All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Podczas używania przedniej kamery w totalnej ciemności na maksymalnej jasności ekranu moja twarz świeci się na rózne kolory czerwony, niebieski, zielony podczas zakrywania ręką dzieje się to samo. Podaję link do filmiku w którym to pokazuje o co chodzi? :d
  3. Nadal zero kontaktu, a telefon leży i się kurzy, nie ma jakiegoś sposobu?
  4. To, że pokazuje na stole jakiś wynik to pewnie wynika z techniki pomiaru. Wydaje mi się, że po chwili np na stole pulsometr się wyłącza. Chyba że wyczuwa ze nie ma ruchu inny czujnik. Może jestem przeciętny ale u mnie wyniki wydaje się być rzeczywiste, a na pewno trend trzyma. Jak oszukuje to całkiem dobrze @mszczepa Zresztą jak pisałeś z pomiarów w porowaniu z pasem też czasem byłeś zadowolony. Na pewno pomiar z nadgarstka ma ograniczenia, chociaż garmin chyba jest lepszy (chociaż w górach też doświadczyłem zawieszenie pulsu, pomogło poprawienie zegarka). No są te kwiatki ze np. dzisiaj przez poczatkiwe 3:30 biegu doszedł do pulsu 109 i się zawiesił (wysiłek na pewno był większy). Potem było ok.
  5. Today
  6. Ten nowy Amazfit 3.4.1 z linka u mnie wykrzacza się gdy wchodzę na ćwiczenia/treningi. Chyba w chwili gdy ma pobrać mapę.
  7. GTR ciągle nie ma polskich znaków (i obawiam się, że tak zostanie, chyba, że ktoś amatorsko to poprawi jak w Bip), może mi fit zaktualizuje FW (u mnie jest 1.3.4.11). W równoległym wątku (Aplikacja amazfit) jest więcej informacji, między innymi link podany przez support huami do aplikacji (https://drive.google.com/open?id=1RVGrQwrqEtXvUaMdTIoxoyoGmai99yAN). Polskie znaki można "wyczyścić" np. za pomocą Nofify & Fitness
  8. Jest już nawet BMS 126 W stosunku do 115 poprawiono błędne odczyty termostatów co kończyło się problemami szczególnie z wersja Pro. A na zimę mała modyfikacja
  9. Dzięki za popraweczkę, teraz jest wszystko ok. Teraz czekamy na następne aplikacje i liczymy na Twoją dalszą pracę przy spolszczeniu. Z góry serdecznie dziękujemy!
  10. Ja kupiłem szkło Wozinsky i niestety nie siada ono przy brzegach czy też tak macie. Co ewentualnie polecacie sprawdzonego.
  11. Nie śledziłem tematu ostatnio i stąd moje pytanie - będą jeszcze jakieś aktualizacje na ten model czy to już koniec?
  12. Jest jeszcze pomyłka w edytorze alarmów, zamiast "śr" jest "śe" . Jeśli ktoś chce zamieszczam poprawiony plik *.res MNVolkov_BipOS_0.5_Mili_chaohu_PL.res
  13. Na k20 pro ten sam problem. Apke sciagnalem z app mirror i wszystko dziala. ALE, u mnie najnowszy firmware to 1.3.4.05... ktory nie jest najnowszy, brak np AOD. Kolejny problem ktory na szybko zauwazylem to brak polskich znakow z powiadomien np. mesenger. A Wy jaki macie software i firmware?
  14. Mam tylko jedno pytanie , czy inni też tak mają, że nie mogą zmieniać przełacznikow w "panelu testowania "?? są one wyszarzone , jak widać i to teoretycznie w pozycji wyłączonej, a jak widać volte działa bez problemu tak samo vowifi , czy to normalne? W większości poradników aktywacji tych usług pisze że należy ustawic te przełączniki w pozycji aktywnej, u mnie się nie da a usługi działają bez problemu. A co do Play, to mimo aktywacji na BOK voLTE nie działało :-/
  15. Dzięki za info. Już flashowałem spatchowany boot, nic to nie dało. Poddaję się, próbowałem wszystkiego, nic nie działa, format daty, wszystkiego po kolei, czysty telefon i po flashu Magiska nie wstaje. A jak po instalacji Magiska w Twrp zrobię wipe data w advanced, to telefon wstaje oczywiście czysty, po zainstalowaniu Magisk Manager sam ściąga brakujące pliki, reboot instalacja i znowu bootloop... Brak sił... Chyba jednak wrócę do xiaomi.eu Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  16. Hejka używa ktoś już polskiego miui ??? I jak długo na odblokowanie bootlodera czekaliście bo mi wyszło 168 godzin
  17. Tak jest od kilku dni, zostaje instalacja z apk mirror, w równoległym wątku jest link podany przez support Huami. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  18. Z tego co czytałem filtry do wszystkich modeli są takie same rozmiarowo (pierwsza generacja/s50/55 i 1s) Z tym że S50/55 są zmywalne. Jeżeli się mylę poprawcie mnie. Tą mapę możesz wyedytować po swojemu, przesuwać, łączyć i dzielić automatycznie wykryte pokoje
  19. Witam Czy jest jakiś sposób żeby na miboxie wyświetlały się powiadomienia z aplikacji? Np że przyszła nowa wiadomość na Gmaila, messenggera, Whatsappa itp?
  20. Witam Szukałem dobrego launchera i znalazłem jeden który przyjemnie wygląda, są wszelkie aplikacje wyświetlane które instalowane są spoza sklepu (np chrome) ale mam problem z dodawaniem widgetow... Ciągle wywala błąd (na zdjęciu) czy ktoś wie jak ten problem rozwiązać? Ewentualnie może polecacie jakiś launcher?
  21. Samsung Android 9 identyczny komunikat. Czekamy na reupload.
  22. Witam Wersja eu kupiona w Selgrosie. SMS, aplikacje ok powiadomienia wyskakują lecz połączenia tel nie :/ Gdy w "powiadomienia opaski/połączenia przychodzące" wybieram "alerty połączeń przychodzących" pojawia się info "aby otrzymywać powiadomienia o połączeniach przychodzących zaktualizuj telefon do najnowszej wersji MIUI". Niby proste lecz mam nie odblokowane Mi9 i najnowszy dostępny soft..... Na wszelakich innych telefonach (nawet bez miui np. S10) działa ok. WTF?
  23. Chyba jednak zadziałało
  24. Przyszedł mi zegarek, w sklepie Play pokazuje że amazfit jest niezgodne z moim tel, mi9 stable aktualny. Ktoś coś ?
  1. Load more activity