All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Dla zwrotu ustawowego nie ma znaczenia sposób odbioru. Jeśli zamawiałeś przez sieć, z opcją odbioru w sklepie, to telefon podlega zasadzie zwrotu 14-dniowego. To czy faktura, czy paragon również nie ma znaczenia. No chyba, że brałeś na firmę. Wówczas... pozamiatane..
  3. Hej, po aktualizacji do MIUI 11 (26.09) miałem problem z gps. W ogóle nie działał. Poczekałem do aktualizacji (10.10), wgrałem. Problem nadal występuje. Usunąłem dane z map google, nic nie pomaga. Macie może podobny problem? Można coś jeszcze zrobić, czy tylko i wyłącznie wipe wszystkiego?
  4. Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić 3mk ARC dedykowaną do BIPa. Za ok. 30 zł dostajemy 4 folie, które mają właściwości samoregeneracji. Mam BIPa od 5 miesięcy i na folii nie ma rys. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że kiedyś za mocno przycisnąłem rękę do kantu stołu i zostało wgniecenie w folii, widoczne jednak tylko pod światło. Rys żadnych. No i przylega na całej powierzchni idealnie.
  5. Nie wrzucę, bo smark trafił do jewro i się z nimi teraz użeram... Sprawdzono, testowano, zmieniano soft, dawano blokadę na co się da... I nic nie lepiej... Tylko gorzej. To nie mediatek, bo na mi community nikomu nie zchodzi ten smark poniżej 8,5h sotu i to jeszcze zostaje ponad 10,czy 15% baterii. Biorąc pod uwagę, że inne obiawy miał dziwne, stwierdzono ogólnie, że taki egzemplarz felerny i właśnie wróciłem z papierami reklamacyjnymi... Qrrrr..a...że mnie podkusiło w sklepie odbierać... I jeszcze na FV brać.... Tak bym odesłał w poniedziałek i z bani...
  6. @JamCiTo, jak rozumiem, masz system globalny? Z jednej strony, aż mnie odrzuca, bo zastanawiam się nad zakupem jako drugi telefon, a może na wymianę za obecny. Z drugiej strony, trochę trudno uwierzyć, że MT tak słabo zarządza energią. Z reguły było w MediaTekach lepiej niż w Qualcommach. Zasiałeś spore wątpliwości...
  7. Today
  8. Skad sciagnales recovery ? Podrzucisz link ?
  9. Jak ustawię na Google to nie wyszukuje kontaktów, jak ustawię na Przeglądarkę MIUI to i tak po geście z dołu do góry uruchamia się Google. Co robię źle?
  10. Stawiam na złe recovery . Miałem tak samo na mi9t jak zaktualizowałem do 11. Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
  11. Na MI 8 se bluetooth włącza się za drugim razem. Restart nie jest potrzebny. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  12. @boxicox Ustawienia/Aplikacje/Zarządzanie/trzy kropki/domyślne aplikacje i tam wyszukiwarkę domyślną ustaw na Google.
  13. Zmieniłem w ustawieniach zabezpieczenie na to ze screena i pierwsza płatność telefonem się udała. Zobaczymy jak będzie dalej. Może to właśnie jest rozwiązanie tego problemu. Płatność aplikacją peopay.
  14. Witam, odblokowalem w ubieglym tygodniu po tygodniowym oczekiwaniu Redmi K20 i w trakcie instalacji przez fastboot TWRP wszystko jest ok ale po operacji czyli komendach fastboot flash... fastboot boot telefon mi sie resetuje i system nie odpala. Jak sobie z tym poradzic chcialbym wgrac global MIUI 11. Podejrzewam ze mam zle recovery. Tel z Chin. Z gory dziekuje za pomoc.
  15. Mam podobnie, karta Citi dodana do Google Pay i błąd na terminalu płatniczym podczas próby zapłacenia, komunikat "użyj innej karty" Próbowałem korzystać z płatności NFC poprzez aplikację IKO(PKO BP) i ten sam komunikat. Nadmienię że na Mi Mix2 wszystko działało poprawnie w tej samej konfiguracji. Czy poradził sobie koś z tym problemem?
  16. Dzisiaj przetestowałem płatności GPay bank pocztowy Android 10 i działa elegancko. Mi 8 Pro
  17. Trafne spostrzeżenie. Napisz mi jeszcze jak mam zmienić z wyszukiwarki Google na miui i chyba będzie ok.
  18. @JamCiTo mediatek ale widzę po statystykach duzo ze jest wybudzony mimo iż ekran nie jest. Przywróć do ustawień fabrycznych bo coś ci drenuje baterię. System android powiniem mieć okolo 6-10% a nie 25+ https://youtu.be/n9WTHHY1IDs mi9t pro odtwarzał video przez 27h, podczas czy rn8pro tylko przez 17h. Mediatek + ips ciągnie duzo więcej prądu.
  19. Nic takiego chyba nie mam , a na pewno nie instalowałem nic takiego
  20. Potwierdzam dokładnie te same problemy na moim Mix2S. Bluetooth wyłącza się. Nie zawsze przychodzą powiadomienia na zegarek.
  21. Mam takie pytanie - czy w Redmi Note 7 jest możliwość nagrywania video w slow motion 240fps? Cały czas biję się z myślami, jaki telefon kupić RN7, czy Mi A3, który oficjalnie ma to 240fps. A3 ma kilka wad - jak, np. gorszy wyświetlacz. Ale to 240fps bardzo mnie kusi.
  22. Nie macie czasem blokady rekm w formie modyfikacji pliku host? Czy to ręcznie, paczki ZIP czy przez AdAway?
  23. Witam po aktualizacji telefonu Mi6 nie mogę przesłać obrazu na Mibox żeby był wyświetlany na tv. Aktualizacja Miui 9.10.10 co jest nie tak
  24. No tak, to by wiele tłumaczyło. Moja teoria jest nadal aktualna, lecz po prostu emkowo.pl bezczelnie podpina się pod istniejące projekty, tworząc u siebie, jakby to powiedzieć tylko nakładkę z własną szatą graficzną i polskim interfejsem. Z jednej strony pomysłowo, ale i pomysłowe pójście na łatwiznę i korzystanie z czyjejś pracy. Ale nie mi to oceniać, to ich sprawa i ludzi z tego korzystających. Do tego zapis: Jest nie do końca zgodne z prawdą, bo to nie jest spolszczona wersja generatora, tylko spolszczony frontend dla generatorów stworzonych przez Nikita i Botox.
  25. W zapowiedziach AoD było przewidziane na MN2, myślę że w listopadzie ukaże się nowe Miui Nie wysłane
  26. Niestety sygnał sieci u mnie znów wysoki, mimo zmiany o której mówiłem, już nie mam pojęcia jak to rozwiązać...
  27. Do podejrzenia godziny i "danych" z tarczy głównej jest okej, ale jak jedziesz samochodem, opaska zaczyna wibrować, to zanim lekko podwiniesz rękaw i spojrzysz na opaskę, to ta gaśnie za szybko, zdążysz spojrzeć,. skąd to powiadomienie i tylko to. W normalnych domowych czynnościach też nie zawsze starcza mi czasu. Najgorzej, jak robię przelewy internetowe i kod autoryzacyjny szczytuje z opaski, bo telefon jest pod ładowarką. W przypadku zwykłego, 6-cyfrowego kodu muszę 1-2 razy podświetlić, a jeszcze więcej razy, kiedy kod to kombinacja cyfr i liter (płatność kartą). Kiedy już dojdzie taka funkcja, to myślę, że twórca Notify postara się i zrobi indywidualny czas podświetlenia dla poszczególnych aplikacji, tak jak jest z wibracją.
  1. Load more activity