Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Wymienił bym panel przycisków na początek, przecież na Ali można je kupić za 6zł więc nawet bym się nie zastanawiał nad innymi opcjami póki bym ich nie wymienił na nowe
  3. Szczerze, faktycznie taka słaba bateria w tym modelu?
  4. Dzisiaj
  5. Nie dramatyzuj , były gorsze modele były inne bledy Don't drink and root 2201122G
  6. Konkret, wszystko na temat. Tkx Pozdrawiam
  7. witam raz jeszcze dzisiaj zdjąłem z mojego Xiaomi redmi note 13 4g folie ochronną prywatyzującą. kiedy miałem folie zakupioną i naklejoną na zakupiony telefon przez morele.net, czytnik linii papilarnych który znajduje się pod ekranem nie wykrywał palca, co chwilę pokazywał spróbuj ponownie. zmieniło się to kiedy folie odkleiłem, aktualnie czekam na zwrot kosztów z Morele.net. Jakie polecacie tego typu folie prywatyzujące i ochronne które, nie będą przeszkadzać jeżeli chodzi o czytnik linii papilarnych w ekranie telefonu. bo wiem że folie jakichś firm działają z czytnikiem w ekranie a niektóre nie, jeżeli ktoś używa takiej folii proszę o pomoc i podpowiedź.
  8. Mówię po prostu o plikach APK, bez danych. Samych danych nie wyciągniesz jeśli są zaszyfrowane (a są wraz z pamięcią wewnętrzną).
  9. Co znaczy że "apki można wyciągnąć"? Skąd i gdzie i co? Jeśli apka np. simplenote ma swój własny PIN do dokumentów w środku niezależny od wzoru systemu to można ten jej PIN wyciągnąć? PIN powinien być partycji z ustawieniami appki wraz z jej konfiguracją bo tam są jej dane, dobrze rozumiem?
  10. Kiedyś takie ostrzeżenia miały sens, bo istotnie dane nie były szyfrowane. Ale teraz nie jest to aż tak istotne (przy czym sama partycja systemowa nie jest szyfrowana, nie ma to żadnego sensu - apki i tak można bez problemu wyciągnąć, szyfrowana jest tylko partycja /data).
  11. @Kacper Skrzypek Dziękuję za odpowiedź, pytałem kiedyś o inną kwestię związaną z bootloaderem i potencjalnym dostaniem się do środka, ale dzięki Twojej odpowiedzi więcej użytkowników forum szybko uzyskuje wiedzę na temat firmware xiaomi. Szacun za pracę. Moje pytanie proste, ale wszyscy straszą na forum otwartym bootloaderem xiaomi, a okazuje się że tak dane są zabezpieczone w sensowny sposób. Czyli blokada ekranu powoduje że cały system włączenie z prywatnymi danymi szyfruje się doszczętnie. Pozdr.
  12. Pisałem już to gdzieś parę dni temu: od paru wersji Androida po ustawieniu jakiejkolwiek blokady ekranu dane są szyfrowane.
  13. Witaj, mrosi, czy mógłbyś się zechcieć się wypowiedzieć w moim wątku który dotyczy szyfrowania w MIUI? Pytanie jest bardzo proste dla Ciebie. Poproszę o odpowiedz: 

     

  14. Masakra.Telefon i to flagowiec za prawie 7 tys z takim bublem,jakim cudem przechodzi przez kontrolę jakości
  15. Czy mój smartfon jest rzeczywiście w pełni zaszyfrowany na całych partycjach? W TWRP bez podania wzoru nie idzie dalej. Wgrałem xiaomi.eu HyperOS stabilny (Note 10 Pro). Skonfigurowałem googlepay.. Po pożegnaniu globala mam wrażenie że smartfon zwonił o około pół sekundy do sekundy w każdym menu co może być moim tylko wrażeniem. Wchodzę dziś w opcję: widzę: Zaszyfrowany. Czy możliwe że google sam zaszyfrował bez mojej wiedzy i zgody mój smartfon widząc odblokowany bootloader? Czy xiaomi.eu tak ma i ja nie mam wiedzy?
  16. To wygląda na problem wyświetlacza, w drugiej kolejności może być karta graficzna, może też coś być z taśmą ekranu. Softu też nie da się wykluczyć bo może coś się zakrzaczylo w sterowniku. Na początek można spróbować resetu do ustawień fabrycznych, jak nie pomoże wgrać na czysto rom, gdyby i to nie pomogło to zostaje sprzęt - taśma, wyświetlacz, grafika. A może się też okazać że płyta główna (jakaś ścieżka na płycie pękła czy , zimny lut się gdzieś wytworzył) Może @Acid w swoim serwisie (Mi Center) przerabiał już taki problem. Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
  17. Ja mam od kilku dni Indonezję z HyperOS i jest ok.
  18. Napisałem też do Xiaomi Support i dostałem odpowiedź. Także tylko informuję, żeby zamknąć ten temat.
  19. Tylko odpłatnie, tak jak inne wersje chińskie (no chyba, że jakimś cudem uda Ci się przejść ich test, nabić odpowiedni poziom na community i dostać ich dowód osobisty...).
  20. Witam. Podczas jazdy M365 odkręciła mi się nakrętka przednieg koła, oś silnika obróciła się skręcając przewód. Jedna żyła fazowa straciła izolację, ale pzoostałe mają, więc do zwarcia raczej nie doszło w tym miejscu. Silnik w środku wygląda OK, uzowjenie OK. Mimo to, hulajnoga nie włącza się. Coś padło. Resetowałem BMS, jest napięcie na baterii. Po odłączeniu silnika również nie daje się włączyć. Sprawdziałem MOSFETy, wydają się być ok, ale niewylutowywałem ich, więc może w obwodzie inaczej się zachowują. Podczas powrotu pieszo miałem zejscie z górki, więc przejechałem się kawałek na luzie hulajnogą, o dziwo po chwili gdy zapewne naładował się kondensator wyprodukowanym prądem z silnika, hulajnoga się włączyła, ale nie było reakcji na przycisk, manetki. Jedynie świeciły się diody na dashboardzie. Nie mam pomysłów co mogło paść i co więcej sprawdzić. Może ktoś pomoże? Pozdrawiam :).
  21. Witam ! Redmi Note 13 Pro+ 5G. Na Szwajcarii jest HyperOS. Warto instalować ?
  22. Jak wygląda sytuacja z Xiaomi 14 ultra wersja cn uda się odblokować zamierzam kupić ale czytam o problemach
  23. Witam hyberos jest dostępny na Szwajcarii. Redmi Note 13 Pro+ 5G. Warto instalować?
  24. a ja pomimo wielokrotnych prób wywołania problemu (14 pro) nie odniosłem sukcesu ... a się starałem mocno i na różne sposoby ... może to jakaś partia jest tylko taka z jakiegoś konkretnego zakładu montażu ... i kolejne co wyjdą to już nie będą mieć tego problemu ... czas pokaże ... w ogóle mam nadzieję że wyciągną z tego wnioski i w 15 nie nawala ... 🙃 no ale to też czas pokaże ...
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...