All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Today
  3. Mój mi 8 spadł na ziemię. Było dobrze.. po kilku dniach takie coś jak w załączniku. Nawet rysy nie miał. Po jakimś czasie wygasł do zera cały ekran. Kupiłem mi9. Aparat w mi8 był lepszy. Nic poza tym. Teraz dla samego siebie przetestuje telefony za większą kwotę. Na pierwszy ogień biorę iPhone xr czy jak mu tam. Zobaczymy ile jest wart. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  4. @Tanaka, z tego co zauważyłem, to akurat od wersji 9.10.10 można znaleźć Netflixa w sklepie Play, też miałem ten problem. ;d Nie wiem jak jest w wersji stabilnej MIUI 11, jeszcze nie sprawdzałem.
  5. Z tego co wiem pracują już nad Lineage z androidem 10, na K20Pro juz jest wersja wstepna i dziala. Możliwe, że lineage 17 będzie juz w wersji official. Może warto zaczekać z miesiąc. Ta czy owak nawet ta obecna lineage 16 unofficial jest lepsza od tego cholernego miui.
  6. U mnie bluetooth działa normalnie. Dzwonki również... wyparowała tapeta ekranu blokady przy aktualizacji, ale poza tym, i jak zwykle kiepską baterią i zarządzaniem ramem... no to jako tako ale działa. Najwyższy czas popróbować custom-romów
  7. Mi5 problem z bluetooth (jak się wyłączy nie można włączyć, dopiero restart pomaga) i czasami z nienacka znikają dzwonki (brak dźwięku połączenia przychodzącego). Jako że skończyło się wsparcie pewnie z takim bublem zostaniemy. [emoji24] Wysłane z mojego MI5 przy użyciu Tapatalka
  8. U mnie też od tygodnia lub dwóch zaczęło się miganie podczas blokowania ekranu lub odblokowywnia. Nigdy nie miałem AoD włączonego. To miganie pojawia się sporadycznie. Mam włączone automatyczne wyłaczanie telefony o 1 w nocy i włączanie o 6. Gdzieś o drugiej w nocy obudziło mnie miganie telefonu. Widzę, że to jednak jakaś przypadłość Mi 8 :( ale wydaje mi się, że to mogło się zacząć po jakiejś ostatniej aktualizacji, zobaczymy może aktualizacja do MIUI 11 rozwiąże problem...
  9. Czy na wersji stabilnej lub rozwojowej miui polska będzie można znaleźć Netflix w sklepie play? Na ostatnich wersjach z przed 9.10.10 nie działało. Użylem wszystkiego wtedy magisk plus moduły, czyszczenie, SAI i nic. Czy ktoś zna sposób bo chetnie wróciłbym z globala na miui polska..
  10. W kalendarzu, w widoku miesiąca, przy wydarzeniach całodniowych informacja "cały dzień" nachodzi na treść wydarzenia.
  11. Jak w mieszkaniu to nie złapie, trzeba na powietrzu. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  12. Dzięki za info. Kompletnie nie wiedziałem, że trzeba firmware wgrywać. A miałem już xiaomi.eu z androidem 10 pewnie dlatego muszę to wgrać od nowa. W najbliższych dniach nie będę tego robił, ze względu na czas, ale jak będzie luźniej to po testuje czy się uda w końcu.
  13. Witam, tak jak w temacie. Czy xiaomi.eu/MIUIPolska posiada wsparcie powiadomień firm trzecich na ekranie AOD ? Chodzi mi głównie o aplikację OLX. Jeśli nie to czy są modyfikacje aby poprawić po fabryce tą niedoskonałość ? Na Globalu dotychczas odbywa się to tak że przychodzi powiadomienie, wyświetla się na ekranie blokady ( nie na AOD) po czym znika. Nie świeci się nawet dioda powiadomień ...
  14. Wiem, że ZIP - nie ogarnąłem sobie tego wcześniej. Już zrobiłem downgrade do globala i Androida 9 - zero problemów, jakbyś chciał tego dokonać W razie czego najpierw wgrałem ostatnią betę xiaomi.eu MIUI 10, a potem mi flash najnowszego stable. Zgłoszenie dałem dopiero dzisiaj, ciekawe kiedy MIUI 11 mi się pojawi, o ile w ogóle
  15. Slow motion i ilość klatek w 4k ta sama? NFC? Aktualizacje? A jak z bezpieczeństwem i aktualizacjami?
  16. Z przykrością lecz z pełnym przekonaniem i szczerością muszę napisać że powinieneś zwrócić. Ja żałuję że tego nie zrobiłem bo suport xiaomi to są hinduskie boty a nawet aplikacje typu youtube ma artefakty. tam jest napisane 4-12 listopada: Redmi K20 Pro czy to oznacza że Mi 9T PRO z oficjalnego polskiego sklepu też dostanie wtedy?
  17. to chyba wiem w czym masz problem. trzy sprawy: 1. Koniecznie format data oprócz samego wipe przed instalacja lineage (tracisz wszystko na telefonie), musi się pozbyć starego szyfrowania. Przed tą operacją skopij z telefonu wszystko czego nie chcesz stracić, zdjęcia itp. 2. Upgrade najnowszego firmware, prawdopodobnie dlatego Ci nie wstaje, stable - europe: https://xiaomifirmwareupdater.com/firmware/davinci/ nie pamiętam ale firmware też się chyba wrzucało przez TWRP 3. Na koniec Gaps ale z 5 października, kolejne robiły problemy. Tu masz link do wersji piko czyli minimal https://sourceforge.net/projects/opengapps/files/arm64/20191005/open_gapps-arm64-9.0-pico-20191005.zip/download powodzenia
  18. Telefon mam od wczoraj. Gdy próbuję odpalić jakąkolwiek grę z facebooka po prostu nie mogę. Od razu się zamyka lub ładuje w nieskończoność. Reinstalowałem parę razy fb i messengera oraz robiłem format telefonu. Jednak to nadal nie pomogło.
  19. Dwa wątki, i się zgubiłem. 1. Jest aplikacja na telefon która pozwala edytować tarcze? Czy tylko na kompie? 2. Spotkał się ktoś z jakimś modem/przeróbką która wyświetla ikonę(symbol) jeżeli mamy powiadomienie jakies? Nie musi być numerka, reagować na odczytane/nieodczytane tylko że coś mamy. (Był taki mod na mb3 jak by ktoś kojarzył)
  20. A jeśli chodzi Ci o moje wstawienie ta tak wrzuciłem ja tam, ale jest ona z forum z mi band 2, tą instrukcja działa tylko stosuj się do niej dokładnie,,przy odinstalowaniu mi fit z gogle Play nie czyść żadnych danych tylko odinstaluj i nie ma opcji musi zadziałać.
  21. Ok, dzięki kolego. Ja chcę zostać na stocku i tylko dodać Magisk oraz edXposed. A jeszcze jedno. Zauważyłem że w pliku .bat jest komenda do wgrania pliku vbmeta.img - co to jest? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. Po testujcie jeszcze wyłączenie opcji skanowania WiFi i Bluetooth, to jest gdzieś w lokalizacji. Mi też to pomogło jeśli chodzi o szybkość rozładowywania w stan by.
  23. Ale wiesz, że nie ma obowiązku aktualizacji, i że to wersja beta, która może zawierać błędy?
  24. Ja używam szkła Nillkin z czarną ramką i do tego etui Spigena czarne. Jedno i drugie spakowane idealnie. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity