All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Ma ktoś może link do modowanej wersji MiFit (najlepiej udostępnione przez N&F).? Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4
  3. Po zainstalowaniu wersji 7 nie działa slow-motion. Nie ma także portetu, co w poprzednich wersjach było świetną sprawą. Jednak z niewiadomych przyczyn od jakiegoś czasu na poprzednich wersjach przestał mi działać tryb nocny, a 7-ka mi go przywróciła.
  4. Witam, Brat zakupił sobie fona redmi note 7 wrzucił apke HBO GO i nie może się zalogować. Pytanie czy to problem operatora u którego ma usługę( ma usługę w CP- cyfrowy polsat)? czy problem aplikacji HBO czy telefonu ? Na innych owe logowanie działa bez problemu. W załącznikach screeny z apką i wersją tel oraz błędem jaki się pojawia. Z góry dzięki za informację jakby ktoś coś wiedział albo spotkał się z takim problemem i miał rozwiązanie. Pozdrawiam
  5. Z bugów zauważyłem, ze po tygodniu aplikacja na zegarku "Weather" przestaje działać "not obtained. Please connect to the App and update" Połączenie oczywiście nic nie daje. Pomaga ponownie sparowanie z aplik na telefonie. Jednak po tygodniu znowu to samo... trochę upierdliwe. Ktoś tak też ma?
  6. Nic dodać,nic ująć,jest takie przysłowie-chytry dwa razy traci,jak widać jeszcze ma zastosowanie,ale przynajmniej masz dostęp do części od ręki.
  7. Today
  8. kupiłeś w chinach, więc nie ma pl gwary, więc jej nie przyjmą i tyle, bo sami będą mieli potem problem, aby ją przyjąć na ew. gwarancję/rękojmię... Więc albo im wysyłasz ich hulajkę, albo sprzedaj tą 2 na alledrogo/olx...
  9. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. Ile jeszcze identycznych wątków założysz?
  11. Posiadam od roku MI Mixa 2 z softem MIUI Polska w wersji rozwojowej 8.8.30 (android 8). TWRP 3.2.3-0. Teflon działa bez problemu łącznie z Google Pay. Stwierdziłem, ze sprawdzę jaka jest najnowsza wersja i okazało się, ze jest już android 9 dla Mi Mixa 2, więc chyba warto byłoby zaktualizować system. Dawno żadnych aktualizacji nie robiłem i nie do końca się w tym orientuje. Czy mogę bez problemu pobrać plik z softem i najnowszą wersją wgrać poprzez twrp? Twrp powinien zaktualizować do najnowszej wersji? Czy ma ktoś najnowszą wersjie Miui Polska, nie ma problemów z płatnościami google Pay?
  12. Cześć wszystkim. Jakiś czas temu kupiłem dwie opaski Mi Band 4 wersje chińskie. I w dwóch opaskach występuję ten sam problem. Czyli brak powiadomień! Ustawienia MiFit są takie jak zalecenia. Czyli aplikacja jest zablokowana, włączony jest autostart aplikacji, oraz MiFit ma nie być wyłączany w celu oszczędzania energii. Połączenie bluetooth jest, a mimo to nie wszystkie powiadomienia pojawiają się na opasce. Mówię tu o wiadomościach sms, połączeniach telefonicznych, wiadomościach z whatsappa. Oczywiście w ustawieniach wszystko jest włączone, aby owe powiadomienia były. I owszem czasem są, ale i bardzo często kompletnie nie ma nic. Jest to strasznie frustrujące. Bowiem opaska nie spełnia jednej z swoich podstawowych funkcji. Restart opaski i telefonu nie wiele daję. Dwa telefony to Xiaomi, jeden to Mi5, drugi to Mi 9SE. Jakieś pomysły?
  13. Zrobione (dodatkowo poprawiłem info w opcji "O programie").BipOs_0.5_pl.zip
  14. Ja kupiłem z kablem usb-c usb-c w komplecie, ale i tak dokupiłem porządny kabel Baseusa z oplotem. Co ciekawe, quick i turbo charge nie działa podczas ładowania z gniazda usb-c.
  15. Pobrać z apkmirror.com, zainstalować i połączyć z zegarkiem. O tym czy aplikacja jest kompatybilna, czy nie decyduje chyba Google. Niestety często błędnie.
  16. hmmm.... nie zwracałem na to uwagi czy kiluje czy nie - możliwe, że coś kosztem czegoś - niskie użycie baterii kosztem ubijania appek. Reszta dla mnie jest ok - rom jest rozwojowy także spodziewam się, że większy czy mniejsze błędy zostaną wkrótce wyeliminowane. Co do jasności ekranu, to fakt po jego włączeniu jest zaraz za jasny, ale potem już wraca do odpowiedniego poziomu. Ja póki co zostaję na Syberii, ale myślę już nad zmianą słuchawki na Mi 9 Pro 5G
  17. Mam problem kupiłem amazfit gtr I nie mogę się połączyć przez kod QR, brak aplikacji amazfit co robić. Może coś wiecie więcej proszę o pomoc
  18. Orientujesz się jak można sprawdzić czy hulajnoga ma polską gwarancję? Sklep napisał coś takiego
  19. 1. Usuń sparowanie słuchawek z telefonem 2. Wyłącz bluetooth w telefonie 3. Włóż słuchawki do boxa (w obu powinna być czerwona kontrolka) 4. Włącz bluetooth w telefonie 5. Wyjmij słuchawki z boxa, włóż do uszu i uruchom jednocześnie jednym kliknięciem. 6. Połącz słuchawki z telefonem - u mnie jest to Redmi AirDots_R. I powinno być git. Jeśli nie jest to zwróć uwagę czy przy uruchomieniu słyszysz coś w słuchawce, która nie chce się połączyć (powinno być krótkie piknięcie). Możesz sprawdzić też, dwukrotnie klikając, czy włączy się asystent google. Jeśli nic z tych rzeczy nie działa to słuchawka może być martwa. Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4
  20. 1. Usuń sparowanie słuchawek z telefonem 2. Wyłącz bluetooth w telefonie 3. Włóż słuchawki do boxa (w obu powinna być czerwona kontrolka) 4. Włącz bluetooth w telefonie 5. Wyjmij słuchawki z boxa, włóż do uszu i uruchom jednocześnie jednym kliknięciem. 6. Połącz słuchawki z telefonem - u mnie jest to Redmi AirDots_R. I powinno być git. Jeśli nie jest to zwróć uwagę czy przy uruchomieniu słyszysz coś w słuchawce, która nie chce się połączyć (powinno być krótkie piknięcie). Możesz sprawdzić też, dwukrotnie klikając, czy włączy się asystent google. Jeśli nic z tych rzeczy nie działa to słuchawka może być martwa. Gdzieś z neta to jest. Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4
  21. Witam Czy udało Ci się rozwiązać problem. Mam podobną sytuację. Pozdrawiam
  22. W tym dziale poszukaj odpowiedzi na to pytanie. Zanim zadasz pytanie użyj opcji szukaj i sprawdź czy podobne już nie istnieje.
  23. Przecież jest napisane, że masz niekompatybilne firmware. Sprawdź w opisie RR jakie jest wymagane.
  24. Ciepłe opony i ciepły silnik oznaczają tylko i wyłącznie spore obciążenie, możesz zwiększyć moc jak chcesz jechać szybciej, ale to da większe obciążenie silnika. Dobrze kumasz, jak chcesz jechać rzeczywiście 30, to ustawiasz mnożnik 315 wedle ich rekomendacji i prędkość max 37, jeśli mocy wystarczy to te 30 pojedziesz Ja 55 ważę także problemów z tym nie mam, zasięg realny 25km nie po płaskim, z V~ 25km/h (Vmax 30) osobiście ustawiłem moc 600W (mnożnik mocy 42979)- trochę większa niż fabryczna, bez zauważalnego spadku sprawności, ponoć max co ten silnik efektywnie przyjmuje to 800W- powyżej tylko się mocniej grzeje bez większego przyspieszenia. IMHO jeśli zależy na zasięgu, 700W byłoby optymalne dla kogoś komu brakuje mocy. @Sucharek
  25. Dziękuję Ci bardzo serdecznie za odpowiedź i pomoc. Podmienie DRV i wszystko będzie dobrze, mam nadzieję. Dam znać. Podmieniłem DRV i wszystko wróciło do normy, cykl ładowania kończy się prawidłowo. A czy wiecie może czym się różnią wersje BMS np. 107 od 115?
  1. Load more activity