All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Witam, Kiedy można się spodziewać romu od miui polska dla 8T (willow)??
  3. 1. Odblokowujesz bootloader 2. Instalujesz twrp i robisz odszyfrowywanie partycji i następnie czyscisz cały soft w twrp. Dajesz reboot -> recovery 3. Wtedy uruchamia Ci się jeszcze raz do twrp ale masz odszyfrowywana partycje 4. Wrzucasz soft do telefonu z kompa i instalujesz przez twrp. Potem po uruchomieniu wchodzisz znów do twrp i instalujesz magisk. Tylko po co Ci on :)
  4. Trochę strach zamawiać. Dużo ocen a brak opinii. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  5. Ustawione według Play i BOK też już był grany. Ech.. no nic.
  6. Today
  7. Czy ktoś rozwiązał problem z komunikatem: Nie udało się dodać.Kod błędu:-1 Mam taki sam problem podczas próby powiązania konta i nie potrafię doszukać się rozwiązania po Udało mi się to rozgryźć, odblokowałem bootloader. Podczas resetu do ustawień fabrycznych nie pamiętałem hasła i utworzyłem inne konto, które używałem aż do wczoraj. Przypomniało mi się to i zresetowałem hasło do poprzedniego konta Xiaomi i połączyłem oba konta w to poprzednie. Jak to zrobiłem, problem z błędem -1 zniknął i udało mi się odblokować bootloader
  8. Bateria super na mi9 se
  9. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. Nie chciało mi przywrócić adaway który na poprzednim telefonie był jako systemowy, zwykłe aplikacje przywrócił.
  11. Powinno wszystko zostać, chyba że telefon nie wstanie to wtedy będziesz musiał zrobić reset z poziomu recovery. Szansa niewielka ale zawsze lepiej mieć backup.
  12. a jeśli chce zainstalować na laptopie te potrzebne rzeczy do odblokowania MIUI, to jak to zrobie na linuxie, ponieważ plików .exe niestety nie moge otworzyć
  13. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  14. Jeżeli zrobiłeś to teraz i po włączeniu danych mobilnych ( po przywróceniu i restarcie) telefon dalej nie łączy się z netem, to spróbuj ustawić APN internet według tego: https://www.play.pl/pomoc/serwis/reczna-konfiguracja-telefonu.html (numeru wpisywać nie musisz) zapisać i zrestartować i musi działac, jeżeli nie będzie dalej, to wtedy już tylko BOK lub wymiana akrty sim.
  15. Nezumi

redmi note 7 fastboot

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  16. sudo apt-get install libmtp mtp-detect sudo apt-get install mtpfs sudo mtpfs -o allow_other ~/mnt Instalujesz z konsoli Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  17. Robione już było, nie raz :/
  18. azzio

redmi note 7 fastboot

Witam, otóż jak w tytule zdecydowałem się odblokować mój system MIUI na xiaomi redmi note 7 który niedawno otrzymałem, lecz gdy przeszedłem w tryb FASTBOOT i chciałem podłączyć laptopa do telefonu (linux) na laptopie żaden komunikat nie wyskoczył o podłączeniu telefonu i jak to zrobić krok po kroku z systemem linux i android do redmi note 7 ?
  19. Ja tylko powiem, że w międzyczasie odesłałem telefon do mi-home.pl jako rękojmia z żądaniem wymiany na nowy. Zamiast wymieniać na nowy zproponowano mi zwrot 200 od ceny na fakturze (kupiłem za 2k) i dalsze korzystanie z telefonu. Czyli miałbym średniodziałający mi9 za 1800. Więc ich wyśmiałem w duchu i nie zgodziłem się na to. Wysłali mi nowy, wczoraj minął czas i odblokowałem bootloader. Dziś wgrałem miui 9.12.5 i póki co działa dobrze. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  20. Witam, otóż jak w tytule zdecydowałem się odblokować mój system MIUI na xiaomi redmi note 7 który niedawno otrzymałem, lecz gdy przeszedłem w tryb FASTBOOT i chciałem podłączyć laptopa do telefonu (linux) na laptopie żaden komunikat nie wyskoczył o podłączeniu telefonu i jak to zrobić krok po kroku z systemem linux i android do redmi note 7 ?
  21. Play powinien działać "z buta" bez dodatkowych ustawień... Przywróć APN do domyślnych, zrestartuj telefon i sprawdź....
  22. Wiem że soft indonesia ma nagrywanie rozmów. Ale mi chodzi o roota też. Co do softu indonezyjskiego - chodzi o dokłatnie ten? Strona: https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/ -> Redmi Note 8 Pro Indonesia Stable Recovery V11.0.1.0.PGGIDXM 9.0 Download 2.1 GB Czym się różni typ - fastboot vs recovery? Z bootloaderem to wiem - już mi tydzień upłynął, miałem czekać 160 godzin. Dzięki za dotychczasową pomoc! Marcin
  23. @up Wszystko zostanie (przynajmniej powinno ). U mnie nigdy nic złego się nie stało.
  24. Więc już wiem, jak ktoś dzwoni obrazek jest na całym ekranie. Po odebraniu robi się w takie małe kułeczko. Mam inne pytanie. Jak mam włączony ekran i ktoś dzwoni dialer nie wyświetla się na całym ekranie a tylko na górze ekranu nazwa kontaktu z opcja odbierz i odrzuć. Jak zrobić by za każdym razem było na pełnym ekranie? Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  25. Może głupie pytanie zadam, czy jak wgram tego nowego Androida 10 i MIUI 11 z tego pliku ZIP, to wszystko co mam w telefonie się zachowa czy skasuje? Bo rozumiem że jakbym wgrał przez OTA to wszystko by mi się zachowało, a jeśli wgram z pliku to też? Wybaczcie nie siedzę w temacie, także się nie orientuję.
  26. W ostatnim czasie przerobiłem już sporo szkieł/hybryd czy hydrogeli. Na ten moment dla mnie najlepszą opcją jest https://pl.aliexpress.com/item/32983029707.html Czujnik zbliżeniowy działa normalnie. Jako że jest to szkło, to palec ślizga się zdecydowanie najlepiej z tych wszystkich przetestowanych przeze mnie opcji. Dodatkowo czarna ramka po bokach jest bardzo wąska, dzięki czemu nie ucina ekranu, jak np. miało to miejsce w Neo Glass, czy Flexible Glass Max.
  27. Nie mogę ogarnąć skąd się bierze taka sytuacja: Mam wyłączonego asystenta google natomiast często korzystam z komend głosowych (mikrofonik) w mapach google. Do niedawna (jednakże na innym telefonie) wciskałem mikrofon i wymawiałem nazwę ulicy lub obiektu do którego "babeczka" wyznaczała trasę. Teraz zanim to nastąpi odzywa się facet i mówi "nie potrafię pomóc z zapytaniem ...." po czym odzywa się babeczka i mówi wyznaczam trasę do ... Czy ktoś podpowie jak rozwiązać ten problem ?
  1. Load more activity