All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Miałem dzisiaj identyczną sytuację, jak opisana w poście autora tematu. ROM global bez roota. Moje pierwsze Xiaomi, czy tego typu problem występował w innych modelach/wersjach MIUI?
 4. Yesterday
 5. Musisz zrestartować zegarek po wszystkim. Miałem tak samo
 6. mrosi

  Przeglądarka

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 7. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
 8. Tu. https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/grus/roms-cn-stable/ Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 9. Gdzie znajdę changelog dla wersji: V10.3.6.0.PFBCNXM ANDROID: 9 ROM: MI9SE KOD: grus ROZM.: 2.0G I poprzednich względem 10.3.3.0, mowa o MI9 SE?
 10. Jak dla mnie Today Weather, ładna, prosta, dokładna, schludna i przejrzysta, ładne widgety. Ciemny motyw idealny na amoled oraz ładne zdjęcia, polecam. Mam pełną wersję.
 11. Witam, mam problem z wysyłaniem i odbieraniem mmsów. APN jest skonfigurowany zgodnie z zaleceniami operatora (Netia) i przez chwilę faktycznie wszystko działało. Niestety, teraz nie mogę ani wysłać mmsów, ani ich odebrać. Nie wiem już, co robić. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam :)
 12. Nie. To optyka ma lekkie luzy. Może to i dobrze bo w razie upadku jest jakieś amortyzowanie i obiektywy się nie uszkodzą. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 13. Żadne czary nie pomagają i pi3rdolenie o serwisach i zepsutej płycie za 100 dolców też nie, bo sprawny telefon za tyle się słabo sprzedaje. Znajdźcie kogoś kto wymieni małą 'kostkę' na płycie i telefon wraca do żywych. Koszt 10-30zł Kostka to: PMI8994 ale uwaga z tego co wiem z różnymi końcówkami w moim przypadku to jest 002, jak u ruska z filmiku. Czyli: PMI8994 002
 14. Bo tak ma i tego nie da się zmienić. Jedyna opcja wyłączyć BT w telefonie jak się ją odkłada lub w inny sposób rozłączyć z MiFit.
 15. Miałbym prośbę, czy mógłbyś usunąć stronę ukryteterapie.pl z listy wykluczonych? Chyba komuś bardzo się nie podoba treść wygłaszana przez twórce strony, niż sama strona w sobie i ubawiło mnie to, że ktoś ją włożył na czarną listę, hehehehehe
 16. Jutro wam wrzuce zdjecia do porownania ze stockowej apki xiaomi.eu, vs gcam.
 17. Cześć, Znacie jakieś tarcze "dual face" z sekundnikiem po wybudzeniu? To by chyba rozwiązało problem szybko spadającego poziomu baterii? ???
 18. Witam, może któryś z użytkowników Redmi Note 7 spotkał się już z tym problemem i będzie w stanie mi pomóc. Mianowicie, sparowałem już moją opaskę mi band 3 z telefonem aczkolwiek, po uruchomieniu bluetooth, opaska nie łączy się automatycznie. Opaska łączy się z telefonem dopiero po wejściu w aplikację MI FIT i wyrażeniu zgody na wyskakujący komunikat o udzielenie zgody na dostęp do lokalizacji. Problem polega na każdorazowym przydzielaniu uprawnień po włączeniu bluetooth, co jest nieco irytujące, ponieważ na poprzednim telefonie (H**wei) taki problem nie występował.
 19. @lisek1953 wgrałem wszystkie pliki i niestety nie mam.
 20. Nowa wersja i nowości PMGC_7.0.009_PortraitVersion_V2
 21. Tylko czy to na pewno z obiektywów? Mam wrażenie jak by to bardziej na środku było, membrana głośnika czy coś.
 22. @Nowyluke Wg mnie pulsometr mierzy w miarę dobrze, ale często nie udaje się uzyskać wyniku, albo trwa to zbyt długo. Wykresy dla ćwiczenia są poprawne... ale widać, że znacznie przybliżone (mamy relatywnie niewiele punktów). Wystarczy do podsumowania ćwiczenia, jednak może być niewystarczające gdy ktoś chce wpasować się w strefy tętna zmieniając intensywność ćwiczenia. No i programiści mając dodatkowe dane z akcelerometrów i żyroskopu nieco sobie pomagają. Poza treningiem robią to także (dlatego u mnie dosyć długo pokazuje niepoprawne tętno spoczynkowe). Niestety w wielu przypadkach to się nie sprawdza - np. orbitrek... ale trzymamy ręce na nieruchomym uchwycie, to zresztą spowodowało ze zacząłem drążyć temat. @bartolinio Garmin świadomie obniżył cenę tego modelu, jak teraz go nie sprzedają to lipa, zauważcie że nie obniżyli wersji 'Music", Vivoactive 4 nie ma już tego sztucznego podziału, a jest niewiele droższy od wersji 3 (także tej bez Muzyki) więc jak pojawi się na rynku to nikt nie da takiej ceny za starszy i to jeszcze okrojony produkt. Oczywiście jeśli komuś nie są potrzebne nowe funkcje to może to być niezła okazja, choć uważam, że to jest po prostu uczciwa cena za ten model. Co nowego wnosi czwarta wersja? Jest tego niby sporo, ale z ciekawszych opcji to chyba nowy pulsometr, który działa podobno także podczas pływania, no i sporo bajerów (także wodotrysków... jak animacje ćwiczeń). [Edit] Spojrzałem jeszcze raz na całą ofertę na 30 lecie... generalnie wygląda to na wyprzedaż starych modeli, może ich sprzedaż jednak nie była taka jak oczekiwano i zalegają na magazynach.
 23. U mnie bardzo ale to bardzo delikatnie puka ale to nic w porównaniu do mojego starego już Samsunga Galaxy Note 4. Tam obiektyw klekotał wręcz jak się szarpało telefonem. Ale zdjęcia robił ok Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 24. Jeny... Przecież od momentu wyjścia Mi9 wałkowane jest, że Gcam na tych telefonach gdzie nie ma OIS nie daje sobie rady i nie ma sensu go instalować. On działał świetnie na Mi8, Mix2s, Mix3 itp, ale na Mi9/K20 nie.
 25. Dzięki,jak coś sie zmieni to będzie jakieś info?
 26. Czyli jeśli przyjąć że wynik z ćwiczeń który pokazałeś jest ok, to wygląda ze czyjnik pulsometra jest ok i coś mierzy. Tylko wtedy wygląda, że w pozostałych sytuacjach nie wyrabia software, który to obrabia. Tylko nie wiem czy w tym wszystkim to dobra informacja... Chociaż po prostu wystarczy go poprawić, jednak czy to realne?
 27. Ustaw wszystkie opcje na automat. Jak dalej będzie biało to reset aplikacji, usuń dane itp.
 1. Load more activity