All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. marcinj6

MIUI 9.4.18

Tak podejrzewam że zainstalował jakiegoś moda albo patcha z mi A2 bo pełno tego i swego czasu sam z takiego korzystałem ale finalnie okazało się że nic nie zmieniał a nie było w nim nagrywania FHD 60fps. Najlepiej było by zrobić full wipe i od nowa postawić globala i na to xiaomi.eu. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  3. sparuj sie z interkomem i dzwon na swoj telefon z innego. Jak zobaczysz, ze dzwoni (czego nie uslyszysz) to wtedy spróbuj pogłośnić guzikami głośność. Może masz wyciszone dzwonki po bluetooth.
  4. bobo123

Smart Home od Xiaomi

automatyczny dozownik do mydła
  5. gore2kill4

Temat o ładowarkach

@Padre czyli co kupić by było na talerzyku te 20 Wat? Możesz dać linka do tej ładowarki o której piszesz? Kupiłem bym wtedy ten talerzyk i do tego tą ładowarkę 45wat. Co Ty na to? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  6. Bambucha1988

Czas czuwania, SOT na baterii.

I o czym to świadczy ? Wiesz czemu każdy kto ma używa czarnego motywu ? To później nie żal się tutaj na forum, że masz mniejszy sot jak robisz na przekór temu by mieć lepiej
  7. ale się uparłeś na te xiaomi, xiaomi i xiaomi wszystkie te rzeczy które łączą się z gatewayem też możesz dodać do Home Assistant. ale dobra jak nie chcesz to nie. kurzu mniej, jak dla mnie dobrze działa zamiast wiatraka na upalne dni, jeśli chodzi o alergie to nie wiem, niby żona miała rok temu teraz nic, ale nie wiem czy to od oczyszczacza...
  8. Witam, Jestem nowy na forum i potrzebuję pomocy. Podczas rozmowy telefonicznej rozmówcy narzekają, że trzeszczy i szumi mi mikrofon w telefonie. Nie wiem jak to naprawić. Telefon jest zaktualizowany do najnowszej wersji. Mam nadzieję, że ktoś wie jak rozwiązywać ten problem.
  9. Today
  10. sqbnc

Ikony powiadomień

Wystarczy ściągnąć apk z GP Notch notification for miui
  11. palibrzuch

Czas czuwania, SOT na baterii.

Po zmianie na miui pl jest lepiej. Programem automagic od 22:30 do 7:00 ma włączony samolot. Robi to automat. W każdym tel miałem tak. Powinien jeszcze włączyć wifi na noc a tu widzę, że było wyłączone. Dwa simy z czego główny to Orange o bardzo słabym zasięgu tu gdzie jestem teraz. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  12. mrosi

Problem z aktualizacją / TWRP

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. czesiek

Jaki rom na nowy mi4

https://en.miui.com/getrom-240.html?m=yes&mobile=2 MI 4
  14. Hej jakie macie staty baterii i sot? Mam mi6 dolatuje jeszcze do 5h sot i myślę nad SE, tylko nie chce spaść z deszczu pod rynne...
  15. posiadam system xiaomi,gateway,czujniki,kostki,żarówki,dozowniki,wagi,odkurzacz,amazon alexe i wiele wiele innych i chce to podłączyć pod konto xiaomi.
  16. rpone

Pocophone F1 - opinie użytkowników

Jak już kupujesz na allegro to sprawdź żeby był tylko z polskiej dystrybucji bo reszta to pic na wodę. Autoryzowany serwis w Polsce obsługuje tylko kilka sklepów. Co do telefonu,super sprawa. Sprawdź mój wpis
  17. Jarol2K

Dziękuje wszystko działa Choć lekko się zdezorientowałem jak najpierw zainstalowałem OrangeFoxa a potem odpalił mi się RedWolf ale przypomniały mi się patchnotsy
  18. Pan Arek

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Zrestartuj telefon.
  19. Motorolka

Aktualizacja 9.6.5.0 (Android 8.1.0)

Wobec tego wgram metodą oficjalną czyli przez Miflash. Pewnie z czasem wrócę na Xiaomi.eu ale musi działać lepiej niż teraz.
  20. Orjon

Musisz zainstalować jakieś TWRP obsługujące Androida Pie (któreś z tych - nr 1, nr 2, nr 3). Potrzebny będzie także obraz z załącznika (można bez niego, ale wtedy potrzebne jest kilka kroków więcej). Konieczna jest instalacja przez fastboot - jeśli nie masz Minimal ADB and Fastboot na kompie, to je zainstaluj i po instalacji uruchom - pojawi się wiersz poleceń. Telefon uruchom w trybie fastboot (vol- i power) i podepnij do komputera. Plik TWRP który pobierzesz oraz obraz z załącznika przenieś do katalogu Minimala ADB and Fastboot (jest najczęściej w C:\Pliki programów (x86)). W wierszu poleceń wpisz: fastboot devices by sprawdzić czy go wykryje (ciąg liter i znaków - obok napis fastboot) Jak wykrywa to: fastboot flash antirbpass dummy.img fastboot flash recovery nazwa_twrp_ktore_pobrales.img fastboot boot nazwa_twrp_ktore_pobrales.img I masz już działające TWRP. Przez nie instalujesz aktualizację i uruchamiasz system. dummy.img
  21. RSL

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Poczekam jeszcze kilka dni na jakąś aktualizację do 6.5 od Shev, jak się nie pojawi to wrzucę tę od sbwml.
  22. Jarol2K

Witam Z góry uprzedzę że nie jestem zaawansowanym użytkownikiem A więc w piątek 12 kwietnia pobrałem aktualizacje MIUI 9.4.11 i poszedłem spać, wieczorem po przebudzeniu pokazała się ta sama aktualizacja więc pobrałem ale nie zainstalowałem ponieważ telefon w TWRP chciał hasło do deszyfracji danych którego nigdzie nigdy nie ustawiałem. Olałem to i czekałem na kolejną. W weekend pojawiła się MIUI 9.4.18 więc przystąpiłem do pobrania i zaktualizowania. Niestety komunikat w TWRP nadal się pojawia. TWRP w wersji 3.2.3-0. Szukałem rozwiązania w googlach, zmieniałem hasło z wzoru do liter na ekranie blokady, usunąłem wszystkie hasła ekranu blokady, wypisywałem domyślne hasła a nawet przepisywałem liczby odpowiadające danej kropce, lecz nadal zostałem w kropce. To oznacza że będę musiał zrobić reset telefonu? Może jest jeszcze jakaś droga? Telefon jest bez roota. Pamięć przez OTG też przestało czytać :/
  23. Ulthion

Kropki na aparacie

Ale wymieniać że wżgledu na bród? A w ogóle jakieś polecane serwisy w UK czy słać do Polski?
  24. Ulthion

Jaki rom na nowy mi4

Global ale wersja nr.....? Mi już nie działa APK mojego banku i kilka innych nie mogłem zainstalować. Mieszkam w UK i nie wiem, może po prostu tu się wymaga wyższego androida. No i pamiętam, że na jakichś eomach bateria dłużej trzymała ale nic więcej poza bateria tam się nikt nie chwalił jak działa zasięg, GPS i reszta
  25. Kamil Kupiec

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Daj znać jak się sprawuje wersja od sbwml. Myślałem żeby wrzucić Miui dev 9.4.22 na pie bo sbwml udostępnił link.
  26. Radasss

Przeywany dźwięk 5.1 z Netflixa

Problem stary jak Xiaomi Mi Box i Netflix. Rozwiązania nie ma. Ominięciem problemu jest oglądanie Netflixa przez wtyczkę do Kodi i transkodowanie dźwięku z DD+ do DD.
  27. Orjon

Aktualizacja 9.6.5.0 (Android 8.1.0)

Wgrać możesz ale albo się nie odpali albo nie będzie już TWRP. Osobiście polecam wgranie OrangeFoxem. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity