All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. W Motorola'ch była(jest?) funkcja "nie gaś gdy patrzę", z opcją "zgaś gdy odłożę" nie spotkałem się. Być może jest jakaś aplikacja w sklepie.
  3. Przecież ekran zablokuje się jak wygaśnie. Ustaw najmniejszy czas.
  4. Szym

MIUI 9.5.16/17

Super Rom, na Redmi Note 5a lite, cały czas włączone lte sot dobija do 6h Oby tak dalej Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
  5. mrosi

Problemy z NFC i czarny motyw

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  6. mrosi

Blokada telefonu po wgraniu MIUI

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  7. Today
  8. abc00

MIUI 9.5.16/17

@paveu starcza, nie aktualizuje go non stop, tak samo jak tygodniowych wydań od xiaomi.eu - bo nie ma takiej potrzeby. Do tego dwie wersje pliku hosts wykorzystuje nie tylko w telefonie, ale i na kilkunastu komputerach w robocie. A DNS'ów innych niż od tych trzech firm bym nie wklepał. Ludzie czytają takie porady, nie zastanawiają się co robią i potem jest z nich więcej szkody niż pożytku. @Kamil Kupiec - ale po co? Ja polecam od czasu do czasu, wspierać wydawców treści i chociażby takie inicjatywy jak "miuipolska". Owszem, reklamy są beeee i złe, jest ich na pewno za dużo, a do tego trzepią na nich kasę wielkie koncerny, ale parząc od drugiej strony, wspierajcie czasem twórców, bo bez nich nie byłoby takich miejsc i społeczności. Najlepiej wszystko zablokować i mieć święty spokój, nie do końca w tym rzecz.
  9. Rzeczywiście jest dzięki wielkie Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  10. Witajcie, przymierzam się do zakupu telefonu Xiaomi MI9 Transparent Edition 12gb 256gb w wersji GLOBAL jednak z tego co widzę na np. ali tej wersji już nie ma na stoku... Z kolei z informacji jakie tutaj piszecie wnioskuję, że odblokowanie może trwać nawet kilka miesięcy, co jest bardzo zniechęcające by nabywać wersję chińską. Czy ktoś z was próbował odblokowywać powyższy model? Prosiłbym o informację, dziękuję, dw.
  11. @convi33 galeria > wybierasz zdjęcie > edytuj > filtr > niebo (na samym końcu)
  12. Kamil Kupiec

MIUI 9.5.16/17

Polecam adguard.
  13. paveu

MIUI 9.5.16/17

Ukryta w Miui. Nie spotkałem się z inną nakładką, która by to ukrywała. Poza tym - ile razy przeglądałeś plik hosts, który to (przy dobrych wiatrach) ma kilka (a z reguły kilkanaście) tysięcy wierszy? Rozumiem, że robisz tak po każdej aktualizacji tego pliku, co czasami dzieje się 3 razy w tygodniu (przy korzystaniu z aplikacji typu AdAway)? Starcza Ci czasu na korzystanie z telefonu, nie mówiąc o życiu?
  14. Nezumi

mi 8 china a polski

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Wszelkie informacje masz na forum w już istniejących tematach, dodatkowo od takich pytań jest temat ogólny w dziale Mi8->Dyskusja.
  15. JoannaP.

mi 8 china a polski

witam Z gory przepraszam jesli pytanie jest w nieodpowiednim dziale. Prosze o pomoc. Mam mi 8 z chinskim softem,czekam na odblokowanie bl,zeby moc zainstalowac global rom. Nie do konca jestem pewna ktory rom wgrac i jak to zrobic. Prosze o pomoc i wyrozumialosc,jestem w temacie kompletnie zielona.
  16. Za szybko. Ale chyba udało mi się znaleźć przyczynę. Zmieniłem w ustawieniach tryb lokalizacji z "Battery saving" na "Device only". Pobór baterii przez Google Play Services spadł do około 6%. Po prostu chyba jakieś apki nieustannie sciągały info o lokalizacji i tak zużywały baterię.
  17. abc00

MIUI 9.5.16/17

@Norbix029 A co twoje pytanie ma wspólnego z tematem? Wykonasz sobie jak będziesz chciał: - przez dołączoną apkę "Aktualizacje" (pobiera cały rom w całości, nie przyrostowo); - pobierz na komputer, przekopiuj na telefon (obojętne jak), uruchom TWRP i zainstaluj; - pobierz od razu na telefon, uruchom TWRP i zainstaluj - ja z tego sposobu z reguły korzystam; Co byś nie robił to warto jeszcze przed instalacją sprawdzić czy pobrałeś ROM pod swój model oraz zweryfikować sumę kontrolną (np. przez HashStamp) @paveu może i robi to samo, ale jak masz plik hosts i jesteś w stanie przejrzeć co w nim siedzi, to lepsza opcja niż wklepywanie DNS - Google/Cloudflare/OpenDNS są ok, ale mimo wszystko dając takie rady, warto dodatkowo uświadamiać ludzi, żeby bardzo zwracali uwagę na to co tam wklepują. I w sumie dla ogółu dobrze, że ta opcja została ukryta. ----- GooglePay - nie mogę w pełni ukończyć dodawania karty, mogę "płacić online, ale nie na terminalach", usunięcie katalogu w twrp i dodanie jej od nowa, nie działa; Cyklicznie co jakiś czas wyskakuje powiadomienie "aplikacja motywy została uruchomiona" - korzystam z domyślnego, w opcjach Motywów wyłączony dostęp do sieci i automatyczne aktualizacje. Dotychczas tego nie było i pomaga jedynie wyłącznie powiadomień. Rom z 17 na końcu, na Mi Mix 2s.
  18. simcold

MIUI 9.5.16/17

Wchodzisz w Twrp. Install. Szukasz pliku ZIP z romem. Po zainstalowaniu zawsze odrazu będziesz miał opcje wipe dalvic/cache I reboot. Zalezam zawsze po aktualizacji robić właśnie ten wipe. Wsio Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  19. Witam. Czy jest jakiś sposób na zwiększenie ilości wyświetlanego tekstu w powiadomieniach, lub zwiększenie ilości stron powiadomień? Domyślnie tekst jest u mnie wyświetlany z jednego powiadomienia na dwóch stronach. Czy da się jakoś zwiększyć ten limit?
  20. Spróbuj powyłączac zbędne aplikacje z autostartu Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  21. Witam kolego w którym miejscu jest ten filtr bo u mnie nie mogę go znaleźć na RN5PRO Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  22. Norbix029

MIUI 9.5.16/17

Właśnie zainstalowałem tą wersję xiaomi.eu na Mi 9 6/128 i mam pytanie. Mianowicie jak wykonać potem update ?. Rom wgrywałem do telefonu przez adb push do /tmp i potem dopiero w TWRP.
  23. convi33

Blokada telefonu po wgraniu MIUI

Dokładnie jak kolega wyżej gość od którego kupiłeś musi mieć powiązane konto z tym tel musi odpiąć urządzenie ze swojego konta. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  24. emarcin

GCam

MGC_6_1_021_xcam6_beta5 https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/MGC_6_1_021_xcam6_beta5.apk Changelog: Fixed superwide lens 16mp Fixed AWB for all pixel models Removed some options in menu Added Xlib 2.2 ( with stock sharpness) Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  25. Witam. Kupiłem rozbity model z olx gdyż miałem ekran i uszkodzoną płytę główną. Zamieniłem co trzeba. Odpalam - działa. Ale brak haseł do xiaomi i ostatniego konta Google. Bootloader zablokowany. Co mogę zrobić? Jakiś kontakt z support xiaomi?
  26. Anubis

Szkło ochronne, folie - jakie ?

3MK Flexible Glass , najlepsze ze wszystkich które używałem .
  27. Ogarnąłem temat. po wielu próbach udało mi się aktualizować go i dzisiaj z aktualizowałem do przez apke FloleVac do wersji 1768 i odziwo zaczął mi działać normalnie i nawet aplikacja Mi Home zaczeła go widzieć normalnie jak powinna i to wszystko na Chinskim serwerze a najlepsze jest to że wcześniej na tej wersji mi nie chciał działać przez Mi Home a tu prosze. Teraz jestem mega zadowolony i mam nadzieję że się już nic nie wykrzaczy, mimo to dzięki za wszelką pomoc. Pozdro
  1. Load more activity