All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Sylwester Nowaczyk

  LineageOS 16 Redmi3/PRO - ido

  Ściągnąłem gappsy jeszcze raz i teraz wszystko gra i buczy. Wielkie dzięki!
 3. Witam. Przeszukałem forum, lecz niestety nie znalazłem na to odpowiedzi. 1) Ustawiłem dziś limit miesięcznych danych, ale za bardzo jestem przyzwyczajony do tego którego miałem 2) Czy jest możliwość aby z obrazu 1) spowrotem uzyskać efekt z obrazu 2)? Sprawdzałem wszelkie ustawienia, ale niestety na nic to się stało. Z góry dziękuję.
 4. Deasty

  MIUI 9.5.23

  Pobierz po prostu przez stronę Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 5. SebaZ74

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Działa Dzięki Wielkie !
 6. fido

  Czy działa u nas VoLTE?

  W ramach testu Uruchomiłem aplikacje wifi caling poczekałem aż przyjdzie sms i tak jak pisałem mogłem na trybie samolotowym wykonać połączenie. Później wpisałem kod na VoLte i restart telefonu. Po restarcie pokazała się na pasku ikona od HD. Na screenach widać jak mam przy włączonej transmisji i wyłączonej jak i przy wykonywaniu połączeń.
 7. dommino6

  MIUI 9.5.23

  Panowie u mnie jakiś dziwny problem ,pierwszy raz coś takiego występuję. Chce pobierać najnowszą wersje ,a tu informacja "masz najnowszą wersję oprogramowania lub nasze serwery zostały obciążone,sprawdź w miui polska"" Spotkaliście się z takim tekstem?
 8. FromWP

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Otwórz MiFita, kliknij w profil, potem Amazfit Bip, Ustawienia wyświetlacza zegarka i przesuń to AliPay do ukrytych elementów. To samo zrób w Ustawieniach skrótów i zapomnisz o niepotrzebnym AliPay.
 9. Foxiuu

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Wszystko jasne. Cały czas siedzę na globalu i tak się zastanawiam czy by nie spróbować się przerzucić na miuipolska/xiaomi.eu. Warto? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 10. happy

  Case

 11. SebaZ74

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Witam, zainstalowałem najnowszy firmware pl z polskimi czcionkami, gps i ostatni mod mifita, niestety pojawiła się w bipie zakładka Alipay, ktoś pomoże?, jak to usunąć?
 12. mrosi

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/
 13. Orjon

  MIUI 9.5.23

  Ale nie naszym, tylko niemieckim. Więc nie jest konieczne instalowanie. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 14. mrosi

  MIUI 9.5.23

  Jak pisał mi @Orjon, był reupload dla modeli z AMOLED, z uwagi na błędy w tłumaczeniu.
 15. Foxiuu

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Jakie są korzyści z odblokowania tego bootloadera? Sorki, że pytam ale chyba jestem trochę zielony [emoji846] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 16. Voltron

  MIUI 9.5.23

  Czy byl jakis reupload bez zmiany numerka? Mam zainstalowaną najnowszą i ciągle wyskakuje mi ota z tym samym numerem i changelogiem.
 17. mirasek5504

  Potwierdź swoje hasło

  Witam, Miałem to samo na telefonie Xiaomi redmi note 7 używałem go ok 2 tygodnie, i to samo się stało. Jako ,że był na gwarancji oddałem go do x-komu (tam został zakupiony) oni go wysłali do xiaomi i tam zdjęli blokadę.
 18. Today
 19. RASTY777

  MIUI 9.5.23

  MI8Lite - ikonki powiadomień w końcu zostają - super! Ogólnie u mnie system jakby ożył na nowo, ostatnio było kiepsko i ociężale - myślałem nawet o resecie - ale póki co ta wersja znacząco poprawiła sytuację!
 20. FromWP

  Sprzedaż telefonu z MIUI

  Po prostu wyloguj się z konta Mi w telefonie, to wystarczy. Co do zablokowania bootloadera, to najczęściej działa zablokowanie komendą "fastbood oem lock". Jak nie to MiFlash i flash romu fastboot z opcją "cleen all and lock".
 21. gore2kill4

  Czy działa u nas VoLTE?

  Jakie są te kody? Dla nju? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 22. zalko

  Mi Band 3 PL/mody

  Nie o tym piszę, wyślę priv Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 3
 23. mrosi

  Xaomi mi 9

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 24. Zgody

  Czy działa u nas VoLTE?

  Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o jedno [emoji383], xiaomi chcąc zachować stosunek cena nie płaci np sieciom za certyfikacje. Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka
 25. Marcin.M

  Czy działa u nas VoLTE?

  Ja mam problem z połączeniem przychodzącym. Odbiera po konwencjonalnej sieci Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 26. Orjon

  MIUI 9.5.23

  Ok, już mi trochę wyjaśnił @sp4ubw na temat tego, dzięki za info. Skoro na angielskim też jest ten błąd to ciężko mi powiedzieć co może być problemem... @srgn1 z tego co wiem ekipa nie planuje wprowadzać tego do Oreo, jest to tylko dla Pie.
 1. Load more activity