All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. @Pawliko Tylko mnie zastanawia jedno... jeśli nie ma Mi 9T Pro, to skąd wzięli global rom? Na en.miui/mi community nigdzie nie ma do pobrania, a w Indiach jeszcze Redmi K20 Pro nie miało premiery.
  3. QBAQ

MIUI 9.6.13

@milenium17 jakim cudem jakaś funkcja Software'owa miałaby sprawić, że właściwości fizykochemiczne wyświetlacza zostały zmienione?
  4. jarek882

Szkło hartowane

Ja miałem w honor 8 2lata i nic się nie działo a dałem za nie coś około 45 zł Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  5. bartek5860

Szkło hartowane

@abnegat Niektórzy pisali tu wcześniej że wchodzi kurz pod aparat, więc może masz szczęście albo kwestia czasu Ale ogólnie co do tych nilkinów to prawda że potrafia sama pęknąć?
  6. slavotar

Mi Band 3 PL/mody

To rzecz gustu. Ja wolę Mi Band Master jest intuicyjna i nie tak kolorowa jak N&F
  7. Lajku

Mi9 SE Google Pay

Jest to opcja dużo wygodniejsza. Mając konto w swoim banku muszę odblokować telefon, uruchomić apke + internet i przejść do płatności zbliżeniowych co wymaga również logowania.
  8. Kinek

Case

U mnie to samo Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  9. Today
  10. frrancuz

MIUI 9.6.13

We wszystkich telefonach gdzie czytnik jest pod ekranem, w miejscu "łapania palca" cała powierzchnia jest cieńsza. Tak na prawdę w tym miejscu ekran jest cieńszy i bardziej podatny na uszkodzenia. Taki efekt(mniejszy bądź większy) jest w każdym telefonie z technologią czytnika linii papilarnych w ekranie.
  11. Nezumi

Błąd redmi 5 note android 9

wipe, jak to nie pomoże, to o ile jeszcze masz gwarancję, a fon był kupowany w PL, to gw/rękojmia, jeżeli nie, to cóż... czekanie na poprawkę (jeżeli to na pewno soft) lub wymiana na nowy, ew. zabawa w unlock i zainstalowanie innego softu.
  12. czolgista1990

MIUI 9.6.13

W mate20 pro tez widać ten czytnik, taki urok amoledow, one są przezroczyste i tyle. Wysłane z mojego MIX 3 przy użyciu Tapatalka
  13. frrancuz

RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie

Przeczytałem. Zrozumiałem. Ale to jedyne opcje które mi przychodzą do głowy a dają zbliżony efekt. Cały czas stawiam jednak na podbicie kontrastu przez telefon. Co innego z palca dać włączony - efekt jest mniejszy a co innego gdy telefon sam go podbija na maxa. Dlatego zmiana ustawienia nie do końca daje rezultat na tyle widoczny.
  14. milenium17

MIUI 9.6.13

Ale przeglądając neta, co robię kilka h dziennie na włączonym bo akurat palę petki to tego wcześniej nie zauważyłem, a słońca mamy już długo. Może ktoś z Pro potwierdzi lub nie. Bo chyba ten sam wyświetlacz.
  15. czolgista1990

MIUI 9.6.13

No jak jest wylaczony to nic dziwnego, że to widać... Wysłane z mojego MIX 3 przy użyciu Tapatalka
  16. walek75

Amazfit Bip - pasek

@kaczor237Mogę Ci podarować (za free - tylko koszty wysyłki pokryjesz) oryginalny pasek, nówka nie używana. Mam 3 BIPy (w każdym mam zainstalowany alternatywny pasek). Podaj na priv adres, to Ci wyślę.
  17. milenium17

MIUI 9.6.13

od kilku tygodni są upały a ja spędzam kilka h na zewnątrz i tego nie było, druga osoba z Mi 8 EE też to potwierdza, nawet ekran nie musi być na maksa podświetlony, jest coś nie tak nawet na wyłączonym ekranie gdy jest czarny ekran widać
  18. viader80 - zrozumiałem:) Mówię tylko, że już nie trzeba szukać motywów, które mają siatkę 5 * 5, ponieważ po ostatniej aktualizacji możemy to wybrać z ustawień:)
  19. czolgista1990

MIUI 9.6.13

Uwierz mi, zawsze ten czytnik było widać tylko nie zwracales uwagi bo tyle słońca nie było. Nie ma możliwości, żeby soft nagle zwiększył przezroczystość wyswietlacza. Wysłane z mojego MIX 3 przy użyciu Tapatalka
  20. milenium17

MIUI 9.6.13

wiesz, no nie, używam telefonu codziennie bardzo często w takich warunkach, mamy od października te telefony i nie było wcześniej, teraz nawet jest jakaś dziwna poświata gdy przykładam palce do ekranu a on jest pod słońce
  21. Puszka

Jak podłączyć pada PS3 ?

Coś co dla odmiany działa ,jest sprawdzone. Najlepiej bez roota, chyba że trzeba. Na bt ewentualnie USB.
  22. Kozdrobot

No to chyba nie czytałeś zbyt dokładnie. Niezależnie od ustawień, mam obecnie zwiększony kontrast ustawiony, ale tak jest na automatycznym też i na standardowym. Tryb czytania mam po 22 ustawiony także to nie to.
  23. simcold

Case

10,77 zł 30%OFF | X-Level Clear Case For Xiaomi Mi 9 Ultra Thin Super Light PP Back Phone Cover For Xiaomi Mi 9 Case mi9 Transparent https://s.click.aliexpress.com/e/blcXAhHm Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  24. abnegat

Case

Jakiś link?
  25. abnegat

Szkło hartowane

Tak, szkło zakrywa cały ekran. Jeśli pokażesz komuś kto nie wie, że jest coś nałożone na ekran, to uzna, że tak fabryka wypuściła ten telefon. U mnie nic nie odstaje. Czytnik działa. Jest to pełne szkło bez żadnych wycięć tak więc żaden kurz nigdzie nie ma prawa się dostać.
  26. frrancuz

Wyświetlacz - kontrast i kolory. Chyba że zaskakuje ci filtr niebieskiego? Wyświetlacz - wspomaganie czytania.
  27. simcold

MIUI 9.6.13

To zawsze było widać. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity