All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. Właśnie przez baterię pozbyłem się Mi9 SE i wróciłem do 1,5 rocznego Mi6 na którym właśnie dobijam do 5h SOT przy 48h użytkowania. Fajny telefon ale ta bateria go dyskwalifikuje.
  3. Rayso

Xiaomi beta

Hej, ostatnio kupiłem ten telefon w x-kom i wiadomo mam soft global wiec pytanie czy mogę bez problemu wgrać teraz miui polska? Nie muszę odblokowywać bootloadera itd? I na jakiej wersji beta bazuje teraz Xiaomi.eu stable? Bo głownie chodzi mi o te powiadomienia znikające aby były naprawione dlatego własnie chce instalować beta.
  4. radier

Pocophone F1 - opinie użytkowników

Pierwsza, rzecz po zakupie każdego telefonu Xiaomi to przejście na Global beta przez aplikację Updater'a. Żadne bootloadery, mi flash czy inne głupoty. Tylko wtedy wipe robimy, więc dlatego warto to zrobić od razu po zakupie. Global Beta >> Global Stable
  5. Razor65

MIUI 9.4.18

Dzisiaj po formacie, jak o 23 włączył mi się DND to pojawiła mi się informacja w powiadomieniach na zasadzie "sprawdź co nowego w DND". Jak to wybrałem to pojawiło mi się na ekranie głównym: Po wybraniu "settings" trafiłem do menu: Nie umiem tego manualnie ponownie wywołać. To coś jak instrukcja dla posiadacza nowego telefonu, jak pierwsze kroki.
  6. orzeszek111

Witam, dostaliście już aktualizację 10.3.4 na pocophone ? Ja jeszcze nie dostałem. Może ktoś z was ma link do najnowszej aktualizacji ? Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  7. Orjon

MIUI 9.4.18

Jakbyś mi napisał jeszcze gdzie to byłoby super. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  8. Razor65

MIUI 9.4.18

@Orjon do przetłumaczenia takie coś mi się trafiło w DND:
  9. piotrino

Krótko i na temat: warto kupić ten telefon pod każdym względem, byle z oryginalnej dystrybucji. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  10. Padre

Temat o ładowarkach

Wystarczy ta dedykowana do zestawu 27W. Jak kupisz 45W to wykorzystasz tylko na kablu, a i tak chyba nie pełna moc. Sprawdź ile obsługuje QC4 , bo nie wiem.
  11. Orjon

MIUI 9.4.18

Dokładnie tak. Zatem koniec offtopu. Proszę nie śmiecić @Olek619, skonsultowałem sprawę z kolega który ma Mi5s i ogarniał dużo rzeczy do aparatu na nim - sprawa jest fizyczna, niezależna od softu.
  12. JamCiTo

MIUI 9.4.18

Może... Tylko temat tak jakby o czymś innym
  13. Orjon

MIUI 9.4.18

Może mieć stara apkę aparatu. Wygląd jest zupełnie normalny, po prostu typowy dla starych wersji aplikacji. Taki sam mam u siebie na Redmi 4A na Andku 6. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  14. JamCiTo

MIUI 9.4.18

Stokowa apka do aparatu z MIUI wygląda deczko inaczej... I żeby nie było masz też zrzut z numerkiem tego co mam
  15. http://www.miui.com/shuaji-393.html a konkretnie: 小米手机8SE 最新 稳定版 线刷Fastboot完整包点击下载
  16. Olek619

MIUI 9.4.18

Aktualnie jestem na 9.4.12 xiaomi.eu (tel. Mi5s), więc nie wiem czemu moja apka aparatu miałaby być inna Może to Magisk się gryzie z aparatem, nie wiem, z modułów używam tylko Vipera i YT vanced i wcześniej przy nich nie było problemów z aparatem
  17. losmarte

Temat o ładowarkach

To się reklamuje... Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  18. Pietr

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Używam AEX od sbwml od dłuższego. Tej najnowszej jeszcze nie instalowałem i powiem tak, zadka nie urywa. Stabilnie jest, ale bateria jako tako. Dzisiaj lub jutro może przeniosę się na coś innego. Myślę o powrocie do MIUI lub spróbować RR bo mam bardzo dobre wspomnienia z tego romu ze starych telefonów.
  19. jerzykd

Temat o ładowarkach

A elektrycznie zamykane potrafią po kilkunastu dniach przestać działać... Tak miałem z kupionym w xkom, uchwytem winner group. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  20. losmarte

Temat o ładowarkach

Ten baseus na dołkach podobno telefony potrafi gubić, z elektrycznie zamykanego nawet na chama nie wyrwiesz, s na Ali niewiele droższy jest Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  21. rakers

Czas czuwania, SOT na baterii.

Nie widzę kompletnie różnicy w czasie działania telefonu pomiędzy ciemnym a jasnym motywem.
  22. witek_77

sorki panowie za mały offtop, ale nie mogę się powstrzymać. Dzisiaj byłem u teściowej (no wiecie święta są) i bawiłem się jej telefonem. Dostała od mojej żony jakieś 2 lata temu używanego przez moją żonę wcześniej Redmi Note 3 Pro (kenzo) czyli jakieś prawie 4 lata stary telefon. Ma wgrany ostatni global dev jaki na niego wyszedł (oficjalny). Ale nieważne. Z ciekawości weszłem w informację o baterii bo mówiła, że nie pamięta kiedy ładowała. Ponad 5 dni, ekran ponad 4h a jeszcze 25% baterii. Ja na mojego MI9 wciąż czekam, ale forum obserwuję bacznie
  23. palibrzuch

Temat o ładowarkach

Już myślałem, że z xkom to zamówiłeś Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  24. palibrzuch

Mój wynik był na jasnym motywie, praktycznie bez rozmów i zero internetu przez sieć, tylko wifi. Ogólnie redmi note 4 lądowałem dziennie kilka razy bo miałem taką pracę. Za tydzień zmieniam pracę i tam już nie będę używał telefonu prawie wcale. Redmi był służbowy i używałem dużo jako Navi itp itd. Mi9 sporadycznie będzie męczone Jak mi wytrzyma jeden dzień to będę zadowolony. Na noc i tak trafi na talerzyk bezprzewodowy. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  25. witek_77

Temat o ładowarkach

Ja zamówiłem w x-kom 3.04 ocean blue 128 Ale cierpliwy jestem więc luz. Jutro przyjdzie do mnie pokrowiec z ali (szybciej z chin pokrowiec niż z polski telefon). Ale co do ładowarek to zamówię baseusa do samochodu TEGO (to link do strony oficjalnego sklepu więc chyba można). Myślę, że z 7W pociśnie realnie także na GPSa i doładowanie spokojnie wystarczy. Do tego zamówię ładowarkę równiez baseusa z QC4.0 także w razie potrzeby szybkiego doładowania wepnę się na kabelek. Do domu nie wiem czy będę coś brał, ale jeżeli wezmę to coś po taniości, ale MARKOWEGO tj samsung/xiaomi/huawei/baseus lub z podwójnym miejscem na telefon z myślą o przyszłym telefonie żony gdyż i tak ładuję przez noc na spaniu. Te super mega waty to moim zdaniem fajnie wygląda w wyścigu na cyferki a i tak większość ładuje przez noc. @Purelogic gdybym miał luźne finanse to też bym brał taki zestaw, ale znowu mnie żona oskarży o bycie fanbojem siajomi
  26. galakty

Temat o ładowarkach

Daj znać jak przyjdzie ta ładowarka samochodowa, kusi mnie kupić, ale póki co nie mam telefonu z indukcyjnym ładowaniem
  1. Load more activity