All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Poużywaj darmowej i będziesz wiedział. Płatna różni się chyba tylko tym że nie wyświetla reklam, a opcje "pro" można uaktywnić godząc się na reklamy. Moim zdaniem ta aplikacja to nieporozumienie, ale niektórzy używają i są zadowoleni. Używam od tygodnia bo chciałem zobaczyć czy i jak działa AQI (stan zanieczyszczenia powietrza) ale już mam jej dosyć. Polskie znaki (dodatkowo pogrubione) możesz sobie doinstalować, jak znajdziesz na tym forum.
  3. Cześć prezentuje swoje mieszkanie inteligentne od firmy xiaomi,w którym znajdują się takie rzeczy smart home jak żarówki,przyciski,kostki,odkurzacze,wagi łazienkowe,czujniki drzwi,czujniki temperatur,żarówki ikea(działają z całym systemem mi home),automatyczne dozowniki do mydła,automatyczny perlator do wody(automatyczna woda) jak również przekaźniki sonoff,asystenci głosowi amazon alexa,czy brodlink do sterowania telewizorem,głośnikami,klimatyzacją,projektorem.. na moim kanale znajdziesz dodatkowo takie rzeczy jak inteligentny grill kuchenny,hulajnogi elektryczne xiaomi,powerbanki od xiaomi a już niebawem opaski fitness mi band 4... jak również różnego rodzaju poradniki np do hulajnogi xiaomi m365 https://www.youtube.com/channel/UCeh04Gdp-GD1NFo9jhq75lw?view_as=subscriber zapraszam
  4. Strach jeździć w ogóle w takim razie Miałeś tak na fabrycznym sofcie czy jakimś modzie?
  5. Można to jakoś naprawić? Irytuje mnie to, że wysyłam SMSa, czekam na odpowiedź i okazuje się że ten ktoś oo godzinie nie dostał SMSa.
  6. Spali i wcale nie musisz mieć naładowanej baterii, ja miałem około 40% i silnik i sterownik poszły z dymem
  7. @FromWP @damiano78 Ok, zrobię tak jak mówicie. Nie ukrywam że brakuje mi polskich znaków, treści wiadomości z messengera a przede wszystkim kto dzwoni. I jeszcze jedna kwestia, warto wykupić wersję pro w aplikacji notify & fitness for amazfit? Jak wasze doświadczenia i opinie?
  8. @redminote2 jedli zmieniłeś domyśle ustawienia TWRP to sam sobie jesteś winien. Domyślny format nie usunął by recovery i systemu.
  9. N&F to tragedia i od kiedy pamiętam działa własnym nieprzewidywalnym życiem. Pierwszą wersję kupiłem do MiBanda2 (czego do tej pory serdecznie żałuję).
  10. Today
  11. @qenik Nie trzeba robić roota, można wyłączyć, chociażby na chwilę "optymalizację Xiaomi" w opcjach developerskich, a potem przejść z aplikacji Equalizera, po tej ikonce "!" do tego Equalizera Xiaomi, wtedy dostaniesz bardziej androidowe app info z opcją wyłączenia tego uszczęśliwiacza na siłę.
  12. Również tak mam. Najczęściej jak chce wysłać smsa który jest długi to raport o dostarczeniu przychodzi po długim czasie. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  13. Dziękuję za konkretne i zwięzłe odpowiedzi. Za pomocą najnowszej wersji Down_G z GooglePlay bez problemu przeszedł downgrade bluetooth do 072. Zauważyłem u mnie to samo o czym czytałem gdzieś indziej o 1.3.8 - przy luźnym toczeniu się, po naciśnięciu manetki następuje jakby lekki szarpnięcie. Jest na to jakaś rada oprócz zmiany na wersję >1.3.8? I jeszcze dwa pytania. Ustawiłem sobie moc według tabelki: na 700W, ale zauważyłem że M365 dashboard pokazuje nawet 800 przy przyspieszaniu. To normalne? 2. Mimo wyłączonego KERSa przy hamowaniu i tak jest aktywny o czym wiedziałem że tak będzie. Jednak, czy jeśli mam w pełni naładowaną baterię to KERS przy mocnym hamowaniu nie spali niczego? Niektórym podobno przepalał BMS (ale w innej sytuacji, przy długotrwałej jeździe z górki na mocnym ustawieniu KERSa).
  14. w ustawieniach można włączyć akcję na przycisku zasilania: Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  15. @dj_hejzek Po prostu oznacz któregoś z nas "@nick" tutaj...
  16. A mnie się wydaje, że kolor belki reguluje miui, a nie fb. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  17. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Podmiana APN rozwiąże problem.
  18. Ad 1. Zawsze najnowsza wersja downG ze sklepu, nawet nie próbuj takiej z dopiskiem „patched” Ad 2. Tak. Najpierw downgrade ble do 072 https://www.spzshop.com/blogs/best-practices-and-tutorials-for-m365/update-xiaomi-m365-1-5-1-and-ble-0-81-be-careful-there-is-the-solution Ad 3. Po downgrade ble możesz wgrać wersje dowolną
  19. Nezumi

Ładowanie

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  20. Nezumi

Ładowanie

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  21. Chodzi bardziej o zasadę. Nie aktualizuj jak szalony, producent nie dodaje niewiadomo jakich nowości. Masz ESC 161, BLE 100, BMS 126 Spróbuj obniżyć ESC do 155 jak radzi Nikita
  22. Zainstalowalem twrp tak jak jest napisane w poradniku, po komendzie reboot uruchomilo sie twrp, potem recznie sformatowalem wszystko oprocz vendor i po reboocie twrp, uruchomil sie fastboot. I teraz ponowne wgrywanie twrp nic nie daje, caly czas uruchamia sie fastboot, telefonu nie moge wylaczyc gdyz przytrzymanie przycisku power resetuje urzadzenie. Kombinacja volume+ i power tez resetuje urzadzenie. Co mam zrobic?
  23. paveu

MIUI 9.8.22

@lukkop91 akurat to nie ma żadnego związku z Miui, bo to błąd Facebooka.
  24. @Ziomek999 Ja już chyba się skutecznie wyleczyłem z kupowania Xiaomi. Mam już tego dość. Co z tego, że parametry/cena mają super, skoro są wieczne problemy z poprawnym działaniem tych telefonów. Przecież wifi to podstawa. Jestem tak wkurzony, że najchętniej wywaliłbym ten telefon przez okno. Ja w głównej mierze korzystam z tego telefonu właśnie poprzez wifi. W tej chwili jest on praktycznie dla mnie bezużyteczny. Na gwarancję pewnie nie ma sensu nawet tego oddawać, bo tylko wgrają nowe oprogramowanie. Rozważam też oddane telefonu na rękojmie z opcją zwrotu pieniędzy. Przecież wifi, to jest jedna z podstawowych cech telefonu, która nie działa, lub działa jak chce. Już nie wiem gdzie leży problem, czy po stronie samego oprogramowania telefonu czy po części winny tutaj jest też router funbox (znalazłem parę podobnych problemów osób, które też mają funboxa), chociaż tak jak pisałem wcześniej mam też Redmi 4A i tam nie ma problemu z internetem.
  25. Czasem w ciemnym motywie w różnych aplikacjach na belce zmienia się kolor zegarka/sieci/baterii... Z białego na czarny gdzie nic nie widać. Na przykład przeglądając fb jest ok, ale po wejściu w komentarze już jest belka czarna. Nie używam globalnego ciemnego motywu bo tam to dopiero jest cyrk. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  26. Open camera też nie działa Czyszczenie cash/dalvik nie pomaga. Do tego przestały dochodzić MMS. Wracam do 9.8.9
  1. Load more activity