All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Kamil Kupiec

MI 6 Android 9 Pie

Aktualizacja do PIE dla mi6. Beta 9.4.22
  3. radier

Pocophone F1 - opinie użytkowników

Ja niedawno kupowałem od tego sprzedawcy: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-pocophone-f1-6-64gb-black-global-7567312843?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Ceny często zmienia. Ja brałem za 1229, a najtaniej miał za 1216. Szybka wysyłka, telefon global, dystrybucja z Estonii.
  4. A czytałeś w ogóle specyfikację obu urządzeń?
  5. Lukaszekbb

Szkło ochronne do Mi 8

CP+ max jest klejone po całości?
  6. peetpeet

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

Od kilku dni zauważyłem że tną się mapy w MiFit ... ostatnia modowana wersja... wcześniej nie było tego problemu... raport trasy pokazuje całą mapę świata, nie pozycjonuje na zarejestrowanej trasie i nie wyświetla jej. Mapa mruga razpusta raz z terenem....Na starych trasach to samo. Czy to jakiśproblem z mapami Google? Ktoś ma to samo? Wysłane w biegu...
  7. krk

MIUI 9.4.18

witam mam telefon redmi 4x i aktualnie wgrane MIUI 9.6 (8.3.15) czy mogę odrazu bezpośrednio wgrać 9.4.18 ? trzeba robic full wipe ?
  8. Witam czy mógł by ktoś doradzić co lepsze Black Shark czy Mi 9 SE? Chodzi o granie i oglądanie na aparacie mi nie zależy. Dziękuję i pozdrawiam
  9. pafnuc518

Pocophone F1 - opinie użytkowników

Witam ,przymierzam się do zakupu tego fonika )) Jakieś nowe spostrzeżenia ? Zadowolone ?czy jednak niesmak? Czy z tymi diodami powiadomień jest ok i czy na yanosiku nie ma problemu z ikonami pływającymi? Czy rzeczywiście trzeba hartowne szkło naklejać? nie ma tam Gorilla Glass? Może ktoś poleci jakiegoś sprzedawce autoryzowanego ? (najlepiej na alldrogo--chodzi mi o zakup ratalną) Trochę boję się ryzykować z gwarancją sprzedającego... bo wiadomo ze w/w napcha na podmiankę części jakie chce.
  10. Pietrii

RN6Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy

Da się w jakiś sposób ustawić notyfikacje zamiast zegarka na pasku ?
  11. Today
  12. saloma

Ładowarka / Quick Charge 4.0+

Czyli w teorii, zestaw ładowarka PD 3.0 >27W i kabel USB-C 100W powinien ładować Mi9 tak samo jak ładowarka Xiaomi 27W z QC 4.0+. Ktoś może coś takiego sprawdził i faktycznie odpalił się Turbo Charge?
  13. olutus

Update software Global

. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  14. tomek94

Ujemny poziom baterii

Witam. Mam nową baterię (nohon) od trzech tygodni. Bateria działa jak nowa. Lecz dzisiaj musiałem ją odłączyć na chwilę. Po podłączeniu jej z powrotem i po uruchomieniu telefony, wskaźnik baterii pokazuje -2 procent. W twrp poziom baterii wydaje się być sprawny (pokazuje 40%). Próbowałem robić wipe, zainstalowałem najnowsze miui i dalej to samo. Ma ktoś sprawdzony sposób na to?
  15. 2s CN od 2s EU nie rozni sie niczym jesli chodzi o normy, sposob dzialania itp. jedyna roznica jest taka, ze dla CN daja z api serwera automatyzacje po pm2.5, itp. jesli masz android to mozesz zainstalowac mojego moda, bedziesz mial to samo dokladnie co CN. jesli ios to gorzej. co do samej automatyzacji to nie dziala ona idealnie, bo dane o pm2.5 sa wysylane do chmury co 30 minut. czesciej jedynie jesli roznica w odczycie od ostatniego wyslanego pomiaru wynosci 20 ug/m3 i wiecej.
  16. galakty

Update software Global

Generalnie raz na miesiąc-dwa, ale był okres gdzie w jednym tygodniu wyszły dwie łatki na Mi 8 na przykład.
  17. stereo0

Update software Global

Tak z ciekawości. Jak często pojawia się aktualizacja globala? W tym przypadku też trochę pytam o odniesienie do tego ogólnego globala, a nie tylko do naszego EEA? Wychodzi raz na tydzień, miesiąc czy po prostu w razie potrzeby bez sztywnych dat?
  18. stereo0

Zbiór recovery do MI9

@Razor65 to sciagasz bo mniemam, że telefon z polski albo z europy z EEA https://bigota.d.miui.com/V10.2.17.0.PFAEUXM/cepheus_eea_global_images_V10.2.17.0.PFAEUXM_20190327.0000.00_9.0_eea_b2470d1b08.tgz potem trzeba to wypakowac ze dwa czy tam trzy razy. Robisz dokładnie jak w tutorialu do formatu miflashem
  19. sqbnc

MIUI 10: błędy i braki w tłumaczeniu

Tak mam, nawet jest opcja do zaznaczenia 'uruchom asystenta przez przytrzymanie przycisku zasilania " i w tej jest to samo co na screenie pojawia się kółko ale asystent się nie uruchamia
  20. Razor65

Zbiór recovery do MI9

Zaraz spróbuje wgrać globala mi flashem. Rozumiem, że z tej Twojej listy pobieram EU (EEA) w wersji fastboot (a nie Global)? Edit: jak pobrałem EU (EEA) to ta paczka jest w zip a w środku nie ma skryptu do wykonania flasha przez mi flash (paczka: miui_CEPHEUSEEAGlobal_V10.2.22.0.PFAEUXM_745a374eee_9.0.zip) Na stronie http://en.miui.com/a-234.html pobrać wersję global pod flasha, ale tutaj nie ma podziału na wersję EU, jest tylko zwykły Global - on będzie ok? (paczka: cepheus_global_images_V10.2.6.0.PFAMIXM_20190327.0000.00_9.0_global_9cc39b4570.tgz) Z konsoli mogę wgrać wszystko, ale wywołanie jakiejkolwiek komendy związanej z restartem kończy się w fastboot.
  21. stereo0

Zbiór recovery do MI9

@Razor65 coś za dużo sformatowales. Jeżeli twrp nie wchodzi vol + razem z włączaniem to spróbowałbym wgrać globala mi flashem. Wrzucałem link do niego i opis w dyskusji ogólnej o globalu o ile l jakiś upierdliwy moderator nie usunął. Z opcją clean all bez locka i potem bym znów wgrał twrp. W twrp dajemy jedynie "format data" przed wgraniem eu A przez konsole na kompie nie jesteś wstanie zrobić reboot do twrp? W instrukcji do instalacji miuipolska jest podana komenda, której teraz nie pamiętam
  22. Razor65

Zbiór recovery do MI9

@sp4ubw @Orjon Mam taki problem, że po odblokowaniu bootloadera wgrałem twrp, uruchomiłem je, sformatowałem pamięć, wrzuciłem rom do pamięci telefon (bez instalacji), wybrałem w twrp restart i teraz za każdym razem uruchamia się fastboot. Nie pomaga zadne vol +-, wgrywanie innego twrp, zawsze to samo. Jak co to telefon pod kompem jest wykrywany, mogę wgrywać twrp. Macie jakiś pomysł co z tym zrobić, jak uruchomić twrp?
  23. Michał Chorąży

Miui 10 kompatybilne Motywy *.mtz

Thanks
  24. Padre

Temat o ładowarkach

To jest ładowarka 36W (2x 18W) wystarczy wpisać nazwę z obrazka w neta... Nie uzyskasz na niej 20W na talerzyku. Przy okazji zauważyłem że xiaomi zazdrościło Huawei ładowarki 40W i wypuściło 45W (20V x 2,25A, 15V x 3A) nieźle... Edit: Wychodzi na to że ta ładowarka była wcześniej na rynku.
  25. Witajcie. Może ktoś mi pomoże bo chyba coś jest nie tak z moim mi box 4k. Po zainstalowaniu aktualizacji za każdym razem gdy włączam boxa on tak jakby szukał odpowiedniej rozdzielczości. Obraz miga, przeskakuje, raz czarny,raz szary aż po 10 sekundach wskakuje normalny obraz. Co to może być. Ostatnio podłączyłem go pod inny port hdmi w tv. Czy to może mieć jakiś wpływ?
  26. Witam, jeśli pytanie już było to przepraszam, ale nie widziałam takiego. Posiadam xiaomi redmi note 4 i znikają mi albumy z galerii. Po jakimś czasie wracają ale jest to uciążliwe, kiedy próbuję coś znaleźć, a nie mogę bo danego albumu nie ma. Nie mam już miejsca w chmurze xiaomi, ale dużo miejsca na karcie. Pozdrawiam
  1. Load more activity