All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. sp4ubw

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Adb, skrypt, tool all in one. Wszystko jedno. Szybko, prosto. Wszystko od dawna na forum.
  3. Witam Chciałbym przedstawić wszystkim którzy jeszcze używają ido LineageOS 16... Wymagania: oficjalne TWRP 3.3.0.0 dla ido z twrp.me Link do romu wstawię wieczorem, w pracy nie za bardzo mam jak... Aby podgrzać atmosferę zamieszczam screen Ps. Jest jeszcze mały problem z external storage czyli karta sdhc która nie zawsze widzi galeria i odtwarzacz muzyczny ale da się używać tego telefonu Ps2. SeLinux na razie jest wyłączony, jest też spora szansa nawet na oficjalne wydanie Ps3. Tego romu używam od dłuższego czasu oczywiście aktualizując go jak wyjdzie nowa wersja Nie jestem developerem tego romu, tylko go mocno te Jest już kilka romow opartych na źródłach los16 dla ido jak Pixel experience, ASOiP, SuperiorOS, HavocOS 2.5... więc ido jeszcze żyje
  4. Na GPS z firmware w wersji 18344 na mojej najdłuższej trasie 44 km (więcej niestety jeszcze nie biegłem), BIP zarejestrował trasę w 100% poprawnie, bez przerw i dziwnych anomalii.
  5. simcold

Np mając roota możesz wywalić poprzez Titanium Backup Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  6. 2dor

Hej możesz napisać jak zrobić to w inny sposób ? Nigdy nie miałem MIUI, a wchodząc z poziomu ustawień, opcje wyłączenia/odinstalowania jest nieaktywna (np. Google). dzięki za pomoc
  7. Ale ja chcę ustawić KONKRETNY dźwięk powiadomienia, a nie domyślny dźwięk powiadomienia systemu. Gdzie w AquaMail mam to zrobić?. Albo choćby w Twitterze?
  8. Czy pomalowanie czujek AQara Window Door Sensor sprayem w puszce może mieć jakikolwiek negatywny wpływ na ich działanie?
  9. Today
  10. darq7

Przeglądarki, puffin etc

Wielkie dzięki, odpaliłem dzięki Aptoide TV tylko teraz mam problem ze skrótem na pulpicie. Nawet TV app repo u mnie nie daje rady
  11. Spili

MIUI 9.5.16/17

Na Mi6 Pro w końcu się uspokoiło z odblokowywaniem odciskiem... W końcu działa ok. Płatności GP bez zarzutu (mBank)
  12. mrosi

Konfiguracja APN Play Redmi 7

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. simcold

Nie lepiej usunąć te których się nie chce? Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  14. 2dor

Hej chętnie pomogę : ) Jak chcecie pozbyć częściowo (bo wszystkiego się nie da) niechcianych aplikacji to zróbcie tak: - zmieniacie język na Angielski (UK) - wchodzicie w sklep Play - klikacie na pomoc i opinie (po angielsku będzie ofkors) - wyszukujecie frazę "disable" - klikacie w aktywny link do wyłączenia aplikacji - wejdziecie w niedostępne menu, gdzie można wyłączyć/odinstalować Facebooka, Google (google, zdjecia, filmy), itp. polecam : )
  15. cincin27

Jak wyłączyć alarm

Da się chociażby wyłączyć alarm przyciskami głośności. Zegar->3 kropki u góry->Ustawienia->Przyciski głośności->Odrzuć
  16. Adamerio

Witam Jakie są różnice między wersją 'global' a 'eu'?
  17. Edziu90

Niestety jak resetuje do ustawień fabrycznych to jest to samo. Może przy tym konkretnie modelu jest jakiś problem.
  18. radier

Takie rzeczy pobierają się same przy pierwszym uruchomieniu telefonu z kartą SIM. Na żadnym telefonie Xiaomi w Play nie musiałem nigdy kombinować.
  19. Edziu90

Witam, Ma ktoś może Redmi 7 w sieci Play i mógłby powielić się konfiguracją internetu i mms, od 2 dni próbuję ustawić i nadal internet nie działa.
  20. Pilek19

Mi 9 a słuchawki innych producentów

Stereo0 xD dziękuję, pomogło xDDD
  21. jest możliwość ustawienia dźwięku dla aplikacji, robisz to z samego programu lub z ustawień systemowych tam gdzie masz zarządzanie wszystkimi aplikacjami: przykładowo dla aquamail wybierasz "powiadomienia o wiadomościach"-->"zarządzaj notyfikacjami" - i tu jak widzisz są systemowe ustawienia, ty wybierasz "dźwięk" i tyle trafiłbyś w to samo miejsce idąc prze "ustawienia"-->Aplikacje Zarządzanie-->Aquamail-->Powiadomienia-->Powiadomienia o wiadomościach (oczywiście kartę wcześniej musisz włączyć opcję "Dźwięk" w powiadomieniach)
  22. Nazwa przedmiotu: telefon Xiaomi Mi MIX 3.Opis: Telefon Mi MIX 3 w wersji 6/128 GB. Kolor Sapphire Blue. Telefon zakupiony jakieś trzy miesiące temu, z oficjalnej dystrybucji (Mi-home.pl). Od wyjęcia z pudełka noszony w etui, a na ekranie naklejona folia 3MK. Całkowicie sprawny, bez rys czy uszczerbków. Bardzo dbam o telefony, więc mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest w stanie sklepowym. Mechanizm slidera bez nienaturalnych luzów. W zestawie paragon, a także wszystko to, co było oryginalnie w pudełku, plus kilka dodatkowych etui oraz jedna, zapasowa folia ochronna na ekran. Na tę chwilę na telefonie jest stabilne MIUI Global (bootloader jest zablokowany). Na życzenie mogę odblokować bootloader i zainstalować MIUI Polska/EU. Cena: 1800 PLN plus KW - do uzgodnienia (15 PLN kurier, 8,99 paczkomat InPost. Mogę wysłać przesyłkę pobraniową, jednak wówczas wymagam 20 PLN wpłaty na konto przed wysyłką, na wypadek nieodebrania przesyłki. Proszę w tym względzie o wyrozumiałość).Aukcja allegro/olx: na życzenie mogę wystawić telefon na aukcję, jednak wiązać się to będzie z dodatkowymi kosztami - prowizja Allegro. Do ustalenia z zainteresowanym(ą).Kontakt: PWZdjęcia: wkleję po południu.
  23. stereo0

Może jack jest troszkę innej budowy i musisz go mocniej wepchać w przejsciowke. Nie powinno być zadnego problemu z jakimikolwiek słuchawkami i kazde powinny dzialac. Ewentualnie te od iphona mogą mieć problem z mikrofonem i sterowaniem z pilota bo maja odwrotnie piny na jacku
  24. nołbady

Przeglądarki, puffin etc

W takim razie spróbuj pobrać instalkę z Google Play za pomocą tej stronki https://apps.evozi.com/apk-downloader/ Wklejasz link do apki z Google Play i jedziesz. Albo zainstaluj sobie Aptoide TV http://m.aptoide.com/installer-aptoide-tv To coś jak Google Play, tylko że nie ogranicza się do apek kompatybilnych z ATV. Nie będziesz musiał za każdym razem pobierać instalek, jeśli będziesz chciał zainstalować apkę, która jest przeznaczona na standardowego androida. Jest tam praktycznie wszystko.
  25. K4r0lSz

U mnie po przejściówce śmigają Sennheiser'y... bez problemów.
  1. Load more activity