All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. convi33

MIUI 9.5.16/17

Witam na RN 5 Pro zauważyłem problem z automatycznym podświetlaniem ekranu czasem nie zadziała prawidłowo i ekran jest ciemny do ponownego odblokowania. Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
  3. Mam dość nietypowy problem, przy używaniu sprzątacza lub skanowania bezpieczeństwa panel sterowania się crashuje. Sprzątacz sobie znajduje pliki i nagle się crashuje, to samo z skanowaniem - skanuje, skanuje i nagle crash. Ktoś może też ma taki problem? Czy istnieje jakieś rozwiązanie? Wersja MIUI 10.3.2.0, panelu sterowania 2.7.4. Podaję też treść podsumowania gdyby ktoś umiał coś odczytać z tych szyfrów:
  4. ryba94

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Zauważyliście może w swoich Bip'ach czy przy włączonej aktywności czy to spacer czy bieganie, pomimo stania w miejscu zegarek liczy dystans. Mi potrafi przy aktywności spacer po postoju w miejscu nabić nawet 70m/minutę. Możecie to zweryfikować u siebie i dać znać jak to wygląda?
  5. Ja korzystam z oryginalnego MiFi i zegarek bez żadnych modów - żadnych ingerencji po wyjęciu z pudełka. Nie interesuje mnie jaki mam firmware zegarka ani GPS. Wszystko aktualizuje się samo, fabrycznie. Jedynie dograny amazfit tools, żeby pokazywał mi nr dzwoniącego i wyświetlał powiadomienia bez krzaczków zamiast polskich znaków. Od miesiąca fixa łapie 30 sekund max i track jest bardzo dokładny już od pierwszego kilometra
  6. Dzień dobry, Jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość. Jakiś czas temu polecilem ojcu Xiaomi, kupił redmi note 5. Problem pojawił się dzisiaj przy aktualizacji, włączył ją jak dostał powiadomienie systemowe o dostępności. Telefon ładuje aktualizacje do kilkunastu procent(nie zawsze tylu samo) po czym zaczyna aktualizacje od nowa. Podłączony przez wifi, na baterii. Ktoś miał podobny problem?
  7. Kurcze, dopiero teraz zauważyłem że Mi 8 wraz z aktualizacją MIUI V10.3.2.0 dostał tryb ciemny.
  8. whiro

Przegrzewanie

Albo procek albo bateria się przegrzewa i z powodu dużej temperatury telefon robi restarty. Spróbuj na innej ładowarce Qc, zwykłej i na innym kablu.
  9. Today
  10. ziutek11113

Wersja systemu

Też mam aktualizację, z tego co zauważyłem to bateria chyba słabiej trzyma i wibracja jest chyba mocniejsza.
  11. Sprawdzam za pomocą aplikacji, ostatnio ladowal prądem 180 mah, wczoraj znowu normalnie wysokim prądem, wczoraj jakaś aktualizacja była, może to pomoże...
  12. sprzetowiec90

Brak hasła xiaomi i konta Google

https://www.hardreset.info/devices/xiaomi/xiaomi-redmi-4a/hardreset/first-method/ Ewentualnie skontaktowac sie ze sprzedawca jak zrobiles hard reset i dalej wymaga ci zalogowania sie na poprzednie konta.
  13. jakfil01

Przegrzewanie

Witam. Mam problem z moim Pocophone. Telefon po podłączeniu do (oryginalnej) ładowarki grzeje się w okolicy aparatu i uruchamia ponownie (2-3 razy podczas ładowania). Co może być przyczyną?
  14. bartekdy

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Witam serdecznie! Mam problem po wgraniu PL-FW-1.1.5.24.fw ponieważ zegarek mi się zawiesil tak jak na załączonym zdjęciu. Poprzedni firmware, który wgrałem czyli PL-FW-1.1.5.16.fw działał sprawnie, a teraz takie coś. Ekran nie chce się w ogóle wyłączyć. Zegarka też nie idzie wyłączyć, podłączam do ładowarki to nic się nie dzieje. Nie da się sparować z żadną aplikacją. Co robić?
  15. sp4ubw

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Adb, skrypt, tool all in one. Wszystko jedno. Szybko, prosto. Wszystko od dawna na forum.
  16. Witam Chciałbym przedstawić wszystkim którzy jeszcze używają ido LineageOS 16... Wymagania: oficjalne TWRP 3.3.0.0 dla ido z twrp.me Link do romu wstawię wieczorem, w pracy nie za bardzo mam jak... Aby podgrzać atmosferę zamieszczam screen Ps. Jest jeszcze mały problem z external storage czyli karta sdhc która nie zawsze widzi galeria i odtwarzacz muzyczny ale da się używać tego telefonu Ps2. SeLinux na razie jest wyłączony, jest też spora szansa nawet na oficjalne wydanie Ps3. Tego romu używam od dłuższego czasu oczywiście aktualizując go jak wyjdzie nowa wersja Nie jestem developerem tego romu, tylko go mocno te Jest już kilka romow opartych na źródłach los16 dla ido jak Pixel experience, ASOiP, SuperiorOS, HavocOS 2.5... więc ido jeszcze żyje
  17. Na GPS z firmware w wersji 18344 na mojej najdłuższej trasie 44 km (więcej niestety jeszcze nie biegłem), BIP zarejestrował trasę w 100% poprawnie, bez przerw i dziwnych anomalii.
  18. simcold

Np mając roota możesz wywalić poprzez Titanium Backup Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  19. 2dor

Hej możesz napisać jak zrobić to w inny sposób ? Nigdy nie miałem MIUI, a wchodząc z poziomu ustawień, opcje wyłączenia/odinstalowania jest nieaktywna (np. Google). dzięki za pomoc
  20. Ale ja chcę ustawić KONKRETNY dźwięk powiadomienia, a nie domyślny dźwięk powiadomienia systemu. Gdzie w AquaMail mam to zrobić?. Albo choćby w Twitterze?
  21. Czy pomalowanie czujek AQara Window Door Sensor sprayem w puszce może mieć jakikolwiek negatywny wpływ na ich działanie?
  22. darq7

Przeglądarki, puffin etc

Wielkie dzięki, odpaliłem dzięki Aptoide TV tylko teraz mam problem ze skrótem na pulpicie. Nawet TV app repo u mnie nie daje rady
  23. Spili

MIUI 9.5.16/17

Na Mi6 Pro w końcu się uspokoiło z odblokowywaniem odciskiem... W końcu działa ok. Płatności GP bez zarzutu (mBank)
  24. mrosi

Konfiguracja APN Play Redmi 7

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  25. simcold

Nie lepiej usunąć te których się nie chce? Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.16
  26. 2dor

Hej chętnie pomogę : ) Jak chcecie pozbyć częściowo (bo wszystkiego się nie da) niechcianych aplikacji to zróbcie tak: - zmieniacie język na Angielski (UK) - wchodzicie w sklep Play - klikacie na pomoc i opinie (po angielsku będzie ofkors) - wyszukujecie frazę "disable" - klikacie w aktywny link do wyłączenia aplikacji - wejdziecie w niedostępne menu, gdzie można wyłączyć/odinstalować Facebooka, Google (google, zdjecia, filmy), itp. polecam : )
  1. Load more activity