All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Aktualizacja z 20 maja działa bezproblemowo jak zawsze Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  3. JamCiTo

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Dobra... Dalej nie rozumiem problemu... Przecież masz konto gugla i jak przywiążesz, że foty ma ciskać na serwer, to robi to w tle i z guglowej aplikacji/z kompa udostępniasz co chcesz i komu chcesz.... A galeria ma działać bezstresowo na urządzeniu i dokładnie to robi... I można z jej poziomu puścić mmsa (co w gugiel-zdjęciach nie jest tak proste i oczywiste), podstawy obróbki z bardzo ciekawymi filtrami, utrzymanie porządku na urządzeniu... Chcesz udostępnić - to i tak robisz to internetowo i sobie udostępniasz z gugla, a nie dopuszczasz wszystkich do urządzenia... Nawet jeżeli korzystasz z chmury Xiaomi...
  4. mrosi

Problem roborock s50

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  5. rakers

Mi Box 4K S - zacinanie

gdzie tej opcji szukać ?
  6. Today
  7. nołbady

Przeglądarki, puffin etc

Możesz pokombinować z apką AdGuarda albo https://blokada.org/ - ta druga jest podobno świetna. Osobiście polecam Firefoxa przeznaczonego na "normalnego" androida. Niestety, będziesz musiał obsługiwać klawiaturą z touchpadem, ale zyskasz możliwość zainstalowania adblocka w przeglądarce tak jak na PC (Nano Adblocker + Nano Defender to najlepszy duet). Zresztą, nie potrzebujesz przeglądarki, żeby oglądać filmy/seriale online. Wystarczy Kodi z dodatkiem Cherry TV i nic więcej ci nie potrzeba. To optymalne wyjście, bardzo wygodne.
  8. paveu

Problem roborock s50

Jaki związek ma ten temat z dyskusją o aplikacjach?
  9. henio83

Mi Box 4K S - zacinanie

Przez cały tydzień miałem załączone HDMI cec i na razie wszystko dobrze działa.
  10. W miarę możliwości proszę twórców o pochylenie się nad problemem, w tej chwili downgrade do 9.5.9 wyeliminował problem.
  11. rezmus

Aqara Hub Gateway i zmiana regionów

urzadzenia tak, chociaz wiekszosc podpietych do zlych regionow ci sie nie zaktualizuje, bo kazdy region hostuje firmware do modeli, ktore oficjalnie wspiera. mi home ci sie sam nie zaktualizuje, musisz manualnie co jakis czas instalowac nowsza wersje moda. alternatywnie mozesz poczekac, az ktos opublikuje metode roota bramki aqara, wtedy mozesz sobie zmienic jej model na wersje z cn na eu (aqhm01 > aqhm02) i podpiac normalnie na region europa (jesli chcesz isc ta droga to nie uzywaj moda apki, bo raz podpiete urzadzenie na dany region ma przypisany model na zawsze).
  12. bembenek

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

U mnie poprawiła się rejestracja snu, którą zepsuli we wcześniejszej aktualizacji, tzn. teraz mam wyniki zbliżone do rzeczywistości i podobne do jeszcze wcześniejszych pomiarów. Po przedostatniej aktualizacji pokazywało mi np. czas snu 5h, chociaż wiem, że spałem ponad 7h, a deep sleep to w ogóle od czapki, np. 20-30 minut, ale tego to nie ma jak sprawdzić, nie wiem ile jest naprawdę, zwykle pokazywało mi 1-2h, teraz znowu mam 1-2h.
  13. I jak oceniasz mi note 3 w porównaniu do S7 . Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
  14. Tak, android. Dziękuję za link. Jak działa taki mod? W sensie, czy będę mógł potem normalnie aktualizować mi home i podpięte urządzenia?
  15. Mam najnowszy global EEA. Usługi Xiaomi w tym chmurę mam wyłączone. Konto xiaomi mam bo korzystam z mibanda. Aplikacja usługi Xiaomi ma odebrane przeze mnie uprawnienia oraz synchronizacja chmury xiaomi jest wyłączona. Gdy mam włączona automatyczna synchronizację dla Gmail, Whatsapp itd. to wtedy usługi Xiaomi zjadają 50% baterii na wykresie. Gdy jednak wylacze synchronizację w opcjach to usługi Xiaomi mają maks 4%. Po co one mielą baterie skoro mam je wyłączone wszędzie gdzie się dalo? Również mibanda podpinam do telefonu od czasu do czasu. Pierwszy zrzut z włączoną synchronizacja (e domyśle dla Whatsapp czy google i jego usług) z wyłączonym wszystkim dla usług xiaomi. A drugi zrzut ekranu z wyłączona synchronizacja
  16. rezmus

Aqara Hub Gateway i zmiana regionów

android? https://uploadfiles.io/af1m5cjf
  17. Chodzi Ci, że HyperXy grają ciszej, czy że SoundMagici? Generalnie każde słuchawki będą grać inną charakterystyką, z różną głośnością, tym bardziej gdy przechodzisz z dokanałowych na pełnowymiarowe. Po podłączeniu słuchawek masz w opcjach > system > dodatkowe ustawienia > słuchawki i efekty dźwiękowe, opcję equalizera, gdzie zmieniając poszczególne częstotliwości, możesz mniej więcej wyregulować dźwięk, by był taki jak Ci odpowiada. Jak masz wgranego roota możesz, też spróbować modów typu viper4android. Chociaż muszę przyznać, że sam mam podobny problem, bo moje gniazdo jack, podobnie jak ładowania, jest już wyrobione i czasem przy pociągnięciu przewodu wysuną mi się słuchawki i muzyka przestaje grać, po dociśnięciu faktycznie grają ciszej, bez equalizera, ale jak wyciągnę je całkowicie i włożę z powrotem, to grają już normalnie z włączonym equalizerem.
  18. the4anoni

Czy działa u nas VoLTE?

Redmi note 5, miui global beta volte w nju działa lepiej. Zauważyłem że nie ma problemu "nie ma takiego numeru".
  19. Miałem Soocas X3, a obecnie Oclean Air. Jestem zadowolony ze zmiany. Wydaje mi się, że dłuższa żywotność końcówek na plus oraz na minus czas pracy na baterii.
  20. Kupiłem bramkę Aqara Hub Gateway: https://pl.aliexpress.com/item/32910821884.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5f205c0fmOovzn Skupiłem się na elemencie: międzynarodowych edycja. ;) Okazało się jednak, że da się ją podpiąć tylko do serwera chińskiego. I tu pojawia się moje pytanie. Czy istnieje jakiś sposób na podpięcie jej tak aby działała przy regionie "Polska"? Tak mam niestety wpięte inne urządzenia.
  21. piotrplawecki

MIUI 9.5.16/17

Witam dziś chciałem sprawdzić Gpay i zdziwko działa więc tak : nie mam Magisk tylko ta aktualizacje i najnowsza aplikacje Gpay i odinstalowałem aplikacje Rossmann nie sprawdzałem czy działa z nią. Ciekawe jak długo
  22. Tom_Shelby

Jak wyłączyć alarm

Kiedy zaczyna dzwonić budzik, muszę najpierw odblokować telefon, przejechać palcem od góry w dół żeby wejść w powiadomienia i dopiero tam nacisnąć przycisk "wyłącz". Trochę to uciążliwe. Nie da się gdzieś zmienić żeby bez odblokowania telefonu wyłączyć alarm? Czy muszę szukać jakiejś aplikacji?
  23. Ja miałem najnowszą wersję global i nie uświadczyłem żadnych poprawek. Zamiast tego miałem problem z tym, że z jakiegoś powodu sam mi się włączał wieczorem beznadziejny czarny motyw ( o którym pisałem wyżej). Pod względem działania baterii żadnej poprawki. Miałem już dość globala i ciągłów błędów więc zainstalowałem miui eu. Bateria faktycznie działa dużo dłużej. Spokojnie wystarcza na 2 dni. Telefon też działa szybciej i nawet gry chodzą lepiej. Jedyny problem jaki uświadczyłem to generalnie częstsze crashe aplikacji. Nie zdarza się to często, ale napewno częściej niż na globalu.
  24. Mi Mix 3 Po nowej aktualizacji (9.5.17) Po wybudzeniu telefonu, obraz pojawia się od razu po czym wyświetlacz wyłącza się na dosyć długo tj. Ok 5 - 10 sec po czym znowu się włącza i można korzystać. Tak wygląda odblokowanie urządzenia z trybu uśpienia. Pomaga w czasie wyłączonego wyświetlacza uśpienie i wybudzenie go za pomocą przycisku. Nie reaguje w tym czasie na podwójne dotknięcie ekranu lub przyłożenie palca do czytnika linii papilarnych.
  25. latet

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Spora, ale to nie jest główny problem. Przyczyną niezadowolenia z jakości dźwięku są niewłaściwie skonfigurowane algorytmy tłumienia hałasów tła, redukcji szumów, przycinania części pasma itp. Jak weźmiesz idealne nagranie z dobrego sprzętu i zrobisz z niego 96 kbps, to owszem, będzie słychać różnicę, ale i tak będzie o niebo lepiej niż nagranie 192 kbps z telefonu Xiaomi. Zrobię takie testy i pokażę.
  26. mihail1

MIUI 9.5.16/17

Wygląda to na jakiś błąd miui. Mam tak od poprzedniej wersji. Nawet na kilka dni zainstalowałem "na czysto" przez miflasha globala, najnowszego. Niestety ten sam błąd. Reset telefonu itd.... Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  27. Przetestowałem w ostatnim czasie kilka romów i według mnie jednak ostatni stable rom miui.eu wydaje się być najbardziej optymalny. Ostatnie dev są jakieś zabugowane,a to jakieś powiadomienia nie przychodzą, problem z autostartem aplikacji, gcam mi się od czasu do czasu crashował (próbowałem różnych wersji) i nie działał ois, chocziaż próbowałem wszelkich opisanych na forach sposobów. Testowałem nawet custom romy (AEX i PEX), nawet spoko wszystko działało, ale sot tam szału nie robił. Ostatecznie spróbowałem tak odradzany rom miui.eu stable (ostatnia wersja z kwietnia) i o dziwo wszystko działa jak należey: gcam nie crashuje (oczywiście trzeba było najpierw zrobić fixa camera2api), nie ma problemu z powiadomieniami i autostartem aplikacji no i przede wszystkim ten soft ma najlepszy sot spośród tych, których do tej pory użytkowałem. Ja myślę, że nie ma co się napalać na wczesną wersję pie na mi note 3, pewnie będzie tak zabugowany jak dotychczasowe devy. Oczywiście ja nie generalizuję, są devy lepsze i gorszę, ale miałem kiedyś mi5 (ponad rok) i wtedy też rajcowałem się cotygodniowymi aktualizacjami, było raz lepiej, raz gorzej - niestety częściej było gorzej, dlatego skończyłem ostatecznie z eksperymentami i pozostałem przy stable. Potem nie miałem styczności z xiaomi od ponad roku, ale teraz widzę, że nic się nie zmieniło w tej materii To jest oczywiście moja subiektywna opinia, każdy ma prawo mieć inną.
  1. Load more activity