All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Jaka jest wysokość robota od ziemi do końca "wieżyczki"? W specyfikacji podają wymiary ,ale nie wiem czy jest to do końca "wieżyczki" czy tylko body. Dzięki
  3. Pabian

MIUI 9.5.23

@redminote2 @Zenderable Żeby hotspot działał prawidłowo należy zrobić to co jest opisane: https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/how-to/tut-hotspot-connecting-fix-t3796847 Sprawdzone, sam tak robiłem i działa. Nie wiem dlaczego jak problem jest poruszany od jakiegoś czasu to nie ma opisu w pierwszym poście jak się go pozbyć.
  4. piotrplawecki

MIUI 9.5.23

Czy to normalne że od jakiegoś czasu po każdej aktualizacji nie działa czytnik palca? Problem rozwiązuje dopiero zainstalowanie Magisk. Ale to trochę bez sensu co można z tym zrobić? Macie pomysł? Telefon Mi6
  5. Today
  6. marekneo

Temat o ładowarkach

Skoro zwrócili kasę to chyba czują się winni, odrzucili mój spór z początku ale przesłałem film jak wygląda moja sytuacja i dokonali zwrotu stwierdzając winę ładowarki. Zobaczymy jaka będzie druga. Może ktoś ma sprawdzona ofertę? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  7. Spróbuj uruchomić telefon w trybie recovery (vol+ i power), stamtąd albo zainstalować soft ponownie za pomocą XiaomiADB (dział Tutoriale) albo reset do fabrycznych (Wipe Data) Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  8. ziemowit24

Czas czuwania, SOT na baterii.

Ten system działa. I nie jest jakoś skomplikowany. Sygnał sieci komórkowej pochłania sporo baterii, tak apropo.
  9. simcold

Możesz poszukać apki do inteligentnej sieci. Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.23
  10. ziemowit24

Już wiem. Tryb samolotowy. Później wystarczy włączyć wifi
  11. jadwinin

Refresh Rate tool

Ad. 1 Display Mode wymusza rozdzielczość i Hz. Trzeba wyłączyć Auto switch. Wtedy TV będzie skalował z 2k do 4k. Ad. 2 gdzie jest opcja "Set keycode" ?
  12. Dochodzi do kilkunastu procent po czym resetuje się i zaczyna od nowa. Hard reset pomoże? Wgralbym softa z forum, ale telefon jest na gwarancji a ta chyba przepadnie jak zainstaluje soft z forum.
  13. stereo0

Temat o ładowarkach

@marekneo a to ja gdzie indziej zamawiałem, ale ampere mi pokazuje różne rzeczy xd zależy kiedy wlacze pomiar. Z 3500mAh jak poloze na ladowarce, a potem 1800mAh w trakcie i jak podniose i poloze to od nowa kolo 3500mAh by po czasie jak zrobie pomiar znow spasc do 1800mAh z tym, ze laduje mi bardzo szybko i jest napis turbo. Z takich ciekawostek. Mam drugą ładowarke od nilkina i na niej s7 edge laduje sie szybko(czas ladowania ponad godzina), a na tej od xiaomi wyskakuje, że do pelnego ladowania prawie 4h xd nie czaje
  14. galakty

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Przy PWM też się rozmazują ciemne barwy.
  15. marekneo

Temat o ładowarkach

38,91 zł 21%OFF | Oryginalny 27 w ładowarka dla xiaomi mi 9 9se QC 3.0 opłata ładowarka ścienna adapter mi 9 compatiable z 20 w ładowarki bezprzewodowej 20 V 12 V https://s.click.aliexpress.com/e/k4fj7C4 Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  16. stereo0

@latet i @galakty to czasem nie jest takie samo migotanie jak w żarówkach led? Normalnie go nie widać, ale wystarczy telefon i od razu idzie to zauważyć jak światło pulsuje co męczy oczy chociaż tego nie widzimy na żywo gdyż nasze oczy, a raczej mózg pomija pewne sprawy. Tak samo jak światła led normalnie je widać, a na kamerze czasem pulsuja, czasem nagrywa je jako wylaczone. A ten dc dimming czasem tez nie powoduje, ze na ciemnym tle z niskim podswietleniem grafiki się rozmazuja przy przewijaniu? Na amoledach najbardziej to widac wieczorem.
  17. Tartary

MIUI 9.5.23

A możesz sprawdzić, czy jak ktoś wyśle Tobie film na whatsapp i otworzysz go z poziomu czatu to, czy wtedy również? Bo u mnie z poziomu czatu nie obsługuje multimediów, a jak już wejdę w galerię i z jej poziomu otwieram film to obsługuje normalnie Edit: Przepraszam, ale ja mam ustawione na dzwonek, a nie na multimedia klawisze głośności. Chodzi mi o to, że wcześniej przy odtwarzaniu multimediów automatycznie sam zmieniały się klawisze do obsługi właśnie multimediów obojętnie, gdzie były multimedia otwierane. Teraz automatycznie zamienia się tylko na Youtube i w galerii systemowej
  18. maraso6

Sieć Wi-Fi Problem

Witam. Mam problem kupiłem MI 8 LITE i mam problem z siecią Wi-Fi co chwila mi przerywa sygnał sieć przez chwile jest bardzo dobry sygnał sieci a za chwile bardzo słaby i co chwila się rozłącza to WI-FI nie wiem czemu i też mnie to dziwi ponieważ mój brat ma Xiami redmi note 5 i ma tą samą sieć idealnie chodzi ani razu mu nie przerywa i sprawdziliśmy i mamy takie same ustawienia wi-fi. Nawet kiedy jestem w tym samym pokoju gdzie jest router to się rozłącza z siecią. Mieszkam w mieście wcześniej miałem inny telefon i też żadnych problemów nie miałem z tym wi-fi tylko właśnie z tym Xiaomi i nie mam już pomysłów przeglądałem to forum i inne strony kombinowałem i nie wiem może macie jakieś pomysły proszę o pomoc.
  19. Szym

MIUI 9.5.23

Takiego zajebistego softa dla baterii dawno nie było Super Chyba zostanę przy nim na dłużej Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
  20. stereo0

Temat o ładowarkach

@papierki2 i @marekneo gdzie kupowaliscie te trefne zasilacze?
  21. thewall69

MIUI 9.5.23

Jak ustawiłeś wibracje przy nfc? Mam MI 6 i miałem to więcej niż rok temu, teraz przy płatnościach fon nie wiruje. Z góry dziękuję za pomoc. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  22. johnny1836

Szkło ochronne do Mi 8

Właśnie zbiłem je kilka dni temu i zamawiam kolejne
  23. marekneo

Temat o ładowarkach

U mnie chinczyki po zgłoszeniu zwrócili kasę.
  24. galakty

Chociażby tu - http://www.enggjournals.com/ijcse/doc/IJCSE16-08-03-016.pdf To nie jest jakaś nowość, choć się tak wydaje w świecie telefonów, ale na notebookcheck już kilka lat temu pisano o PWM i bólach głowy.
  25. latet

A możesz podać jakieś poważne źródło do badań, które tego dowiodły? Nie twierdzę, że to nieprawda, ale chciałbym poznać twarde, wiarygodne dane.
  26. JayZ93

MIUI 9.5.23

dziwna sprawa, u mnie na Mi6 działa prawidłowo i klawisze głośności zawsze sterują multimediami Tapatalk - Xiaomi Mi6
  27. Foxiuu

Mam dodany odcisk palca jak i dane twarzy jednak odblokowuje mi tylko za pomocą odcisku palca. Nie można używać obu opcji? Edit: już ogarnąłem. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity