All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. @Pikus544 Wgrałeś złe TWRP. Niestety na tym które używasz nie działa odszyfrowywanie plików. Tzw. dziwny ciąg znaków to po prostu oznaka zaszyfrowanej pamięci wewnętrznej. Musisz wgrać TWRP, które pozwala na deszyfrację (zapyta o hasło w trakcie uruchamiania TWRP). Nie wiem tylko czy teraz przypadkiem nie będziesz musiał zrobić znowu format data, żeby się pliki odszyfrowały na nowym TWRP.
  3. @seba83616 Mi to rozdzielenie pasma wifi w ustawieniach routera na 2,4 GHz i 5 GHz osobno pomogło. Teraz łącze się "na sztywno" z 5 GHz i od paru dni nie miałem żadnych wcześniej opisywanych problemów.
  4. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  5. @qenik Przecież widać, że grasz w gry... to oczywiste wtedy, że bateria szybko jest wyczerpywana. Do tego oglądanie filmów na YouTube? Jak ktoś ma sot 6-7h to nie siedzi non-stop na YouTube i nie gra w gry. W innym przypadku, w każdym smartfonie bateria szybko się wyczerpuje. Do tego widzę, że masz roaming - jesteś zza granicą bądź korzystasz z Playa. Play ma to do siebie, że ciągle przełącza na inny nadajnik, widać, że masz 3G, pewnie zaraz cię przełączy na LTE. To wszystko zjada baterię.
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Jeśli chodzi o 'Wyczyść pamięć podr., po zablokowaniu urządzenia' to mam ustawione na 'nigdy'.
  8. Bateria faktycznie powoli ucieka na Syberii. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  9. Jak mogę zmienić region na Polskę? Na koncie Mi w zakładce Personal info Locale jest ustawione China. Klikam Settings dostaje sms weryfikacyjny i nie widzę na stronię opcji zmiany Local. Jest tylko Internet products i Third party products, przy każdym przyciski delete i download. Rozumiem, że jest to niezbędne zanim zacznę odblokowywać bootloader?
  10. Czy ktoś wie dlaczego wgrane TWRP pokazuje w pamięci wewnętrznej foldery z dziwnym ciągiem liter i znaków zamiast wgranego zipa (Magisk). Zrobiłem już format date, było niby dobrze - przywróciłem wszystko z chmur, próbuje znowu wgrać w TWRP Magisk'a i znowu te foldery.
  11. Tu nikt nikogo nie chce oszukiwać kumasz co do ciebie mówię? A skoro piszesz, że: to jak się to ma do tego, że na opakowaniu które sprzedałeś masz V 1.2 (i pewnie w dokumentacji przyjęcia towaru wg ciebie też to musi być uwzględnione - choć wg mnie nie koniecznie) a po zwrocie od kupującego sprzedajesz V 1.3? Zaprzeczasz sam sobie
  12. U mnie na Mi9 Global 10.2.13 brak problemów z SMSami zarówno w Plus (SIM1), jak i Orange (SIM2). Sprawdź numer Centrum SMS - czy jest prawidłowy, a także czy masz włączone Wiadomości Mi (w zależności jaki masz ROM). Na Mi5 ("ostatni" Global 10.2.2.0) miałem kartę z T-Mobile i problemów żadnych z SMSami i połączeniami nie było, choć czasem wysyłanie trwało dłużej niż 30sekund, potwierdzenie dostarczenia SMS docierało z powrotem po około 1 minucie.
  13. Today
  14. przyhamuj piętą, bo czołem o parapet zahaczysz... Szkoda mi to nawet komentować... Poszperaj se w googlu, bo ja nie mam zamiaru za ciebie szukać informacji, które mnie średnio interesują. Są to 2 różne produkty, to czy sklep Ci to przyjmie zależne jest od sklepu. Takie sprawy załatwia się rozmową, a nie kombinowaniem na lewo, zamienianiem opakowań, coś takiego jest nie fair. Nadmienię także, że w tym kraju, na każdy sprzedawany produkt musisz mieć papierek, musisz mieć poświadczenie, że ten produkt zakupiłeś, odprowadziłeś podatek etc. na wszystko musi być faktura/dowód zakupu/umowa kupno-sprzedaż. Teraz mi wyjaśnij, jak sklep ma wytłumaczyć na fakturach sprzedaż towaru, którego nie ma na fakturze od dystrybutora, produkt w którego posiadaniu nigdy nie powinien być i za który nie rozliczył się? Tyle dobrego, że EAN ten sam, więc jest spora szansa, że sprzedawca to przyjmie... bez zabawy i kombinowania w zamienianie opakowań, na prawdę wystarczy zwyczajnie na świecie porozmawiać i pamiętajcie, że jak my, kupujący, będziemy kombinować na szkodę sprzedawcy, to sprzedawcy zaczną kombinować na szkodę kupującego... EOT.
  15. Wgraj moduł Magisk - MagiskHideProps...
  16. A jakie to są urządzenia??? Może mi wyjaśnisz? Czy v 1.2 to hulajnoga a v 1.3 to blender kuchenny? Proszę cie... Jaki kupujący będzie narzekał (jeśli na to wpadnie po zakupie), że dostał wyższą wersję czyli teoretycznie nowszą? No chyba, że na ciebie trafi Proszę wyjaśnij mi jakie są różnice są między 1.2 a 1.3 to wtedy może ci przyznam racje. Powiem ci tak: jak ja bym był sprzedawcą to bym nie zrobił problemu, ale jeśli zaczniesz o czymś takim mówić to niektórzy będą w tym widzieć jakieś "drugie dno" i się nie zgodzą na taką zamiankę. Dlatego czasami lepiej nie być szczerym i udawać. W takim przypadku kolega nikogo nie okrada. Gorzej jest oddać używaną po przejechanych 100 km i rżnąć głupa, że przedmiot nadaje się po zwrocie do dalszej sprzedaży
  17. U mnie na Mi 8 SE Play Protect działa, Google Play informuje, że telefon jest certyfikowany (mam roota, nie dodawałem żadnych innych fixow oprócz YT Vanced). Może na Mi 9T Pro jest problem, trudno mi stwierdzić - bo go po prostu nie mam.
  18. Wejdź w ustawienia oszczędzania baterii i wyłącz czyszczenie pamięci po x czasu od zablokowania...
  19. Bo jest to inne wersja urządzenia, nie ta, która została zakupione i sprzedawca ma prawo odmówić takiego zwrotu? Pamiętaj, że ta hulajka po zwrocie idzie dalej na sprzedaż, ktoś ją kupi, jeżeli się dopatrzy nieprawidłowości to sprzedawca się może z towarem bujać, a z jakiegoś powodu Xiaomi zrobiło wersję 1.3... To nie są te same urządzenia. Trzeba się po ludzku dogadać ze sprzedawcą...
  20. No to napisz jaka to aktualizacja i co masz obecnie, u mnie najwięcej szkód przyniosło przejście na androida 9 (bateria słabiej trzyma i wycina wszystko z pamięci, pomimo 4gb pamięci rano nie mam już żadnej apki). Jakbym wiedział nie instalowałbym tego szajsu.
  21. Google Play jest certyfikowany, google pay nie działa przez odblokowany bootloader. Trzeba albo zrobić roota i ukryć go przed usługami google albo wgrać paczkę przez twrp. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  22. U mnie działał Magisk bez problemu. Mam Rom MIUI Global 10.3.3. (PFKEUXM), ale na wcześniejszej wersji też działał. Magiska ściągasz stąd i instalujesz przez TWRP: https://magiskmanager.com/#How_to_Install_Magisk_Latest_Version_193_on_Android_Non-Rooted_Phones Czy wyskakują Ci jakieś błędy podczas instalacji? Nie ma szans na certyfikację Google Play z odblokowanym bootladerem? Na innych telefonach to nie był problem... P.S. Akurat do Google Pay jest fix do wgrania przez TWRP (działa, testowałem).
  23. Co za problem przełożyć nową do opakowania z V 1.2.?. Na hulajce chyba nie ma nigdzie napisane jaka to wersja, a nawet gdyby to i tak sprzedawca z allegro nie będzie się dopatrywał żadnego spisku skoro widać, że hulajnoga jest oryginalnie zapakowana i nieużywana. Zresztą i tak jest w zysku bo ma wersję 1.3 a nie 1.2. Tak to wszystko czytam i nie rozumiem po co ta cała dyskusja skoro opakowanie pierwotnie zakupionej hulajnogi jest niewyrzucone i wiadomo co trzeba zrobić.
  24. Dobry! Pytanie do osób posiadających mi9t, jakie są wasze odczucia z używania tego modelu? Wady, zalety, które zauważyliście z czasem i to co wam się naprawdę podana, napiście też proszę ile go już macie.
  25. Witam, Mam problem z zasięgiem internetu w moim Mi Mix 2S. Karta SIM z sieci PLAY. Poprzednio miałem stary telefon Huawei i nie było problemów z internetem. Teraz jadąc samochodem z włączoną nawigacją google maps albo yanosik bardzo często wyświetla się brak połączenia z internetem. Miałem już ustawione wybierz sieć automatycznie, włączony/wyłączony roaming krajowy, preferuj sieci LTE, preferuj sieci 3G. Wszędzie to samo. Macie jakiś pomysł jak rozwiązać to gubienie sygnału?
  26. @zalezi zainstaluj appkę aparatu(port aplikacji z MIUI): https://camera.aeonax.com/ i dodatki: ANXCameraUnity_146.ExoticTartRam2.zip ANXCustLibs_141.DarkorangeKindDikdik.zip Dyneteve48MPFix_127.BabyishStarchyWaterbuck.zip Z tego co zauważyłem, to jest problem z trybem AI - wykrzacza się po zrobieniu zdjęcia jeżeli rozpozna typ zdjęcia. Więc robię bez tego trybu - mam nadzieję, że wkrótce to naprawią. Ja w weekend postawiłem Syberię od nowa - bawiłem się innymi kernelami i dodatkami do nich - no i coś mi się sknociło, bo spożycie baterii miałem w okolicach 0,6%/h - teraz już wiem czego nie robić i mam 0,26%/h. W początkowej fazie zanim jeszcze poinstalowałem dodatkowe appki było nawet 0,18%/h
  27. Dzień dobry, zauważyłem, że zdjęcia portretowe w tym modelu mają straszne ziarno. To kompletna pomyłka. Zastanawiam się i podejrzewam, że to nie wina sprzętu, tylko software. Czy macie jakieś porady i patch? Może warto to rozważyć przy aktualizacji MIUI? Pozdrawiam, Yargar
  1. Load more activity