All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Napisałem dzisiaj maila do mi-home i w ciągu godziny dostałem odpowiedź, że oczekują dostawy która najprawdopodobniej będzie w przyszłym tygodniu. Także trzeba będzie się czaić od poniedziałku
  3. Lionel

Brak powiadomień przy ikonce sms

Gdzie to dokładnie jest ? W powiadomieniach tego nie widzę...
  4. Netoper

Amazfit Bip

A w mi fit jest widoczny? Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  5. mlodasty

Amazfit Bip

Ktoś ma pomysł co się stało z zegarkiem? Nawet nie można go wyłączyć.
  6. TLH

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Proszę bardzo, za kazdą zmianą tarczy zostają takie smugi , później to samo jest na białych cyfrach.
  7. galakty

Temat o ładowarkach

Czy komukolwiek przyszedł ten zestaw z ładowarką inną niż MDY? Zżera mnie ciekawość czy będzie 20W ładowania, czy mam się rozglądać za kolejną.
  8. Today
  9. cincin27

Czas pracy na baterii

@carbonate RN7 ma mocniejszy procesor i po prostu gorzej trzyma na baterii w porównaniu do RN5/RN4 czy R3.
  10. sp4ubw

Temat o ładowarkach

I u Ciebie pokazuje prawidłowo. Tak jak powinno być, a nie połowę prądu. Lekko mniej bo poziom naładowania wysoki, ale wszystko się zgadza i jest moc ładowania prawidłowa.
  11. carbonate

Czas pracy na baterii

Zdaję sobie sprawę, ze bateria podczas korzystania z LTE spada szybciej. Obecnie na RN7 nie korzystałem z lte na dworze przy jaśniejszym ekranie - jedynie w pomieszczeniach przy niskim poziomie podświetlenia ekranu. Możliwe, że trochę przesadzam z baterią, R3s to i potrafił na LTE wytrzymać z 8h a wifi to i powyżej 10h. Na RN7 te wyniki chyba nie do powtórzenia...
  12. Przywróć ustawienia fabryczne
  13. Witam. Mam problem z otwieraniem pobranych plikow (dokumentów) z FB. Plik się pobiera natomiast nie mogę go uruchomić. Posiadam pakiet office oraz przeglądarkę pdf. Pliki o jakie mi chodzi to doc,docx oraz pdf.
  14. emarcin

Temat o ładowarkach

Przyszła i do mnie Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  15. baltekkk

RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Mając wersje na swoim rm7 " MIUI-V10.2.7.0.PFGEUXM. Chciałbym pobrać z en.miui najnowszą wersję V10.2.8.0.PFGMIXM. Czy muszę odblokowywać bootloadera czy normalnie instalować przez aktualizator? Nie uwalę telefonu? Dodam, że telefon z oficjalnej dystrybucji.
  16. matys87

Team Viewer na Xiaomi

mam teamviewer na xiaomi redmi note 3 pro, wszystko działa bezproblemowo.
  17. matys87

Problem z sim

Witam, nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie w starych tematach więc zakładam nowy. Od kilku dni, raz na dzień lub raz na parę dni "odłącza mi się karta sim", restart telefonu nic nie daje, tylko wysunięcie i włożenie od nowa tacki z sim (nawet na włączonym ekranie). Jest to bardzo uciążliwe, gdyż dzieje się to w różnych ramach czasowych, a do tego za każdym razem trzeba ściągać etui by do tacki dojść. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
  18. ja zainstalowałem TWRP-3.3.0-0421-XIAOMI9SE-CN-wzsx150.zip http://uploadfile.pl/pokaz/1717951---4iln.html
  19. oni pisza pewnie o oficjalnej dystrybucji na dany kraj. w ogole zastanawiam sie, czy chinskie sklepy beda to mialy w ofercie, bo wersje globalne sprzetu (np oczyszczacze) o ile w ogole mialy to znacznie po tym jak sie pojawily w polskiej dystrybucji, a s6 nie bedzie sprzedawany w chinach. mysle, ze po prostu trzeba poczekac, az gdzies sie fizycznie pojawi.
  20. galakty

Błąd aparatu

Reklamuj, co tu więcej pisać...
  21. Grzesiek1010

MIUI 9.4.18

Czy tylko mi nie działa "Ok google" ???
  22. tpawel

Czas pracy na baterii

Niestety na LTE tak jest. A nie jest tak że po wifi to siedzisz w domu a po LTE na zewnątrz i przy okazji i ekran mocniej świeci? Mi8 robił 8-9h SoT mi po wifi. Po LTE nieraz zrobił 6 a nieraz nie. Wysłane z LG G7
  23. mijon

Błąd aparatu

Posiadam telefon od wczoraj - wszystko działało aż do dzisiaj (niecałe 24h). Pojawił się problem z aparatem - "Błąd aparatu Nie można połączyć z Aparatem" Problem zauważyłem w momencie kiedy telefon nie chciał się odblokować rozpoznając twarz. Przy testach CIT wszystkie aparaty go nie przechodzą - FAIL Reset fabryczny nic nie pomógł - problem jest cały czas. Odpowiedź od Mi Home Polska - "proszę zgłosić reklamacje do CCS"
  24. Wkrótce? Sprzedaż w Polsce w lipcu? Ale chyba będzie można zamawiać z krajów UE wcześniej?
  25. seti-bb

Brak powiadomień przy ikonce sms

Już mi pomogli na tym forum tylko w innym dziale zakładka znacznik powiadomień może kiedyś sie komuś przyda... zaskakują mnie chińczyki z
  26. Pomogło Fajny film. Do tej pory nie miałem problemów - to był konkretny - dany region (chiny) nie widział. Już wszystko ogarnąłem z czujkami mam 23 urządzenia
  1. Load more activity