All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Morvi

Przeglądarki, puffin etc

Do filmów KODI i np. Exodus. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  3. Havoc ma włączone "force encryption"?
  4. Witam. Przymierzam się do odblokowani BL na Mi9 SE, ale odnośnie punktu 2 z poradnika, na stronie http://en.miui.com/ nie ma do wyboru Mi9 SE. Mam wybrać Mi9 i będzie OK?
  5. sp4ubw

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

@set ale ustawienie domyślnie dowolnej innej galerii nie da Ci tego co chcesz. Tyle, że z programów innych kliknięcie obrazka otworzy ustawioną domyślnie apkę do nich. Z aparatu będziesz mieć galerię MIUI bo tak to jest zrobione.
  6. przemek86sam

Przeglądarki, puffin etc

Temat odgrzewany wielokrotnie. Chodzi o przeglądarkę, jestem nowy jeśli chodzi o użytkowanie mi boxa ale już sporo poczytałem. Zainstalowałem ręcznie google chrome i jeszcze ze dwie przeglądarki w tym puffin tv która działa pod pilota jako jedyna... niestety żeby nie było tak fajnie to na przykład na stronie ekino.tv filmy już się nie odtwarzają. I tu moje pytanie, czy ktoś ma jakieś pomysły ? Ustawienia Puffina ? jakiś flash player ? co kolwiek ? Czy ewentualnie jeszcze jakaś inna przeglądarka tak aby odtwarzała wszystko. Dodatkowe pytanie dotyczy przeglądarki Chrome. Otóż z tego co widzę po instalacji ręcznej mam jedynie wyszukiwanie głosowe, czy po zakupie klawiatury z touchpadem i podłączeniu jej do miboxa będę mógł normalnie wpisywać hasła w wyszukiwarce chrome zainstalowanej na boxie ? Czy to raczej nic nie da ? No i oczywiście jestem kolejnym posiadaczem boxa który niestety zacina się za każdym razem kiedy go wyłączne z pilota. Po włączeniu natychmiast jest reset z wyłączeniem zasilania. Mam zamiar dokupić przejściówkę LAN pod usb, zobaczymy czy pomoże.
  7. Witam Po ostatniej aktualizacji MIUI Polska 9.5.17 dźwięk z głośnika zaczął szwankować, jest taki przytłumiony i trzeszczący. Czy mogę tak po prostu, poprzez TWRP zainstalować poprzednią wersję 9.5.9 ?
  8. Dzięki Kazik , ale już próbowałem nie tu leżał problem Generalnie problem rozwiązany choć nie satysfakcjonująco ale na dobrej drodze Wyglądało to tak że Docker działał, Hassio też a zamknięty był port 8123. Wyłączenie firewalla rozwiązało problem zamkniętego portu ale teraz dalej muszę pokombinować żeby i firewall działał i port był otwarty, Cóż jeszcze trochę Hassio i w końcu Linuksa zrozumiem :):):):) Teraz też mam kolejne wyzwanie i nie wiem jak to ugryźć Esphome Do tej pory wgrywałem do node espeasy i było cacy , jednak chciałbym teraz popracować na esphome tyle że nie wiem jak do tego się zabrać. Czy ktoś może ma doświadczenie i poradzi jak to ugryźć na początek ?
  9. Witam. Mikrofon w zestawie słuchawkowym nagle przestał działać kilka dni temu. Słuchawki Xiaomi (te z podwójnymi przetwornikami - nie pamiętam nazwy modelu). Telefon ma ponad rok i przez ten czas wszystko było ok. Po prostu kilka dni temu zacząłem rozmowę i ja słyszałem rozmówcę, on mnie nie. MIUI Global 10.2.1.0 (od dłuższego czasu nie było żadnych aktualizacji). Słuchawki przetestowane - na innym telefonie działają jak trzeba. Ten sam telefon z innymi słuchawkami - mikrofon nie działa. Wypróbowałem sposoby które znalazłem na forach (wyłączenie OK Google, wyłączenie ulepszania dźwięku, wyczyszczenie cache, przydzielenie aplikacjom dostępu do mikrofonu, odebranie aplikacji google dostępu do tegoż...) nic nie zadziałało. Słuchawki jako takie działają, jedynie mikrofon ani guziki na pilocie są zupełnie ignorowane przez system... Nie działają w żadnej aplikacji. Próbowałem też wejść do menu testowego i wykonać sprawdzenie. Oczywiście fail... Mikrofon w samym telefonie działa jak powinien. Na pasku u góry jest ikonka słuchawek z mikrofonem, więc wykrywa - jak sądzę - poprawnie... Ktoś spotkał się z podobnym problemem? Jest to dla mnie bardzo frustrujące bo dłuższe rozmowy wolę prowadzić przez słuchawki właśnie zamiast trzymać ciężki telefon przy uchu.
  10. dzięki śliczne!!! szkoda że nie można ustawić muzycznej aplikacji jako spotyfi, ale to rozumiem, że dlatego że nie można na niej odpalać piosenek z "zewnątrz"
  11. Nezumi

Znikająca klawiatura - pomocy!

A nie dotykacie czasem dłonią gdzieś dołu ekranu? Bo jeżeli macie to w różnych apkach, na różnych klawiaturach, to... no troszkę niemożliwe. Jeżeli jesteście na 100% pewni, że problem nie jest z waszej winy, to próbujcie fabrycznych ustawień... Mi się coś takiego zdarzało, jak właśnie przy pisaniu nieuważnie dotykałem wnętrzem dłoni jednego z rogów ekranu u dołu... Odkąd bardziej uważam, ani razu nie pojawiło się ponownie.
  12. tohan

Mi Band - minimum funkcji

Budżet może być wyższy (może nie dużo, ale zawsze). Używki też wchodzą w grę. Na razie - nawet pomijając kwestię ceny - nie udało mi się znaleźć niczego co by się nadawało.
  13. the4anoni

[TUTORIAL] YouTube Vanced - działa w tle

Teraz jest nowy fix. 1. Kasujemy vanced i microg 2. Aktualizujemy chrome lub webview do najnowszej wersji. 3. Pobieramy MicroG Vanced ("I agree" stuck fix attempt V2. I najnowszego Vanced 4. Instalujemy microG i potem vanced 5. Logujemy się 6. Gdy się zawiesi na ekranie warunki google wciskamy raz przycisk back 7. Profit ?
  14. Glover

Nie znam niczego równie taniego z dobrym wyświetlaczem. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  15. tohan

Teraz rozumiem. A znasz może jakąś alternatywę? Obstawiam, że w standardowych rozwiązaniach może być problem, więc pytanie czy są urządzenia, którym można zmieniać soft (coś a'la OpenWrt) albo mogą pracować z podstawowym wsparciem - w ramach protokołu - bez innych bajerów.
  16. Today
  17. Glover

Napiszę inaczej: na wyświetlaczu zobaczysz coś najwcześniej wieczorem. Mi Band ma bardzo kiepski wyświetlacz. Żadne daszki nie pomogą. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  18. markus420

Spróbuj. Ustawienia-zainstalowane aplikacje- trzy kropki domyślne aplikacje- ustawiasz tam co chcesz i nie tylko galerie. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  19. tohan

No niestety jest takie ryzyko, ale w razie czego zmontuję jakiś daszek albo inne cudo. Jak już uda się przystosować urządzenie do komunikacji z telefonem to z tym już jakoś dam radę. BTW: W sumie kwestia zegarka nie jest aż tak istotna, więc nawet jakieś "inteligentne" słuchawki czytające powiadomienia też byłyby ok. Brzmi trochę surrealistycznie, ale biorę pod uwagę każdą z opcji - byleby udało się rozwiązać temat powiadomień.
  20. Cześć Kolejna nowa wersja, tym razem HavocOS 2.5 z dnia 19-05-2019: Wymagania: - nowe TWRP : Download Link: https://bit.ly/2HpJZAl Link do ROMu : Download Link: https://bit.ly/2HwNO5u Screenshot-y : https://photos.app.goo.gl/U8YDbDZCEVDQrSKU6
  21. udostępniam rodzinie zdjęcia "bąbelka" i tam jest folder do którego mają uprawnienia, nie jest to oczywiście duży problem, bo wystarczy zamknać i przejść do Zdjęć i udostępnić. ale jednak
  22. whiro

Brak powiadomień przy ikonce sms

Bo Microsoft launcher może tego nie mieć. Dobry launcher to cpl., Evie. Domyślne programy ustawiasz w ustawienia, animacje, tam 3 kropki w prawym górnym rogu i ustaw domyślne aplikacje.
  23. papierki2

Temat o ładowarkach

Ja na pudełku z indukcji nie miałem żadnego hologramu (nawet nie wiem czy powinien być), natomiast sieciówka przyszła bez żadnego opakowania, tylko koperta bąbelkowa. Kabelek w sieciówce też jakby odrobinę cieńszy niż tez oryginalny z zestawu z telefonem. Co do wiatraka to się nie wypowiem bo nie wiem. W mojej indukcji wiatraczek słychać.
  24. Glover

W słoneczny dzień nic nie zobaczysz na wyświetlaczu. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  25. marekneo

Temat o ładowarkach

Niewiele ale jednak odrobinę pocieszający jest fakt, że ktoś ma podobny problem. Mi ładowarka sama ładuje ale nie turbo, ładuje jakaś miernotą. Podgląd z ampera w załączniku. Podejrzewałem kabel ale używam oryginalnego od mi9 i mi 6. Oba urządzenia wyglądają jak oryginalne oczywiście, odpowiednie oznaczenia i naklejki. Podejrzany tylko był fakt że pudełko od ładowarki nie miało hologramu. Czy podróbka indukcji ma wiatraki w środku bo moja na pewno je ma, słychać przy dłuższym ładowaniu.
  26. papierki2

Temat o ładowarkach

O ile w przypadku ładowarki sieciowej nie jest to problem to przy "talerzyku" już tak. Bez rozbierania chyba się nie obędzie, a nie o to mi chodzi, żeby go demontować.
  27. jerzykd

A tu właściwości filmu nagranego aplikacją GCam extreme. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka No to sprawdzone, odpowiedź poprawna brzmi: można nagrywać wideo z wyższym bitrate kodowania dźwięku, używając innej niż oryginalna aplikacja aparatu. Natomiast nie wiem, czy to nie stało się wcześniej, być może upłynęło mniej czasu niż 2 miesiące. [emoji6] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity