All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. W sensie czego Ci za dużo pchają, bo nie kojarzę
  3. skoro oznaczenie jest 2RS to znaczy, że są uszczelnienia gumowe po obu stronach. Miałem okazję sprawdzić i jest dokładnie jak w specyfikacji. Jeszcze dla potomnym podlinkuję przykładową stronkę z oznaczeniami i innymi technicznymi sprawami związanymi z łożyskami tocznymi : KLIK
  4. W kwestii telefonu, pomijając zonk z baterią u JamCiTo, sprzęcik jest wart polecenia?
  5. Może jakiś link, bo z szukajką to można i cały dzień tam spędzić Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
  6. Witam serdecznie. Mógłby się ktoś wypowiedzieć, czy note 8 pro z polskiej dystrybucji obsługuje band 20 - LTE 800 MHz? Jedyną taką informację wyczytałem na mi.com.pl. nigdzie indziej tego nie znalazłem a jest to moje podstawowe kryterium gdyż sporo czasu spędzam gdzie poczciwy note 3 pro se łapie tylko to pasmo na zadowalającym poziomie Typed by Redmi Note 3 Pro SE
  7. Na ekranie w powiadomieniu wyskakuje ci treść wiadomości?
  8. Zainstalujcie sobie wersję MiFita bez FW z xdadevelopers, będziecie mieć kto dzwoni.
  9. A dlaczego temat jest w dziale modyfikacji systemowe. Oficjalny ROM to przecież żadna modyfikacja. Moim zdaniem wątek ten powinien znajdować się w dziale ogólnym.
  10. Patrz, rzeczywiście doszła jedna opcja. Można zakupić z odbiorem w sklepie ale płatność musi być internetowa. Jeśli płacisz w sklepie oni to traktują jako rezerwację i nie podlega to zwrotowi 14 dniowemu. Uzasadniają to tym, że umowa jest zawarta w sklepie. Tak że zwracam honor, ale częściowo
  11. To te łożyska są jak w większości skuterów i motocykli, powinny starczyć na długo, chyba że nie są kryte dodatkowo jakimś simeringiem przed wilgocią wodą etc. Jeśli nie to same 2RS niewiele da ale zawsze lepiej niż krycie blaszkami czy też jednostronne, w kałużach nie pływają. Nie rozbierałem kół, są tam simeringi zakrywające łożyska?
  12. Można pojechać z nimi jak z podartym misiem. Żaden regulamin sklepu nie może łamać zapisów prawa powszechnie obowiązującego, tutaj ustawy. Poza tym prześledziłem regulamin zwrotów Euro RTV AGD i nie ma żadnego wyłączenia, o którym wspominasz, więc podtrzymuję swój wpis...
  13. Nadal nie ma na whyred sygnatury czasu. Chyba już tego nigdy nie naprawią bo to się już dłuugo ciągnie. Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  14. Today
  15. Takie rzeczy to nie w EuroAgd. Przeczytaj ich regulamin, zamówienie z odbiorem w sklepie nie jest jednoznaczne z kupnem przez internet. Masz możliwość sprawdzenia sprzętu w sklepie więc to nie zakup internetowy. Zabezpieczyli się, cwaniaki.
  16. Dla zwrotu ustawowego nie ma znaczenia sposób odbioru. Jeśli zamawiałeś przez sieć, z opcją odbioru w sklepie, to telefon podlega zasadzie zwrotu 14-dniowego. To czy faktura, czy paragon również nie ma znaczenia. No chyba, że brałeś na firmę. Wówczas... pozamiatane..
  17. Hej, po aktualizacji do MIUI 11 (26.09) miałem problem z gps. W ogóle nie działał. Poczekałem do aktualizacji (10.10), wgrałem. Problem nadal występuje. Usunąłem dane z map google, nic nie pomaga. Macie może podobny problem? Można coś jeszcze zrobić, czy tylko i wyłącznie wipe wszystkiego?
  18. Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić 3mk ARC dedykowaną do BIPa. Za ok. 30 zł dostajemy 4 folie, które mają właściwości samoregeneracji. Mam BIPa od 5 miesięcy i na folii nie ma rys. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że kiedyś za mocno przycisnąłem rękę do kantu stołu i zostało wgniecenie w folii, widoczne jednak tylko pod światło. Rys żadnych. No i przylega na całej powierzchni idealnie.
  19. Nie wrzucę, bo smark trafił do jewro i się z nimi teraz użeram... Sprawdzono, testowano, zmieniano soft, dawano blokadę na co się da... I nic nie lepiej... Tylko gorzej. To nie mediatek, bo na mi community nikomu nie zchodzi ten smark poniżej 8,5h sotu i to jeszcze zostaje ponad 10,czy 15% baterii. Biorąc pod uwagę, że inne obiawy miał dziwne, stwierdzono ogólnie, że taki egzemplarz felerny i właśnie wróciłem z papierami reklamacyjnymi... Qrrrr..a...że mnie podkusiło w sklepie odbierać... I jeszcze na FV brać.... Tak bym odesłał w poniedziałek i z bani...
  20. @JamCiTo, jak rozumiem, masz system globalny? Z jednej strony, aż mnie odrzuca, bo zastanawiam się nad zakupem jako drugi telefon, a może na wymianę za obecny. Z drugiej strony, trochę trudno uwierzyć, że MT tak słabo zarządza energią. Z reguły było w MediaTekach lepiej niż w Qualcommach. Zasiałeś spore wątpliwości...
  21. Skad sciagnales recovery ? Podrzucisz link ?
  22. Jak ustawię na Google to nie wyszukuje kontaktów, jak ustawię na Przeglądarkę MIUI to i tak po geście z dołu do góry uruchamia się Google. Co robię źle?
  23. Stawiam na złe recovery . Miałem tak samo na mi9t jak zaktualizowałem do 11. Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
  24. Na MI 8 se bluetooth włącza się za drugim razem. Restart nie jest potrzebny. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  25. @boxicox Ustawienia/Aplikacje/Zarządzanie/trzy kropki/domyślne aplikacje i tam wyszukiwarkę domyślną ustaw na Google.
  26. Zmieniłem w ustawieniach zabezpieczenie na to ze screena i pierwsza płatność telefonem się udała. Zobaczymy jak będzie dalej. Może to właśnie jest rozwiązanie tego problemu. Płatność aplikacją peopay.
  27. Witam, odblokowalem w ubieglym tygodniu po tygodniowym oczekiwaniu Redmi K20 i w trakcie instalacji przez fastboot TWRP wszystko jest ok ale po operacji czyli komendach fastboot flash... fastboot boot telefon mi sie resetuje i system nie odpala. Jak sobie z tym poradzic chcialbym wgrac global MIUI 11. Podejrzewam ze mam zle recovery. Tel z Chin. Z gory dziekuje za pomoc.
  1. Load more activity