All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Czy u Was też sygnał sieci drenuje tak baterię?
  3. Ja mam za to polskiego vacum 1 i również mam powiadomienie o aktualizacji ale również mam błąd aktualizacji, nie posiadam funkcji wirtualnej ściany, a na tym mi zależy gdyż lustra rozpoznaje jako sobą w przestrzeń. Skan mieszkania za każdym razem powinien robić od nowa ? Bo przy każdym czyszczeniu mapa tworzy się od nowa.
  4. Marcin.M

Czy działa u nas VoLTE?

No spoko ale mnie już drażni rozmową na oknie w domu i dlatego szukam wifi calling Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
  5. Fireblade

Mi 8 Lite - dyskusja ogólna

@pkonrad dzięki już zainstalowane Działają wam codzienne tapety ekranu bokady?
  6. b4sh

Refresh Rate tool

A mógłbyś rozwinąć to co napisałeś? Gdzie dokładnie trzeba wyłączyć "auto switch"? W opcjach MI BOXa mam ustawione na stałe [email protected] To program refresh_rate o którym jest wątek nie pozwala mi wybrać rozdzielczości. Zawsze zmienia na najwyższą obsługiwaną przez TV przy wybranym odświeżaniu. I pewnie jest tak jak pisze autor, że to firmware MI BOXa nie współpracuje w 100%. W Plex jest tak samo. Po włączeniu opcji dostosowywania odświeżania ekranu do aktualnie odtwarzanego materiału wideo, wraz z odświeżaniem ekranu zmienia się rozdzielczość na najwyższą obsługiwaną przez TV w danym trybie. W sumie już się do tego przyzwyczaiłem, lepsze to, niż oglądanie szarpania lub pulldown przy 60Hz i TV w trybie "PC".
  7. Today
  8. emarcin

Czy działa u nas VoLTE?

U mnie w abonamencie firmowym w Orange nie ma reguły kiedy wyłączą bo wyłączają nawet po jednym połączeniu Orange - Orange. Już nawet nie chce mi się tego co chwilę aktywować. Szkoda. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  9. pkonrad

Mi 8 Lite - dyskusja ogólna

Witam Przed chwilą pojawiła się OTA nowa aktualizacja Global Stable dla Xiaomi Mi 8 Lite. Jeśli ktoś nie dostał jeszcze tej aktualizacji, niżej wrzucam linki do pobrania najnowszego MIUI V10.3.2.0.PDTMIXM Paczka 511 MB do aktualizacji z wersji 10.3.1.0: https://bigota.d.miui.com/V10.3.2.0.PDTMIXM/miui-blockota-platina_global-V10.3.1.0.PDTMIXM-V10.3.2.0.PDTMIXM-71bf927f2a-9.0.zip Pełny ROM 1.7 GB do aktualizacji z dowolnej wersji MIUI: https://bigota.d.miui.com/V10.3.2.0.PDTMIXM/miui_MI8LiteGlobal_V10.3.2.0.PDTMIXM_617c09d4b9_9.0.zip Do najważniejszych zmian należy wprowadzenie trybu ciemnego interfejsu. Pełny changelog poniżej: System Updated Android Security Patch to May 2019. Increased system security. Messaging Fix: Messaging crashed after sending messages in some cases Lockscreen, status bar, Notification shade New: Use your fingerprint to open Home screen once you unlocked the device using face data and stayed on the Lock screen Recents Optimization: Animations for Recents and full screen gestures Other improvements and optimizations Fix: Auto brightness issues Udanych aktualizacji życzę
  10. Marcin.M

Czy działa u nas VoLTE?

Szczerze to u siebie włączyłem w piątek, po kilku godzinach wyjąłem SIM Orange bo potrzebowałem micro sd włożyć, wczoraj sprawdzałem i jeszcze działało Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
  11. mrosi

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Poszukaj na XDA Developers: https://www.xda-developers.com/
  12. zawi

MIUI 9.5.23

Odcisk palca w aplikacji Santandera nadal z błędem. Dodatkowo zauważyłem, że przy blokowaniu połączeń mimo zaznaczonej opcji "Bez powiadomień" nadal widać próby połączeń od zablokowanych numerów na liście. Może to ktoś potwierdzić ? Mi 6 Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  13. steev

Zamienna bateria

Testowałem dwie. NOHON. Brać, nie pytać, nie szukać lepszego. Pomarańczową 'oryginalną', kupioną awaryjnie na alledrogo po tym jak problemy z softem zajechały mi NOHONa. I nie, nie powiem co o tej baterii sądzę, bo dostanę bana do końca świata i jeden dzień dłużej
  14. tpawel

Czy działa u nas VoLTE?

Ja włączyłem wczoraj wieczorem, rano jeszcze było i już nie mam Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  15. Mariusz Kowalski

Hej. Czy jest na nasz telefon w pełni funkcjonalny rom z czystym androidem P? Chciałbym sobie protestować jak to działa na mi9. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  16. Spili

MIUI 9.5.23

Na Mi6 pro w końcu odciski działają ok.
  17. mrosi

Na każdym telefonie, który trafia do dystrybucji poza Chinami. Mówimy o normalnej, legalnej dystrybucji.
  18. Robinson

Szkło ochronne do Mi 8

Zamawiasz ponownie z tego samego linku? Czy ono dobrze współgra z casem, który otrzymujemy wraz z Mi 8?
  19. michlacz231

A w ogóle rom Miui Global 10.2 to jest rom który jest domyślnie zainstalowany na telefonie w europie?
  20. wersja miui v9 działa normalnie, a v10 już sie nie bootuje :/
  21. karolgt1

Mi 8 - dyskusja ogólna

Ja mam z OleOle i jest tak jak wlasnie piszesz. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  22. luki791

TWRP grus - instalacja

Stable używam, w hide zaznaczam wszystko co ma google w nazwie, nie mogę dodać karty bo dostaje komunikat że telefon zrootowany. A ok, więc wgram Twoją wersje bo faktycznie mam problem z aktualizacją ( błąd sumy kontrolnej przy pobieraniu).
  23. Czy masz 1 czy 2 karty SIM w telefonie? Czy masz ustawioną Kartę SIM preferowaną dla danych? Ustawienia > Karty SIM i sieci komórkowe
  24. Robinson

Mi 8 - dyskusja ogólna

Rozumiem, że kupując Mi 8 6/64GB Czarny na Elektro albo OleOle, telefon będzie z polskiej dystrybucji z dobrym ROMem. Czy ktoś tam robił zakupy Mi 8?
  25. mrosi

Zależy, skąd telefon zakupiony. Jeśli z oficjalnej dystrybucji ABC Data (mi-home, x-kom, komputronik, etc.) lub Action (Proline czy Sferis), to przez odblokowanie BL i instalację MIUI Polska/EU nie tracisz gwarancji.
  26. darq7

Redmi Note 7 - GCam

Możesz robić zdjęcia na przemian, raz Gcam drugi aplikacją fabryczną są niezależne
  27. stereo0

Ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć co daje opcja "Stabilizacja obrazu" w ustawieniach wideo w apce aparatu? Bo szczerze to nie widzę żadnej różnicy czy włączone czy nie.
  1. Load more activity