Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. no ja pół dnia się męczyłem kiedyś z Samsungiem S6 edge ... suszarki ... karty ... dłuta ... nożyki ... co chcesz 🙃 zero efektu ... może trafiłem na że klej zasechl na amen 🙃 ale w serwisie załatwili sprawę ... w sumie tylko raz się tego podjąłem stąd i takie kiepskie doświadczenie ...
  3. wiesz - jak masz jakieś wątpliwości co do hyperos to można zacząć od miui 14 - wrzucić najnowsza wersję stabilną i zobaczyć jak to się sprawuje ... jeśli będzie ok to zostać na tym albo zaktualizować sobie do najnowszej bety (o ile jest na ten model) to raczej nic nie powinno zepsuć a wręcz odwrotnie 🙃 no i ostatecznie jak wyjdzie kolejna wersja romu hyperos - poczytać komentarze - i ewentualnie sobie wrzucić to jako aktualizacje ... tyle że potem powrót do miui 14 to niestety już z formatem na czysto ...
  4. jaki to dokładnie model pojazdu? Jeśli Essential lub tzw. Youth to tak to normalne. Jeśli 1S, pojazd był naładowany na 100% a temperatura otoczenia była wyższa niż +15 stopni to nie powinno być żadnych problemów ze zrobieniem 20 km przy wspomnianej wadze. Istotne jest również ciśnienie w oponach, które powinno wynosić najlepiej około 35 psi. Niskie ciśnienie w oponach potrafi skrócić zasięg bardzo znacznie
  5. Dzisiaj
  6. Zrzucenie tylnej pokrywy to nie jest jakiś wielki problem, stara karta kredytowa, dobra suszarka i tylna pokrywka schodzi jak masełko, no ale wymagana precyzja i jeśli ktoś nie czuje się na siłach to lepiej powierzyć temat fachowcom
  7. Ogólnie trochę się pobawiłem fonem i pozytywne wrażenia. Po odblokowaniu bootloadera jaki stabilny soft najlepiej zainstalować? Czytałem że są jakieś problemy z HyperOS
  8. Ja siedziałem na miui od mi3 i zawsze po wgraniu a to evoxa mokkę czy innego gsi zawsze wracałem czego mi brakowało a teraz te ceny hmm no fakt wszystko zdrożało to i telefony za rok 15 ultra będzie kosztować 8tys [emoji16] toż na na Symbianie miałem więcej efektów pulpitu niż na tym popapranym androidzie (efekty castora) Linuxa niech dadzą na flagowcu [emoji1787][emoji16] mogę nawet wgrywać na terminalu wszystko Don't drink and root 2201122G
  9. Czasem zerkam sobie na osoby co piszą o tym parowaniu 14U i wychodzi mi tak, że na fejsie to albo jakieś konto typu "Król Karate Robak", a na forach to założone dwa dni temu i dwa posty, oba o tym jak to Xiaomi jest do bani i paruje. Za chwile napiszą, że w SU7 szyby parują xD Co do 13 Ultra mam go również, obecnie używa go moja druga połówka i tam też nic nie paruje. Najbardziej w szoku i tak byłem, że tylko 72 godziny na odblokowanie bootloadera.
  10. możliwe że i ultra 13 się z tym borykała ale szczerze to nie pamiętam żeby ktos na to narzekał i temat jakoś mnie ominął ... a śledzę to od wielu lat ... teraz w przypadku mi 14tek i tu na forum i ogólnie w sieci nie tylko naszej ale i zagranicznej jest o tym dużo i głośno ... a to autko niczego sobie ... wygląda świetnie - słaby ze mnie samochodziarz ale chętnie poczytam jakaś recenzje ... może trochę Tesli podyryzie rynek 🙃
  11. @Master oni teraz weszli na inny level mają flagowy samochód Su coś tam , czytałem że już 13 ultra miała problemy więc nic nie zrobili aby takie wpadki wyeliminować idą jak ruskie na Berlin w 45 roku [emoji1787] tolka wpieriod ni szagu na zazad Don't drink and root 2201122G
  12. no to dobra opcja ... i możliwa przyczyną problemów ... tylko do tego trzeba zdemontować obudowę a w warunkach domowych nie polecam tej przygody - raz się tego podjąłem i nigdy więcej 🙃 zdecydowanie polecam serwis a w szczególności micenter ... mam nadzieję że załogantka Mania już wie co i jak ... może da znać jeszcze w temacie co wyszło ... takie info zawsze mile widziane i może komuś kiedyś się przyda 🙃
  13. true ... ale jednak co by nie mówić - flagowe modele to wizytowki każdej firmy ... powinno być perfekt i bez takich przypadłości ... to trochę tak jak duża i poważna firma miała błąd ortograficzny na wizytówce 🙃 niby nic poważnego i część nawet nie zwróci uwagi - ale jednak takiej sytuacji nie powinno być ... osobiście myślę że tak poważna firma jak Xiaomi wyciągnie z tego wnioski ... albo już wyciągnęła i na rynek trafiają egzemplarze bez takich "ekstra" dodatków 🙃
  14. Dzień dobry; Dokładnie 19 miesięcy temu kupiłem córce hulajnogę. Zasięg deklarowany na 30 kilometrów. Dziś córka pojechała do koleżanki ok 6 kilometrów w jedną stronę. Po pokonaniu tych 6 km zasięg spadł do ok 80%. Przy powrocie do domu, czyli kolejne 6 km na sam koniec trasy hulajnoga padła. Czy to normalne ze po niecałych 2 latach hulajnoga ma problem ze zrobieniem 12 km ? Córka waży ok 40 kg trasa 98% po równym terenie. Jeden podjazd na wiadukt.
  15. Wymienił bym panel przycisków na początek, przecież na Ali można je kupić za 6zł więc nawet bym się nie zastanawiał nad innymi opcjami póki bym ich nie wymienił na nowe
  16. Szczerze, faktycznie taka słaba bateria w tym modelu?
  17. Nie dramatyzuj , były gorsze modele były inne bledy Don't drink and root 2201122G
  18. Konkret, wszystko na temat. Tkx Pozdrawiam
  19. witam raz jeszcze dzisiaj zdjąłem z mojego Xiaomi redmi note 13 4g folie ochronną prywatyzującą. kiedy miałem folie zakupioną i naklejoną na zakupiony telefon przez morele.net, czytnik linii papilarnych który znajduje się pod ekranem nie wykrywał palca, co chwilę pokazywał spróbuj ponownie. zmieniło się to kiedy folie odkleiłem, aktualnie czekam na zwrot kosztów z Morele.net. Jakie polecacie tego typu folie prywatyzujące i ochronne które, nie będą przeszkadzać jeżeli chodzi o czytnik linii papilarnych w ekranie telefonu. bo wiem że folie jakichś firm działają z czytnikiem w ekranie a niektóre nie, jeżeli ktoś używa takiej folii proszę o pomoc i podpowiedź.
  20. Mówię po prostu o plikach APK, bez danych. Samych danych nie wyciągniesz jeśli są zaszyfrowane (a są wraz z pamięcią wewnętrzną).
  21. Co znaczy że "apki można wyciągnąć"? Skąd i gdzie i co? Jeśli apka np. simplenote ma swój własny PIN do dokumentów w środku niezależny od wzoru systemu to można ten jej PIN wyciągnąć? PIN powinien być partycji z ustawieniami appki wraz z jej konfiguracją bo tam są jej dane, dobrze rozumiem?
  22. Kiedyś takie ostrzeżenia miały sens, bo istotnie dane nie były szyfrowane. Ale teraz nie jest to aż tak istotne (przy czym sama partycja systemowa nie jest szyfrowana, nie ma to żadnego sensu - apki i tak można bez problemu wyciągnąć, szyfrowana jest tylko partycja /data).
  23. @Kacper Skrzypek Dziękuję za odpowiedź, pytałem kiedyś o inną kwestię związaną z bootloaderem i potencjalnym dostaniem się do środka, ale dzięki Twojej odpowiedzi więcej użytkowników forum szybko uzyskuje wiedzę na temat firmware xiaomi. Szacun za pracę. Moje pytanie proste, ale wszyscy straszą na forum otwartym bootloaderem xiaomi, a okazuje się że tak dane są zabezpieczone w sensowny sposób. Czyli blokada ekranu powoduje że cały system włączenie z prywatnymi danymi szyfruje się doszczętnie. Pozdr.
  24. Pisałem już to gdzieś parę dni temu: od paru wersji Androida po ustawieniu jakiejkolwiek blokady ekranu dane są szyfrowane.
  25. Witaj, mrosi, czy mógłbyś się zechcieć się wypowiedzieć w moim wątku który dotyczy szyfrowania w MIUI? Pytanie jest bardzo proste dla Ciebie. Poproszę o odpowiedz: 

     

  26. Masakra.Telefon i to flagowiec za prawie 7 tys z takim bublem,jakim cudem przechodzi przez kontrolę jakości
  27. Czy mój smartfon jest rzeczywiście w pełni zaszyfrowany na całych partycjach? W TWRP bez podania wzoru nie idzie dalej. Wgrałem xiaomi.eu HyperOS stabilny (Note 10 Pro). Skonfigurowałem googlepay.. Po pożegnaniu globala mam wrażenie że smartfon zwonił o około pół sekundy do sekundy w każdym menu co może być moim tylko wrażeniem. Wchodzę dziś w opcję: widzę: Zaszyfrowany. Czy możliwe że google sam zaszyfrował bez mojej wiedzy i zgody mój smartfon widząc odblokowany bootloader? Czy xiaomi.eu tak ma i ja nie mam wiedzy?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...