All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Też dzisiaj zauważyłem, że Usługi Xiaomi są na pierwszym miejscu. Aczkolwiek CPU łącznie wynosi kilka sekund a utrzymanie aktywności 0. Wcześniej tego nie widziałem...
  3. sprzetowiec90

Twrp problem, kolorowy ekrean

Odblokowalem bootloader i wgralem twrp ale mam problem ze gdy telefon wchodzi do recovery ekran jest kolorowy przez co nic nie widac i nie mozna nic zrobic w recovery... Probowalem wersji 3.3.0 jak i 3.3.1 Ktos cos wie?
  4. cincin27

Czy działa u nas VoLTE?

@tpawel https://www.orange.pl/view/aplikacja-wifi-calling# A tu info odnośnie czemu nie ma jej w sklepie Play: "Z dn. 09.03.2019 r. aplikacja WiFi Calling nie będzie rozwijana oraz udostępniana w sklepie Google Play. Dotychczasowi użytkownicy aplikacji, będą mogli z niej korzystać do 20.02.2020 r. Zachęcamy do korzystania z usługi WiFi Calling w smartfonie. Sprawdź listę kompatybilnych smartfonów z usługą WiFi Calling."
  5. joix1`

szkło ochronne na wyświetlacz

Media Markt folia HD tylko dotną na wymiar super pasuje i masz 5 lat gwarancji na folie jak się zniszczy idziesz wymieniasz tyle. A jak chcecie mieć 100% pewności to polecam ubezpieczyć ekran 100zl na rok i spokój a ubezpieczałem w aplikacji Screenity
  6. Dzień dobry, Mam problem a mianowicie po zakupie telefonu(Mi9) tryb pełnoekranowy dla wybranych aplikacji działał idealnie. To znaczy gdy wchodziłem np. w google czy YouTube przyciski nawigacyjne chowały się/znikały. Aby po wyjściu z aplikacji pojawialy się ponownie. Teraz natomiast przyciski są obecne cały czas/w każdej aplikacji ( chyba że włączymy gesty pełnoekranowe). Mam podejrzenie że stało się tak po zainstalowaniu Messengera (zrobiłem to dopiero po pewnym czasie użytkowania telefonu a do czasu zainstalowania tej aplikacji nic się nie działo). Niestety wyłączanie opcji "Messenger wyświetla się nad innymi aplikacjami" oraz usunięcie aplikacji w niczym nie pomogło. Chciałbym móc korzystać w pełni z "trybu pełnoekranowego w wybranych aplikacjach, Messengera oraz przycisków nawigacyjnych. Dziękuję za pomoc.
  7. Xd3839

Blokada Hulajnogi M365

Witam, chciałem zapytać jak wygląda blokad hulajnogi przez aplikację? Czy jeśli ją zablokuje i wyłącze, to blokda się resetuje czy nadal działa? I czy ja rozłączę się z hulajnogą to blokada nadal będzie działać, czy nie, jak to wygląda? Bardzo proszę o odpowiedz.
  8. asmaxx

Xiaomi mi5 spadek pojemności baterii

Cześć. Tak jak i u Was bateria odmówiła współpracy. Od 3 miesięcy jadę na 20-40% pojemności i mam już dość. Dokładnie to za pozytywnymi opiniami z tego wątku kupiłem baterię Nohon z Ali od oficjalnego sprzedawcy. Niestety bateria przyszła naładowana w 6%. Maks co udało się uzyskać to 46% a po 3 dniach 20 ileś. Sprzedawca mnie zwodził i dopiero Ali odzyskało kasę. Następnie wybór padł na "oryginał" z allegro i ta sama sytuacja. Naładowana do 23% i w ciagu minuty spadło do 7% i po podłączeniu tak samo wzrosło:) Bateria odesłana, czekam na kasę. Oryginał nie wchodzi w grę przez serwis MI w Tychach bo wysyłają gdzieś tel żeby zainstalować baterię, a nie dam prywatnego urządzenia komuś na serwis a samej mi ot tak nie sprzedadzą :))) Mistore nie mają. PYTANIE:) Czy ktoś z Was teraz wymieniał baterię i może polecić coś równie dobrego jak oryginał?? Mam maks 10-15% więc dni mojej baterii są policzone. Padły tutaj marki Nohon, Lasoncoer i oryginały z alle:) Pomocy i dzięki za info!!
  9. Dla mnie ten tryb jest za ciemny, w ciągu dnia jak mam np. jasną apkę i ściągam belkę to nic nie widzę, muszę wytężyć wzrok. Wracam do białego.
  10. galakty

Quick Charge 4.0+

No skoro nie ma to skąd mamy wyczarować?
  11. Today
  12. Szkoda, że nie można ustawić harmonogramu tego trybu ciemnego. Odczucia mam podobne jak wyżej, niby spoko ale za dnia biały przyjemniejszy.
  13. stereo0

Czas czuwania, SOT na baterii.

@Foxiuu tak gdyby było inaczej nie można by było dotykać telefonu gdyż ludzkie ciało ma 37 stopni, a czasem i 40. Myślę, że temperatury powżej 60 stopni sa szkodliwe np. ladowanie telefonu na sloncu, albo co gorsza ladowanie i wystawianie telefonu przed szybe samochodu w upał. Również jaja z baterią są w zimie gdy jest na minusie
  14. olutus

Generalnie dla elektroniki wszystko poniżej 60 st C jest bezpieczne. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  15. michalm83

Case

Obawiam się że z tym case które pokazałeś ładowanie bezprzewodowe nie będzie działać. Ten pierścień do trzymanie palcem wypada w miejscu cewki. Ale niech się wypowie może ktoś ma.
  16. czarek1212

Case

moze napisałem nie jasno mam to etui https://pl.aliexpress.com/item/32997041351.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.33d65c0foVRVtI jednak ładowanie indukcyjne nie działa (ale etui jest świetne) ale może jest gdzieś miejsce żeby przykleić takie coś do etui https://pl.aliexpress.com/item/32949169411.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.33d65c0foVRVtI pod takie coś https://pl.aliexpress.com/item/32997041351.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.33d65c0foVRVtI
  17. Ja już nie pomogę , telefon będzie nawigacją bo zmieniłem na note 5 ale podobno już ten oficjalny rom jest ok Pozdrawiam Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  18. Foxiuu

Witam. Czy temperatury dochodzące do 40 stopni są bezpieczne dla baterii? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  19. BartM

LineageOS 16 Redmi3/PRO - ido

Cześć. Tryb USB zmieniasz w ustawieniach developerskich. Ze względów bezpieczeństwa ustawione jest na ładowanie. Zmień tryb na przesyłanie plików i podłącz kabel. PS2 jaki błąd zgłasza twrp? Pobrałeś wersje gapps dla Android 9 arm64?
  20. Mam obecnie ROM akusmod chyba z FIX-em rozumiem że teraz instalujemy wersję V.4 (HMNote2_V9.2.3.0.LHMCNEK_akusmod_v9-5.0_v4)? Czy którą aby usługi GOOGLE śmigały dobrze ? Czy instalować zwykły xiaomi.eu_multi_HMNote2_V9.2.3.0.LHMCNEK_v9-5.0.zip https://androidfilehost.com/?w=files&flid=237597
  21. tpawel

Czy działa u nas VoLTE?

Tą ich apką z Google play??? Edit: nie widzę tej apki, skąd ja wziąść? Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  22. No dobrze, może po prostu w Polsce to wyłączyli. Z tego co pamiętam tak było, nawet był jakiś problem z tym na xiaomi.eu i pomagała zmiana regionu. Nie pamiętam już na jaki, bodajże Szwajcaria, może Wielka Brytania, nie kojarzę już.
  23. Region jest w porządku "Polska". Na paśmie 2,4 GHz wszystko działa. Tylko to cholerne 5 GHz fiksuje.
  24. the4anoni

Czy działa u nas VoLTE?

To jest akurat fakt. Zawsze jak mnie wyrzucają robię ponowną aktywację aplikacją do WiFi calling i działa
  25. b4s1l

Mi Band 2 firmware mod (PL, CZ, SK) + MiFit

@pawelg851 wszystkie linki działają.
  26. tpawel

Czy działa u nas VoLTE?

A mnie na xiaomi Orange wyrzuca cyklicznie z volte. Korzystałem na mi8 z powodzeniem i po akcji sprzed kilku tygodni kiedy wyłączyli usługę na wielu numerach korzystających z xiaomi oberwalo się także mi. Kupiłem G7, po telefonie do BOK odblokowali widząc że mam wspierane urządzenie. Po miesiącu włożyłem kartę do rn7, po dwóch dniach znowu mam bana na Volte. Co ciekawe telefon z dystrybucji Orange [emoji16] Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  27. the4anoni

Czy działa u nas VoLTE?

Zamiast dzwonić do BOK można pobrać apkę do wifi calling i apka aktywuje. Dla orange też gdzieś linkowałem. RN5 + Pixel Experience VoLTE także śmiga
  1. Load more activity