All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. stereo0

Szkło hartowane

każdy mi9 nie ważne od koloru jest z przodu z czarnymi ramkami, wiec szklo z czarnymi ramkami w niczym nie przeszkadza
  3. czyli twierdzisz że jakość bip-a jest lepsza od gtr-a dzięki amoledowi zobaczysz to samo co w innych smart zegarkach bez amoleda ,za to w lepszej jakości, i w każdych warunkach, nie potrząsam nie pukam,wystarczy leki ruch ,podniesienie ręki,naturalny odruch w każdym rodzaju zegarków.
  4. tylko zebym wiedzial jak odszukac numer postu :PP ok znalazlem te posty ze zdjeciami :), no to chyba bede musial kupic to szkielko tylko szkoda ze chodza powyzej 50 zl
  5. Niestety nic nie da się zrobić. Oświetlenie LED tak działa. Pocieszające jest to że nie każde oświetlenie tak działa te droższe nie mają tego problemu Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  6. Opony nierówno osadzone na feldze.Sprawdź bicie.W pobliżu styku opony z felgą ,na oponie jest z reguły takie przetłoczenie,ma być w tej samej odległości od felgi na całym obwodzie,niezależnie od rozmiaru opony,musisz spuścić powietrze i ułożyć oponę równo na feldze.
  7. Przewijałem jak kupiłem, gdzieś połowa lipca. Mogłem nie pamiętać. Ale jak wcześniej napisałem mogę się mylić. Pozdrawiam Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
  8. Aha, wcześniej nie przewijałeś na koniec, ale mówisz, że nie było...
  9. Today
  10. Wydaje mi się że nie było, ale mogę się mylić. Zazwyczaj używam do jazdy na rowerze i wcześniej nie przewijałem na koniec. Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
  11. Na szczęście rynek jest szeroki... jest na nim miejsce na badziew z TFT i zegarki z sensowną jakością wyświetlanego obrazu z Amoled
  12. Jaka nowość, a wcześniej nie było pływania?
  13. Witam, kilka dni temu dopompowałem opony jednak po kilku minutach jazdy zorientowałem się że strasznie mnie rzuca mnie do przodu i to w całkiem regularnych odstępach czasu. Występuje to nawet na bardzo równym asfalcie. Mechanizm blokujący kierownice trzyma bardzo solidnie oraz w oponach nie ma dziur, wszytko jest tak jak powinno, a jednak problem występuje. Czy ma ktoś jakiś pomysł z czego to może wynikać?
  14. Hej, Nie wiem czy ktoś z was również spotkał się z tym problemem ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć podobnego wątku dotyczącego Mi 9. Mój problem polega na tym że wewnątrz przy sztucznym oświetleniu widoczne jest bardzo intensywne migotanie ekranu w aplikacji aparatu, niestety wpływa to też na zdjęcia gdzie widoczne są brzydkie fale. Problem dotyczy wszystkich trybów aparatu oprócz wideo 1080p 30kl/s. Próbowałem zmieniać ustawienia usuwania szumów kreskowych 50 HZ/60Hz lub auto ale nic nie przyniosło rezultatów. Instalowałem że Gcam ale tam jest to nawet jeszcze bardziej widoczne. Czy ktoś z was ma taki sam problem lub rozwiązanie? Pozdrawiam, Michał
  15. Znalazłem takie rozwiązanie na necie: http://en.miui.com/thread-5180338-5-1.html Chciałem przy okazji w tym trybie wipe zrobić. Kiedyś na starym telefonie bawiłem się w te ROM'y i generalnie (może się mylę) dawało się wejść w tryb fastboot bez podłączenia do PC
  16. A nie kojarzysz może która to aktualizacja? Bo bym ją odinstalował i może by było dobrze. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  17. Dla mnie bateria nie jest aż tak kluczowa, bo jest dobra w porównaniu do miui, mowa o zużyciu w spoczynku. Uważam, że multitasking jest nieco słabawy, mógłby więcej appek trzymać w pamięci, ta autojasność też średnia jest. Reszta cacy. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  18. Na pewno sobie poradzisz z zakupami na Ali . Ja kupowałem tutaj: Opaska Klik.
  19. Nowość w wersji 1.0.6.16 - pływanie na basenie Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
  20. Sprawdź na pewno czy to nie problem z Windowsem. Mieliśmy taki przypadek i to był problem z aktualizacją Windowsa.
  21. Po zainstalowaniu po raz pierwszy na Mi 9 nie działa Google Pay. Wyskakuje komunikat, że urządzenie jest zrootowane. Dodatkowo na ROMie Global EEA była pewna przydatna funkcja. Mianowicie kiedy przesuwaliśmy palec po spacji, żeby przesunąć kursor, telefon wibrował po przeskoczeniu o jedną literkę. Teraz nie ma tego i nie ma opcji żeby to włączyć. Można tylko włączyć wibrowanie po naciśnięciu każdego klawisza.
  22. Co prawda nie robiłem jeszcze zakupów na Ali ale też już rozważałem tą ewentualność , poszukam ewentualnie @dj.odc jak masz pod ręką jakieś linka to "podrzuć" ....
  23. Spoko, poczekam na Miui 11, jak nie podejdzie to spróbuję jeszcze raz z Syberia. Dla mnie ważne by czytnik działał sprawnie bo w końcu po coś jest, ale i tak mu daleko do tradycyjnych. Trochę to żenujące bo stawiając obok średniaka, jak RN7 którego też mam, ten czytnik w Mi 9 wygląda jak bajer aniżeli coś praktycznego. Zdecydowanie lepiej sprawdza się czytnik na pleckach i nie tylko przez to, że jest szybszy, ale bardziej praktyczny i wygodniejszy. Biorąc smartfona do rąk palec wskazujący automatycznie ląduje na czytniku i cyk od pierwszego przyłożenia. Natomiast w Mi 9 różnie to bywa i nie jest tak wygodne. Na pewno jest to jakiś postęp technologiczny, ale długa droga jeszcze, zanim to udoskonaloną na tyle by było to wygodne, szybkie i nie irytujące. Wygląda to trochę tak, jakbyśmy byli beta testerami nowych technologii bo tego typu rozwiązania dopiero zaczynają być standardem a tak to ten czytnik mimo iż działa to bardziej robi za demonstracje technologii a jakby nie patrzeć, jeśli ktoś kupuje flagowca i płaci sporą sumę to oczekuje w praktyce najlepszych podzespółow i najszybszego działania. Chociaż ja nie mam nic do zarzucenia bo za Mi 9 zapłaciłem, jak za średnika.
  24. I dzięki takim nabywcom, jak kolega lukis2, mamy coraz bardziej niedopracowany badziew, bo ważny jest pic, lans, bajer, a nie jakość i funkcjonalność. Tak kolego, bez Amoleda nic nie zobaczysz na zegarku Tymczasem jest odwrotnie, to dzięki Amoledowi nic nie zobaczysz, dopóki nie potrząśniesz i nie popukasz w zegarek. To nie jest postęp, tylko regres, do poziomu lat 70, gdy pojawiły się zegarki z cyferkami LED, które trzeba było zapalać guzikiem, bo zjadały baterię. Jeden kolega ma bardzo drogi zegarek Suunto (wielką busolę, której ja bym nie chciał na ręce, ale podobno w tym zegarku wszystko działa prawidłowo), tam nie ma Amoleda, tylko normalny TFT, dzięki temu cały czas wszystko widać
  1. Load more activity