Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. Ja mam od kilku dni Indonezję z HyperOS i jest ok.
  3. Napisałem też do Xiaomi Support i dostałem odpowiedź. Także tylko informuję, żeby zamknąć ten temat.
  4. Tylko odpłatnie, tak jak inne wersje chińskie (no chyba, że jakimś cudem uda Ci się przejść ich test, nabić odpowiedni poziom na community i dostać ich dowód osobisty...).
  5. Witam. Podczas jazdy M365 odkręciła mi się nakrętka przednieg koła, oś silnika obróciła się skręcając przewód. Jedna żyła fazowa straciła izolację, ale pzoostałe mają, więc do zwarcia raczej nie doszło w tym miejscu. Silnik w środku wygląda OK, uzowjenie OK. Mimo to, hulajnoga nie włącza się. Coś padło. Resetowałem BMS, jest napięcie na baterii. Po odłączeniu silnika również nie daje się włączyć. Sprawdziałem MOSFETy, wydają się być ok, ale niewylutowywałem ich, więc może w obwodzie inaczej się zachowują. Podczas powrotu pieszo miałem zejscie z górki, więc przejechałem się kawałek na luzie hulajnogą, o dziwo po chwili gdy zapewne naładował się kondensator wyprodukowanym prądem z silnika, hulajnoga się włączyła, ale nie było reakcji na przycisk, manetki. Jedynie świeciły się diody na dashboardzie. Nie mam pomysłów co mogło paść i co więcej sprawdzić. Może ktoś pomoże? Pozdrawiam :).
  6. Witam ! Redmi Note 13 Pro+ 5G. Na Szwajcarii jest HyperOS. Warto instalować ?
  7. Jak wygląda sytuacja z Xiaomi 14 ultra wersja cn uda się odblokować zamierzam kupić ale czytam o problemach
  8. Witam hyberos jest dostępny na Szwajcarii. Redmi Note 13 Pro+ 5G. Warto instalować?
  9. a ja pomimo wielokrotnych prób wywołania problemu (14 pro) nie odniosłem sukcesu ... a się starałem mocno i na różne sposoby ... może to jakaś partia jest tylko taka z jakiegoś konkretnego zakładu montażu ... i kolejne co wyjdą to już nie będą mieć tego problemu ... czas pokaże ... w ogóle mam nadzieję że wyciągną z tego wnioski i w 15 nie nawala ... 🙃 no ale to też czas pokaże ...
  10. tak ... miui 14 to ostatnia wersja romu na andku 13 ... a hyperos to upgrade miui 14 już na andku 14 i sukcesywnie są wprowadzane te wersje i na nowszych i na starszych modelach ... kiedy dostaniesz to wie tylko Xiaomi 🙃 zostaje cierpliwość ... i sprawdzanie tematu co jakiś czas ... tak więc cierpliwości panie Kolego - to cnota i potraktuj to jako ćwiczenie w samodoskonaleniu osobowości 🙃
  11. W końcu uruchomiłem mojego 14 ultra - by sprawdzić aparat. Zaparował po ok. 1 minucie kręcenia filmu 4k. Mgiełka potem uniemożliwia robić normalne zdjęcia. Szkoda, telefon zwrócony do sklepu.
  12. se raczej nie poradzę, dla mnie to czarna magia... Jak jesteś z Bia dawaj na pw !
  13. Dzień dobry, Problem z zegarkiem polega na tym że po pewnym ładowaniu zegarek zgasł i nie chce się włączyć. Diody zegarka się świecą i nic po za tym. Próbowałem już przytrzymywać przyciski w celu zresetowania go ale nie dało to żadnych rezultatów. Czy ktoś miał podobny problem ? Jeśli tak to jakie było rozwiązanie. Z góry pozdrawiam
  14. Z tego wynika, że dostanę updaty tylko MIUI 14. Dlaczego tak zrobili? Nowe telefony, premierowe 25 stycznia 2024 i nie będzie na nich Hyper OS? Dlaczego? Nawet starsze modele dostają. Jest jednak druga apka. Ona pokazuje z kolei, że dostanę. W takím razie MIUI i Hyper OS tzw. MIUI 15 to dwie różne rzeczy? Po "wyszukaniu aktualizacji zewnętrznie" w wykazie modeli odnalazłem swój, czyli chyba dostanę. Chciałbym jeszcze wiedzieć kiedy.
  15. Wczoraj
  16. Praktycznie każdy sprzęt można odblokować, kwestia wysiłku "legalności" i konsekwencji. Np przypadku Samsunga oficjalnie/legalnie nie ma takiej możliwości, ale są nieoficjalne metody żeby odblokować BL ,tylko że nie ma metody aby ukryć to przed KNOXem, i w razie usterki słuchawki nawet na gwarancji, na 99.99% masz anulowana gwarancję choćby to dotyczyło tylko np usterki gniazda USB. Inne firmy podobnie podchodzą. Na dzień dzisiejszy nie kojarzę firm które by zezwalały na legalne odblokowanie BL oprócz Xiaomi, więc te 168h jest stosunkowo małą upierdliwością za możliwość robienia z oprogramowanie telefonu tego co się posiadaczowi Xiaomi zachce, bez narażania się na konsekwencje np utraty gwarancji, bo Xiaomi samo oficjalnie pozwala na takie działania. I tu jest właśnie kwestia, jeśli jesteś zainteresowany dłubaniem w sofcie, godząc się na jakieś upierdliwości nonto praktycznie nie masz wyjścia i zostaje Xiaomi, jeśli nie interesują Cię takie sprawy i chcesz stabilności to kupuj ifona. Nie ,nie jestem maniakiem Xiaomi , na co dzień w użytku 4 marki fonów, i po prostu pragmatycznie podchodzę do tego co dana firma mi oferuje, na co pozwala. Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
  17. No faktycznie za wiele nie napisałem. Ma mieć NFC, minimum 128 GB pamięci, pojemną baterię i pod żadnym względem nie być gorszy od Mi 8 Lite i Redmi 9, bo nir ma sensu przechodzić na coś gorszego.
  18. Dzięki za info bo miałem go już wyłączonego. Mam drugą zapasową kartę więc niech przez tydzień podziała, trochę się nim pobawię. Czyli co, tylko w Xiaomi można się bawić różnym softem i rootować telefony? Nielegalne odblokowanie chyba dośc inwazyjne i można uwalić fona?
  19. Może najpierw określi swoje oczekiwania w stosunku do sprzętu... Bo i w przedziale 300-400pln można polecić . Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
  20. Cześć, Co polecacie w cenie do ok. 1200 zł? W tej chwili mam Mi 8 Lite i Redmi 9.
  21. może zainstalować custom recovery i tam poczyscic cache / dalvik ... (zakładam że w fastboot da się uruchomić) zobaczyć co to da ... a jak nie to postawić na nowo system ale to musiałbyś mieć unlocka (a na globalu raczej nie miałeś ... a i to potrzebne tez do komend pod fastboot zeby wrzucic to custom recovery ...) są też takie komendy pod fastboota które pomagają z bootlopem albo dotyczą właśnie trybu fastboot - czyli po restarcie telefon od razu wchodzi w tryb fastboot zamiast startować system ... a u Ciebie do tego nie włazi tylko masz logo systemu który nie startuje (tak zakładam z opisu ...)
  22. zainstaluj ta apke i zobacz ... Xiaomi eu to raczej nie dostanie (procek mediatek helio ...)
  23. Problem pojawił sie nagle, podczas normalnego użytkowania urządzenia nagle sie wyłączył i nie można go uruchomić cały czas wyświetla się logo POCO i tak w koło. Zostaje tylko reballing czy są jakieś inne metody ? Miui 14.0.2.0 na globalu. Ostatnimi czasy miał tak kilka razy ale włączał sie normalnie do dnia dzisiejszego... Przyjmę wszystkie pomocne informacje czy da sie go jeszcze normalnie uruchomić...
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...