All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. Po aktualizacji do miui polska na MI 9 nie działa sklep google play, rozłancza przy próbie wejścia do sklepu.
  3. Witam Mam problem z m365 kupiłem nowa hulajnoge po skrenceniu nie można jej włączyć... Podłączyłem do zasilania ale ma zasilaczu świeci zielona dioda... Przycisk power nie uruchamia urządzenia
  4. Falonso

Etui na telefon

Co to za etui Cafele?
  5. @koala 179 i 172 to ma być różnica? Z ciekawości zrobiłem interwał na orbitreku... pierwsze parę minut było niemal idealnie, ale w pewnym momencie GTR zupełnie odpadł, no i ja już ledwie dychałem a GTR pokazywał tętno 80-90, a pojechałem po bandzie bo byłem blisko mojego tętna maksymalnego (wielokrotnie przekraczałem 175). GTR w pewnym momencie zaczą pokazywać właściwe wyniki... w fazie schładzania (wrócił przy tętnie ok 130). Wydaje się, że te zabawki w zależności do ćwiczenia dodają jakieś poprawki (Gear FIT 1 i 2 od Samsunga prawie na pewno tak robił), efekt jest taki, że przy chodzie, w miarę intensywnym ruchowo, tętno jest znacznie zawyżane, ale przy orbitreku mogłem wyzionąć ducha sugerując się strefami i alarmem, ręce miałem na nieruchomym uchwycie więc może GTR "myślał", że trening jest mało intensywny. Wracając do tętna spoczynkowego algorytmy w GTR są też jakieś dziwne... pokazuje mi czasem 73, czasem 64.... a rano mam nawet wg tego zegarka między 40 a 50... (tak zresztą pokazuje aplikacja Amazfit i Mi fit, ale sam zegarek wie lepiej). Najbardziej mnie wkurza, że w sieci można znaleźć mnóstwo recenzji sprzętu..., ale dopóki sami nie kupimy i tak się nie przekonamy czy urządzenie jest cokolwiek warte. Kupiłem w ostatnich latach wiele urządzeń i gadżetów.... także kierując się opiniami i testami niestety wiele z nich wróciło do sklepów. Ja czekam na nowego Stratosa w polskim sklepie... (poprzedniego miałem dwa egzemplarze... w sumie prawie 3 dni.... i jakieś 4 zawieszenia). Wg mnie, jeśli chodzi o zegarki to najlepszy stosunek funkcjonalności (i tego co działa w miarę dobrze) oferuje Mi Band 4. GTRa kupiłem nie oglądając testów, jest fajny... ale niestety na razie ma zbyt wiele błędów.
  6. Widziałem już na YT, ale dzięki Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
  7. Ostatnio bywało w Polsce dodać gorąco i telefon mógł złapać wilgoć od spoconego ciała gdy miałaś go w kieszeni spodni. Zadzwoń do paru serwisów i spytaj o cenę naprawy. Może wymiana baterii nie będzie droga. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
  8. Tym niebieskim plastikiem pozycjonujesz hydrogel. Sa 3 cycki które wkładasz w 3 otwory w hydrogelu, składasz połówki i wkładasz w USB. Wtedy na pewno równo założysz Wysłane z mojego One Plus 7 Pro przy użyciu Tapatalka
  9. Ewentualnie podczas połączenia można kliknąć przycisk wstecz, żeby zminimalizować połączenie i wtedy zablokować ekran.
  10. @pobudi @mrosi wygląda na to, że pacjent uratowany (poszła instalacja po OTG); wszystkie wiadomości są tak jak były Dziękuję Panowie! teraz muszę ogarnąć sposób na roota
  11. Ja tak was czytam i się dziwię, że macie problemy. Ja na Custom ROM'ie nie miałem ani razu tego problemu. Telefon śmiga i trzyma tylko minimalnie krócej od stock'a.
  12. Zmień w ustawieniach dodatkowych region na Szwajcarię i daj znać czy pomogło. Z jakiegoś powodu w większości krajów UE głośność maksymalna jest zablokowana. I pytanie do więcej wiedzących . Czy ominięcie tego jest tylko przez zmianę regionu? Soft 10.3.6.0
  13. Witam Wie ktoś jak poprawnie skonfigurować mi a2 lite pod mi band 4? Chodzi o to, że po zamknięciu telefonu - wygaszeniu ekranu opaska gubi GPS. Czy opcja tylko wifi w mapach może być przyczyną ?
  14. A no jak dzisiaj z rana miałem pierwszy raz pod prysznicem to praktycznie każda kropla była jak osobne losie tapnięcie
  15. Cpu, soc, gpu, baterii... Czy grę instalowałeś ze sklepu Play?
  16. A na jakim trybie? Moja na spacerze jakoś tam mierzy. (Liczy kroki a długość bierze z wzrostu i intensywności pewnie.) Problem mam z rowerem bo zaraz po wygaszeniu telefonu gubi GPS. Powoli kończą mi się pomysły co z tym zrobić
  17. Witam Proszę o pomoc, od kilku dni tel przestał ładować telefon. Posiadam xiaomi mi 9se. 1:100 razy załapie ładowanie. sprawdzałem inną ładowarke i kabel, to samo. Przy wyłączonym tel jest to samo, pokazuje ze ładuje i odłancza ładowanie Na właczonym po pod łączeniu ładowarki na sekunde pokaze ze ładuje i odłancza ładowanie Starałem się przeczyścić styki w tel i ładowarce ale nie pomogło. robiłem reset telefonu, nie pomogło. Posiadam MIUI 10.3.4.0 (PFBEUXM) Global Telefon na gwarancji ale jestem za granicą i nie mam możliwości oddania na serwis. POMOCY!!!
  18. Od dnia dzisiejszego również mam Xiaomi MI 9T Pro, mam identyczny problem jak kolega wyżej, jednak te powiadomienia nie są mi aż tak bardzo potrzebne, żeby instalować xiaomi.eu Jednak zastanawia mnie pewna kwestia - czy jest jakaś szansa że zostanie to naprawione w przyszłości, czy może producent nawet nie uważa tego za błąd? Pozdrawiam. /edit Z tego co widzę, to nie zrobili tego od czerwca, więc raczej nikłe szanse na to, że będzie to działać. :l
  19. Miałem ten sam problem po aktualizacji systemu. Trzeba wejść do Ustawien, potem do Aplikacji, tu wybrać aplikację do rozmow telefonicznych (ikonka telefonu) i właczyć powidomienia (przesunąć suwak). U mnie zadziałało.
  20. Okazało się, że kolejna aktualizacja oprogramowania umożliwiła mi ponownie zmianę siatki. Ciekawe czy następna to zabierze Dzięki za pomoc.
  21. Cześć, ze swojej strony polecam pokrowiec CAFELE. Korzystam kolejny raz z produktu tego producenta i widzę same plusy, glównie: - jakość, - dopasowanie, - trwałość, - nie rysuje telefonu.
  22. co do pomiaru pulsu to zgadzam się że są różnice ,aczkolwiek pomiar w spoczynku daje prawidłowy,mierzony na tętnicy szyjnej daje taki sam wynik jak na gtr, natomiast przy treningu jest różnie ,chociaż dziś ,rower interwały na 179 , gtr pokazał 172,ale nigdy nie dorówna opasce więc tu pomiary trzeba traktować orientacyjnie.
  23. J.B.W.

Opaska gubi GPS

Witam Problem mam taki, że jak tylko chowam tel. do kieszeni i ekran zgaśnie to opaska pokazuje brak połączenia z GPS. Próbowałem włączać trening z apki i z opaski. Na apce widać jak idę ale jak tylko chowam tel. to GPS się wyłącza. Jak zaznaczam blokowanie ekranu to nic nie pomaga. Możliwe, że problem jest z telefonem ale szukałem już po ustawieniach i nic. Mam mi a2 lite - android one. Możliwe, że coś przegapiłem bo apka opisuje ustawienia na nakładki. Proszę poradźcie coś bo bez tego opcja rowerowa praktycznie nie działa.
  24. Gra ze sklepu? Sprawdź temperatury po takim "wypadku" - devcheck np.
  25. Dzień dobry, jestem kolejnym (mega zadowolonym) posiadaczem Xiaomi Mi Vacuum vel Marian. Przed zakupem dzielnie prześledziłem calutki wątek od pierwszego posta i kibicowałem użytkownikom kolejnych odkryć i osiągnięć czy to ze spolszczeniem głosu robota, czy aplikacją gdzie udało się uruchomić sprzątanie strefowe itp. Jakby ktoś miał wątpliwości, to w tym momencie apka oczywiście jest już w całości przetłumaczona, oraz od razu mamy możliwość sprzątania strefowego bez żadnych kombinacji. Jedynie sam robot gada po angielsku, ale to mi nie przeszkadza, ponieważ włączam go zdalnie z pracy jak wiem że w domu nie ma nikogo - świetna sprawa. Samo sprzątanie to MI-STRZO-STWO. Doskonale wie gdzie jest, gdzie był i gdzie zaraz pojedzie. Z zaskakującą precyzją okręca się idealne o 90 stopni i jeździ jak od linijki. Żaden film na YT nie oddaje tego widoku na żywo. Odnośnie filtra, polecam patent z jedną warstwą chusteczki - mega ułatwia czyszczenie filtra. Z minusów to tylko tyle, że nie można zapisać zrobionej wcześniej mapy. Jednak jest jedna rzecz, z którą mam problem. Wiem że ktoś już to poruszał tutaj na forum, ale ostatecznie nie wiem z jakim skutkiem - otóż w kuchni mam hokery z płaską podstawą, na które ambitnie próbuje wjechać mój Marian tracąc na tym mnóstwo czasu i energii. Czy podklejenie tej podstawy od spodu taśmą magnetyczną może rozwiązać ten problem? Pozdrawiam serdecznie
  1. Load more activity