All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Norbix029

MIUI 9.5.16/17

Właśnie zainstalowałem tą wersję xiaomi.eu na Mi 9 6/128 i mam pytanie. Mianowicie jak wykonać potem update ?. Rom wgrywałem do telefonu przez adb push do /tmp i potem dopiero w TWRP.
  3. convi33

Blokada telefonu po wgraniu MIUI

Dokładnie jak kolega wyżej gość od którego kupiłeś musi mieć powiązane konto z tym tel musi odpiąć urządzenie ze swojego konta. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  4. emarcin

GCam

MGC_6_1_021_xcam6_beta5 https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/MGC_6_1_021_xcam6_beta5.apk Changelog: Fixed superwide lens 16mp Fixed AWB for all pixel models Removed some options in menu Added Xlib 2.2 ( with stock sharpness) Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  5. Witam. Kupiłem rozbity model z olx gdyż miałem ekran i uszkodzoną płytę główną. Zamieniłem co trzeba. Odpalam - działa. Ale brak haseł do xiaomi i ostatniego konta Google. Bootloader zablokowany. Co mogę zrobić? Jakiś kontakt z support xiaomi?
  6. Today
  7. Anubis

Szkło ochronne, folie - jakie ?

3MK Flexible Glass , najlepsze ze wszystkich które używałem .
  8. Ogarnąłem temat. po wielu próbach udało mi się aktualizować go i dzisiaj z aktualizowałem do przez apke FloleVac do wersji 1768 i odziwo zaczął mi działać normalnie i nawet aplikacja Mi Home zaczeła go widzieć normalnie jak powinna i to wszystko na Chinskim serwerze a najlepsze jest to że wcześniej na tej wersji mi nie chciał działać przez Mi Home a tu prosze. Teraz jestem mega zadowolony i mam nadzieję że się już nic nie wykrzaczy, mimo to dzięki za wszelką pomoc. Pozdro
  9. emarcin

[TUTORIAL] YouTube Vanced - działa w tle

@a-f-l zastosowałeś się do Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  10. Istnieje jakaś modyfikacja, która pozwalałaby zmieniać czułość mikrofonu (zmniejszyć)? Chodzi o to, że gdy nagrywam film w miejscu, gdzie jest bardzo głośno, np. w klubie, to na filmie nie słychać praktycznie w ogóle muzyki. Zamiast tego jest buczenie i jeden wielki trzask. Podejrzewam, że zmniejszenie czułości mikrofonu pozwoliłoby chociaż trochę rozwiązać ten problem. Jakość dźwięku na filmach nagrywanych telefonami znajomych w tych samych miejscach to bajka, słychać wszystko bardzo ładnie i wyraźnie. Próbowałem nagrywać jednym głównym mikrofonem a także dwoma dostępnymi w telefonie mikrofonami - efekt cały czas jest ten sam. Przejrzałem google oraz forum i nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Odpowiedzi są albo do starszych wersji systemu, albo w odpowiednich wątkach nie ma ich w ogóle. Ewentualnie rozważam jeszcze opcję - mikrofony mogły się już trochę "zużyć" z takiej racji, że mój telefon ma już 3 lata. Tutaj rodzi się kolejne pytanie - czy w takim razie pomogłaby wymiana mikrofonów na nowe zamienniki, czy telefon jest po prostu za stary, by mógł nagrać takie dźwięki i nawet wymiana mikrofonów nie pomoże?
  11. Ja Ci tylko mogę powiedzieć, że nie mam takiego problemu, ładuje mi na wszystkich przewodach, nawet po zastosowaniu przejściówki, ale wszystkie nieoryginalne wylatują, nie trzymają się :/
  12. Kamera zainstalowana w domu gdzie jest Neostrada z routerem Sagemcom ADSL działa bez problemu. W drugim miejscu też jest Neostrada tyle, że VDSL i router Funbox 2 i tu są problemy. Działa zaraz po zainstalowaniu, potem przestaje. Jeśli ktoś miał taki problem to proszę o pomoc, bo mi już ręce opadają...
  13. michlacz231

Czas czuwania, SOT na baterii.

Nie dużo, tak samo że źle jak baterie rozładowujesz do 0 , bateria nigdy całkowicie do zera się nie rozładowuje.
  14. Krzysztofz

Głośnik główny

Część, mam problem z glosnikiem, od kiedy podłączyłem słuchawki i przez nie prowadziłem rozmowe to odtwarzanie muzyki i wszystkich multimediów odbywa się przez głośnik do rozmów telefonicznych, a ten główny głośnik na dole wgl nie dziala, wie ktoś jak można to ustawić czy coś ?
  15. a-f-l

[TUTORIAL] YouTube Vanced - działa w tle

Wypróbowałem pierwszą i drugą metodę i ciągle nic. Na przycisku zgadzam się - mieli w nieskończoność. Instalowałem chrome - różne wersje poniżej V74, czyściłem pamięci i dane MicroG i YouTube Vanced - nie pomaga...............
  16. Witam mam pytanie jak jest z baterią na tej nowej aktualizacji 10.3 coś poprawili?? A najlepiej jeśli ktoś się wypowie co używa xiaomi eu bo jestem na 9 i się zastanawiam nad przejściem bo global miałem problemy z baterią Z góry dzięki za pomoc
  17. Taziff

MIUI 9.5.16/17

MiMix2 mam problem z Facebookiem. Cały czas crashuje od tej aktualizacji. Próbowałem czyścić dane, wgrywać na nowo aktualizacje, wpis cache/dalvik i dalej to samo. Ktoś napotkał taki problem?
  18. simcold

MIUI 9.5.16/17

Działa. Włącz gesty ekranowe i je wyłącz ewentualnie między zrób restart. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  19. Orientuje się ktoś na jakim systemie obecnie działa NFC i płatności zbliżeniowe Google Pay w Mi Mix 3? Dodam, że nie chce wgrywać roota i naprawiać tego na sztukę, a znudziło mi się czekanie, chce w pełni funkcjonalny sprzęt. Jedynym sposobem pewnie jest powrót na oryginalny system, prawda? Jeśli nie, to niech ktoś mnie poprawi. Przy okazji prosiłbym o podrzucenie instrukcji jak poprawnie zablokować telefon i przywrócić do wersji oryginalnej systemu Global. Ps. Czy na wersji Global jest już dostępny czarny motyw?
  20. Witam! Jestem obecnie na najnowszej wersji Xiaomi.eu i mam problem z dużym zużyciem baterii przez Google Play Services. Jest to około 30% czasami nawet zbliża się do 40%. Czyściłem cache w recovery TWRP, próbowałem czyścic cache Google Play Services i Google Play Store jednak nic to nie dało. Telefon również dość szybko rozładowywuje się nawet gdy jest wygaszony. Poczytałem trochę na innych forach i mówili o wyłaczaniu niektórych funkcji jak np skanowanie WLAN i Bluetooth, wyłączenie uprawnień lokalizacji dla niepotrzebnych aplikacji itd jednak jak na razie nic nie działa. Czy ktoś może miał podobny problem i wie jak to rozwiązać?
  21. BALezniak

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Nie wiem od kiedy, od kilku tygodni chyba (a raczej od momentu wersji 16) zegarek sfiksował i źle nalicza kroki. Krok mam zdefiniowany na 75 cm. Przykład: mam dziś zrobiony szybki marsz (rejestracja jako spacer) 8km, a kroków raptem do tej pory 8168 (z czego gdy zaczynałam trening było ok 750). Oprogramowanie zaktualizowane już jakiś czas temu, podłączyłam się na oryginalną apkę, tak by mi poustawiało wszystko. Czy jest jakaś funkcja zaszyta, której nie widzę, żeby to naprawić i poprawnie skalibrować?
  22. Rozumiem, że po blokadzie powinno to tak wyglądać w Chrome?
  23. Orjon

MIUI 9.5.16/17

Tu masz...
  24. maciek04

MIUI 9.5.16/17

A nie dało by się zrobić pączki pod te modele?
  25. Han Solar

MIUI 9.5.16/17

Mi 6 jest problem, nie działa w ogóle przycisk home, ani jako czytnik, ani jako rzeczony przycisk home. Ktoś wie czy da się coś z tym zrobić? Jednak trochę się przydaje.
  1. Load more activity