All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Jak dla mnie bieg na bieżni i orbitrek to dwa różne sposoby poruszania ręką, więc nic dziwnego, że opaska nie liczy dokładnie (lub podobnie).
  3. Zobaczymy jutro czy ludzie ze Wschodu ogarnęli ŚRodę
  4. Po dzisiejszej aktualizacji tętno się rozjechało ... Ktoś może poprawić ? Ewentualnie zamiast tętna dać przebyty dystans z góry dziękuję
  5. Osobiście mam jak na dziś najnowszą wersję L.OS i działa spoko nie licząc tego że czasem jadąc do innego miasta niby zasięg jest ale internet nie łączy wtedy tylko wystarczy wyłączyć i włączyć transfer danych i działa. Nigdy nie było problemu aby ktoś nie mógł się do mnie dodzwonić
  6. Nawet na gcam działa to tak samo jak na stockowej apce i przetwarzanie jest właśnie przez HDR, nie mam pojęcia czego u Ciebie jest inaczej.
  7. Otg działa? Jak coś to z pena zainstaluj. Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
  8. Ale jaki bajer? Ja nie wyobrażam sobie zegarka bez amoled, nie mogę patrzeć na stratosa i te blade kolory. Coś kosztem czegoś, ale nie powiedziałbym, że to bajer. Nie żyjemy 20 lat temu, że tylko funkcjonalność ma znaczenie. Mam Verge i na dzień dzisiejszy dla mnie nie ma lepszej oferty cena/możliwości.
  9. Co chcesz zrobić w trybie fastboot? Oddaj na gwarancję zamiast grzebać samemu.
  10. Today
  11. W ADB fastboot poprawnie widzi telefon? Jesli tak, spróbuj ponownie zainstalować TWRP (tę samą wersję lub nowszą, nie ma to znaczenia)i ponownie podłączyć teledon, finalnie wrzucić ROM i go zainstalować.
  12. Gdybym kupował nowy zegarek, to chętnie bym dopłacił, żeby nie było Amoleda, tylko zwykły bieda-TFT, jak w BIPie, bo wtedy zawsze wszystko widać. Ale preferencje tzw. masowego klienta są jak widać inne. Na pierwszym miejscu bajer, na ostatnim (jeśli w ogóle ktoś na to patrzy) funkcjonalność i jakość.
  13. Mam fingerprint np. Mi 9 i nadal to nie rozwiązuje problemu. Oczywiście czyściłem dane aplikacji Google Play, ale to bez skutku... Build.prop mam czysty z global roma. Czy Ty korzystałeś z tego rozwiązania i faktycznie pomogło?
  14. Naprawione dzięki Orion, wystarczyło wyczyścić dane w aplikacji SMS i działa.
  15. U mnie żeby wykręcić sot na poziomie 5 godzin to wyczyn.. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  16. Ok, zaopatrze się i dam znać, dzięki za pomoc.
  17. Spróbuj FlexibleGlass od 3MK lub podobnych produktów od innych firm.
  18. @mrosi nie zmieniałem konfiguracji TWRP; tak, wydaje mi się, że sterowniki działają poprawnie - po podłączeniu tel., nie rzyga żadnym błędem; jest widoczny tak jak zwykle
  19. U mnie się zaktualizowała do wersji: 1.06.16 Po uruchomieniu MiFit od razu wskoczyła informacja z aktualizacją opaski.
  20. Właśnie, tak myślałem. Miałem przez chwilę wersję 2.8 i irytowało mnie to. Sądziłem, że może coś poprawili.
  21. Nie wiem sprawdź w testach czy wszystko u Ciebie gra, ja też nie mam tych kłopotów na xiaomi.eu. Działa mi też bez problemów volte. Coś musi być nie tak w Twojej komórce albo u operatora. Może spróbuj na innej karcie sim albo zamień kartę z sim1 na sim 2 ew. odwrotnie.
  22. Bez szału, nieco gorzej, niż na stocku. Trochę autojasność wariuje. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  23. Telefon wyczyszczony i świeża instalacja MIUI. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  24. @onken Z tego co wiem, to Orange Flex jest na innej platformie, oddzielnie od pozostałych usług Orange. Dlatego też nie można przejść z Flex do Free, tylko trzeba robić to drogą okrężną. Tak samo nie możesz się zalogować w Mój Orange. Może dlatego też nie obowiązuje lista wspieranych urządzeń ze strony Orange. Podobno działa VoLTE i VoWIFI na wszystkich urządzeniach, które obsługują to sprzętowo.
  1. Load more activity