All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. no jak maja byc dostepne telefony jak kupuja po kilka sztuk na raz i sprzedają na olx-e po 2350 w promocji! przed chwilą widziałem takie ogłoszenie
  3. kamil231987

Szkło hartowane

Szkło z allegro co kolega za podał powyżej mojego postu link poniżej. https://allegro.pl/oferta/szklo-hartowane-5d-na-caly-ekran-xiaomi-mi-9-mi9-7955344282?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Do tego mam takie etui i się dobrze zgrywają https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-9-pancerne-etui-karbon-szklo-7916665460?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
  4. Licznik1

Brak 60 fps

To trzeba ręcznie zaktualizować Do takiej wersji
  5. lukis2

Szkło hartowane

Reklamowałem, ale oczywiście twierdzą że na pewno upadł, szkło zostało podważone itp... Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  6. Witam. Jako iż bootloader odblokowany, to chciałem wgrać TWRP. Jednak nie jest tak łatwo. Nie chcę się on nadpisać z recovery xiaomi. Podczas instalacji w ADB wyskakuje taki błąd: C:\Program Files\Minimal ADB and Fastboot>fastboot flash recovery recovery.img target reported max download size of 536870912 bytes sending 'recovery' (38896 KB)... OKAY [ 0.931s] writing 'recovery'... FAILED (remote: Anti-rollback check failed) finished. total time: 0.970s Za każdym razem kiedy chcę wejść do TWRP muszę jeszcze raz "wgrywać" TWRP. Szczęście że już flashnąłem ROM'a... [EDIT 1] Pobierałem stąd: https://twrp.me/xiaomi/xiaomiredminote5pro.html [EDIT 2] Próbowałem RedWolfa, nic nie zmienił.
  7. Today
  8. senq

MIUI 9.4.25

@Orjon wiecie coś na ten temat?
  9. pkonrad

RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Na rozwijanym od góry pasku systemowym. To Twój pierwszy smartfon w życiu? W większości smartfonów właśnie m.in. Tam można znaleźć latarkę
  10. port14

RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Proszę o podpowiedz w którym miejscu menu znajdę aplikację latarka , szukam i nie mogę znaleźć a że jest to mój pierwszy tel. Xiaomi to błądzę .
  11. Bambucha1988

Case

Tutaj tył na wiadomości masz przód
  12. patryk00999

Szkło hartowane

Taki sam przypadek miała moja dziewczyna z Nillkinem, tylko że w Mix 2S. Po prostu odłożyła telefon, gdy go za jakiś czas podniosła, szkło było pęknięte. Tak pękło z niczego.
  13. gonz01

Brak 60 fps

U mnie też nic... Brak dostępnych aktualizacji...
  14. wozmar

MIUI 9.4.25

Jak wykonać czystą instalacje systemu, aby nie stracić zdjęć, muzyki, plików pdf? Wystarczy wipe (factory reset) przy przejściu z Oreo na Pie?
  15. Matiii

Problem z instalacją MIUI 10

Działa. Dziękuje za pomoc
  16. simcold

MIUI 9.4.25

A nie trzeba usunąć jednego wpisu jak w poprzedniej aktualizacji w mi6? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  17. frrancuz

Zaktualizuj twrp
  18. XlarmX

Brak 60 fps

Do mnie nie doszło. Była jakaś aktualizacja aparatu w Mi 9 SE? Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
  19. Zenderable

MIUI 9.4.25

@piszpunta Niestety trzeba zrobić czystą instalację, miałem to samo. Gcam od razu się minimalizował, a w stockowej apce czarny ekran. Tak samo aplikacje używające aparatu się zacinały.
  20. Matiii

podczas instalacji
  21. piszpunta

MIUI 9.4.25

Mi6 Po aktualizacji nie działa mi aparat ani ten stockowy, ani modowany. Nie robiłem niestety wipe.
  22. Licznik1

Brak 60 fps

Doszło
  23. Kamil Kupiec

Mianowicie gdzie ten błąd?
  24. Mam problem z instalacją MIUI 10 na Mi6, a mianowicie wyskakuje mi Error 7
  25. emarcin

Szkło hartowane

@kamil231987 co to za szkło? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  26. PawelG7

Android Oreo

Po aktualizacji Mi Box S mam wersję OPM1.171019.011.588.
  27. Antyhaker

Wersja systemu

Nie wiadomo Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity