All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. 1s ma room clean i mozna go wyslac do sprzatania danego pokoju majac mod vevs robimy katalog vevs w pamiec/SmartHome/logs/ i tam beda sie robic logi komunikacji dla kazdego urzadzenia osobno. wysylamy robota na room clean i szukamy loga z modelem roborock.vacuum.m1s, a w nim app_segment_clean z id pokoju. potem mozna sobie to w automatyzacje wrzucic.
  3. tu jest ciekawy wątek: https://www.roboter-forum.com/index.php?thread/39895-1s-karten-koordinaten/ Twierdzą, że pomieszczeniom niejawnie nadawane są numerki i można robota wysłać do konkretnego pomieszczenia
  4. Zgadza się. Wystarczy mieć odpalone w tle Whats App, Messenger, FB, non stop dane LTE - nie można spodziewać się cudów. Mój styl używania w ciągu doby to: Messenger (video rzadko), YouTube, E-mail, Chrome, trochę Spotify, 30 min rozmów, parę zdjęć. Przez większość doby jestem w zasięgu WiFi, więc LTE aktywne 4-5h dziennie. Od jutra Mi9T Pro będzie jako 100% "daily phone", więc okaże się co potrafi bateria i system
  5. @mihail1 To co masz zaznaczone w centrum powiadomień pokazuje się na AOD.
  6. Musisz spróbować, nie testowałem tego w tą stronę.
  7. Ok ale jak nie chce jakiś powiadomień? To wystarczy odznaczyć powiadomienia na ekranie blokady? Bo nie bardzo mogę to aktualnie przetestować Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  8. Ja zawsze robię po aktualizacji. Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
  9. Nic nie musisz robić, powiadamiania z różnych aplikacjach będą się pojawiać same. Modyfikacja z miui polska pozwala wszystkim aplikacją na dostęp do powiadomień AOD.
  10. Ok ostatniej aktualizacji mam problem z belką u góry raz na tłusto raz normalnie.
  11. Mi 9 GCam tryb nocny vs Huawei P20 Pro tryb nocny. Byłem pozytywnie zaskoczony i nie żałuję wymiany telefonu [emoji846] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  12. Na mi8 trochę szarpie animacja na ekranie głównym. Jak wybrać, które aplikację mają dostęp do AOD? Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  13. Ile telefonów tyle czasów pracy. Każdy używa inaczej telefon. Ja mam 2x SIM, NFC, bluetooth włączony, ok 1,5-2h rozmów, kilkadziesiąt smsów, zdjęcia, muzyka. Jak rano odłączam od ładowarki ok 7:30, tak jak podłączam o 6 drugiego dnia, to mam między 30 a 40%. Także spokojnie starcza na cały dzień i zostaje sporo na drugi. SOT - poniżej 5h nigdy nie miałem. Ale 8h przy moim używaniu też nie. Musiałbym nie używać kart SIM, tylko lecieć na wifi cały dzień, a nawet 2 dni. Porównując do mi9se, który miałem poprzednio - jest o wiele lepiej. Mi9se musiałem podładowywać ok 20:00 przy takim samym trybie pracy. Soft - 11.0.4.0 global, android 10, tel kupiony z polskiej dystrybucji.
  14. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  15. A jak przenosisz ikonki? Tapnięcie z przytrzymaniem i przeniesienie... Za każdym pytaniem będziesz zakładał wątek? Za chwilę skończy się to ostrzeżeniem.
  16. Nie mam. Tylko jak dotykam niego to się włącza i obojętnie jaki palec.
  17. Cześć, od pewnego czasu mam problem z opaską. W pewnym momencie przestały mi przychodzić wiadomości tekstowe, powiadomienia z kalendarza i messengera ustawione w Mi Fit. Połączenia telefoniczne wyświetlają się normalnie. Macie jakieś sugestie jak rozwiązać ten problem?
  18. Nie masz nawet na odcisk palca?
  19. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  20. Cześć. Chciałem aktualizacja zrobić na Xiaomi redmi note 7 do najnowszej wersji. Jak wejdę na TWPR mówi podaj hasło, a ja nie mam hasło do blokowania ekranu. Tydzień temu też było to, tylko zrobiłem wipe i poszło. Za bardzo nie chce mi się usuwać dane co tydzień z telefonu. Może ktoś pomoże. Pozdrawiam
  21. Przepraszam, że wchodzę w dyskusję dotyczącą update softu - ale czy moglibyście mi wskazać jakie są Wasze wrażenia z użytkowania tego smartwatcha? W szczególności : 1. Czy istotnie są problemy z GPS? 2. Czy są problemy z notyfikacjami (nie wszystkie mają dochodzić, ucinane są smsy, maile)? 3. Czy generalnie jesteście zadowoleni z zakupu czy jednak w chwili obecnej rozważylibyście coś innego za te pieniądze? (jeżeli tak to co - będę zobowiązany za wszelkie sugestie). 4. No i pytanie dodatkowe - czy ktoś z Was miał w rękach/użytkował Amazfit GTR 42? Bo niestety sporo złych opinii znajduję w internecie na temat tego smartwatcha, a szkoda - bo jest bardzo atrakcyjny wizualnie. Z góry dzięki za wszelkie uwagi.
  22. Today
  23. Jak usunąć aplikacje i kłódki z nich, nie wiem wogóle jak się na nich znalazły choć mam te aplikację także na odrębnych ikonach jako osobne aplikacje, usuniecie np. aplikacji meraki z ikony która nie miała kłódki nie spowodowała usunięcia tej - nie wiem jak je usunąć. Prośba o pomoc. Dzięki
  24. Ustawiasz na nieustawione i przed połączeniem musisz wybrać z której karty ma być wykonane połączenie. Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  25. No i tutaj mam tą "dziwną" naklejkę: Ale oczywiście w chwili wolnej poszperałem i okazało się, że ABC Data została przejęta przez grupę ALSO (również na naklejce), a dziwna firma Roseville sp. z o.o. jest częścią tej grupy, zatem mniemam, że każda elektronika, która była do Polski ściągana przez ABC Data powinna już mieć takie naklejki jak ja na swoim Xiaomi źródło: https://www.computerworld.pl/news/ABC-Data-zmienia-nazwe-i-profil-dzialalnosci,414148.html Krótko pisząc - wszystko się wyjaśniło raczej i wszystko jest w jak najlepszym porządku, a ja trochę przesadziłem z reakcją
  26. @kotw dobra robota! Tak się tylko zastanawiam co w przypadku gdy wypuszcza aktualizacje? Chyba powinno się nadpisac co spowoduje utratę Twoich zmian. Te emotki są kolorowe czy mają taki dziwny kolor? Pozostaje tylko menu w języku angielskim.
  27. Też Wam działa planowanie sprzątania w taki sposób, że musicie uwzględnić Chańską strefę czasową? Tj. ustawiając robota na godzinę 10, ten włącza się o 3 w nocy, żeby włączył się o 10 muszę ustawić na 17.
  1. Load more activity