All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Yesterday
  3. A czy ktoś używa telefonu bez etui?
  4. QBAQ

MIUI 20.2.20

Cokolwiek to znaczy. Przeżyje z tym tajemniczym SMSem...
  5. A ta bateria to będzie przepaść między moim starym RN5 ?
  6. Zmień govee oraz na ondemand w big i litlle Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  7. Sam sobie odpowiedz na to pytanie, użytkowałeś, wiesz jak działa, twoja decyzja. No samo sie nie naprawi, czekanie aż spadnie cena telefonu/wyświetlacza troche mija sie z celem. Jak powyżej. Twój wybór czy chcesz zmieniać telefon. Reasumując, jeżeli masz jakieś doświadczenie w wymianach podzespołów to wyświetlacz nie jest taki drogi. Ja bym wymieniał, albo kupił zgona ze sprawnym wyświetlaczem i zamienił podzespoły.
  8. Witam serdecznie, Kupiłem 2 dni temu redmi note 8 pro i wszystko było piękne nim spróbowałem użyć wifi.. Wifi szaleje ciągle się łączy i rozłącza.. Wyłączyłem asystenta, restartowałem wifi, telefon, router i nic.. Inne telefony (redmi note 7, redmi 8) działają bez problemów. Może ktoś ma jakieś rozwiązanie? Może jest włączone oszczędzanie energii czy coś, jednak w tym miui nie mogę znaleźć nic takiego w ustawieniach wifi.
  9. Po zainstalowaniu xiaomi.eu dla Mi9TPro (V11.0.5.0.QFKCNXM) nie mam w menu opcji "Aktualizacje aplikacji systemowych". Nie ma jak zaktualizować apek systemowych, choć na Mi9 na globalu co chwilę są jakieś aktualizacje. Czy brak jest takich opcji w tym systemie, czy też coś się źle zainstalowało z tym romem?
  10. Na custom 1-3 , system 2% a na miui to ruletka a powinno być odwrotnie skoro to custom stworzony nie przez profesjonalistów a może pasjonaci go stworzyli to tak mało drenuje baterie [emoji1] Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
  11. 800zl za mi9 to nie ma się co zastanawiać. Poza baterią wszystko lepsze w mi9
  12. Sprawdź kartę sim innego operatora.
  13. gwarancja. wymienia, lub kase zwroca. przerabialem to z tym hubem.
  14. Witam Mój problem polega na tym, że dane internetowe działają tylko w sieci 2G, nie pomogło resetowanie APN, ustawienia preferowania sieci LTE. Grzebanie w ustawieniach "testowanie" -> "informacje o telefonie 1" też nic nie daje, jak ustawie ONLY LTE to nie ma w ogóle zasięgu. Jakieś pomysły?
  15. Witam. Zakupiłem Redmi note 8pro zrobiłem konfigurację MMS i transmisji danych dla sieci orange. Problem jest taki że jak wyłączę wifi to nie przełącza automatycznie na dane mobilne. Aby załapało muszę ponownie uruchomić telefon. Można coś na poradzić?
  16. Telefony Redmi 6a i Redmi 5 plus, routerTP TD W8960. Router pracuje jako AP i niestety ww telefony nie łączą się z nim po wi fi. Inne telefony, Samsung, Huawei łączą się bez problemu. Po zamianie routera na starszy jakiś Asus wszystko jest OK. Router główny to FunBox Orange. Jakieś rady?
  17. Siema wszystkim, stoję przed wyborem kupna nowego smartfona, choć mój redmi note 5 nadal służy mi wiernie to pora na coś nowego. Mam kolegę który nie za bardzo liczy się z pieniędzmi i może mi sprzedać półrocznego Mi9 6/128 za 800zl , w tym budżecie mógłbym poszukać Redmi note 8 pro, co będzie lepszym wyborem? Jestem prostym człowiekiem korzystam z internetu, youtube, nie gram w zaawansowane gry jak już to casualowe, zależy mi na dobrym aparacie i baterii, który z tych telefonów jest w tych aspektach lepszy? Opinie o baterii w Mi9 są bardzo różne, spotkałem wielozadaniowy test baterii w którym u testera redmi note 7 padło o wiele szybciej niż Mi9, jak jest naprawdę? Będzie gorzej niż z moim redmi note 5? Opłaca się brać te Mi9? Dzięki za ewentualne porady!
  18. Dzieje się tak zarówno przy odtwarzaniu ze spotify jak i z odtwarzacza.
  19. Niezbyt dobry pomysł z tym etui. Twój telefon chyba nie ma czujnika Halla, a tylko z takim czujnikiem moim zdaniem, etui z klapką ma sens. U Ciebie może to działać tylko w oparciu o czujnik zbliżeniowy. Musisz w tym programie pogrzebać w opcjach czujnika zbliżeniowego (proximity sensor).
  20. Mam ktoś ładowarkę z USB C na wejściu? Polecicie jakąś ?
  21. QBAQ

MIUI 20.2.20

@SzczufFun dzięki! ...ale nie pomogło
  22. mrosi

Smart cover lite

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  23. Rozwiązania: - UnRoot - Wipe w TWRP - Po Wipe nie przywracaj kopii z chmury (ważne) - UnRoot - UnRoot bo wiele aplikacji bankowych to wykrywa i nie możesz płacić zbliżeniowo - UnRoot, bo po co
  24. Skąd ta muzyka? Jaki odtwarzacz? Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  25. Skonfiguruj program pod czujnik zbliżeniowy. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  26. Próbowałeś może podłączyć do zasilania z już wciśniętym przyciskiem resetu? Ten jasnoniebieski kolor światła jest zazwyczaj przy podpięciu do zasilania i pewnie oznacza start systemu. Widać zawiesza się na samym początku.; Ew. zostaw podłączoną na dłuższy czas, może się przebudzi.
  27. Wymuś zatrzymanie a następnie usuń wszelkie dane. Nie uruchamiaj aplikacji SMS, reset telefonu do TWRP i wyczyść "Cache/ART Dalvik" i zwykły "Cache"
  1. Load more activity