All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. kupował ktoś na Ali od Chinese Intelligence Store? Kupiony 9 dni temu i dalej cisza ze strony sklepu. Wysyłka z Polski, a na Ali taka informacja: Zostanie wysłany w ciągu (dni robocze)25 Dni
  3. Cześć, wracam do tematu z prośbą o pomoc. Jak wchodzę w ustawienia i wybieram 'Dzwonek telefonu' to wyskakuje mi do wyboru 'Menadżer plików' , 'Pliki dźwiękowe' lub 'Przechowywanie multimediów' ze znaczkime android. Doinstalowałem TC, i widzę go też na tej liście ale to nie naprawiło mi problemu. Po wyborze 'Przechowywanie multimediów' wyświetla mi jakąś listę dzwonków, ale ani nie mogę ich odsłuchać a po wyborze jakiegokolwiek telefon nie reaguje i nie zapisuje go i wyrzuca ekran do menu głównego (pulpitu). Po wyborze TC, nie otwiera mi się lista dzwonków, tylko otwierają mi się jakieś katalogi, a w katalogu Ringtones nie mam nic. Ogólnie nie widzę tych dzwonków w żadnym folderze. Proszę o pomoc, bo w ogóle nie słyszę dzwonka jak ktoś do mnie dzwoni. Inna kwestia: teraz sprawdzałem i jak ktoś do mnie dzwoni to nie wyświetla mi się połączenie przychodzące ani nie włącza się dzwonek (dodałem dzwonek telefonu w postaci jakiejść MP3, ale i tak nie dzwoni ani nie wyświetla połączenia przcyhodzącego). Jedynie po nieodebranym połączeniu wyskakuje mi powiadomienie o nieodebranym połączeniu. Jakaś masakra...
  4. Takie pytanie od laika w kwestii ustawien w trybie " Pro " - s to światlo/przysłona, to rozumiem a F ręczny focus ?
  5. @UP, jeśli zajdzie potrzeba dodam wersje v2 która zmienia watemark w aparacie
  6. Posiada ktoś etui Spigen Crystal? Jak z aparatami? Zakrywa jak w Rugged Armour?
  7. Witam serdecznie. Mam problem z moją 8 pro. Dzieje się to głównie u mnie w pracy, gdzie często przemieszczam się między drugim piętrem a parterem. Ogólnie dodam że w cały budynku jest słaby sygnał komórkowy (chyba budowniczy robili bunkier). Wracając jednak do problemu. Po zmianie piętra na telefonie giną oznaczenia danych komórkowych przy zasięgu który teoretycznie jest i telefon przechodzi jakby w stan offline. Nie działa dzwonienie, smsowanie i wszelki dostęp do neta. Nie działa przechodzenie w tryb samolotowy i powrót, włączanie i wyłączanie danych komórkowych. Jedyne lekarstwo to reset telefonu. Wtedy wszystko wraca do normy. Poza miejscem mojej pracy problem bardzo marginalny ale też się zdarzył. W pracy na 8 godzin występuje z 3, 4 razy
  8. Najpierw przywróć system do ustawień fabrycznych.
  9. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. Today
  11. Nagrywanie działa sprawdziłem. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  12. Poczytałem i okazało się, że problem z tą aktualizacją występuje. Różnie ludzie radzili, generalnie kwestia "szczęścia". I rzeczywiście za 26 kliknięciem aktualizuj, aktualizacja poszła. Póki co wygląda to dobrze. Jedyny problem jaki po pół dnia testów napotkałem to automatyczna synchronizacja/zapisanie treningu do telefonu. Ciągle wibruje, że wgrał trening aż nie zrobi się tego ręcznie.
  13. Po aktualizacji telefonu Redmi 9T 6+64 na MIUI POLSKA telefon czasami sam sie wylacza, mocno nagrzewa , po restarcie nie wlacza sie i nie moze zarejesteowac karty SIM. Pozdrawiam
  14. Drenaż to osobna sprawa. Dopiero pojawił się na drugim telefonie po aktualizacji do MIUI 11. Telefon potrafił się wyłączać średnio na 2 dni.
  15. Witam, czy po aktualizacji do MIUI11 dialer i apka do SMS została od Xiaomi, czy może jest dialer od Googla? Czy działa nagrywanie rozmów?
  16. 90tomash

Etui / case

Kupiłem spigena, bo z Ali nadal nic nie dotarło. Spigena polecam. Wart 45 zł. Dla mnie tel teraz czuć i wiem że coś go chroni, ten Case z zestawu to.przy Nim jakiś żart że strony Xiaomi. Idą do mnie 2 silikon Case takie jak ktoś powyżej wrzucał więc będę miał na pewno jeden do oddania.
  17. Fizycznie to po 24h od ładowania do poziomu 95% w P2 mam aktualnie 92%. Po 10 nocnych godzinach nie używania poziom naładowania zmienił się z 95% na... 95%: czyli nic się nie zmienił Można? Można! Ja wiem, że większość posiadaczy np. Mi 9T jest zadowolona z aku, bo porównuje z dużo gorszymi telefonami, bo faktycznie ten czas nie jest zły. Ale mnie zawsze uczono, żeby porównywać się z tymi lepszymi i do "lepszego" dążyć czyli w górę A tak na marginesie: w xiaomi.eu na Mi 9T Pro podobała mi się prosta, ale funkcjonalna domyślna aplikacja sms. Jest możliwość zainstalowania tej aplikacji na innym telefonie z androidem, bo szukałem w Google Play, ale jakoś nie udało mi się znaleźć tej konkretnej (nie wiem czy w ogóle tam się znajduje)?
  18. To samo mam niestety muszę czekać 168 godzin (czyli do 26.11), aby odblokować, wrzucić xiaomi.eu i się cieszyć nagrywaniem rozmów, appkami od MIUI do sms, telefon, kontakty i mieć NFC
  19. Ja po miesiącu życia z Mi 8 mogę powiedzieć, że to naprawdę świetny telefon. Wymieniłem Note 4X na Mi 8 6/128 - kupiłem go w hiszpańskim magazynie BG za 1060 zł. Odliczając cashback etc wyszło jeszcze mniej. Po za bateria która w note była przesadnie kozacka tu wszystko jest mega lepsze. Musiałem przywyknąć do notcha . Na szczęście od MIUI 11 powiadomienia są naprawdę ok. Aparat dla mnie to przeskok jak przez morze, note miał bardzo średni aparat.
  20. Również jestem posiadaczem MI 9T i zmagam się z tym samym problemem. Mam globala. Poza tym nic temu modelowi do zarzucenia nie mam. Ale jak zostawiam na noc telefon naładowany do 60 i rano nie mam pewności czy budzik zadzwoni czy nie to trochę słabo... Zrobiłem tak jak napisałeś qenik, zobaczymy czy coś to da. Rozumiem że ten problem występuje zarówno na global jak i xiaomi.eu dev i stable?
  21. Witam, czy w Polsce gdzieś dostanę oryg. Wyświetlacz do redmi note 4X snapdragon w cenie poniżej 150? Czy w tej cenie tylko zamiennik ? Jeśli znacie pewne miejsce gdzie mogę zamówić proszę o link Pozdrawiam
  22. Chyba już od roku jest w sklepie Google Play aplikacja HBO GO dla Android TV. Pewnie nadal używasz jakiejś starej wersji na telefony lub tablety.
  23. Z tego co pamiętam to w Moto ekran podświetlał się na chwilę po stuknięciu w niego, lub po podniesieniu urządzenia. Faktycznie taka opcja była by spoko, natomiast taki typowy AOD jak jest w urządzeniach z ekranem OLED czy Amoled, w przypadku LCD nie sprawdzi się. Raczej nie liczył bym, że RN5 itp. dostaną taką opcję w oficjalnych ROMach od Xiaomi.
  24. AOD jest już w kilku custom romach i opinii można wyczytać,że działa b.dobrze, oczywiście jest to wersja dostosowana do naszych RN5-ek. Miałem coś podobnego w moto g 2015 i działało to b.dobrze. Oczywiście nigdy nie będzie to to samo co na amoledzie.
  25. Właśnie css do niego nie zajrzał., bo Euro przekazało telefon do nich, jako serwisu firmowego Xiaomi... Dostali na papierze co mu niedomaga... I nie chcę pokazywać kwiatów jakie otrzymałem po 23 dniach... Bo słowo "wkurwiłem się!!!" nie oddaje całości zdenerwowania... I gdybym nie dał już Maxa3 w inne ręce, to wracałby do nich już kilkukrotnie... Wręcz sam bym pojechał aby kogoś zwyzywać na miejscu... A teraz czekam na przejęcie jakiegoś zamiennika, bo ten biedny Droid i xperia po prostu nie zdzierżą mojego aktualnego stylu użytkowania... Edyta: szału te miui 11 nie robi... I na andku 9 jest...
  1. Load more activity