All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Today
  3. Cygg

Najbardziej stabilny ROM do Mi5

Pokazuje 30 stopni temperature. Nie wiem czy to normalnie bo nigdy nie patrzyłem na to.
  4. Cygg

Najbardziej stabilny ROM do Mi5

Do fulla ładuje ale nie przez noc tylko przeważnie wieczorem. Ładowarka oryginalna a od kilku miesięcy blitzwolfa z QC 3.0
  5. Yesterday
  6. quarhodron

naprawa gwarancyjna/ producenta

A jeżeli telefon pochodzi z dystrybucji czeskiej to co wtedy? Jest możliwość jego naprawy w ramach gwarancji w Polsce?
  7. Eragon

Mi9 - czytnik palca w ekranie

A ta aktualizacja coś zmieniła w tym zakresie?
  8. Eragon

Mi5 cegła po 3 latach

Gdybym był wredny, napisałbym że: "Ludzie dzielą się na 2 grupy:..." Hahahahhaa Albo już tak bardziej po swojsku" Mądry polak..." Firm nie znam. Musiałbyś najlepiej wpierw zrobić research na swoim lokalnym rynku o ile masz jakieś duże miasto w pobliżu. Zresztą, taka zabawa nie będzie tania...
  9. @CryRek Hehe widzę że nie tylko ja wyrobiłem jej dziureczkę ;3 Kupiona miesiąc, dwa po premierze - i wkładanie kabla za każdym razem to walka na wciskanie, milimetry i (Broń Boże!) nie ruszanie kabla w czasie ładowania. Bolesne. Ale cieszę się że jeszcze działa... Zaś autorze @dudijack - masz rację, możesz czuć się wyjątkowy Czyściłeś tak w ogóle gniazdo usb? Lubi się syfić więc i nie łapać... A te kable to na pewno w 100% okej działające? ;] Może tylko oryginalny jest w stanie dostarczyć największego natężenia... Ale zasilacz wtedy też oryginalny? Sprawdź pod tym kątem. Poza tym jakiś markowy kabel/ładowarkę ogarnij. Blitzwolf działa bardzo dobrze z Mi5.
  10. QBAQ

MIUI 9.5.16/17

@abc00 czytaj wątek. Google Pay (problem z płatnościami zbliżeniowymi) trwa od jakiegoś czasu, nie jesteś odosobniony a sam problem ma charakter "globalny". W naszym wypadku problemem zdaje się być zmodyfikowany system/odblokowany bootloader - o czym wspominał @Orjon. Google ostro się wzięło za swoje luki, do tego stopnia że mnóstwo osób (w tym użytkownicy Huawei i Samsunga) miało/ma problem z płatnościami via GPay. Odnośnie samego wydania na Mi9, czytnik linii papilarnych jakby nieco lepiej, bateria też w porządku [11h23min na baterii, w tym 4h36min Ekran, zostało 25% baterii].
  11. maciek04

Nie uruchamia TWRP

Wygraj od nowa TWRP przez adb. Ja mam to z tego działu i działa.
  12. TheKaaC

Nie uruchamia TWRP

Witam. Po odblokowaniu telefonu, zainstalowaniu TWRP _ miui Polska wszystko było ok. Teraz chciałem uruchomić telefon w TWRP i nie działa. Przy próbie uruchomienia TWRP telefon się wyłącza i włącza na nowo powered by android... Przez adb_fastboot nie uruchamia też TWRP
  13. Witam, używam dwóch telefonów Xiaomi, Mi Mix 2s oraz Redmi 6. Na obu najnowsze dostępne Miui Global. Do pracy używam słuchawki Bluetooth Plantronics M90 którą mam podłączoną do obu telefonów (posiada multipoint i A2DP). Po podłączeniu bywa (b. rzadko) że pokazuje się ikona słuchawki i stan baterii. Jednak częściej jej nie ma niż jest. Czy ktoś zna powód dlaczego tak jest?
  14. W Motorola'ch była(jest?) funkcja "nie gaś gdy patrzę", z opcją "zgaś gdy odłożę" nie spotkałem się. Być może jest jakaś aplikacja w sklepie.
  15. Przecież ekran zablokuje się jak wygaśnie. Ustaw najmniejszy czas.
  16. Szym

MIUI 9.5.16/17

Super Rom, na Redmi Note 5a lite, cały czas włączone lte sot dobija do 6h Oby tak dalej Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
  17. mrosi

Problemy z NFC i czarny motyw

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  18. mrosi

Blokada telefonu po wgraniu MIUI

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  19. abc00

MIUI 9.5.16/17

@paveu starcza, nie aktualizuje go non stop, tak samo jak tygodniowych wydań od xiaomi.eu - bo nie ma takiej potrzeby. Do tego dwie wersje pliku hosts wykorzystuje nie tylko w telefonie, ale i na kilkunastu komputerach w robocie. A DNS'ów innych niż od tych trzech firm bym nie wklepał. Ludzie czytają takie porady, nie zastanawiają się co robią i potem jest z nich więcej szkody niż pożytku. @Kamil Kupiec - ale po co? Ja polecam od czasu do czasu, wspierać wydawców treści i chociażby takie inicjatywy jak "miuipolska". Owszem, reklamy są beeee i złe, jest ich na pewno za dużo, a do tego trzepią na nich kasę wielkie koncerny, ale parząc od drugiej strony, wspierajcie czasem twórców, bo bez nich nie byłoby takich miejsc i społeczności. Najlepiej wszystko zablokować i mieć święty spokój, nie do końca w tym rzecz.
  20. Rzeczywiście jest dzięki wielkie Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  21. Witajcie, przymierzam się do zakupu telefonu Xiaomi MI9 Transparent Edition 12gb 256gb w wersji GLOBAL jednak z tego co widzę na np. ali tej wersji już nie ma na stoku... Z kolei z informacji jakie tutaj piszecie wnioskuję, że odblokowanie może trwać nawet kilka miesięcy, co jest bardzo zniechęcające by nabywać wersję chińską. Czy ktoś z was próbował odblokowywać powyższy model? Prosiłbym o informację, dziękuję, dw.
  22. @convi33 galeria > wybierasz zdjęcie > edytuj > filtr > niebo (na samym końcu)
  23. Kamil Kupiec

MIUI 9.5.16/17

Polecam adguard.
  24. paveu

MIUI 9.5.16/17

Ukryta w Miui. Nie spotkałem się z inną nakładką, która by to ukrywała. Poza tym - ile razy przeglądałeś plik hosts, który to (przy dobrych wiatrach) ma kilka (a z reguły kilkanaście) tysięcy wierszy? Rozumiem, że robisz tak po każdej aktualizacji tego pliku, co czasami dzieje się 3 razy w tygodniu (przy korzystaniu z aplikacji typu AdAway)? Starcza Ci czasu na korzystanie z telefonu, nie mówiąc o życiu?
  25. Nezumi

mi 8 china a polski

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Wszelkie informacje masz na forum w już istniejących tematach, dodatkowo od takich pytań jest temat ogólny w dziale Mi8->Dyskusja.
  26. JoannaP.

mi 8 china a polski

witam Z gory przepraszam jesli pytanie jest w nieodpowiednim dziale. Prosze o pomoc. Mam mi 8 z chinskim softem,czekam na odblokowanie bl,zeby moc zainstalowac global rom. Nie do konca jestem pewna ktory rom wgrac i jak to zrobic. Prosze o pomoc i wyrozumialosc,jestem w temacie kompletnie zielona.
  27. Za szybko. Ale chyba udało mi się znaleźć przyczynę. Zmieniłem w ustawieniach tryb lokalizacji z "Battery saving" na "Device only". Pobór baterii przez Google Play Services spadł do około 6%. Po prostu chyba jakieś apki nieustannie sciągały info o lokalizacji i tak zużywały baterię.
  1. Load more activity