All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Cześć. Posiadam od paru dni Roborocka S50. Pojawiła się nowa aktualizacja oprogramowania (jak na zdjęciu poniżej). Niestety jak klikam zaktualizuj wszystko to aplikacja myśli, myśli i w końcu wyskakuje komunikat, że nie udało się zaktualizować. Czy ktoś ma lub miał taki problem? Jakieś podpowiedzi co z tym fantem zrobić? I czy w ogóle jest sens aktualizować do wersji, która wydaje się, niewiele nowsza (sądząc po numerze oprogramowania). Region mam ustawiony na Polskę i prócz aktualizacji wszystko działa jak należy. Z góry wielkie dzięki za pomoc.
  3. Mam prośbę do zgromadzonych. Czy może mnie ktoś uświadomić jak edytować plik mixer_paths_tavil.xml?? Plik mieści się w /vendor/etc Przy modyfikacji go każdym możliwym programem, plik albo się zapisuje i niby jest ok, lub też nie da się zapisać w związku z brakiem uprawnień SU (które są przyznane). Niezależnie czy się zapisze, czy nie, to i tak po ponownym wejściu w niego, ma on wartości z przed edycji. Bardzo zależy mi na podniesieniu głośności w głośniku od dźwięku i rozmowy, tak jak to robiłem w poprzednich Xiaomi. Tu się poddałem. Może to wina, że pierwszy raz mam root dzięki Magisk-owi? Z góry dziękuję za pomoc
  4. Ale czekaj, co ile Ty restartujesz telefon że to jest problem? Nie rozumiem, pięć razy na dzień?
  5. galakty

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Fakt, stabilność i brak większych problemów jest nudne Minusem jest to że takie DC Dimming dostaniemy za 2 miesiące, ale i tak wolę to niż kupę błędów i problemów. Tym bardziej że na Mi 8 jest problem z płatnościami (może na Mi 9 nie ma, ale u nas jest).
  6. Today
  7. latet

Zyskasz na czasie. Nowe funkcje w ROM-ach EU.dev pojawiają się na wiele tygodni, a raczej nawet miesięcy wcześniej niż w Global Stable. Dotyczy to też nowych błędów, oczywiście. Zyskasz cotygodniowe emocje. Brakuje mi tego (odkąd mam Mi8 siedzę na Global Stable - nuuuuuuuuda). Mając TWRP - zyskasz możliwość robienia Wipe cache+dalvik. Czasem to naprawia różne drobne błędy, zwykle też poprawia (na jakiś czas) czas pracy baterii. Przy zablokowanym BL nie ma jak tego wykonać (choć w pewnym sensie/zakresie można to wymusić - instalując ręcznie ten sam ROM, który się ma - zabieg czasami pomaga w walce z dziwnymi błędami). Mając TWRP - masz też wgląd w cały "dysk", co czasami może się przydać. Rzadko, ale jednak. No i w końcu - zyskasz możliwość włączenia roota. Ja nie używam, bo nie potrzebuję, ale wiem, że niektórzy bez roota nie umieją żyć
  8. Purelogic

No to jesteś szczęściarzem! https://miuipolska.pl/naprawione-platnosci-google-pay-w-miuipolska/
  9. b4sh

Refresh Rate tool

@TaMaX Wielkie dzięki za program, bo temat odświeżania ekranu na MI Box to jakiś horror Tylko zauważyłem jedną wadę, która mi osobiście trochę przeszkadza. Mi BOXa mam podłączonego do TV 4K i nawet jeżeli w ustawieniach wybiorę [email protected] to gdy odpalam np. HBO GO, rozdzielczość zmienia mi się zawsze n a najwyższą obsługiwaną przez TV, czyli w tym wypadku [email protected] Czy dało by się tak poprawić program, żeby mu np. zdefiniować maksymalną rozdzielczość ekranu powyżej której ma nie wychodzić? Wolałbym żeby to TV upskalował materiały 1080p do 4K a nie MI Box. I drugie pytanie. Da się jakiś skrót wywoływania zmiany rozdzielczości ustawić na domyślnym pilocie?
  10. sp4ubw

U mnie od początku posiadania MI9, czyli od marca, nie zanotowałem ani razu chaosu z Gpay, a płacę codziennie tak.
  11. dzidexx

TWRP grus - instalacja

Robiłeś format data w twrp? Przed przed/po Magisk? Magisk 19+ stable/beta jest dla Pie. Ps. Google plus już nie istnieje.
  12. Purelogic

Witajcie, mam MIUI Global 10.02 (10.2.24.0 PFAEUXM). Co realnie zyskam po odblokowaniu bootloadera i wgraniu najnowszej wersji rozwojowej? Bo na pewno "zyskam": - chaos z NFC i Google Pay- z którego korzystam na co dzień.
  13. luki791

TWRP grus - instalacja

Ktoś pomoże?
  14. sp4ubw

MIUI 9.5.23

@simcold wiem, rano nie zauważyłem tego błędu, wieczorem już tak, tylko nie pisałem. Wróciłem do 9.5.16 z tego powodu. DC Dimming jest w wyświetlaczu i nazywa się "Ograniczenie migotania". Wg. mnie nic nie zmienia, ale może nie widzę
  15. karolgt1

Czy działa u nas VoLTE?

A jaki sms wam przychodzi po uruchomieniu aplikacji? Ktoś wie jak zrobić by apka nie wyrzucala tego błędu? Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  16. Orjon

MIUI 9.5.23

Nie wydali China w tym tygodniu. Więc nie mieliśmy jak zrobić. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  17. Marcin.M

Czy działa u nas VoLTE?

Sprawdźcie czy możecie odebrać telefon po wifi. I czekam na info czy wyłączą usługę po kilku dniach Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
  18. dafit87

MIUI 9.5.23

Kiedy aktualizacja dla mi note 3? Jakieś problemy były z androidem pie?
  19. dzidexx

Sprzedaż telefonu z MIUI

Zrób reset do fabrycznych, uruchom, sprawdź czy uda się dodać inne konto X. Ps. Huei ma dość niepewną przyszłość - coraz więcej firm zawiesza współpracę. Alphabet(Google) była jedną z pierwszych.
  20. QBAQ

MIUI 9.5.23

@simcold potwierdzam bug z klawiaturą Gboard. Wczoraj parokrotnie po samoczynnym wygaszeniu ekranu została na ekranie blokady klawiatura. Ustawienia DC Dimming są w Ustawienia / Wyświetlacz / Ograniczenie migotania P.S. GPay działa jak należy, chociaż de facto zaskoczyło dopiero po resecie
  21. simcold

MIUI 9.5.23

Gdzie jest to przełączanie trybow w DC dimming? Joe widzę takiej opcji na MI9 i wgl jest sensu używania tego na co dzień? Ja na MI9 zauważyłem parokrotnie dziwny bug. Jeżeli mam otwarte jakieś okno z klawiaturą gBoard i po minucie samoczynnie się telefon zablokuje to odpala się odrazu AoD ale... Klawiatura nie znika. Nie zawsze ale się zdarzył taki bug Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  22. ST6

Czy działa u nas VoLTE?

@the4anoni a co zmienia iPhone? Jeśli Samsung jet też na liście. I jak aktywować, jeśli teoretycznie na tej karcie już obie usługi są aktywowane? Po prostu wysłać smsa?
  23. Yesterday
  24. simcold

OMG........ To przecież to samo..,...... Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  25. kubinj0

Lepsze miui polska czy xiaomi.eu? Jakie wersje MIUI mają oba softy?
  26. Papoodrock

Redmi 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Bootloop powiadasz? Nic dziwnego, że zniknął... Czekam z nadzieją, że wkrótce coś się pojawi...
  27. Ernie

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Czy da się w końcu mieć emotikony albo zmusić BIPa do wyświetlania całych powiadomień (bez [...]) na iOS?
  28. hibix

Mi Band 3 PL/mody

Cześć! Czy ktoś jest w stanie podać plik font z emotkami? Próbowałem wgrywać przez N&F ale wersja hankou bardzo komplikuje sprawę. Pakiet czcionek się wgrał normalnie ale opaska zaczęła wyświetlać same pytajniki. Niestety z powodu tej wersji opaski N&F nie jest w stanie zainstalować swojego FW. Chyba że jest jakieś inne rozwiązanie...
  1. Load more activity