All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Szym

MIUI 9.5.16/17

Żadnych Ale zauważyłem jedna rzecz. Jak usunę aplikacje i chce na nowo zainstalować to jak nacisne w sklepie play instaluj to nawet nie ściąga tylko od razu zaczyna instalować Tak samo zauważyłem taki błąd że nie da się zalogować do mistrzowie.org ( do apki) i tam jest identyczna sytuacja z instalacją Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
  3. Today
  4. stereo0

Czas czuwania, SOT na baterii.

@simcold błąd mi się wkradł. Zapewne te kosmyki to bujda na resorach, ale gdzieś tak raz przeczytałem i dla takiego ignoranta elektronicznego jak ja ma to sens i daje mi pewne wyobrazenie xd
  5. michalm83

Case

Indukcji używam tylko w aucie. W domu qc3 po kabelku.
  6. mrosi

Edytor tekstu krzaczy na mobilnym firefoxie.

Najzwyczajniej w świecie wpis mógł zostać przeoczony. Więc zamiast podbijać wątek, można zawsze napisać PW do kogokolwiek z Administracji. Zawsze jednak lepiej zgłosić zawartość z... lekceważącym (delikatnie rzecz ujmując) wpisem... Świadczy to o poziomie autora takiego wpisu... Co zaś do meritum, musiałaby się wypowiedzieć osoba "obrabiająca" layout. Może @Acid, @ZduneX25, @glaedrem lub @Orjon...?
  7. mrosi

Szkło hartowane

Czytnik linii papilarnych działa bez zakłóceń z folią?
  8. Ja też ! i nie tylko to... Aparat robi tragiczne zdjęcia szumy jak cholera i strasznie powolny (nie robie w 48mp). Filmy nagrywa i co jakiś czas jakby łapał ostrość. Powiadomienia działają jak chcą. Również dźwiękowe... Masakra
  9. mrosi

Case

To etui Nillkina, o którym piszesz, nie sprawia problemów z ładowaniem indukcyjnym również na ładowarkach bezprzewodowych stacjonarnych?
  10. mrosi

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Może ogarnij rzeczywistość w jakiej się znajdujesz. Cytuję: "Ja w Mi 9 SE". Wyjaśniam. Piszemy o Mi 9, bo znajdujemy się w dziale Mi 9. Bez "SE". To zasadnicza różnica. Nie ma w oficjalnej sprzedaży Mi 9 z słuchawkami w zestawie. Jeśli są, o czym już pisano, to może to być efekt pomyłki. Obawiam się, że nie ma takiej możliwości. Ani w ROMach global, ani w MIUI Polska/EU Zapytaj na Forum globalnym, bo to ROM global. Tu jest MIUI Polska/EU. Dotknij palcem w połowie ekranu i przesuń w dół. Tyle.
  11. lukaszfb

Problem z GPS w Redmi note 7

Ja również miałem ostatnio problemy z gps. Jeżdżę tylko na mapach google i moj stary Redmi Note 3 SE nigdy takich jazd nie odwalał. Najpierw szuka gps diabli wiedzą ile, a później nie odświeża aktualnej lokalizacji... Reset pomógł na chwilę...
  12. michalm83

Case

Jeśli to zwykła blaszka to ładowanie indukcyjne może nie działać poprawnie. Jeśli masz ta blaszkę która dostałeś wraz z uchwytem z ładowarka indukcyjna to będzie działać. Ja mam Nillkina i działa bez problemu. Uchwyt też dobrze trzyma.
  13. Witam Od pewnego czasu mam problem z moją kamerą. Nie mogę się z nią połączyć jeśli telefon jest poza siecią Wi-Fi do której jest podłączona kamera. Zaczyna nawiązywać bezpieczne połączenie, dochodzi do 20% i po jakimś czasie pojawia się taki komunikat: Niekiedy błąd ma inny numer, np. -21. Zdarza się też, że jakimś cudem telefon połączy się z kamerą i widzę obraz, ale to jest mega sporadycznie. Jeśli telefon znajduje się w tej samej sieci Wi-Fi co kamera to raczej problem ten nie występuje. Region ustawiony na Chiny, aplikacja Xiaomi Home w najnowszej wersji. Kamere usuwałem z konta i dodawałem od nowa, nic to nie pomogło. Czy ma lub miał ktoś podobny problem jak ja ?
  14. czarek1212

Case

A ja mam pytanie czy używa ktoś etui na uchwyt z Magnesem bo mam do przyklejenia tą część metalową przy etui a nie chciałbym stracić ładowania indukcyjnego
  15. Razor65

MIUI 9.5.16/17

Od 2 dni aplikacja "media" zjada mi baterię w oczach. Nic nie daje jej zatrzymanie, żadne aplikacje nie siedzą w tle. Nie zakładam, że to rom, ale ma ktoś pomysł co wpada w ten zakres?
  16. COrel13

Szkło hartowane

Cześć. Zakupiłem do Mi9 Flexible Gładź Max od 3MK oraz etui: Spigen oraz to niby "oryginalne" od Xiaomi z paskiem na dłoń. Pierwszy problem to podważanie szkła w połączeniu ze Spigenem: nakleiłem je bardzo dokładnie, ale i tak etui powoduje podnoszenie się szkła w niektórych miejscach ponieważ minimalnie na nie zachodzi (widać pod światło, że szkło jest zaginane w dół w niektórych miejscach). Wystarczyła niedokładność rzędu ćwierć mm żeby problem się pojawił. Polecam wiec klejenie szkła z założonym już etui aby nie było takiego problemu. Etui od Xiaomi jest całkiem fajne. Dobrze trzyma telefon i jest właściwie spasowanie. Do was należy zaliczyć fakt, że telefon opiera się często na krawędzi aparatu kiedy leży na płaskim, sam aparat wystaje poza obudowę i jest słabo chroniony oraz mi przeszkadza fakt, że zmuszeni jesteśmy DJ ciągłego trzymania ręki w pasku. W innym przypadku telefon trzyma się bardzo niewygodnie. Pytanie do użytkowników Spigena: czy powoduje on niszczenie się przycisków? W poprzednim telefonie (także Xiaomi) etui innej firmy spowodowało porysowanie się oraz znaczne zluzowanie przycisków. Po zdjęciu etui wszystkie przyciski były matowe oraz miały już znaczny luz: były tak jakby częściowo wciśnięte (ledwo wystawały z obudowy). Czy w Spigenie osłonki przycisków też cały czas naciskają na nie i mogą po jakimś czasie dać taki efekt?
  17. tpawel

Miałem problem z GPS na endomondo i to chyba nie problem z GPS a z próbą ubicia apki przez system. Wyłączyłem na apce oszczędzanie baterii miui, trochę pomogło, ale w 99% przypadków pomogła dopiero kłódka na apce. Tydzień miałem bez problemów, wczoraj GPS mi rozlaczylo ale dosłownie na sekundę i wrócił. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  18. Kamil Kupiec

MIUI 9.5.16/17

Jakiegoś blokera reklam używasz?
  19. Szym

MIUI 9.5.16/17

Wszystko próbowałem Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
  20. whiro

Brak powiadomień przy ikonce sms

Sorki, słownik zrobił podmianę. Chodzi o aplikacje a nie animacje. Zarządzanie aplikacjami w ustawieniach, a tam u góry po prawej trzy kropki.
  21. Yesterday
  22. Kupiłem już Oclean One. W końcu to zakup na lata. Wszystko fajnie, ale.... No właśnie - jest jakieś ale. Myślałem że różnica między Oneclean a Seago będzie jakaś bardzo znacząca natomiast ja nie widzę aż takiego skoku jakościowego. Druga rzecz - te dziwne drganie. Nie wydaje się to być normalne. Szczoteczka jakby.... rezonuje (ale to pewnie o tym pisaliście). Nie wiem czy to błąd czy nie, w zasadzie to nie przeszkadza ale jest jakiś taki dyskomfort.
  23. Pioter88

Właśnie zastanwialem się czy z moim telefonem jest coś nie tak czy z każdym Redmi. A nie zrywa połączenia GPS w trakcie jazdy?
  24. Może zadam pytanie inaczej. Czy komuś działa kamera w sieci przy użyciu routera Funbox 2?
  25. robertj

Nie pokazują się opcje programisty

ustawienia/system i urzadzenia/....dodatkowe ustawienia/opcje programistyczne/debugowanie/debugowanie usb
  26. simcold

Kopia zapasowa MiUI

Witam. Mam pytanie czy na xiaomi.eu kopia miui w ustawieniach kopiuje folder android apel których robi kopię? Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  27. A ja dopytam: - Ile zajmuje czasu jego wymiana? - I jak bardzo jest trudna w porównaniu do wymiany baterii w Mi5? Chociaż K20 kusi...
  28. Sylwester Nowaczyk

LineageOS 16 Redmi3/PRO - ido

Ok, zainstalowałem. Wszystko śmiga. Dzięki! Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity