All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. zrób takie zdjęcie jak kolega @pixelq to będzie można cokolwiek porównać. Na razie nie ma jak
 3. tpawel

  Mi MIX 4

  Z tego co widzę ostatnio pomiędzy miesiąc a dwa. Nie ma zbyt dużej zwłoki ( oprócz mi9t pro)
 4. A taki jest u mnie w m365pro po wymianie w serwisie na pierwszy rzut oka niby takie same ale czy na pewno...
 5. Witam od kilku miesięcy wisi mi na górnej belce powiadomienie o aktualizacji redmi note 5 4/64. Mam pytanie jak zlikwidować to powiadomienie? I czy zaktualizować system? Ogólnie jestem zadowolony z telefonu . Mam już go prawie rok . Pytanie czy nowy system nie pogorszy mi aparatu , baterii ?bo czytam że właśnie baterie strasznie drenuje więc wolę nie aktualizować. Lepszym rozwiązaniem byłoby zlikwidowanie tego powiadomienia. Poza tym telefon system nowy sobie pobrał przez sieć GSM a kiedyś było tak by nie aktualizować przez sieć GSM bo można było łatwo uwalić telefon. Nadal tak jest?
 6. @onken Nie myl pojęć !!! Pytanie było o Androida Q więc pisząc wcześniejszy post miałem na myśli ogólne działanie systemu a nie aplikacji firm trzecich. Aplikacje mogą być nie kompatybilne z Androidem Q lecz w tym przypadku pretensje do developerów. Ogólnie system działa bardzo dobrze i stabilnie.
 7. Patch można zastosować w wersjach latin 1.1.5.12 i 1.1.5.36 oraz w wersji nie latin 1.1.2.05. Volkov wprowadził innowację polegającą na oddzieleniu aplikacji od patcha i teraz patch musi pasować do konkretnego firmware'u a apki są uniwersalne i na dodatek przechowywane w zasobach (dzięki temu jest więcej miejsca na modyfikacje)
 8. Today
 9. Witam, czy ktoś z Was używa może drukowania przez Google Cloud print? W poprzednim telefonie (S7 Edge) bez problemu drukowałem. Na Mi 9 nie widzi mi w ogóle drukarki. Próbowałem ponownie dodać drukarkę do konta, reinstall aplikacji Cloud print, reset ustawień drukarki - nic nie pomogło. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 10. to nie wina telefonu tylko tego całego MIUI. Mnie dla odmiany jakiś czas temu kiedy wsadzałem kartę sim po wyłączeniu telefon już nie wstał i wisiał na bootloaderze. Pomogło dopiero nadpisanie systemu z TWRP. Wszystko wróciło do normy a danych nie straciłem. Od tej pory zawsze trzymam instalkę MIUI i marnuje cholerne 2Gb pamięci nie wiem po co. Roger
 11. Yesterday
 12. W Aqua Mail przy IMAP Push nie działają powiadomienia ale przy wyłączeniu tej opcji, a włączeniu Synchronizacji wg harmonogramu już tak. Ustawiłem sprawdzanie poczty co 15 minut i mam powiadomienia dźwiękowe. Przy AOD niestety nie wyświetla ikonki na ekranie.
 13. Tak wygląda Mi 9T z Nillkin Nature TPU bezbarwne. Przez kropki nie widać karbonowego wzoru. Poza tym pogrubia telefon, dostaje się kurz za etui, łatwo się rysuje i palcuje. Na plus pewne trzymanie telefonu w dłoni oraz świetne działanie bocznych przycisków.
 14. Owo gniazdko nie ma pomiaru energii niestety :/
 15. Niestety zainstalowałem także tą wersję TWRP i u mnie to samo. Nie tylko, że nie działał to się z niego cegła zrobiła.Po unbricku musiałem zainstalować MiFlashem Chińską wersję deweloperska. Jednak wystąpił kolejny problem. Po 30 minutach działania telefon znowu ma czarny ekran, a gdy wciskam przycisk power wraca na 1 s. Jest to wina softu czy coś w komórce nie tak? Instalowałem według tego poradnika: https://androidfilebox.com/tips/how-to-install-miui-fastboot-rom/ Rom: tiffany_images_V9.0.3.0.NDBCNEI_20171026.0000.00_7.1_cn
 16. Titanium backup też ? Xpoosed też ? Więc chyba nie wszystko....
 17. A czy czujnik temperatury i wilgotności z Aquara (aliexpress: LINK) będzie działał dla ustawień EU? Jeśli nie, to jaki wybrać? Po czym rozpoznać co działa?
 18. Aranruth

  Mi MIX 4

  Podobno 24 września ten telefon będzie miał swoją premierę w Szanghaju. Ile średnio czasu zajmuje wyjście telefonu u nas po premierze w chinach?
 19. Ano nie :/ Nie wiem o co chodzi, ale nie mogę nic wrzucić na telefon. "Przyjmuje" 100-150 MB i koniec. Spakowałem rom na 100MB pliki, mogę wrzucić maksymalnie 2-3. Okno od kopiowania się zawiesza i po chwili znika. Po restarcie telefonu pliki, które się przerzuciły ważą 0 K lub pliki po prostu znikają. Wcześniej nie było tego problemu - wrzuciłem np. magiskowego uninstallera.
 20. Super, dzięki. Znalazłem na Gearbest (https://m-pl.gearbest.com/smart-socket-plug/pp_009500009699.html). Jeszcze nie zamawiałem tam nigdy. Ale zaraz spróbuję. Wiesz może czy ma pomiar energii? Nie doczytałem nigdzie. Bardzo by się przydał.
 21. Wcześniej pisałeś o Usługach Google Play: To są różne rzeczy.
 22. Mi chodziło o bez roota. Po co sobie kłopotów robić.
 23. Jeśli weźmie się ostatnie wersje m365 i pro to nie ma żadnej różnicy w kontrolerze. Sprawdzone naocznie. Jakby jednak ktoś dłubał i chciał sprawdzić to proszę Kontroler m365
 24. Szkoda. Pobierz i wgraj tę samą wersję miui w twrp. Wyczyść tylko cache & dalvik.
 25. Za dużego wyboru nie masz ale na 99 o ile coś grubszego w sofcie nie padło. Zresztą masz chyba na koncie xiaomi ustawione synchro? Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 26. @pobudi jesteś tego na 100% pewny? @frrancuz nie wspomniałem o tym, ale pierwsze co zrobiłem to wrzuciłem paczkę uninstallera magiska przez twrp, niestety nic to nie pomogło (z tego co pamiętam rzygnęło jakimś errorem - nie pamiętam teraz)
 1. Load more activity