All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. mrosi

  stłuczony wyświetlacz.

  Koniec offtopu, bo się pogrążasz...
 3. Motorolka

  stłuczony wyświetlacz.

  Przyglądasz się nie tylko mojej twórczości, a twój wkład w rozwój tego forum to słynne "przypominam o temacie wątku". Jesteś zdecydowanie najgorszym adminem, nokautujesz konkurencję ba nawet nie masz żadnej konkurencji w swojej dyscyplinie. Możesz mnie zbanowac nie zależy mina takich jak ty.
 4. Orjon

  MIUI 10: błędy i braki w tłumaczeniu

  @the4anoni - będzie wyłączony ten dymek w kolejnej wersji, mam u siebie to samo - po prostu cofałem gestem a nie strzałką @sqbnc - zgłosiłem, zobaczymy co da się zrobić.
 5. mrosi

  stłuczony wyświetlacz.

  Napisał osobnik, który nie wie, co to znaki przestankowe... Jeśli chcesz komuś zwracać uwagę na jego niepoprawność językową, najpierw sam prezentuj co najmniej dobry poziom. Jeśli nie masz nic ciekawego do napisania, nie pisz wcale. Mam alergię na typów takich jak Ty, więc przyjrzę się Twojej "twórczości" na Forum...
 6. mrosi

  xaomi mija 365

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 7. Acid

  naprawa gwarancyjna/ producenta

  Masz jedną jeszcze możliwość. Napisać do CCS Online i podać im IMEI i niech sprawdzą skąd jest telefon i czy podlega ogólnej gwarancji z dystrybucji PL/EU. Jeśli powiedzą "nie" - to możesz sobie darować ewentualną gwarancję tego telefonu. Sprzedawca zniknął (norma na allegro) i w zasadzie nie masz szans by cokolwiek wyegzekwować. Jak nie masz ogólnej gwarancji Xiaomi to gwarancję na podstawie dowodu zakupu daje sprzedawca; sprzedawcy nie ma to nie ma gwarancji.
 8. Acid

  Skuter / hulajnoga elektryczna - Xiaomi Mija M365

  UWAGA: - powstało u nas oddzielne podforum dla hulajnogi. Zapraszam użytkowników tego tematu do rozdzielenia dyskusji i tworzenia oddzielnych tematów w odpowiednich działach.
 9. Hey, jeszcze dwa pytania: (Android 9 i emui 10). 1. jak na ekranie blokady zmienić skróty do aplikacji ? (obecnie jest aparat i pilot). A chciałbym zmienić np z pilota na telefon, a z aparatu np na aplikację gcam. Nie mogę nigdzie tego ustawienia znaleźć. 2. Czy do klawiatury gfboard można ściągnać język polski by mówić i zamieniało mowe na tekst? Aktualnie można pobrać angielski / hiszpański i inne a polski działa ale przy włączonym internecie. 3. Jak dodać skrót do aplikacji na pulpicie tak aby on pozostał i drugi ten sam skrót pojawił się w folderze?
 10. Today
 11. z racji tej, że jeśli telefon trzymam to zazwyczaj jest w pewnej pozycji skośnej / pionowej. Po wykryciu, że po chwili jest nieruchomi poziomo - ekran się blokuje. W jakimś innym telefonie to widziałem.
 12. marcinj6

  MIUI 9.4.18

  Mam pytanie czy u was też znikła opcja włączenia picture in picture? Po aktualizacji nowego ro.u znikla ta opcja wic odinstalowałem i działa. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 13. latet

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Czy macie jakieś doświadczenia z tymi dwiema opcjami w ustawieniach beterii? Czy coś dają, czy raczej szkodzą?
 14. Orjon

  Redmi Note 4X - co zamiast niego?

  Też nie będzie. Oczywiście Xiaomi dalej Snapdragona wspiera, tylko Mediatek wycofali. My już 6.0 i 7.0 nie wspieramy.
 15. Witam! Czy ktoś z Was testował już te słuchawki? Jakie są wasze wrażenia i gdzie najlepiej je kupić. https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-airdots-sluchawki-bezprzewodowe-bt-7931273345 Pisałem już do Mi Home i odpisali że na razie nie mają żadnych informacji o ich premierze w Polsce. Sent from my MI 9 using Tapatalk
 16. jaq71 dzięki za odpowiedz. U mnie wszystko raczej będzie ciemne.... jeśli wkońcu kupie to urządzenie to dam znać jak sobie radzi z ciemnymi podłogami w ciemnicy (bez kontrastów :P)
 17. Tylko skąd telefon miałby wiedzieć czy go położyłeś czy go właśnie bierzesz. Na moim Redmi 5 i tak funkcja wybudzenia poprzez podniesienie nie działa, chyba że ona aktywna jest tylko wtedy gdy ekran nie jest zablokowany a jedynie wygaszony i zamiast hasła/pinu jest tylko przesuń palcem aby odblokować.
 18. Motorolka

  MiFlash - formatowanie telefonu (Windows/Linux)

  ...prawie Jak pisałem miałem Global i wydaje mi się że on jednak był na Andku 8.1 a nie na 7.1 jak teraz jest do pobrania. Sam wgrywałem zarówno Global jak i xiaomi.eu także pewnie i teraz sobie poradzę i tym razem nie zablokuję bootloadera. Tylko ta wersja 7.1 jakoś mnie zniechęca i nie wiem czego wycofali te nowsze wersje na 8.1.
 19. the4anoni

  MiFlash - formatowanie telefonu (Windows/Linux)

  Rozumiem że rozgryzłeś ?
 20. sqbnc

  MIUI 10: błędy i braki w tłumaczeniu

  Mi 8 lite {9.4.18} Asystent google nie uruchamia się przez przytrzymanie klawiszy (fizycznie) Działa przez *ok google*
 21. Motorolka

  MiFlash - formatowanie telefonu (Windows/Linux)

  https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/rosy/roms-global-stable/ Czyli z podanej strony pobieram ROM V10.1.2.0 raczej w formacie fastboot bo global i TWRP to się mocno nie lubią. Więc będę wgrywał przez Miflash, miałem niedawno Global z MIUI 10 i jeste prawie pewny że miał Amdroida .8.1 a tu wciąż 7.1. Ale na podanej stronie widzę też wycofane wersje MIUI 10.2.1 i 10.1.3 widocznie były jakieś błędy.
 22. Rafcio

  Update software Global

  Tak. Może 15 lat temu to szkodziło baterii, ale teraz mamy dużo lepiej rozwinięta elektronikę Aktualnie bateriom szkodzi wysoka temperatura i rozładowanie do zera.
 23. Witam czy miui 10 ;ub android 9 zawiera opcję która usypia telefon (ekran gaśnie) po odłożeniu telefonu? Jest funkcja dwukliku do wybudzenia czy poprzez podniesienie. To ok, ale czy może się wygasić po położeniu np na stole?
 24. Acid

  Kropki na aparacie

  Nie żartuj. Rozbiórka kamery? Bez przesady. Po prostu masz kamerę do wymiany i tyle. Wysłane z MI 8
 25. mariuszkwapien

  MI 6 Android 9 Pie

  Beta już została wstrzymana że względu na trwające testy Pie Dla mi9 testy trwały chyba 3 tygodnie zobaczymy co im z tego wyjdzie Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 26. Acid

  System has been destroyed

  Bez przesady z tym 1/4. W MiCenter jakoś się to ogarnie. Wysłane z MI 8
 27. Rozmowy telefoniczne są OK -ale z dźwiękiem dzwonienia ciągle są kłopoty.. albo może jeżdżę za szybko i nie słyszę głosne i wyraźne
 1. Load more activity