All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Zenderable

  MIUI 9.5.23

  Jeśli chodzi o Mi 6: nadal problem z odciskiem palca (nie rozpoznano od razu po włączeniu aplikacji bankowej) czasami nie działa całkowicie przycisk home, potrzebny restart nie działa hotspot, to już trzecia aktualizacja pod rząd (można włączyć, od razu wyskakuje brak podłączonych urządzeń, inne urządzenia go nie wykrywają, pomimo, że jest włączony).
 3. Zgadza się. Jakość dźwięku jak na trochę ponad 100 zł jest bardzo dobra. Nie są to przewodowe senheisery za 400 zł i czuć pewne braki. Mówimy jednak o całkowicie bezprzewodowych. Dla większości użytkowników będą zadowalające. Audiofil poszuka innych rozwiązań.
 4. kriss.kg

  RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Mam i ja [emoji16]
 5. BJJfigter

  Sprzedaż telefonu z MIUI

  No piękne dzięki wszystko działa porządnie. Szkoda bo Pocophone to naprawdę kapitalny telefon. gdyby nie to że zamierzam używać telefonu jako aparatu w kieszeni nigdy nie przyszedł bym się na nic innego no ale obiektyw szerokokątny i teleobiektywy w Huawei p30 Pro rozdzielczość obrazu i tekstura jak on ten telefon daje nie pozostawia mi wyboru. Gdyby nie parat fotograficzny Pocophone jest po prostu idealny. Nie ma nic lepszego w stosunku ceny do jakości. Dzięki piękna z odpowiedź
 6. papierki2

  Temat o ładowarkach

  No i pewne rzeczy wyjaśniły się przy pomocy... miernika USB. Co prawda miernik, którego użyłem wskazywał tylko napięcie do wartości 8,99 V ale tak naprawdę nie to mnie zaskoczyło. Otóż podłączając go do zasilacza MDY-10-EH przy pomocy przewodu oryginalnego i tego drugiego dołączonego do ładowarki również - ładowarka indukcyjna nagle "ożyła" i zaczęła ładować telefon w trybie "charge TURBO". Miernik w tym momencie wskazywał 8,99 V (najwyższa możliwa wartość) przy prądzie 1,27 A. Podejrzewam, że gdybym użył miernika o wyższym zakresie napięcia pokazał by mi inną większą wartość napięcia. Po odłączeniu miernika i podpięciu z powrotem kabla do zasilacza sytuacja wróciła do "normy" czyli talerzyk przestał ładować. No i co o tym myśleć kolego @sp4ubw ? Wychodzi na to, że ani talerzyk ani ładowarka nie są uszkodzone tylko w jakiś sposób "niekompatybilne"
 7. Sylwester Nowaczyk

  LineageOS 16 Redmi3/PRO - ido

  Ściągnąłem gappsy jeszcze raz i teraz wszystko gra i buczy. Wielkie dzięki!
 8. Witam. Przeszukałem forum, lecz niestety nie znalazłem na to odpowiedzi. 1) Ustawiłem dziś limit miesięcznych danych, ale za bardzo jestem przyzwyczajony do tego którego miałem 2) Czy jest możliwość aby z obrazu 1) spowrotem uzyskać efekt z obrazu 2)? Sprawdzałem wszelkie ustawienia, ale niestety na nic to się stało. Z góry dziękuję.
 9. Deasty

  MIUI 9.5.23

  Pobierz po prostu przez stronę Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 10. SebaZ74

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Działa Dzięki Wielkie !
 11. Today
 12. fido

  Czy działa u nas VoLTE?

  W ramach testu Uruchomiłem aplikacje wifi caling poczekałem aż przyjdzie sms i tak jak pisałem mogłem na trybie samolotowym wykonać połączenie. Później wpisałem kod na VoLte i restart telefonu. Po restarcie pokazała się na pasku ikona od HD. Na screenach widać jak mam przy włączonej transmisji i wyłączonej jak i przy wykonywaniu połączeń.
 13. dommino6

  MIUI 9.5.23

  Panowie u mnie jakiś dziwny problem ,pierwszy raz coś takiego występuję. Chce pobierać najnowszą wersje ,a tu informacja "masz najnowszą wersję oprogramowania lub nasze serwery zostały obciążone,sprawdź w miui polska"" Spotkaliście się z takim tekstem?
 14. FromWP

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Otwórz MiFita, kliknij w profil, potem Amazfit Bip, Ustawienia wyświetlacza zegarka i przesuń to AliPay do ukrytych elementów. To samo zrób w Ustawieniach skrótów i zapomnisz o niepotrzebnym AliPay.
 15. Foxiuu

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Wszystko jasne. Cały czas siedzę na globalu i tak się zastanawiam czy by nie spróbować się przerzucić na miuipolska/xiaomi.eu. Warto? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 16. happy

  Case

 17. SebaZ74

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Witam, zainstalowałem najnowszy firmware pl z polskimi czcionkami, gps i ostatni mod mifita, niestety pojawiła się w bipie zakładka Alipay, ktoś pomoże?, jak to usunąć?
 18. mrosi

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/
 19. Orjon

  MIUI 9.5.23

  Ale nie naszym, tylko niemieckim. Więc nie jest konieczne instalowanie. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 20. mrosi

  MIUI 9.5.23

  Jak pisał mi @Orjon, był reupload dla modeli z AMOLED, z uwagi na błędy w tłumaczeniu.
 21. Foxiuu

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Jakie są korzyści z odblokowania tego bootloadera? Sorki, że pytam ale chyba jestem trochę zielony [emoji846] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 22. Voltron

  MIUI 9.5.23

  Czy byl jakis reupload bez zmiany numerka? Mam zainstalowaną najnowszą i ciągle wyskakuje mi ota z tym samym numerem i changelogiem.
 23. mirasek5504

  Potwierdź swoje hasło

  Witam, Miałem to samo na telefonie Xiaomi redmi note 7 używałem go ok 2 tygodnie, i to samo się stało. Jako ,że był na gwarancji oddałem go do x-komu (tam został zakupiony) oni go wysłali do xiaomi i tam zdjęli blokadę.
 24. RASTY777

  MIUI 9.5.23

  MI8Lite - ikonki powiadomień w końcu zostają - super! Ogólnie u mnie system jakby ożył na nowo, ostatnio było kiepsko i ociężale - myślałem nawet o resecie - ale póki co ta wersja znacząco poprawiła sytuację!
 25. FromWP

  Sprzedaż telefonu z MIUI

  Po prostu wyloguj się z konta Mi w telefonie, to wystarczy. Co do zablokowania bootloadera, to najczęściej działa zablokowanie komendą "fastbood oem lock". Jak nie to MiFlash i flash romu fastboot z opcją "cleen all and lock".
 26. gore2kill4

  Czy działa u nas VoLTE?

  Jakie są te kody? Dla nju? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 27. zalko

  Mi Band 3 PL/mody

  Nie o tym piszę, wyślę priv Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 3
 1. Load more activity