All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. wersji MGC_6.2.024_RN7_V1d_plusplus Chyba nie ma porównania pytanie jak na stałe wgrać w system Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  3. Michal_burnout

Mi Band 4

Witam. Dziś dostałem opaskę, kupiłem na OLX za 200 wysyłka 10, wiem przepłaciłem ale nie chciałem czekać. Język jest na razie eng
  4. onken

MIUI 9.6.13

Dzisiaj testowałem i google pay działa jak i płatności zbliżeniowe.
  5. Na razie to nic nie wiadomo o starcie sprzedaży :/ Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  6. Mruga jednostajnie czy na początku jest kilka długich mrugnięć ? Serio, to nie żart.... M365 ma kody błędów miga na panelu, miga tylnym światłem albo piszczy jak najęta.
  7. U mnie emaile na gmailu nie przychodzą na czas. Dopiero jak odpalę aplikację. W poprzedniej wersji były wypychane automatycznie. Teraz to nie działa prawidłowo.
  8. Witam podłącze się pod temat GPS , ostatnio (od kilku dni ) zauważyłem , że tel nie łapie GPS . Nie działa on w dwóch nawigacjach oraz programy które ściągnąłem by przetestować GPS nie pokazują jego sygnału . Jak można zresetować GPSa w tel bez twardego resetu by przywrócić dane , nie chcę zbytecznie tracić danych . Pozdrawiam
  9. Zobacz do opcji wyświetlacza lub do opcji programisty
  10. Problem z GPS. 1. Zegarek został zaktualizowany do wersji PL. 2. Obecnie zainstalowane oprogramowanie: FW: 1.1.5.24 GPS: 9567,8b05506,0,0, HW: V0.11.19.5 MiFit: 3.5.8.PL 3. Wszystkie wersje MiFit chcą zaktualizować w zegarku GPS jedna zostaje ona przerwana za każdym razem, jest to o tyle denerwujące że przy dowolnym wejście do aplikacji włącza się aktualizacja i nie można jej wyłączyć. 4. Obecną wersja GPS załącza się po około 0.5km biegu. Pytania: Jak zaktualizować GPS do wersji szybszej/dokładniejszej? Jak wyłączyć aktualizacje GPS?
  11. Nie. Ale ja używam od zawsze textry do smsów
  12. Witam Jak w pocophone włączyć ciemny motyw w całym tel? Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  13. Powoli, delikatnie, kartką, alkoholem, na zmianę - powinno się udać. Jeśli mimo wszystko nie będzie działać, to pozostaje rozebrać i wyczyścić ręcznie kanały. Może jakiś większy paproch się dostał.
  14. Formularza nie ma już od dawna. Pobierasz miflasha i tyle. W miflashu wyskakuje licznik, czekasz i dopiero unlock. Pobierasz na pc (masz tam zielony download) i na pc robisz resztę.
  15. Ten projekt został zakończony i sprzedany jakieś 2 lata temu.
  16. Witam, dziś dotarła do mnie M365. Moja radość nie trwała długo. Po złożeniu jeszcze przed podłączeniem ładowarki, próbowałem uruchomić sprzęt ale niestety po naciśnięciu przycisku, nic się nie włączyło. Ładuję ją już ok dwie i pół godziny, a ona nadal nie chce się włączyć. Po naciśnięciu przycisku włącznika, zaczyna mrugać tylko tylne światło i po kilkunastu mrugnięciach gaśnie i nic, żadna dioda na panelu się nie zaświeca. Spotkał się ktoś z taką sytuacją ? Co może być nie tak ?
  17. Ten superSu może stary był lub jakiś uwalony . Wgrałem wg. tego poradnika i teraz działa.
  18. BaikalOS jest to ROM który stawia na stabilność oraz długim działaniu na baterii. Wymagania: BaikalOS: DOWNLOAD 9.0 firmware oraz vendor: Vendor download Open Gapps (ARM64, 9.0, pico lub micro) WSZYSTKO ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ Instrukcja ENG WERSJA ANDROIDA: 9.0 STRONA WWW: https://baikalos.ru
  19. No i kolejna plotka z dzisiaj, ze jednak moze bedzie w europie mi9 t PRO, szkoda ze narazie brak oficjalnych potwierdzen.
  20. Dziś zaktualizowałem mihome i była też aktualizacja do żarówki Yeelight Color Bulb i zniknęły mi kolory, tzn są ale nie mogę już ustawić ciemnego czerwonego, ciemnego zielonego, niebieskiego ani jej przyciemnić tak jak mogłem przed aktualizacją. Czy komuś jeszcze tak się zrobiło? Żarówka to pierwsza wersja. Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
  21. Chcę odblokować Bootloader by móc zrobić roota na Redmi 5. Robię wszystko poprawnie. Loguję się itp. Gdy jestem na stronce: to po kliknięciu w "Unlock Now" pojawia mi się następująca stronka: Przecież powinna mi się pojawić stronka z możliwością wypełnienia podania do Xiaomi o zgodę na odblokowanie. Nie pojawia mi się. Pojawia mi się ta stronka co pokazałem. Co robić? Jak się dostać do stronki z formularzem podania? Android:7.1 Nougat MIUI: 10 Global Stabilna
  22. Zdziwiłbyś się. Nie raz mi się coś z zasięgiem waliło po rootowaniu Magiskiem, często wystarczało ponownie zainstalować Magiska, czasem odinstalować i zainstalować.
  23. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  1. Load more activity