All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Eragon

MIUI 9.5.23

Śmiesznie. Wczoraj instalowałem, a dziś rano chcąc zapłacić w piekarnii tel zawibrował 2x i nic... nie przeszło... ja już zawał, pomyślałem o słowach [email protected] i tzw. grupie B, ale po 20 minutach już działało normalnie. Może mój błąd? No nieważne. Ale działa Przy każdym pierwszym resecie LTE w ogóle nie działa w Mi5. Dopiero drugi, pomaga. Dla zainteresowanych, VoLTE też działa i VoWifi (przez app).
  3. Eragon

Czy działa u nas VoLTE?

@the4anoni Dzięki! Powinieneś ten link wkleić sobie w stopkę VoLTE kodu używałem wczesniej, ale skoro pojawiało się DISABLED to myśłałem że wyłączone więc nawet nie patrzyłem hah... a jednak działa. Dobra, kilka dni, i Nju znów przypomni o swej pazerności Zaś co do VoWifi - ten sam myk z disabled, i pojawiło się dodatkowe menu. Problem jest taki że wymaga połączenia z siecią bezprzewodową nawet... jak jestem podłączony pod wifi -,- To znany bug jak mam rozumieć? Ale mi przynajmniej appka działa, więc to taki tylko bajerek te moje sprawdzanie. Ej, a żeby jakość HD dla VoLTE była - to w końcu obydwa muszą mieć czy jeden? I czy ewentualnie 1 poprawia chociaż o połowę jakość połączenia? Bo takie odniosłem wrażenie w czasie rozmowy testowej - ale nie zdziwię się jeśli placebo.
  4. Zgk1

Case

Miałem Nilkin clear na iPhone X i źle to wspominam
  5. sp4ubw

Ekran Mi9 w UV :) ot, ciekawostka

Z ciekawości zobaczę w poniedziałek bo chwilowo nie mam UV w domu ciekawie to wygląda.
  6. simcold

Case

Polecam to. Mam takie na mi5 mi6 i MI9. Bardzo cienkie dopasowane i nie jest z miękkiego silikonu. Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.23
  7. michalm83

Case

Mam Nillkina ponad 2 miesiące i nic nie zżółkło
  8. Witam Was. Nadszedł dzień przesiadki z Mi Max na Mi 9. Backup zrobiony dzisiaj mam w Mi Cloud. Powiedzcie mi proszę, czy jest możliwość przerzucenia wszystkiego do Mi 9? Chodzi mi dosłownie o wszystko czyli wszystkie apki na Max'ie, kontakty, ustawienia aplikacji SMS, ekran główny i ekran blokady (fotki i zegar HTC style z pogodą na ekranie głównym) itd. Bardzo Wam dziękuję za pomoc.
  9. Testowałem już wcześniej... I nic... Edyta: No dobra... Zwracam honor... Pojszło... Bardzo dziękuję. Nie mam pojęcia dlaczego wcześniej nie trybiło.... A kombinowałem i tu.. I w andku... I jesteś programistą... I brak dodatkowych opcji... Dziękuję raz jeszcze.
  10. Zgk1

Case

@emarcinszukalem czegoś czarnego, bo przeźroczyste etui po max 2 tygodniach wygląda jakby było żółte .. Zobaczymy, oby nie było tak jak napisaliście
  11. Today
  12. emarcin

Case

Nillkin frosted pękł na dolnych wycięciach także jeżeli chodzi o mnie to nie polecam. Polecam za to Nillkin crystal pasuje idealnie. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  13. Zwirek42

Wariowanie dotyku

Reset, wipe, było przy instalacji romu eu. Właśnie, gdyby to był stały problem, to obstawiał bym sprzęt ale dzieje się to sporadycznie, raz na kilka dni. Freeza dostałem pierwszy raz, dzisiaj i miarka się przebrała :-).
  14. moogoom

Gniazdo ładowania Note 4 GLOBAL

Ja bym najpierw zmienił ładowarkę. Nic nie napisałeś czy to zrobiłeś. Zatem zakładam, że nie... Zmień najpierw ładowarkę. Jak nie pomoże to zmień kabel i sprawdź na obu ładowarkach. Dopiero jak 1 i 2 nie pomoże to wróć tu z tym tematem. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  15. Kinek

Case

Mi w nim odpadł przycisk power po tyg... Więc nie wiem czy taki super
  16. Pete67

Ekran Mi9 w UV :) ot, ciekawostka

to jest czysty ekran bez szkieł bez żadnych nakładek
  17. bpioter

Wariowanie dotyku

Porbowales reset do ustawien fabrycznych? Czy juz po? Ewt jakis xiaomi.eu rom? Jak nie pomoze to pewnie hardware i gwarancja
  18. latet

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Ja nie widzę migotania ekranu w Mi8 nawet przy minimalnej jasności w całkowitej ciemności, więc DC Dimming mi potrzebny nie jest, zwłaszcza że – podobno – daje (jeszcze) gorszą jakość obrazu przy niskiej jasności. No, chyba, że DCD znacząco poprawia energooszczędność ekranu, ale chyba nie.
  19. sasza100

gry ps4

Witam,w co gracie fajnego na ps4??
  20. Zwirek42

Wariowanie dotyku

Witam wszystkich Jest to chyba mój pierwszy post na forum, aczkolwiek użytkownikiem telefonów Xiaomi i czytelnikiem forum, jestem od dłuższego czasu. Telefon kupiłem na Geekbuying i używam go od marca. Mam problem z dotykiem. Kilka razy na Globalu, ekran wariował kiedy zbliżyłem palec, nie mogłem nic trafić itp. Po dwóch, trzech restartach wracało do normy. Myślałem, że rom Eu rozwiąże problem (mam ok tydzień) ale tu też się pojawił, jak na razie raz. Dzisiaj stało się coś gorszego. Dotyk przestał w ogóle działać, albo działał z lagiem. Po kilu restartach wróciło do normy. Niestety, jest to wkurzające, kiedy telefon dzwoni i nie możesz odebrać . Liczę na jakieś sugestie. Wada mojego egzemplarza (hardware) czy softu ?
  21. sp4ubw

MOD na automatyczną jasność

Jakby co masz linki do magiska w oryginalnym temacie, możesz ręcznie ściągnąć.
  22. maternus2

xiomi mi box s brak chromecast

Witam serdecznie dostałem dziś nowe urządzenie xiomi mini box 4K z androidem 8.1 nie mogę uruchomić przesyłania ekranu z mojego telefonu Huawey p10 na mini w urządzeniu chromecast brak jest opcji przesyłania czy ja coś muszę zainstalować
  23. palibrzuch

MOD na automatyczną jasność

U mnie w magisku nie ma tego modu. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  24. palibrzuch

Czas czuwania, SOT na baterii.

Ja mam ustawioną synchronizację między 21 a 22gą. Wszystko załącza się automatycznie. Nie widzę sensu aby synchronizacja była na bieżąco. Bateria trzyma mi rewelacyjnie i nigdy nie mam problemu z czymś co mi czerpie baterię. Używam oczywiście eu wersji Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  25. Szaju

Wyjątki w Panelu Sterowania

Od kilku dni obserwuje Twój temat i oczekuje, tak samo jak Ty, na rozwiązanie problemu.
  26. Witam. Mam problem, ponieważ jakieś 3 miesiące temu wymieniałem sobie gniazdo ładowania. Od wczoraj po podłączeniu telefonu pod ładowarkę cały czas przerywa ładowanie. Kabel siedzi ciasno więc teoretycznie powinno ładować. Teraz pytanie czy to może jakiś błąd w systemie? Czy znowu do wymiany płytka jak tak czy można gdzieś dostać orginalną ?
  27. Coś postanowiło się wysypać. Tylko że nie podałeś żadnych informacji jaki masz soft, czy bootloader jest odblokowany itd. Spróbuj uruchomić ponownie telefon, ewentualnie przeinstalować soft (zakładam obecnie że masz Globala - jak nie, to mnie popraw) narzędziem XiaomiADB - dział Tutoriale. Jak to nie zadziała to niestety reset do ustawień fabrycznych.
  1. Load more activity