All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. emarcin

Zbiór recovery do MI9

@palibrzuch daj znać jak z czytnikiem i płatnościami. Cały czas się zastanawiam czy odblokowywać bootloader. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  3. Nezumi

Problem z Kontem Mi

konto Google powinno blokować nawet na innym sofcie o ile nadal jest to Android, problem w tym, że blokadę Google (bodajże zwana FRP) można zdjąć i to nawet na zablokowanym BL, co prawda programy są płatne, dość drogie oraz z ograniczoną ilością użyć (często za każdorazowe użycie trzeba zapłacić). Niestety, nie istnieje 100% zabezpieczenie, na każdą blokadę można znaleźć obejście.
  4. stereo0

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

@emarcin ja blokowałem bootloader przy wracaniu na global i safetynet przechodzi. Na globalu z obdlokowanym bl nie beda działać płatności, inaczej ma się na miui eu gdzie u mnie zawsze działały bo tez wtedy safetynet jest pozytywny.
  5. Nezumi

Aktualizacja miui

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  6. Ja też mam niebieski ekran przez ułamek sekundy przy włączaniu - to nic dziwnego. Mam ustawione HDMI CEC, kiedy włączam wszystko pilotem od mi-boxa telewizor się włączy, a mibox jeszcze nie - przez moment jest brak sygnału. Moment to nawet za dużo powiedziane, mrugnięcie okiem dosłownie. Tylko co w tym dziwnego? Wyłączasz go co 5 minut że aż tak przeszkadza? Dziwi mnie, że aż zdecydowałeś się napisać nowy wątek o taką bzdurę, błahostkę.
  7. galakty

Nie działają.
  8. losmarte

Na stronie głównej portalu miui Polska jest wyjaśnienie, Acid piasal że samo odblokowanie bootloadera blokuje płatności, bo nie przechodzi safetest, niektórym na miui eu płatności mogą działać nawet bez Magdisk, innym będzie ono niezbędne. Na globalu z odblokowanym bootloaderem nie będą działać, nawet na globalu Dec mogą nie działać Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  9. Witam. Pytanie do speców i posiadaczy MIXa 3 którzy mieli również poprzedni model z tej serii. Czy moduły aparatów w 2s i 3 są takie same? I nie chodzi mi tu o to hardware a o samą formę - kształt i wielkość. Mam MIXa 2s i po długich poszukiwaniach udało mi się wreszcie znaleźć szkło hartowane na tylne obiektywy (do tej pory zawsze trafiałem na folie), z tym że jest ono dedykowane do 3... Czy będzie pasować do starszego brata? Z góry dzięki za pomoc
  10. Bambucha1988

GCam

Można prosić o reupolad ustawień do GCama?
  11. nosfera2

Xiaomi Roidmi 3S ( BFQ04RM )

Pojawiła się nowa aktualizacja apki, zmieniła nazwę na mojetu i zmienił firmwar urządzenia 19, pojawiły się nowe opcje, przekierowanie rozmów na głośnik, połączenie dźwięku. Jednak nadal nie działa dźwięk rozmów na głośnikach.
  12. emarcin

Kurde no chyba się nie dogadamy. Ja pytam czy z odblokowanym bootloaderze na Globalu bez roota płatności działają. Tylko proszę jak ktoś nie sprawdzał, a tylko przypuszcza żeby nie wypowiadał się. Dzięki. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  13. densa

Problem z Kontem Mi

Jest to dobre zabezpieczenie, gorzej jak ktoś ma odblokowany bootloader to wtedy można zainstalować coś innego niż MIUI i po problemie (tak słyszałem przynajmniej). Czy połączone konto Google zmienia coś czy tak samo da się to ominąć?
  14. rakers

Mi Box 4K S - zacinanie

Moje urządzenie trzeba co jeden dwa dni restartować. Jakość softu syf. Mogłem apple TV 3 wziąć. A teraz trzeba restartować.
  15. Adamk102

Aktualizacja miui

https://miui.dedyk.gq/ Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  16. Today
  17. simcold

Na xiaomi.eu płatności bez roota działają. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  18. emarcin

Stąd się wzięło moje pytanie do [email protected] żeby sprawdził jak może Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  19. Deasty

Aktualizacja miui

Pobierz przez stronę, co za problem? Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  20. ¶∆¶

Aktualizacja miui

Nie mogę pobrać aktualizacji miui 10.2.1.0 na model redmi 4a od około 2 miesięcy wyświetla się mi że istnieje taka aktualizacja lecz gdy klikam pobierz to pobiera się 1,2,3 godziny i tak jest 0%
  21. Materius1994

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Siema. Długi czas nie śledziłem wątku i mam pytanie. Jakieś pół roku temu zmodyfikowana wersja MiFit oferowała monitoring tętna na wykresie. Teraz na najnowszej wersji nie widzę takiej opcji. Wie ktoś jak to włączyć albo dlaczego zniknęło?
  22. karolgt1

Mi 8 - dyskusja ogólna

Dokładnie tak. Te numery do których nie mogę zadzwonić do mnie normalnie dzwonią, sms również mogę wysyłać i odbierać poprawnie. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  23. simcold

A dlaczego mają nie działać? Mi działały Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  24. Voltron

Mi 8 SE - dyskusja ogólna

Można je zainstalować bezpośrednio na 1217? Jak się ma wersję 8.11.xx i bez kombinacji z fastboot bo rom usunął twrp? Czyli 1217 potem nowe twrp i aktualny rom? Wytapatalkowane z MI 8 SE
  25. Tego potrzebujesz z podanej strony? https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/rosy/
  26. losmarte

Bez Magdisk: nie Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  27. Motorolka

Problem z Kontem Mi

Moim zdaniem jeśli na działającym telefonie nie wyloguje się z konta xiaomi to po hard reset nie znając hasła do konta telefon zostanie zablokowany. Bo inaczej nie miało by to żadnego sensu. Tak samo jest z kontem Gmail jeśli się go nie usunie przed resetem to wymaga hasła to takie zabezpieczenie przed złodziejem a że w te sidła wpadają także ci co nie pamiętają haseł do swoich kont na swoim telefonie to inna sprawa.
  1. Load more activity