All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Nazwa przedmiotu: Xiaomi Air Purifier 3Opis: wersja chińska, idealna dla osób które posiadają więcej urządzeń na serwerze Mainland China. Odpakowany w celu zrobienia zdjęć i zobaczenia czy nie uszkodzili w transporcie.Cena: 620zł + koszt wysyłki lub odbiór osobisty w okolicach PszczynyAukcja allegro: https://allegrolokalnie.pl/oferta/oczyszczacz-powietrza-xiaomi-air-purifier-3-ver-cnKontakt: Adam 697071515 lub [email protected]
  3. A jeśli mogę zapytać, to po co używać odcisku palca do wybudzenia jak się nie ma włączonych zabezpieczeń? Myślałem, że czytnik linii papilarnych, jest do lepszego zabezpieczenia telefonu.
  4. W zupełności 8t wystarczy. Chyba, że jesteś graczem, to wersja pro.
  5. zalezy na jakiego serwisanta trafisz jak do sprawy sie sprzyjrzy
  6. Znalazłam ofertę redmi note 8 pro https://dragonist.pl/smartfony-i-telefony/xiaomi-redmi-note-8-pro-64gb-mineral-grey-2033.html?utm_source=ceneo&utm_medium=pricewars2&utm_campaign=xiaomi-redmi-note-8-pro-64gb-mineral-grey&ceneo Co o niej sądzicie brać ? Czy może 8T wystarczy na codzień ?
  7. Na ostatnich wersjach SOT jaki osiągałem to 4 godz. U mnie najwięcej zżerał Chrome. Zainstaluj sobie jakiś program by sprawdzić ile czasu procesor jest w stanie uśpienia, np. CPU Spy
  8. Zobaczę co serwis powie. Jutro powinien dotrzeć. Wydaje mi się że jakiś kondensator na płytce USB padł. Być może jakaś felerna seria.
  9. No i to jest najrozsądniejsze wyjście. Po to jest gwarancja/rękojmia, żeby mieć wyjście w takiej właśnie sytuacji, chyba, że to kwestia softu, to nowa hulajka nic nie zmieni ciężko sprecyzować, ale przy takim stanie baterii to już może się uruchomić tzw. tryb oszczędzania baterii i tak to może właśnie wyglądać.
  10. Mam problem, otóż co jakiś czas kamerka pokazuje komunikat o niskim poziomie naładowania baterii i resetuje datę i godzinę, pomimo że jest cały czas podłączona do zasilania w samochodzie. Miał ktoś taki problem? Proszę o ewentualne wskazówki.
  11. Today
  12. Dzięki, w wolnym czasie trzeba będzie zainstalować stabilną wersję.Poniżej ss z zużycia baterii, wygląda na problem z Deep Sleep, nie? Można coś zrobić czy nie ma sensu się bawić? 1. 2. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  13. Nowe fakty są takie, że poszedłem do Mediamarkt i na żadnej ładowarce mój telefon nie reagował. iPhone XS lądował się na wszystkich tam dostępnych.
  14. Była informacja w chanelogu. Wyczyść dane aplikacji Poczta.
  15. O co chodzi z tym powiadomieniem, mam je od kilku wersji Xiaomi mi9
  16. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  17. Tak, w 9.0 filmy z DTS przez Kodi lecą z DTS przez SPDIF.
  18. Witam kolegów Od ubiegłego tygodnia jestem posiadaczem Mi Box S . Po pierwszej konfiguracji sprawdziłem aktualizację online przez neta i zrobiłem to do wersji 9.0 Kilaka postów wcześniej jest mała instrukcja co po czymś takim powinno się zrobić . Ja mam już system w wersji 9.0 i kilka dodatkowych aplikacji. Jedyny mały minus to po jakimś czasie box ma jakby przepełniony bufor pamięci i np. na YT restartuje się samoczynnie i dalej jest ok. Więc żeby poprawić jego działanie powinienem zrobić to co radził kolega wcześniej czyli: b) Umieść pilota jak najbliżej urządzenia, naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk „środkowy” i przycisk „wstecz”, podłącz Mi Box S do gniazdka elektrycznego i poczekaj, aż przejdzie w tryb odzyskiwania. c) Jeśli Twoje urządzenie nadal znajduje się pod kontrolą Oreo, MUSISZ najpierw zresetować je do ustawień fabrycznych, więc najpierw wybierz „Wyczyść dane / przywróć ustawienia fabryczne”, a następnie „Wyczyść partycję pamięci podręcznej”, jeśli masz już wersję beta Pie, której nie potrzebujesz aby go zresetować, wykonaj następujące czynności. Nie bardzo to rozumiem , ja już mam wersję 9 Pie to więc mam zrobić tylko „Wyczyść partycję pamięci podręcznej” czy coś jeszcze ? Ja nie robiłem aktualizacji z pendriva . Ps. Czy może ktoś sprawdził czy po nowej aktualizacji do 9.0 na wyjściu optycznym AV/SPDIF jest sygnał DTS ? Pozdrawiam i dziękuję za łopatologiczne wyjaśnienie .
  19. Tego spróbujcie: https://forum.xda-developers.com/mi-9-se/themes/mod-audio-modifications-mi9se-t3996129 Selinux manager nie jest potrzebny. Ps. Dla mnie zbyt duże wzmocnienie głośnika/ów.
  20. Mam to samo. Przez TWRP nie idzie bo zatrzymuje się przy usuwaniu starych modułów. Po magisk instaluje się wszystko jednakże brak aplikacji
  21. Mam pytanie bo nic nie mogę znaleźć na forum, czy ten tel jest godny uwagi ?? Ma inny procek Snapdragon 855 jak Mi Mix 3 (Snapdragon 845) Jak ktoś go posiada to poproszę o ocenę
  22. Przede wszystkim napisz więcej konkretów, z ogólników ciężko cokolwiek wywnioskować. Ile to jest "znika w oczach"? Zapodaj zrzut zużycia baterii. Cokolwiek PS. Nie ma co porównywać tego modelu do Twoich poprzedników. Ekran kilka klas lepszy, to samo procesor. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
  23. Masz cały temat o zużyciu baterii. Zabacz co drenuje
  24. Cześć. Zakupiłem ten telefon w piątek. Po pierwszym zachwycie przyszło rozczarowanie. Kiedy użytkuje telefon, tzn fizycznie go używam i ekran jest włączony bateria znika w oczach. Jak wspomniałem telefon mam dopiero 3 dni więc zainstalowałem jakieś podstawowe dla mnie aplikacje. Wcześniej posiadałem Redmi note 4 i Note 5. Oba też miały baterie 4000mah i dużo różnych aplikacji poinstalowanych ale bateria to było to co zawsze na plus wyróżniało te telefony. Myślałem, że ten z bateria tej samej wielkości też się będzie dobrze sprawował. Dziwne jest to, że szukając informacji spotykałem się z pozytywnymi informacjami na temat baterii. Np filmy na youtube pokazujące zużycie baterii na włączonym ekranie. Ten telefon bardzo dobrze wypadał. Macie podobnie, ktoś ma jakąś podpowiedź co z tym zrobić?
  25. To jeszcze ja z pytaniem które pewnie często się powtarza Chciałbym się trochę "pobawić" w smart-dom, na razie tak delikatnie, jakieś lampki itp. Kupiłem na zagranicznych portalach (więc trochę poczekam) czujnik otwarcia drzwi i czujnik ruchu. Potrzebuję dokupić podstawę - czyli bramę. Tylko którą? v1, v2 czy v3? Z najnowszą czytam już w paru miejscach o problemach z piszczeniem. I teraz nie wiem czy ściągać tę najnowszą z jakiegoś Ali czy może wystarczy v2 (dostępna chyba na PL rynku)? I drugie pytanie - mam 2 żarówki Mi Led Smart Bulb - one będą normalnie działać w tym połączeniu? Chciałbym zamontować jedną w przedpokoju żeby zapalała się wieczorami gdy ktoś będzie przechodził...
  26. Jeśli chodzi o soft to i tak oddaje ta hulajnogę bo to nie ma sensu, kupię nowa. Natomiast jest chodzi o wagę to aktualnie ważę w ok 86 KG, co to tego ograniczenia to testowałem ta prędkość maksymalna bez obciążenia (koło wisiało w powietrzu) wiec nie może to być wina wagi. edit. Może jest tutaj ktoś kto używa oficjalnej wersji oprogramowania 1.6.8 i ma ten sam problem? edit2. Zauważyłem tez, ze podjeżdżając pod górkę (FV 1.5.5), hulajnoga przy 25-30% miała problem z podjechaniem dużo większy niż M365 zwykła przy podobnym stanie baterii co wersja PRO... nie wiem czy to normalne.
  1. Load more activity