All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Albin

MIUI 9.4.18

@latet Może mieć sens to co piszesz ale nie pokrywa się z rzeczywistością. Na redwolf nie jest nic zaszyfrowane/ukryte i nie chce żadnego hasła. Do czasu update do androida 9 twrp też działało prawidłowo więc to musi być coś innego niż to co piszesz bo jakby tak było to redwolf też by nie widział pamięci.
  3. latet

MIUI 9.4.18

No tak, sam. Oficjalne ROM-y mają fabrycznie zaszyfrowaną partycję /data. Jak użytkownik "włącza" własne "szyfrowanie telefonu" to tak naprawdę tylko zmienia hasło ze standardowego, na prywatne. Sam proces szyfrowania wtedy nie zachodzi, bo już od zawsze partycja była zaszyfrowana.
  4. the4anoni

MIUI 9.4.18

Być może. Ale jak mówię sam używam Orangefox. Być może to dlatego że to TWRP testowoSpr sflashowałem zamiast tego red wolf. Być może urządzenie było odszyfrowane... Sprawdź to recovery. https://sourceforge.net/projects/orangefox/files/whyred/OrangeFox-R9.0-2-whyred-MIUI-Pie.zip/download Sam go używam obecnie.
  5. A to nie wiedziałem, wybaczcie
  6. Albin

MIUI 9.4.18

Sam się zaszyfrował? W poprzedniej było tak samo. Red Wolf widzi pamięć wewnętrzną prawidłowo A u mnie nie. Poprzednia wersja twrp (chyba 3.2.0.0) po zmianie na nowszego androida też chciała hasło a ja nic nie szyfrowałem.
  7. latet

Mi 8 - dyskusja ogólna

Wrzuć, zobaczę czego wypatrywać u siebie bo szczerze mówiąc, to nie wiem, jak to poznać.
  8. the4anoni

MIUI 9.4.18

U mnie wszystko ok. Nie tylko u mnie działa https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=79349585&postcount=339 Aczkolwiek ja polecam najnowsze Orangefox
  9. galakty

Mi 8 - dyskusja ogólna

To nie zmienia faktu, że VoLTE działa. Mam screena wrzucić?
  10. latet

Mi 8 - dyskusja ogólna

Ja jestem w Tmobile i na moim Mi8 nie zauważyłem nic takiego. Nie mam też tego w ustawieniach. Przynajmniej nie w tym miejscu, w którym miałem to w ustawieniach w Mi5 (choć też mi nigdy nie działało).
  11. Bambucha1988

Zbiór recovery do MI9

Czy powyższa modyfikacja ma się tak samo do twrp 3.2.3-10 ? Bo walczę z tym z godzinę i nie mogę zaktualizować telefonu.
  12. latet

MIUI 9.4.18

Skoro TWRP nie zna tego standardowego hasła, to prawdopodobnie niej jest to właściwa wersja TWRP albo użytkownik nadał własne hasło.
  13. Bambucha1988

MIUI 9.4.18

Tak więc używam twrp te 3.2.3-10 i dalej mimo podmian, które chyba nie tyczą się tego recovery nie mogę tego obejść.
  14. latet

MIUI 9.4.18

Podstawa podstaw. Factory reset. Zwany też (myląco) "Przywróć ustawienia fabryczne". Również zwany (też myląco) Full wipe. W TWRP jest to domyślny wariant w sekcji Wipe.
  15. Ludzie sztucznie podwyższają ceny na aukcjach, żeby nie płacić prowizji za ponowne wystawienie
  16. MrOwA

R7 i endomondo

Pierwsze miałem i nie działało. Spróbuję jeszcze z kłódką
  17. mariusz.ur

MIUI 9.4.18

Zaszyfrowany telefon.
  18. galakty

Mi 8 - dyskusja ogólna

W Tmobile VoLTE działa.
  19. paveu

Mi 8 - dyskusja ogólna

VOLTE i vowifi są zależne od operatora. Każdy z nich wybiera sobie telefony, na których to działa. Z tego co szperałem - Mi8 nie ma nigdzie na listach.
  20. Albin

MIUI 9.4.18

Możesz rozwinąć? U mnie TWRP 3.3.0 nie widzi pamięci wewnętrznej, chce jakieś hasło.
  21. Today
  22. Bambucha1988

MIUI 9.4.18

Podmienilem i wiecznie problem z tym digest linijka....
  23. mihail1

MIUI 9.4.18

Jak wyczyścić wszystkie dane aplikacje by nie mieć z niczym problemów po aktualizacji??
  24. FromWP

Dodatkowa 6 miesięczna ochrona ekranu

Niekoniiecznie. Uszkodzenie ekranu może być przypadkowe, celowe, albo przez zaniedbanie. Z reguły trzeba ubezpieczycielowi udowodnić, że było rzeczywiście przypadkowe. Najlepiej gdy było skutkiem nieszczęśliwego wypadku, np ktoś wpadł na ciebie na chodniku, wytrącił telefon itp.
  25. Mariusz Kowalski

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Ustawienia Zainstalowane aplikacje 3kropki po prawej stronie u góry i wybierz domyślnie aplikacje Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  26. Czas nie płynie od momentu zapisania ustawień, tylko od momentu przypisania konta w Stanie odblokowania Mi albo próbie odblokowania w MiUnlock (o ile pamiętam to pierwsze), więc to co teraz robisz nie wpłynie na ten czas który musisz odczekać, bo i tak musisz odczekać ileś-tam-godzin w MiUnlock.
  27. RobertN

MIUI 9.4.18

W dalszym ciągu nie działa odcisk palca w aplikacjach bankowych. W dalszym ciągu nie mogę płacić telefonem w gpay. Przycisk głośności raz działa raz nie(pomaga dopiero restart). Tryb jednej ręki działa tylko przez 5 min po włączeniu tej funkcji. Ale tak najważniejsza funkcja to kalkulator w oknie. Dziękuję Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity