All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Ja z kolei polecam Baseusa. Kupiłem sobie kolejną i jest więcej niż ok. Wybrałem model 45W z wyświetlaczem i czasowym wyłącznikiem. https://baseuspolska.pl/strona-glowna/20-109-baseus-speed-pps-ladowarka-sieciowa-quick-charger-pd30qc30-45w.html#/8-kolor-bialy
  3. Mam takie drobne pytanie,włączyłem komputer i okazało się iż ku mojemu zdziwieniu dostałem maila dotyczącego tego wątku ,chciałbym się dowiedzieć ,gdzie tu jest spam z mojej strony ?Uzasadnienie też jest ciekawe Spam punkt 23 Regulaminu ,który jest na całkiem inny temat.Pozwolę sobie wkleić w/w regulamin,oczywiście zmniejszony,jak ktoś potrzebuje większy,bardziej czytelny format to zapraszam na stronę główną szacownego forum.Teraz jeszcze jedna ciekawa rzecz-ilość banów ,którą dostałem od jednej osoby,to kuriozum.Następny zrzut,oczywiście jak zapytałem dlaczego, to odpowiedzi były nie będę komentować jakie,pewnie przyjdzie na to jeszcze czas.Co ciekawe mam cały czas zbanowane konto-następny zrzut,oraz to że nie jest problemem ominąć tegoż bana,tylko nie bardzo wiem za co go mam.Reasumując,dostaję bany za spam ,którego nie wysyłam,i chyba po prostu ktoś mnie delikatnie mówiąc nie lubi. Za wątek dotyczący bagażnika M365 wersja bagażowa dostałem 4 bany w czasie ok 12-13 min ,który ma do chwili obecnej aż 3 osoby które,coś napisały i 4 odpowiedzi w tym 2 moje. Oczywiście liczę się z tym ,iz dostanę następny,ale nie jest to dla mnie jakiś wielki problem.Coś tam napisałem do admina i zobaczymy co będzie dalej.Cóż od bana do bana,pewnie moje wypociny zostaną za chwilę usuniete,ale może ktoś zdąży przeczytać.,trzeba będzie to się napisze ponownie,oczywiście uzasadnienie moich banów jest całkowice wyssane z palca,ale co mi tam.
  4. Nazwy romów dev są datą ich wydania (ostatnia cyfra roku.misiąc.dzień to 9.10.17). Nie ma w nazwie informacji jaka to wersja miui. A romy stable mają w nazwie wersję miui.
  5. Polecam ładowarki Blitzwolf Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  6. Z ciekawości zapytam, czy to musi być oryginalna i dlaczego? A nie może być coś innego? Efekt będzie ten sam albo i lepszy.
  7. Witam, chciałem dopytać, czy może ktoś kupował telefon Mi 9t Pro w https://proline.pl lub na bestcena. Jak wygląda gwarancja. Czy telefony są z polskiej dystrybucji
  8. App systemizer. Nie jestem jednak pewien czy dodawanie aplikacji do /system jest wykonalne w Miui. Ewentualnie poszukaj jakiegoś .zipa dla twrp i go sobie modyfikuj. Na xda był/jest np. "Pixel Launcher for all devices".
  9. Tylko to mi przychodzi do głowy... Bo nie mam pomysłu gdzie może się blokować... Chyba, że urządzenie przyjmujące wrzuciło w rejestr zakazanych... Chyba, że na każdym jest problem...
  10. Witam. Koledzy duża prośba bo widzę jest kilku specjalistów dałby radę ktoś przerobić dni tygodnia na Polskie ? Z góry dziękuję. Ps. Może ew. Na angielską wersję ktoś trafił byłbym wdzięczny za link. https://rokitskiy.dev/wf/evZrys0zNbKOL5jRqdD9
  11. Today
  12. Dolutować rom to będzie ciężko, ale korzystając z menagerów aplikacji, można dany pakiet zainstalować jako systemową apkę. Nazwy konkretnego menagera Ci nie podam bo wszystko zależne jest od wersji andka, nakładki i ograniczeń/możliwości danego systemu w urządzeniu, ja jadę na dość starawym oprogramowaniu i u mnie się sprawdza apka pt. odinstaluj, ale na foki fonie ( 9t) jest praktycznie bezużyteczna. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  13. https://miuipolska.pl/twrp-3-3-1-1018-dla-mi-9-se-android-q/ Wysłane z mojego MI 9 SE przy użyciu Tapatalka
  14. Przepraszam może za banalne pytanie ale czy posiadając obecnie miui global (PFKMIXM) 10.3.2.0 (tel z dystr. EU) mogę bez problemu przesiąść się na najnowsze czyli bodajże V11.0.2.0.QFKCNXM_v11-10. od miuipolska (lub ewentualnie jakikolwiek inny rom oparty na aosp)? bootloader jest, twrp 3.3.1-15-raphael-mauronofrio jest - standardowa procedura wipe i flash i powinno być ok ? W ogóle o co chodzi z numeracją tych romów? W sekcji download widzę MIUI 10: 9.8.1 do pobrania obok widze miui 11 v 9.10.17 a sam mam ver.10.3.2.0 a wyżej dopytuję się o V11.0.2.0.QFKCNXM_v11-10. Wybaczcie pogubiłem się w tym lekko.
  15. Od kilku dni posiadam note 7 przesiadłem się z note 5 i też zauważyłem problem z bateria która znika wlanie przez sygnał sieci. Moja propozycja jest taka zgłaszacie problem po przez tel: Ustawienia > opinia> zaznaczyć problem Im więcej zgłoszeń tym producent mam nadzieję zajmie się szybciej. Ja dołączyłem screen oraz zgodziłem się na wysłanie logów z tel.
  16. Mam to samo. Chciałem po aktualizacji wyczyścić Cache Dalvik, ale skoro nie pyta o hasło to troche boję się to robić, bo nie wiem czy na zaszyfrowanym telefonie nie narobi to bałaganu. Edit: https://miuipolska.pl/twrp-3-3-1-1018-dla-mi-9-se-android-q/ Już wszystko działa
  17. Wszystko jest ok. Z karty SD mogę wysyłać poprzez inne możliwości ale przez BT nadal nie mogę. Coś jakby blokował telefon przesyłanie z karty.
  18. Ostatnio ogólnie były problemy z parowaniem, synchronizacją, logowaniem, chińczakom klękły serwery. ( Jak trampek dalej będzie dusił ryżową krainę to nawet hulajki nie ruszą [emoji3][emoji16][emoji16]) Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  19. Falonso

Szkło hartowane

Spigen podobno klej ma tylko na brzegach, także ten... Lepiej Nillkin 3D CP+ Max lub np polskie 3mk Hard Glass Max, Neo Glass.
  20. W pokoju wieczorem tryb nocny nie jest potrzebny w sumie to też nie jest rozwiązanie-doświetlenie twarzy. Jestem zadowolony z zdjęć które wychodzą w normalnym trybie, tylko ze względu na czas łapania ostrości "dynamicznych" ujęć nie ma szans sfotografować. Wystarczy, ze obiekt w kadrze delikatnie się rusza i już się robi kosmiczny czas łapania ostrości. Kamera miui działa tu natychmiastowo.
  21. Witam. Mam problem z moim notem 7 dotyczący pamięci systemowej . Dokładnie chodzi o to czy da rade ją jakoś "powiększyć"/"zwiększyć"? Przy próbie przenoszenia aplikacji np: nova launcher jako aplikacje systemową czy jaką kolwiek inną wyskakuje błąd że mam mało pamięci systemowej bądź muszę wyłączyć "odstęp pomiędzy nazwami" , ale używam magisk`a i w nim nie ma możliwości wyłączenia tej opcji . błąd wyskakuje w aplikacji lucky patcher / titanum back up / link2sd innych nie próbowałem . Ma ktoś jakiś sposób na zwiększenie tej pamięci bądź jakiś moduł do magiska żeby wyłączyć te opcje?
  1. Load more activity