All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Tom_Shelby

  Jak wyłączyć alarm

  To też nie działa. Problem tkwi w tym, że AOD wyłącza się samoczynnie ok 20 i włącza się ok 6, mimo że harmonogram mam wyłączony . Alarm mam ustawiony na 5:30.
 3. Pomocy Nie mogę zsynchronizować zegarka sportowego z aplikacją. Na Samsungu wszystko działa.
 4. krychu

  Problem z czujnikiem zbliżeniowym

  Dzięki. U mnie pomogło.
 5. BartM

  LineageOS 16 Redmi3/PRO - ido

  Cześć Oficjalnie nie znajdziesz nigdzie nic dla ido niestety czy to pe czy inny mod. Dla ido powstał też projekt treble choć np. najnowsze wydania rr nie uruchamiają się. Inne gsi działają ale mają też swoje wady...
 6. Today
 7. Yesterday
 8. Cześć Dziś przyszły do mnie słuchawki redmi Airdots. Po sparowaniu z pocophone f1 mam problem z dźwiękiem. Słuchawki działają w ten sposób, że tylko w jednej słuchawce jest dźwięk z multimediów, a np w drugiej z połączenia. Dla przykładu: odpalam YouTube i dźwięk mam tylko w lewej słuchawce. Ktoś wie, w czym może tkwić w problem?
 9. Jasper7

  Wsparcie dla aptX

  Cześć, Czy ktoś z użytkowników RN7 może potwierdzić obecność wsparcia dla kodeka bluetooth AptX w telefonie? Jeśli nikt nie ma słuchawek czy adaptera ze wsparciem dla niego, to można sprawdzić, czy ów kodek jest na liście w ustawieniach deweloperskich / opcjach programisty pod przyciskiem "kodek audio bluetooth" lub podobnym. Z góry dziękuję za wszelką pomoc! Uprzedzam, że szukałem w Google i nie znalazłem 100% pewnej informacji o obecności lub braku wsparcia, a to, że na stronie aptx.com nie ma tego modelu też nie przesądza sprawy.
 10. joanzk

  Amazfit BIP - tarcze "bin"

  Jak dla mnie, gdyby dodać kalorie i dystans po lewej stronie w takiej wielkości jak po prawej z ikonami, byłaby tarcza idealna. Moze autor pokusi sie o zrobienie tego dodatku?
 11. losmarte

  Czas czuwania, SOT na baterii.

  Nikt nie pisze takich bzdur. Telefon wyjmujesz z pudełka i korzystasz, jeśli jest potrzeba, to ładujesz. Jedyne czego nie należy robić, to namiętne rozładowywanie do 0 [emoji12] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 12. Tylko po co męczyć oczy? W imię może nieco dłuższego działania na baterii? Mi nie potrzeba - jak rano ładuję do 80%, to wieczorem mam 40-50%.
 13. Dzień dobry, Mam problem a mianowicie po zakupie telefonu(Mi9) tryb pełnoekranowy dla wybranych aplikacji działał idealnie. To znaczy gdy wchodziłem np. w google czy YouTube przyciski nawigacyjne chowały się/znikały. Aby po wyjściu z aplikacji pojawialy się ponownie. Teraz natomiast przyciski są obecne cały czas/w każdej aplikacji ( chyba że włączymy gesty pełnoekranowe). Mam podejrzenie że stało się tak po zainstalowaniu Messengera (zrobiłem to dopiero po pewnym czasie użytkowania telefonu a do czasu zainstalowania tej aplikacji nic się nie działo). Niestety wyłączanie opcji "Messenger wyświetla się nad innymi aplikacjami" oraz usunięcie aplikacji w niczym nie pomogło. Chciałbym móc korzystać w pełni z "trybu pełnoekranowego w wybranych aplikacjach, Messengera oraz przycisków nawigacyjnych. Dziękuję za pomoc.
 14. Cześć, czy ktoś z Was ma problem z GPS-em w Redmi Note 7? W moim Redmi gubi zasięg przez co nie działa dobrze Endomondo i mapy. Sprawdzałem na GPS teście i nie znajduje fixa. Może ktoś wie jak to naprawić?
 15. Dziebniety

  Problem z czujnikiem zbliżeniowym

  Ok mam oryginalną pudełkową obudowę, ustawiłem sensor na 10dB, ale działa tylko gdy dotknę ręką górną ramkę telefonu przy uchu nie działa!
 16. Dymkaaa

  Mi note pro bootloop

  Witam, Problem wygląda następująco. Telefon złapał bootloopa tzn. cały czas włączał się do recovery. Wykasowałem wszystko. Następnie z flashowałem rom chiński 6.1.7 zmieniło mi trwp. Dalej to samo. Działa fastboot. Wgrywałem też inny wyższy rom(9.2.3) oraz twrp 3.0 taki sam skutek. Podejrzewałem uszkodzony przycisk lub zwarcie na płycie, które powoduje wchodzenie do recovery, odpiąłem przyciski od płyty głównej i jest to samo. Po flashowaniu zdarzyło się, że nie wszedł do recovery.. Zawisł na logo mi, zostawiłem tak na godzine bez skutku. Chyba tu czegoś nieogarniam i potrzebuje nakierowania... Proszę o pomoc. Wcześniej miałem Polski rom. Bootloader jest odblokowany jeśli wgram 6.1.7, flash robiłem przez oem edl, nie mogę nic wrzucić na pamięć tel, komputer go nie widzi. Edit\\ Czy w recovery można wybierać opcje tylko przyciskiem vol- czy również vol+ bo ten akurat nie działa?
 17. Sylwester Nowaczyk

  LineageOS 16 Redmi3/PRO - ido

  Z tego co szukałem, to Pixel Experience nie wydał nic na Redmi 3, tylko na Redmi 3s. Poza tym, mega szacun za dobrą robotę. Co prawda mój staruszek Ido już tylko odpoczywa na półce, ale jutro zobaczę z ciekawości jak wygląda andek nr 9 na nim. Wielkie dzięki! Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 18. bioly87

  Czas czuwania, SOT na baterii.

  @szuineg W Mi9 jest bateria Li-Po Pokaż fragment instrukcji gdzie tak jest napisane?
 19. pkonrad

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Niestety ładowarka którą zakupiłem nie obsługuje QC 4.0+ https://miuipolska.pl/forum/topic/35830-%C5%82adowarka-quick-charge-40/?do=findComment&comment=507260
 20. jakfil01

  Przegrzewanie

  Nic nie daje próbowałem innymi ładowarkami, nawet bez Quick Charge.
 21. Tyłka nie urywa, ale tragedii też nie ma. Może trzeba się przyzwyczaić do ciemnych kolorów.
 22. Ciacho23

  Kopia zapasowa danych

  Czy przy robieniu kopii zapasowej danych aplikacji też przy większości aplikacji macie komunikat "nieobsługiwany" i kopia takiej aplikacji nie jest tworzona?
 23. No tak średnio to wygląda bym powiedział, tak średnio. Niby ciemny, ale coś mi nie gra, biały lepiej wygląda.
 24. Sorry, tryb ciemny, moje oczy Cię nie znoszą :/ Aczkolwiek - to jest wspaniały, klasyczny przykład na to, że w changelog'ach nie wspominają o rzeczach ważnych dla ludzi
 25. petla7

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  Ma YouTube obejrze nawet do max 4 filmów pełnometrażowych na jednym ładowaniu. A jak z grzaniem baterii i ładowarki w ładowaniu w wersji 4.0? Wysłane z mojego MI 8 ~MIUI 10.2 GLOBAL stable, pie 9~ przy użyciu Tapatalka
 26. nołbady

  Przeglądarki, puffin etc

  Włącz HDMI CEC w ustawieniach. Może to coś pomoże z zacinaniem. Nie wiem, a nuż to coś da. Osobiście nie spotkałem się z takim problemem, Kodi z dodatkiem Cherry TV hula aż miło. Może ktoś inny coś doradzi.
 1. Load more activity