All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. u mnie czarne tło jest w Google Play google Pay i Gmail na takich ustawieniach
  3. Opcja lepsza cenowo bo z dętkami pasującymi na tył po 24,99 komplet tzw,Wanda używałem dopóki nie zmieniłem na SA 206 z powodu lepszej trakcji na błocie,piasku itp,ogólnie częstej jazdy po lesie . https://allegro.pl/oferta/opona-detka-10-x-2-54x152-promocja-7128814192
  4. Właśnie też dostałem OTA. Się pobiera. Jak to mówią Rosjanie: "will see"...
  5. Nie wiem czy jest sens, myślę że 6/128 powinno wystarczyć większości a jest zdecydowanie taniej, no i masz B20. Są też wersje 8/256.
  6. Hejka posiadam Xiaomi redmi 6 4/64 telefon tak sobie od, przestał działać. Nie włącza się, gdy bateria jest naładowana to wibruje co jakiś czas, ekran cały czas czarny, po podłączeniu do komputera czasami na chwile windows załapie ze cos zostało podpięte ale po chwili zrywa połączenie podczas wibracji telefonu. Da rade go jeszcze ożywić, jakie kroki poczynić ? Podobno z tym procesorem MTK nie ma trybu EDL. Jak na razie zdjąłem tylną obudowę.
  7. W moim poprzednim poście macie linki do ręcznej aktualizacji za pomocą systemowego updatera.
  8. Właśnie dostałem OTA na nasz region
  9. Today
  10. tak po zmianie regionu właśnie aktualizuję
  11. Synchronizuje bez problemu
  12. Dostał ktoś już OTA ?
  13. Czy dobrze rozumiem Twój komentarz, że po 3 dniach zostaje Ci 23% baterii?
  14. Bez żartów, w budynku, z dachem nie ma szans by pomiar pozycji za pomocą GPS miał taką dokładność. Nie trafiłem jeszcze na salę gimnastyczną w której da się normalnie używać GPS, a norma jest, ze nie ma powyżej już pięter. Twoje ślady zresztą wyraźnie pokazują błędy typowe dla słabego odbioru sygnału w budynku. W przypadku telefonu, to nawet schowanie go do plecaka wyraźnie pogarsza dokładność. Wracając do BIPa, wiele osób narzeka na GPS, ale ja mam inne doświadczenia - miałem dwa egzemplarze i w obu GPS jest bardzo poprawny. Jeśli chodzi o pomiar dystansu na boisku to kluczowa może być częstotliwość pomiaru. Dokładność lokalizacji pod warunkiem, że mamy niski współczynnik kp i dobra widoczność satelit nie powinien być problemem (dokładność jest np. 5m, ale różnica w odległości ma raczej mniejszy błąd) Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  15. Dzisiaj pojawiła się nowa wersja EEA Stable ROM (wersja Global dla Europy) dla Mi 9T/Redmi K20 z nową nakładkną MIUI 11. Jeśli chodzi o system, to jeszcze ciągle mamy Androida 9 Aktualna wersja to MIUI V11.0.2.0.PFJEUXM Paczka (OTA) 711 MB do aktualizacji z wersji 10.3.15.0: https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.PFJEUXM/miui-blockota-davinci_eea_global-V10.3.15.0.PFJEUXM-V11.0.2.0.PFJEUXM-d65860e6b3-9.0.zip Pełny ROM (Recovery) 2.2 GB do aktualizacji z dowolnej wersji MIUI: https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.PFJEUXM/miui_DAVINCIEEAGlobal_V11.0.2.0.PFJEUXM_e32b086df3_9.0.zip Changelog: Comprehensive design optimized for full screen display devices Removing visual clutter, improving touch controls, and refining the use of color allowed us to create the system where nothing stands between you and the content Always-on display Always-on display now comes with gorgeous dynamic themes. Essential information is displayed on your screen 24/7. Personalize your device with a unique signature Keep your screen alive with our amazing special effects Sounds of nature Wake up to the gentle sounds of nature with our new alarm ringtones Notification sounds won't make you tired. Now, they keep changing dynamically, just like nature does. Mi Share Transfer files from phone to phone at breakneck speeds Documents Preview your documents before you open them Stay productive and efficient with our all-new Mi Doc Viewer Printing Print photos and files directly from your phone without installing any additional apps More features Tasks. Manage and edit your tasks in the Notes app. Receive timely notifications and mark things done. Quick replies. Reply to messages from any app. Game Turbo. Turn your device into an ultimate gaming console. System New: Editing, sharing, and customizing your screenshots is now much easier Optimization: Removed unnecessary sound notifications for DND mode Optimization: Lock screen pocket mode Updated Android Security Patch to September 2019. Increased system security. Lockscreen, status bar, Notification shade New: More clock formats for Always-on display New: Use your fingerprint to open Home screen once you unlocked the device using face data and stayed on the Lock screen Optimization: Calendar icon on the turned off screen Optimization: In-screen fingerprint scanner's response Optimization: Improved UI and layouts for selecting items that are displayed on the turned off screen Fix: Fingerprint icon wasn't always displayed on the Lock screen Fix: Fingerprint icon didn't always disappear after unlocking App vault New: You can swipe down to view more shortcuts now Optimization: All-new design and UI Game speed booster New: Continuous swiping opens an additional menu in Game Turbo now New: You can create a Home screen shortcut for Game Turbo now Optimization: Prompts about turning on Game Turbo Refreshed start page of Game Turbo Auto brightness, screenshot gestures, and Reading mode can be turned off automatically when Game Turbo is on A major upgrade for the toolbox in Game Turbo: autoplay and switching between data SIM cards are available now Battery usage Fix: Some Battery saver setting options didn't appear
  16. Ale problem jest taki, że odcina mi zdalny dostęp do kamery i wtedy nic nie mogę zrobić w ustawieniach kamery...chyba że o czymś nie wiem.
  17. Tydzień temu przeszedłem z NJU do Flex Orange i póki co Volte mam. W NJU znikało po 2, 3 dniach.
  18. W tym problemie myślę, że tylko najnowsza aplikacja Lucky Patcher może ci bardzo pomóc. Korzystając z tej aplikacji, możesz przenieść aplikację do aplikacji systemowej...
  19. Też miałem wczoraj problem z aktywacją jednej z kart SIM. Wyłącz Wi-Fi i kilkukrotnie wyłącz i włącz telefon (nie "Uruchom ponownie"). U mnie pomogło...
  20. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  21. Cześć, Od jakiegoś czasu mam problem z moją mi 9, kilka razy na dzień ekran rozświetla się do maksymalnej jasności po czym się blokuje zamykając wszystkie aplikacje. Po odblokowaniu wyskakuje komunikat "funkcja znajdź urządzenie została niespodziewanie zamknięta", troche jest już to irytujące. Po tym problemie pojawiaja się kłopoty z aplikacjami, włączam jakąś po czym natychmiast jest zamykana z komunikatem, czy chce wysłać ten problem do analizy. Pomaga dopiero restart telefonu lub wyczyszczenie danych tych aplikacji. Posiadami MIUI Global 10.2.14 | Stabilna (PFAMIXM), jestem laikiem w telefonach także proszę o wyrozumiałośc.
  22. W załączeniu troszkę mniejsza wersja czcionki... sam szukam takiej jak w oryginale jest, jak znajdę (lub będę miał czas zrobić) podzielę się. BOLD_v6.11_9_w.ft.latin
  23. Dzieki za odpowiedzi. Z tymi "udawanymi" aparatami to chodziło mi właśnie o interpolację i łączenie tych pixeli w jeden. Czy będę robił dużo zdjec w biegu? Na pewno sporo ze względu na dzieci. Nie jestem tam jakimś super maniakiem cyferek, ale tak jak wspominałem od tych recenzji juz mam straszny mętlik. Dzięki za Wasze odpowiedzi,moze ktos jeszcze doda swoje cenne uwagi.
  24. Nazwa przedmiotu: Samsung Galaxy Note 9 6/128 GBOpis: Mmam na sprzedaż smartfon Samsung Galaxy Note 9 Dual SIM, w kolorze czarnym, w wersji 6 / 128 GB. Telefon został zakupiony 30 lipca 2019 roku w Orange i jest na gwarancji. Telefon nie ma blokady SIM-lock (na co dzień korzystam z dwóch kart - Orange i Plus). Oferowany egzemplarz, od wyjęcia pudełka na ekranie ma naklejoną folię ochronną i jest noszony w silikonowym etui. Jego stan mogę uznać za sklepowy. Nie wiem skąd, na górnej krawędzi znalazła się ryska. Telefon nie upadł, w nic nim nie uderzyłem. Niestety nie jestem w stanie stwierdzić czy otarcie jest tam od chwili wyjęcia z pudełka. Na pewno otarcie jest trudne do zauważenia i trzeba dokładnego przyjrzenia się aby je zauważyć. Telefon jest oczywiście całkowicie sprawny. Bateria wytrzymuje 1 - 2 dni normalnego (FB, MSG, Insta, SMS, rozmowy, ebooki, muzyka) użytkowania na jednym naładowaniu. W zestawie, który oferuję znajdzie się: - telefon Samsung Galaxy Note 9 Dual SIM 6 / 128 GB w kolorze czarnym, - oryginalne opakowanie, - ładowarka sieciowa, - przewód microUSB (nieużywany), - zestaw słuchawkowy (nieużywany), - akcesoria dodatkowe (przejściówki, końcówki rysika, spinka do tacki SIM, etc.), - dowód zakupu - faktura (oryginał), - papierologia. GRATIS - trzy etui (wśród nich Nillkin Air i Baseus) oraz dwie sztuki folii ochronnej na ekran.Cena: 2199 PLN plus koszty przesyłki - wedle życzenia kupującego. Dla Forumowiczów cena zawiera koszty przesyłki kurierskiej ubezpieczonej na pełną kwotę zakupu.Aukcja allegro/olx: https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-note-9-6-128-gb-gwarancja-8595549116Kontakt: poprzez aukcję lub PW.Zdjęcia: w aukcji
  25. Masz osobne sieci 2,4 i 5 GHz czy jędrną ? Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity