All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Cześć, Panowie opłaca się ściągać z Chin k20 pro ee? Jak jest z softem w tej wersji? Będzie pl czy trzeba samemu wgrywać?
  3. Czyli to raczej błąd aplikacji sklepu.
  4. Raczej niczego lepszego nie będzie. Zmniejszyli czcionkę w systemie i większej nie da się wgrać w tej wersji fw.
  5. Witam, a jakie Ty tam widzisz zabezpieczenia przed wilgocią (kurzem) oprócz krycia 2RS. Nie ma żadnych simeringów nawet miejsca nie ma żeby je obsadzić. Także być może dla tego te łożyska lecą, choc nie doczytałem żeby komuś mocno się posypały, ale jest to bardzo możliwe bez simeringa. Łożyska obsadzone jak w zwykłej hulajce czy rolkach etc. gołe bez dodatkowych osłon. Dziwię się też po co ten klej dają, może kiepski materiał samej felgi ale łożysko dostaje luz chyba że stanie he... i wtedy wytrze "otwór" obsadzenia. Tak jak ktoś wcześniej napisał łożyska są ok kwestia w tych filmach podkładek czy czegoś podobnego. To wygląda na wadę fabryczną. Jak może tak otwór obsadzenia się powiększyć dostać takiego luzu jeśli łożysko się kręci i jest sprawne bez luzów jak na filmie tylne koło?
  6. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. pobierz zwykły apk i tyle. GP ma foszki...
  7. Używa ktoś z Was MiBand 4 z iPhone? Dobrze to działa? Chodzi mi głównie o powiadomienia. Czy jest na iOS aplikacja w stylu N&F, umożliwiająca pokazywanie na ekranie opaski treści powiadomień z dowolnej aplikacji?
  8. Wszystko fajnie, zainstalowałem pogrubioną czcionkę. Ale strasznie jest dla mnie nieczytelna. Ma ktoś coś innego, co można wrzucić do tej nowej wersji? Wcześniej chyba miałem zainstalowaną Mili_chaohu_pl_big.ft od Janusza z pierwszego posta tego wątku.
  9. Today
  10. Dziwne bo pobrałem najnowszą betę i wyświetla mi się dostępna starsza aktualizacja w normalnym rozmiarze 60 mb, zaktualizowalem i znowu dostępna aktualizacja 19 kb... :/ czyściłem też dane podręczne google play jak radzi facebook ale nic nie pomaga?
  11. Mam dokładnie to samo i mecze się od paru godzin, tylko że ja mam 3
  12. Witam. Mam problem. Wymieniłem LCD i po wymianie niby wszystko działa ale zamiast wpisywanego ciągu cyfr pokazuje się tak Qw3456ui90. Coś dotknąłem (taśmę?), uszkodzone LCD? Błąd systemowy w związku z nieoryginalnym LCD i trzeba zrobić reset systemu?
  13. Witam serdeczenie, Mam problem z popraniem ze sklepu GOOGLE PLAY, aplikacji Instagram. Wyświetla mi się komunikat "Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją". Posiadam MI 9, wersja MIUI Global 10.2. Czy miał ktoś podobny problem? Z góry dziękuję za odpowiedź. Poniżej zdjęcie ze sklepu google play. Pozdrawiam Dawid
  14. Witam. Mam problem. Wymieniłem LCD i po wymianie niby wszystko działa ale zamiast wpisywanych ciągu cyfr mam tak Qw3456ui90. Coś dotknąłem (taśmę?), uszkodzone LCD? Błąd systemowy w związku z nie oryginalnym LCD i zrobić reset systemu?
  15. To spróbuj ponownie, czasami jest problem z połączeniem z serwerem (teraz chyba coś im padło i trzeba poczekać), ale najpierw wyłącz oszczędzanie baterii.
  16. Mam nadzieje , ze będę mogła skorzystać z opaski.. to moja pierwsza , słyszałam o takich błędach ale nawet nie mam pojęcia ile to może potrwać ..
  17. ustaw na chwile metr od siebie i zobacz odczyty.
  18. Ta wyglada to na jakiś globalny error bo próbowałem różne konta rejestrować z różnych krajów po vpn i nic nie przyniosło skutku...... pozostaje nam czekać.
  19. Czyli, ze coś padło u nich? Bo już sama nie wiem co robić... szukam wszędzie odpowiedzi, ale wszystkim to idzie jakoś szybko, łatwo i przyjemnie .. odinstalowałem aplikacje chyba 3 razy... logowalam się na kilka sposobów i nic ..
  20. Identyczny problem od godziny 18 staram się zalogować, próbowałem na 2 iPhonach, wirtualnym androidzie i na Mi Mix 2
  21. Potrzebuje pomocy. Dzisiaj przyszedł do mnie nowy Mi Band4. Niestety.. ściągnęłam aplikacje Mi Fit i w trakcie próby przejścia ustawień początkowych wyświetla mi się takie coś:
  22. Jeden mam od czerwca, drugi od września. Oba na miuipolska i zero problemów. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  23. Witam. Kupiłem Mi band 4 wiec zainstalowalem Mi Fit. Po próbie zalogowania się i ustawieniu cyklu dziennych kroków oraz po wciśnięciu przycisku "gotowe" wyświetla się "Nie udało się zsynchronizować. Spróbuj ponownie".
  24. Miałem ten sam problem. Rozwiązaniem był suchy patyczek kosmetyczny i przetarcia szczeliny przy głośniku Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
  25. Jak nasmarujesz... i nadal będzie trzeszczeć to niestety...
  26. mrosi

MMS -

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  27. Za krótko go mam, bym ci radził. A wracając do mojego problemu, to na 100% na ekranie jest drobinka kurzu, patrzyłem przez szkło powiększające. Jak to jest możliwe w nowym telefonie, to ja nie wiem.
  1. Load more activity