All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. KoxyDromPL

Aplikacja Aparatu

Jeśli chodzi o "Liczba Klatek" to w filmie nagranym aplikacją wbudowaną jest to ok. 12 a w aplikacji ze sklepu play ok. 30
  3. borsodi

Temat o ładowarkach

Jest to element z taśmą typu 3m, raczej do przyklejenia do deski, nie do szyby. Kabel, standardowa długość ok 1m. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  4. barbarosg

Temat o ładowarkach

W zestawie jest ta przyssawka umożliwiająca przyklejenie do szyby czy tylko kratka? Jak długi jest kabelek? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  5. michalm83

Zbiór recovery do MI9

Wieczorem będę miał odblokowany bootloader więc przetestuje czy wszystko działa.
  6. Wg. recki Majsterego Pirza 5h Sot to maksymalne możliwości tej baterii. Częściej koło 3,5h.
  7. simcold

Zbiór recovery do MI9

Na xda piszą że to najnowsze dzieło od LR team. Wrzucilmi dziala. Już niby w nim nie trzeba zmieniać updated scripta Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  8. simcold

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Uzywa ktoś RevOS na mi9? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  9. borsodi

Temat o ładowarkach

Edytowany, uchwyt samochodowy. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  10. emarcin

Temat o ładowarkach

@borsodi ale jakiej ładowarce/uchwycie mówisz? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  11. Today
  12. pafnuc518

Pocophone F1 - opinie użytkowników

Dzięki Panowie . Czy Polską dystrybucje mają tylko autoryzowane sklepy? Jedna rzecz którą mnie zastanawia to wielkość ....nie macie z tym problemu ? Dlatego cały czas myśle pocco vs honor 10?? ....wiem wiem że popcco dużo szybszy i wydajniejszy
  13. borsodi

Temat o ładowarkach

Podzielę się moimi wrażeniami po dwóch wyjazdach, każdy kilkaset km z ładowarka bezprzewodowa 20w Xiaomi(uchwyt samochodowy). W zestawie jest uchwyt, ładowarka na gniazdo samochodowe, które posiada dwa wyjścia, jedno zwykle plus jedno zapewne qc4.0, kabel, przejściówka gdyby ktoś chciał zamiast montażu do kratki przykleić gdzieś. Po montażu, uchwyt jest stabilny, drgania raczej minimalne. Otwieranie i zamykanie działa sprawnie. Ładowanie 20w działa jedynie z wyłączonym ekranem, z nawigacją oceniam ładowanie na ok 10w, przy czym nie mierzyłem jeszcze dokładnie. Póki co wrażenia pozytywne. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  14. galakty

Spróbuj wejść w ustawienia, powiadomienia aplikacji, zegar i wyłącz powiadomienia na pasku.
  15. Razor65

Panowie, wypala, nie wypala - dla mnie nie jest to ważne. Mam na ekranie ikonę budzika, a nie chcę jej mieć. Pytanie czy można to w jakiś sensowny sposób osiągnąć czy nie?
  16. pl_shibby

Mi 9 SE - pytania ogólne - wątek zbiorczy

nie chodzi o tabelę, tylko prostą kalkulację, przykładowo "mi6 trzymał xxx na jednym ładowaniu, a Mi9se xxx". Albo "SoT na Mi6 to 5h a na mi9se było xxx krócej"
  17. galakty

Podczas nawigacji ten pasek ma najmniejsze znaczenie. Poza tym jeździłem w trasy po 2-3h na jasności 100% w Mi 8 i nic się nie wypaliło. To nie Samsung S8.
  18. deha77

media.extractor pożera baterie

Niestety znowu to samo a czyszczenie danych aplikacji magazynu mediów nie pomaga :/. ...Zainstalowałem 9.3.18 i znowu cisza. CDN
  19. alban7314

Instalacja Google Camera

Witam mogę prosić o szybką instrukcje wraz z działającymi linkami by zainstalować najnowszy gcam wraz potrzebnymi modułami.
  20. Bambucha1988

@galakty a mógłbyś odpowiedzieć na pytanie użytkownika co zadał to pytanie ? Używając często nawigacji wypali się.
  21. galakty

Przy normalnym użytkowaniu nie wypali Ci się pasek
  22. Bambucha1988

Może ktoś zna odpowiedź na to bo to jest ważniejsze by pasek nie wypalił za szybko. W Samsungu była możliwość ukrycia paska poprzez adb nie wiem czy to zadziałało by przy Xiaomi. Przetestuję jak będę w domu.
  23. galakty

Temat o ładowarkach

Jeśli chcesz pomocy, to wstaw link do aukcji, a nie do własnego profilu.
  24. flamner

Temat o ładowarkach

uh, powiedzcie mi czy zj***łem kupując wersję 2x usb A do tej nowej ładowarki indukcyjnej xiaomi 20w... http://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.6.2.789f5c0fsM4XV0&orderId=100990259560710&productId=32988045731
  25. emarcin

Czy to jest aż tak istotne aby wałkować temat ikony? Ja rozumiem jakby połączenie było 4g a ikona 2g ale tak... Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  26. @Kamil Kupiec jest w pierwszym poście xD
  27. mariusz.ur

Czas pracy na baterii

Właśnie widziałem parę filmików na YT i też się zastanawiam co z tą baterią w tym telefonie bo wyniki były bardzo słabe jak na serię Redmi Note
  1. Load more activity