All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Niestety sygnał sieci u mnie znów wysoki, mimo zmiany o której mówiłem, już nie mam pojęcia jak to rozwiązać...
 3. Do podejrzenia godziny i "danych" z tarczy głównej jest okej, ale jak jedziesz samochodem, opaska zaczyna wibrować, to zanim lekko podwiniesz rękaw i spojrzysz na opaskę, to ta gaśnie za szybko, zdążysz spojrzeć,. skąd to powiadomienie i tylko to. W normalnych domowych czynnościach też nie zawsze starcza mi czasu. Najgorzej, jak robię przelewy internetowe i kod autoryzacyjny szczytuje z opaski, bo telefon jest pod ładowarką. W przypadku zwykłego, 6-cyfrowego kodu muszę 1-2 razy podświetlić, a jeszcze więcej razy, kiedy kod to kombinacja cyfr i liter (płatność kartą). Kiedy już dojdzie taka funkcja, to myślę, że twórca Notify postara się i zrobi indywidualny czas podświetlenia dla poszczególnych aplikacji, tak jak jest z wibracją.
 4. Ktoś zna odpowiedź na w/w problem? Przeszukałem forum , ale znaleźć odpowiedź edzi nie mogę
 5. Today
 6. Czy w aparacie działa już znacznik czasu? (Dodawanie daty na zdjęcie) Jeżeli ma to znaczenie i różnie na różnych modelach, to pytam o RN5p - whyred.
 7. Fałszywy alarm. To był jednak tryb eko hehe. Probowałem go wyłączać podczas ładowania hulajnogi dlatego nie reagowało.
 8. Witam. Pojawił się problem z moją Mija 365. Wymieniłem dętkę w przedniej oponie. Przy wymianie nie odłączałem głównego kabla zasilającego z silnika. Trochę podczas wymiany się namordowałem. Nie wiem czy podczas dociskania opony na felgę nie uszkodziłem kabla lub jego podłączenia. Po wymianie świeci się zielona pierwsza dioda na panelu (prócz reszty) w aplikacji pokazuje błąd hulajnogi, code 0. Sama hulajnoga jeździ jakby w trybie eco, choć nie korzystałem z niego więc domyślam się, że tak działa. Bardzo wolno się rozpędza i jedzie max koło 15 km/h. Jakieś rozwiązanie problemu? Próbowałem bawić się włączeniem i wyłączeniem trybu eko, ale zielona dioda cały czas się pali. Pozdrawiam.
 9. A co to jest „emkowo.pl” ? Przecież to co jest umieszczone na tej stronie nie jest generatorem oprogramowania. Ktoś kto to zrobił pokusił się tylko o skopiowanie formularza i przetłumaczeniu. Czyli bym temu nie ufał. Zobaczcie gdzie są wysyłane dane po naciśnięciu generuj lub skąd pobieracie zip-a Pro: 91.223.103.22 M365: m365beta.botox.bz
 10. Bootloader zablokowany? Portfel HCE? Usuń karty z obu aplikacji i dodaj ponownie. Napisz tu.
 11. ^^^ gdyby to był akumulator to dlaczego piszczy baza bez odkurzacza? Wiesz może jaka wartość jest prawidłowa dla akumulatora? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 12. Witam, powraca mój odwiecznie żywy problem z odbiorem/wysyłką mms - problem polegający na braku automatycznego włączania danych komórkowych. Po włączeniu naturalnie wszystko działa. Nie korzystam z danych dopóki nie potrzebuje. Posiadam mi9tpro 6/128 z romem Global 10.3.2.0. Apki do smsów mają wszelkie potrzebne uprawnienia. W zakładce karty sim nie ma w ogóle opcji "Zawsze odbieraj MMS". Taka opcja za to występuje w telefonie żony a jest nim Redmi 4A z Miui 10.2.3.0 - i naturalnie tam działa idealnie. Szlag mnie trafia przez taką pierdołę. Czy ktoś ma rozwiązanie tego problemu poza zmianą romu na inny?
 13. U mnie płatności działały, po standardowej zmianie portfela na hce w ustawieniach nfc... Przez jeden dzień... I "nieobsługiwany format karty"...
 14. Płacicie swoim telefonem w sklepach? Mam na swoim telefonie ROM globalny, sprzęt na rynek europejski z oficjalnej dystrybucji. Problem jest taki, że za nic nie da się płacić telefonem. W przypadku google pay wyskakuje komunikat że moim telefonem nie da się płacić w sklepach. Natomiast w przypadku aplikacji bankowej (peopay) jest podobnie, przy czym błąd wyskakuje już na samych terminalach w sklepach, gdzie tam jest informacja że jest błąd karty lub żeby użyć tylko jednej karty. Na moim starym Mi Note 2 działa bez żadnego problemu i google pay i peopay. Wiem, że telefon nowy ale może ktoś coś będzie wiedział co może być nie tak.
 15. Jutro wrzucę wszystkie statystyki, po całym dniu użytkowania. Dzisiaj to już go co chwilę doladowywalem to nie ma za bardzo sensu
 16. Yesterday
 17. Jak dla mnie czas podswietlania jest ok:) po co mi dluzej zeby zobaczyc np godzine? a przynajmniej dlugo sie nie swieci jak przypadkiem sie wlaczy.
 18. Falonso

  Szkło hartowane

  Dodaj 2-3 odciski tego samego palca. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 19. Cóż, jak widać i jak sam piszesz - Twoje założenie było błędne. Wszystkie generatory to są klony generatora, którego kod źródłowy jest dostępny dla każdego na githubie i jest Tworzony przez osoby prywatne, które robią to z zajawki, nie dając żadnej gwarancji poprawnego działania ani generatora ani customa przez nie wygenerowanego. Tak samo każdy generator może działać troszkę inaczej i generować troszkę inny soft - trzeba to wziąć pod uwagę. Na stronie emkowo, jest generator przerobiony przez zalogę serwisu i nie wiesz, jakie zmiany tak na prawdę wprowadzają. Dlatego może dojść do takiej właśnie sytuacji, że soft wygenerowany dziś może się różnić od tego, jaki został wygenerowany za jakiś czas. By temu zapobiec, najlepiej jest sobie uruchomić własny generator i wtedy wiesz co masz. Ale do tego trzeba już posiadać troszkę wiedzy z branży. Bez tego muszisz opierać się na zaufaniu do dostawcy aplikacji. Ale żeby odnieść się bezpośrednio do sprawy jaką przedstawiasz: wgraj zpowrotem poprzedni cfw i sprawdź, czy rzeczywiście jest różnica, czy to tylko było takie wrażenie, bo często tak jest, że po wgraniu nowego softu wydaje się, że jedzie szybciej, czy tam wolniej itp, taki efekt placebo. Najlepiej porównać bezpośrednio na przejażdżce jeden z drugim.
 20. Możesz to zrobić programem YouCut.
 21. Haha ... Stabilizacja przestała i mi działać i na stock i na gcam chyba jest zależność bo działało wczoraj a dzisiaj aktualizowałem systemowe aplikacje Themes i jakiś MIUI BI i nie działa stabilizacja...
 22. Wyczyściłem szczelinę i działa. Podwiesi się raz na 20 połączeń. Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 23. Witam mam pytanie Muszę wymienić baterie w moim Wowsticku 1f+, ponieważ się rozlała, ale nie wiem jakiej baterii szukać jedyne co wiem to, że jest to akumulatorek li-on 3,7V Zna ktoś może dokładny typ ogniwa?
 24. https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-tigr/ Pod tym linkiem masz dobrą wersję do zdjęć, ale nie nadaje się podobnie jak inne gcamy do nagrywania video - zarówno 4k jak i full HD są bez stabilizacji video i przez to takich nagrań nie da się oglądać zbytnio. Do nagrywania trzeba korzystać ze stockowej apki
 25. Wychodzę z założenia, że jak w generatorze mam ustawienia fabryczne, to tworząc kolejny firmware na tych samych ustawieniach fabrycznych co trzy tygodnie temu, nic się nie zmieni. Dziś mam wrażenie jakby ktoś pozmieniał wartości fabryczne. Kumasz?
 26. Czy po tych wszystkich aktualizacjach komukolwiek czujnik zbliżeniowy działa jak należy? U mnie już dochodzi do tego, że podczas odebrania połączenia wciskam przycisk blokady ekranu, bo czujnik niemalże co drugą rozmowę kompletnie "zwieszony"
 27. No to chłopie, co za problem? Przecież masz generator i możesz sobie zmienić, jesli coś nie odpowiada. Każda hulajnoga jest inna a po to jest generator aby sobie ustawić wszystko pod siebie. Zawsze możesz użyć innego generatora i spróbować. Przecież to nic nie kosztuje... oprócz paru minut na wgranie i stestowanie
 1. Load more activity