All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. I jak trzymasz vol+ i power to odpala zwykle twrp? Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu
  3. Witam wgrałem na mój MI 9 SE Miui polska 9.7.4 i podczas próby dodania karty i skonfigurowania google pay wywala mi komunikat że nie można skonfigurować ponieważ system został zmodyfikowany lud zrootowany. Coś jest nie tak czy to normalne na tej wersji romu ?
  4. Ktoś ładował MB4 od 0 do 100% ? Ile czasu potrzeba na naładowanie akumulatora opaski od 0 do 100?
  5. Przykleilem idealnie szkło nillkina i po paru dniach odeszło na górnych krawędziach ale nie od brzegu tylko minimalnie dalej na kształt trójkąta. Czy istnieje jakieś szkło które prrzyklei się bez problemu?
  6. Może jakiś wadliwy egzemplarz. Jeszcze żaden sprzęt od BlitzWolf mi nie nawalił, trochę ich mam. Mam poprzedni model, FWC-3, od marca 2018 i cały czas działa OK. Codziennie, a nawet kilka razy dziennie używana. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  7. Nie zrobiłeś fastboot boot recovery img Wysłane z mojego Oppo Reno przy użyciu Tapatalka
  8. Opona jak narazie trzyma wczoraj zamuwiłem 10 calowe i w tedy zaleje mlekiem tylko jeszcze nie wiem jakim, jest tego dużo. Jakie polecacie bo niestety to będzie mój debiut z bezdętkowcem. Co do podkładki pod błotnik naradzie się wstrzymałem zawsze jest czas żeby zamówić a może obejdzie się bez niej.
  9. Jakich komend używasz w adb? Najlepiej pokaż adb z komendami jak już "zainstalowałeś" Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu
  10. A mi znowu po aktualizacji 'System Android' wpieprzył od groma procent i mam jeden z najgorszych wyników No ale może to przypadek, zobaczymy co będzie dalej.
  11. U mnie na Mi9 + a2mobile normalnie działa. Karta jak każda inna wiec nie wydaje mi się by coś było niezgodne. Ostatnio a2mobile miał awarię jeden dzień ale teraz powinno działać? Jeżeli nie to może infolinia a2 bo coś z kartą/usługą?
  12. @talib1990 jak tak mówisz to będzie te 500mA. Grunt, że umie utrzymać baterię na załączonej nawigacji.
  13. Czy możecie mi wytłumaczyć jaki błąd popełniam? Tel odblokowany, wgrałem już różne wersje TWRP 3.3.1.30 / 34 /35 i każda wygląda tak samo nie widzę opcji wgrania romu
  14. A kurde ale ślepy jestem na stable był przełącznik, w aplikacji aparat zrezygnowano z możliwości podbicia kontrastu i ostrości.
  15. QBAQ

MIUI 9.7.18

@Suchy_PL_ na dole masz trzy kropki
  16. A co to jest? Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu
  17. Jeśli chodzi o różnice w wyglądzie czcionek to najlepiej wgrać najpierw jedne potem drugie i samemu porównać a później wgrać te które bardziej odpowiadają nic złego się nie wydarzy. Jakichś większych różnic nie ma.
  18. Dlaczego w aplikacji aparat nie mam jak włączyć szerokiego kąta?
  19. U mnie pomogła tylko ostatnia opcja z wgraniem fixa przez magisk i Gpay śmiga.
  20. Cześć. Też mam problem z bipem ale chyba troszkę inny. W połowie treningu gubi mi fixa i przestaje rejestrować trasę. Wczoraj podczas jazdy na rowerze zgubił mi dwa razy. Żona też ma Amazfita i u niej też taki problem się pojawił. Zdarza się to również u inynch?
  21. Today
  22. Oryginalne opony mają od nowości mikro otwory, są jak sito, bez uszczelniacza będzie złazić powietrze. Być może te nowsze z inny bieżnikiem są bardziej szczelne, ale jeszcze ich nie zakładałem.
  23. Cześć. Wczoraj przyszła do mnie opaska mi band 4 i po przesunięciu palcem w prawo wyskakuje mi Alipay. Czy to oznacza że Chińczyk wysłał mi wersje NFC ? Czy jest możliwość wyłączenia tego ?
  24. W nowych betach nie pomogę. Ogólnie na błąd softu nie harda. Wygląda to jak artefakt jakie mam z AI (dopóki się nie nauczy danych warunków) przy szybkich, gwałtownych ruchach... Tak jakby nakładał jak w g-camie kilka klatek na siebie naraz bez korekcji.
  25. Wracając do tematu SOT to polecam wgrać nową aktualizację (28.0). 4h 15 min na ekranie na ten moment, 1,5 dnia na czuwaniu i jeszcze ponad 1/3 baterii została. Myślę, że na tej wersji softu dało by się zbliżyć do 7h gdyby ktoś w jednym dniu tyle zrobił - bo u mnie niewątpliwe te prawie 2 dni czuwania swoje też odciągnęły, a z matematyki wynika, że i tak do jakiś 6,5h do 0% bym dociągnął. Także moim zdaniem jest zauważalna poprawa względem poprzedniej wersji, potestuje dalej i zobaczę jak będzie.
  1. Load more activity