All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Czesc wszystkim, Zastanawiam sie nad zakupem tego tel. i istotna jest dla mnie dlugosc video jaką jest w stanie nagrac ten smartfon - dla parametrow 1080p oraz 60fps. Czy moglby ktos podzielic sie swoimi obserwacjami? Pozdr
  3. Z moich doświadczeń najlepiej mnie się działa na tym MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL.
  4. Mam dokładnie to samo na RN7.
  5. Nie jestem do końca przekonany czy tak "niedługo"
  6. Witam serdecznie mam pewien problem, otóż zmieniłem jakiś czas temu styl ekranu zawsze włączonego swojej żonie na taki ładny płatek śniegu, jednak coś przełączyła i nie możemy zmienić na fajne kolorowe style są tylko te czarne do wyboru. Pewnie to kwestia jakieś opcji o której nie mam pojęcia, dziękuję za pomoc
  7. Czy nie prościej i lepiej jest zmienić sobie DNS w telefonie z automatycznego na prywatny, np. dns.adguard.com? Zawsze działa, nie trzeba nic instalować, nie trzeba mieć roota czy odblokowanego bootloadera. Łatwo i skutecznie. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  8. Today
  9. Witam. Po instalacji MIUI11 STABLE na dev po kilku dniach aplikacja messages czyli sms od xiaomi zaczęła się wysypywac. Po czyszczeniu cache dalej to samo. Miał ktoś coś podobnego? Oto log z błędu: android.database.sqlite.SQLiteException: Can't downgrade database from version 112 to 109 at android.database.DatabaseUtils.readExceptionFromParcel(Unknown Source:51) at android.database.DatabaseUtils.readExceptionFromParcel(Unknown Source:11) at android.content.ContentProviderProxy.query(Unknown Source:74) at android.content.ContentResolver.query(Unknown Source:55) at android.content.ContentResolver.query(Unknown Source:4) at android.content.ContentResolver.query(Unknown Source:12) at com.android.mms.util.cj.c(Unknown Source:1) at com.android.mms.b.k.a(Unknown Source:13) at com.android.mms.b.k.g(Unknown Source:40) at com.android.mms.b.r.run(Unknown Source:4) at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1162) at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:636) at java.lang.Thread.run(Thread.java:764)
  10. nie ma sprawy. P.S. Kiedyś zrobiłem troche nowocześniejszą wersję tej starej tarczy. Poszukaj może ci się spodoba.
  11. Doprawdy? Jesteś taki pewny więc pewnie spytałeś posiadaczy wszystkich 25 mln sztuk? Albo chociaż wszystkich posiadaczy z tego forum? Powiem ci coś - stawiam dolary przeciw orzechom, że masa ludzi prawdopodobnie ma taki sam albo podobny problem ale, albo się tym nie interesują, albo o nim wiedzą ale nie szukają pomocy po forach, albo szukają ale po swoich krajowych, niekoniecznie angielskojęzycznych. Zawęziłeś sobie świat do jednego forum twierdząc, że skoro jestem sam z takim problemem to on nie istnieje, a już pod twoją wypowiedzą zgłosił się kolejny user, a na mi community spotkałem następne osoby które też zauważyły problem z aparatem. Tak więc, to że o czymś nie słyszałeś nie znaczy że to nie istnieje. Pewnie w przeciągu kolejnych tygodni jeszcze ten temat nieraz wypłynie w necie. Natomiast to co tu piszesz to kompletna bzdura. Poważni producenci od samego początku wypuszczali smartfony z gotowym finalnym softem a aktualizacje dotyczyły najczęściej tylko zabezpieczeń, kiepskie i źle zoptymalizowane nakładki potrafiły zabić sprzedaż nawet dobrze doposażonych modeli więc trzeba było się starać, ale teraz jak widzę można wypuścić jakąś zabugowaną pre-betę z totalnie skopaną optymalizacją a ludzie jeszcze przyklasną i powiedzą że tak musi być. Zamieniają ci dopracowany soft na wpół gotowy produkt i uważasz że to w porządku bo "tak działa OS"? Nie wiem, może jestem zbyt wymagającym klientem który nie lubi jak go robią w wała, a może po prostu nie doceniam tej możliwości przejścia ze stabilnej dopracowanej wersji softu na zabagowaną i źle zoptymalizowaną ale za to najnowszą rewizje, ale moim zdaniem soft działający gorzej od swojej starszej wersji nie powinien w ogóle mieć prawa się pojawić Tak czy siak, full wipe nic nie daje, jeżeli ktoś podobnie jak ja nie lubi jak 4 gb telefon działa jakby miał 1gb i robił zdjęcia na poziomie jakiegoś noname z supermarketu, a nie ma czasu studiować programowania żeby naprawić to co zepsuł producent, to pozostaje mu pozbyć się tego szmelcu i kupić sobie normalny smartfon.
  12. Czy u każdego w MIUI 11 teraz pokazuje statystyki baterii z 3 ostatnich dni? Jeżeli statystyki mają np. 5 dni to pokazuje 3 dni od no.p 80% do teraz? To tylko przykład ale wcześniej pokazywało nawet z 7 dni od 100% naładowania, a teraz 3 ostatnie dni, a jeżeli było ładowane wcześniej to pokazuje % startowy taki jak 3 dni temu.
  13. Ralfi

Mi box S zalukaj

Witam jestem nowym posiadaczem mi box s mam pewien problem z strona zalukaj czy to przeglądarka pufin czy kodi zalukaj nie działa wpisuje poprawny login i wyskakuje błędny login i hasło co z tym fantem zrobić. A drugie pytanie telefon xiaomi rn7 da to się jakoś sparowac fajnie?
  14. Ogólnie pojawiło się chińskie stable MIUI 11 bazujące na Androidzie 10, więc niedługo możemy się spodziewać globala. [emoji6] Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
  15. yellow pl24_packed.bin pozostałe wersje do pobrania ze strony : https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/8992
  16. @kristof1992 Czyli ty to zrobiłeś tak? Też to rozważam, bo jednak brak nagrywania i dialer google jest do D. Jeżeli tak to daj proszę znać czy widzisz jakieś negatywne rzeczy i jak z aktualizacjami?
  17. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  18. Zamówiłem. Anti blu-ray, zobaczymy co będzie oby na + Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  19. Czy soft był i stalowang na czysto? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  20. Mam problem z budzikem tzn. przy dłuższym czuwaniu telefonu gdy budzik mi dzwoni to mam czarny ekran i nic nie mogę zrobić ( mogę go wyłączyć tylko przyciskiem power) a żeby wrócił telefon do normalności muszę go zresetować. Czy to problem softu czy sprzetu? To dzieje się w RN5
  21. Ma optyczną stabilizację. Czy warto kupić to sam musisz zdecydować. W tej cenie masz Mi9 64GB.
  22. moja fullcolor pl.bin 34 kB · 60 downloads mam prośbe czy można zmienić w tej tarczy kolor dnia tygodnia SOBOTA na zielony a puls na żółty dziękuję
  1. Load more activity