzystać wejdź w kalkulator, i w lewym górnym rogu masz taki symbol "uszczypnięcia"
 5. losmarte

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Wyświetlacz>ekran zgodny z otoczeniem Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 6. simcold

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  ...... Uzyles wyszukiwarki w ustawieniach?..... W ułatwieniach dostepu Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 7. Pobrałem program do analizy i porównałem ze swoją Mi6.
 8. gore2kill4

  Szkło hartowane

  Gdzie kupiłeś szkła na obiektywy? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 9. gore2kill4

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Co zyskam gdzie znajdę te opcje? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 10. tomiq75

  MIUI 9.4.18

  Jak. Załączyć PIP w kalkulatorze? Czy po instalacji aktualizacji 2 sklepie play apki kalkulator nie będzie problemów?
 11. Mr. Why

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Poprawiłem się.
 12. Rafcio

  Case

  Case: 27,04 zł 30%OFF | Xiaomi Mi 9 Explore Case Nillkin Frosted Shield PC Hard Back Cover Case for Xiaomi Mi 9 Xiaomi Mi9 Explorer cases https://s.click.aliexpress.com/e/4WqQgrm Razem z połączeniem z: 33,62 zł 42%OFF | NILLKIN XD CP+MAX Mobile Screen Protectors for Xiaomi Mi 9 Explore Full Coverage Tempered Glass Film For Xiaomi Mi9 mi 9 explore https://s.click.aliexpress.com/e/ciuanCXe Według mnie prezentuje się pięknie, szkło bardzo dobrze łapie, case nie ma żadnych luzów bi ma lekko chropowate plecki. Szkło wydaje mi się że jest 0,01mm nad case, więc raczej nie powinno być z nimi problemów. Ja niestety nowe korzystam z gestów.
 13. mrosi

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Jeszcze jeden reflink i pożegnasz się z Forum... Radzę zapoznać się z Regulaminem Forum, zwłaszcza z punktami 11.i 12.
 14. konstantyno110

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Chcę się zamknąć w 2k p20 pro trochę za mały a mate20 czy p30 pro nie ta półka cenowa [emoji1745] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 15. gore2kill4

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Jeśli priorytetem jest aparat, to celuj w Huawei. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 16. Mr. Why

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Jako nowy posiadacz MI 9 Witam serdecznie, mam pytanie, jak uruchomić zegar na wygaszaczu always on display jak na poniższym zdjęciu:
 17. RSL

  MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Z wyglądu nie. Instaluj nie p#####l, będziesz zadowolony xD
 18. konstantyno110

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Witam czy przesiadając się z S8+ nie zrobię kroku wstecz jeżeli chodzi o aparat? W tym z S8+ jestem zadowolony, nie chciałbym aby zrobić kroku wstecz [emoji6] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 19. Today
 20. mrosi

  MIUI 9.4.18

  Od razu przypominam o tytule watku. Żeby nie było płaczu, kiedy posypią się warny...
 21. Soplus

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Ja też nie narzekam, szczególnie po ostatnim oficjalnym romie. Przez 6h zjadło mi 20% przy normalnym używaniu. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 22. Antyhaker

  MIUI 9.4.18

  WTF, bezsens Po co robić z ludzi debili i utrudniać życie tym co tego nie potrzebują? ;C A jakie to problemy? Nie miałem żadnych od bardzo dawna.
 23. Soplus

  Szkło na aparat

  Ja od wczoraj mam Mocolo na obiektywie. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 24. labit

  Case

  Case, stylizowany na nieformalny xiaomi. Nieformalny, bo xiaomi go w końcu nie wydało. Jakość plastiku przyjemna, nie jest tak twardy jak nillkin frosted. Spasowanie z telefonem idealne. Co do ochrony to wątpię żeby był skuteczny bo jest odsłonięty z dołu i góry. Aparat lekko wystaje, ale że ma ten materiałowy uchwyt to jego odkładanie nie jest tak problemowe jak w przypadku oryginalnego z zestawu. Sam pasek rewelacja, da się trzymać telefon w lewej ręce bez obawy przed upuszczeniem. Wybrałem jestem z najtańszych za jakieś 15 PLN. Rozpiętość cenowa na Ali od 12 do 50 PLN. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 25. tomiq75

  Xiaomi Dafang problem

  A jaka jest ta nowa wersja firmware? Ja mam 5.5.1.419 I nic mi nie znalazło nowego. Dodam że nie mam problemów z połączeniem jedyne tylko że godzina po zmianie czasu jest inna.
 26. labit

  Szkło na aparat

  Jak w temacie, zamówiłem na Ali szkło na aparat. Z szkłem nie ma to wiele wspólnego, raczej jest to coś podobnego do szkła hybrydowego, i tak jak z ochroną frontu, całego nie zasłania. Nie zauważyłem problemów z jakością zdjęć. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 27. Od mi-home polecam inPost do paczkomatu, zamówiłem mi9 16 kwietnia, dzisiaj o 11 (19 kwietnia) dostałem info że czeka już na mnie w paczkomacie. Dwa dni trwało kompletowanie, a wysłanie dopiero 18 kwietnia po południu, więc sama przesyłka mniej niż 24h.
 1. Load more activity