All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. galakty

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  W Tmobile VoLTE działa.
 3. paveu

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  VOLTE i vowifi są zależne od operatora. Każdy z nich wybiera sobie telefony, na których to działa. Z tego co szperałem - Mi8 nie ma nigdzie na listach.
 4. Albin

  MIUI 9.4.18

  Możesz rozwinąć? U mnie TWRP 3.3.0 nie widzi pamięci wewnętrznej, chce jakieś hasło.
 5. Bambucha1988

  MIUI 9.4.18

  Podmienilem i wiecznie problem z tym digest linijka....
 6. mihail1

  MIUI 9.4.18

  Jak wyczyścić wszystkie dane aplikacje by nie mieć z niczym problemów po aktualizacji??
 7. FromWP

  Dodatkowa 6 miesięczna ochrona ekranu

  Niekoniiecznie. Uszkodzenie ekranu może być przypadkowe, celowe, albo przez zaniedbanie. Z reguły trzeba ubezpieczycielowi udowodnić, że było rzeczywiście przypadkowe. Najlepiej gdy było skutkiem nieszczęśliwego wypadku, np ktoś wpadł na ciebie na chodniku, wytrącił telefon itp.
 8. Mariusz Kowalski

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Ustawienia Zainstalowane aplikacje 3kropki po prawej stronie u góry i wybierz domyślnie aplikacje Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 9. Czas nie płynie od momentu zapisania ustawień, tylko od momentu przypisania konta w Stanie odblokowania Mi albo próbie odblokowania w MiUnlock (o ile pamiętam to pierwsze), więc to co teraz robisz nie wpłynie na ten czas który musisz odczekać, bo i tak musisz odczekać ileś-tam-godzin w MiUnlock.
 10. Today
 11. RobertN

  MIUI 9.4.18

  W dalszym ciągu nie działa odcisk palca w aplikacjach bankowych. W dalszym ciągu nie mogę płacić telefonem w gpay. Przycisk głośności raz działa raz nie(pomaga dopiero restart). Tryb jednej ręki działa tylko przez 5 min po włączeniu tej funkcji. Ale tak najważniejsza funkcja to kalkulator w oknie. Dziękuję Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 12. RSL

  MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Będę wrzucał. Chyba pojawia się to na telegramie i 4pda.
 13. Bambucha1988

  MIUI 9.4.18

  Myślałem że skoro mam normalna nazwę nie to Xiaomi to powinno ruszyć.... Więcej kwiatków poprosze z tym
 14. stereo0

  MIUI 9.4.18

  @Bambucha1988 nie podmieniles pliku prawda?
 15. Bambucha1988

  MIUI 9.4.18

  Mam takie oto dwa bonusy i nie rusza. Pobierane z 4 razy. Jak sobie z tym poradzić?
 16. Kamil Kupiec

  MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  @RSLJest jakaś strona z tym ROMem czy tylko telegram? Jakbyś miał link do aktualizacji to podziel się
 17. Pixel Experience Pixel Experience jest to rom wrozujący się na czystym systemie prosto od Google !!!WSZYSTKO ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!! Jak zainstalować? (poradnik XDA)1.Włącz TWRP2. Zainstaluj miui 8.12.27 (firmware + vendor)3. Wipe data, cache, dalvik-cache, system4. Zainstaluj Pixel Experience5. Włącz telefon Informacje: Android 9 Gapps arm64 Linki: ROM: https://download.pixelexperience.org/polaris/ Gapps: https://opengapps.org
 18. tpawel

  Dodatkowa 6 miesięczna ochrona ekranu

  Gdyby nie miało chodzić o rozbicie to o co? Wysłane z LG G7
 19. lindinho

  Najbardziej stabilny soft - Mi Note 3

  I na dzisiejszym Globalu Dev coś się zmieniło, można płacić Google Pay, mimo oblania testu SafetyNet i braku certyfikacji urządzenia w Google Play. To już nic nie rozumiem heh
 20. Papoodrock

  Redmi 7 - Xiaomi, którego nie ma?

  Nie jestem ekspertem od MIUI. Zawsze robię tutoriale krok-po-kroku. Ten o odblokowaniu telefonu mówi, aby na en.miui.com w zakładce settings wybrać urządzenie. Podejrzewałem, że to od tego momentu liczone są godziny na przyznanie zezwolenia na odblokowanie bootloadera. Kiedy próbuję odblokować telefon aplikacja zwraca odpowiedź, że nie upłynęło ileś-tam-set-godzin. Czy to znaczy, że jeśli w w/w zakładce mam teraz zaznaczonego Redmi 7 NOTE (bo nie można nie wybrać niczego), to czas płynie od momentu zapisania ustawień?
 21. Kupiłem nowy xiaomi redmi 6 z systemem 8.1 i nakladką miui 10. Po jakimś czasie zauważyłem pewien mankament. Problem tkwi w obsłudze dymków czatu messengera i identyfikowaniu ich jako aplikacji Mianowicie w dymkach czatu zanikają gesty pełnoekranowe, co uniemożliwia swobodne pisanie. Gesty działają jedynie wtedy kiedy pod dymkami jest włączona jakaś inna aplikacja. Problem ukazuje się także w blokowaniu aplikacji. Dymki czatu nie są w ogóle blokowane i można swobodnie je włączyć i korzystać z messengera bez wpisywania kodu czy okazywaniu odcisku palca.
 22. Witam, wiecie może czy dodatkowa 6 miesięczna ochrona ekranu, którą oferuje xiaomi przy zakupie Redmi Note 7 obejmuje wymianę wyświetlacza wtedy gdy telefon upadł, rozbiło się szkło i dodatkowo w ogóle nie działa ekran, połowa jest czarna, a reszta jakieś mazaki? W regulaminie pisze coś takiego: ,,Każdy uczestnik Promocji, który spełni warunki uczestnictwa otrzyma prawo do dodatkowej 6-miesięcznej gwarancji, która obejmuje jednorazową wymianę przypadkowo uszkodzonego wyświetlacza w okresie 6 miesięcy od daty zakupu w okresie wymienionym w § 1 pkt. 3." "Uczestnik Promocji ma prawo do skorzystania z bezpłatnej usługi wymiany wyświetlacza, będących wynikiem jego normalnej eksploatacji, które ujawnią się w okresie 6 miesięcy od daty zakupu wskazanej na dowodzie zakupu (paragonie fiskalnym, fakturze Vat), po uprzednim zgłoszeniu reklamacji w jednym z autoryzowanych punktów serwisowych Xiaomi, lub sklepie detalicznym, w którym Uczestnik dokonał zakupu." Wydaje mi się, że rozbicie ekranu to przypadkowe uszkodzenie. Jak myślicie ?
 23. Wyłącz weryfikację podpisu sterownika, pobierz https://forum.xda-developers.com/android/general/miui-xiaomi-global-debloater-the4anoni-t3879739 (skrypt do debloatu, ale są tam sterowniki) i wypakuj. Telefon odpal w trybie fastboot, wejdź do wypakowanego folderu -} Driver -} zainstaluj.exe Potem podłącz telefon. Jak ci powie że mi drive installed robisz restart pc i powinno być ok.
 24. Doszedłem do punktu 5. aktualnego poradnika i podpunkt 5. Nie mogę zainstalować sterowników. Podłączam telefon w trybie FASTBOOT, wykrywa mi nieznane urządzenie o nazwie Android i tej paczki z linku ręcznie też nie mogę zainstalować. Czy przyczyną może być kabel od innego telefonu niż Xiaomi? Konkretnie to kabel od Samsunga mam, przesyłanie zdjęć, ładowanie działa normalnie, żadnego rozłączania samoistnego nie zauważyłem.
 25. vvvzc

  TWRP po instalacji L.OS 16

  Dobra zrobiłem xD Było zrobić Format Data xD Dokładną instrukcję zrobię w wątku z romem
 26. karolgt1

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Ktoś coś wie o VoLte i VoWifi na naszym urządzeniu? Bo ja nic w ustawieniach nie widzę Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 27. zoltan78

  Czy Mi9 8/128? FAKE?

  Czytałem gdzieś w necie że nie mają. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 1. Load more activity