All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. mrosi

  łączenie z telefonem xiaomi

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 3. simcold

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  A czy ktoś powiedział o jakie płatności pyta? Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 4. galakty

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Tylko? A co jeśli bank pozwala na płatności NFC tylko przez Google Pay? U mnie innej opcji nie ma. Przewidziałeś to czy tylko rozumujesz przez swój przypadek?
 5. simcold

  GCam

  Proszę. Rozpakowachttp://cloud.tapatalk.com/s/5cbc44cf4e3e9/simcold.zip Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 6. simcold

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Co wy gadacie za głupoty. Płatności zawsze działały bez problemu poprzez bank. Google Pay tylko się gryzie Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 7. galakty

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Poza ostatnimi tygodniami gdzie płatności też przestawały działać i trzeba było kombinować, usuwać pliki lub cofać wersję Google.
 8. emarcin

  Zbiór recovery do MI9

  @palibrzuch daj znać jak z czytnikiem i płatnościami. Cały czas się zastanawiam czy odblokowywać bootloader. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 9. Nezumi

  Problem z Kontem Mi

  konto Google powinno blokować nawet na innym sofcie o ile nadal jest to Android, problem w tym, że blokadę Google (bodajże zwana FRP) można zdjąć i to nawet na zablokowanym BL, co prawda programy są płatne, dość drogie oraz z ograniczoną ilością użyć (często za każdorazowe użycie trzeba zapłacić). Niestety, nie istnieje 100% zabezpieczenie, na każdą blokadę można znaleźć obejście.
 10. stereo0

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  @emarcin ja blokowałem bootloader przy wracaniu na global i safetynet przechodzi. Na globalu z obdlokowanym bl nie beda działać płatności, inaczej ma się na miui eu gdzie u mnie zawsze działały bo tez wtedy safetynet jest pozytywny.
 11. Nezumi

  Aktualizacja miui

  Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 12. Ja też mam niebieski ekran przez ułamek sekundy przy włączaniu - to nic dziwnego. Mam ustawione HDMI CEC, kiedy włączam wszystko pilotem od mi-boxa telewizor się włączy, a mibox jeszcze nie - przez moment jest brak sygnału. Moment to nawet za dużo powiedziane, mrugnięcie okiem dosłownie. Tylko co w tym dziwnego? Wyłączasz go co 5 minut że aż tak przeszkadza? Dziwi mnie, że aż zdecydowałeś się napisać nowy wątek o taką bzdurę, błahostkę.
 13. galakty

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Nie działają.
 14. losmarte

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Na stronie głównej portalu miui Polska jest wyjaśnienie, Acid piasal że samo odblokowanie bootloadera blokuje płatności, bo nie przechodzi safetest, niektórym na miui eu płatności mogą działać nawet bez Magdisk, innym będzie ono niezbędne. Na globalu z odblokowanym bootloaderem nie będą działać, nawet na globalu Dec mogą nie działać Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 15. Witam. Pytanie do speców i posiadaczy MIXa 3 którzy mieli również poprzedni model z tej serii. Czy moduły aparatów w 2s i 3 są takie same? I nie chodzi mi tu o to hardware a o samą formę - kształt i wielkość. Mam MIXa 2s i po długich poszukiwaniach udało mi się wreszcie znaleźć szkło hartowane na tylne obiektywy (do tej pory zawsze trafiałem na folie), z tym że jest ono dedykowane do 3... Czy będzie pasować do starszego brata? Z góry dzięki za pomoc
 16. Bambucha1988

  GCam

  Można prosić o reupolad ustawień do GCama?
 17. nosfera2

  Xiaomi Roidmi 3S ( BFQ04RM )

  Pojawiła się nowa aktualizacja apki, zmieniła nazwę na mojetu i zmienił firmwar urządzenia 19, pojawiły się nowe opcje, przekierowanie rozmów na głośnik, połączenie dźwięku. Jednak nadal nie działa dźwięk rozmów na głośnikach.
 18. emarcin

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Kurde no chyba się nie dogadamy. Ja pytam czy z odblokowanym bootloaderze na Globalu bez roota płatności działają. Tylko proszę jak ktoś nie sprawdzał, a tylko przypuszcza żeby nie wypowiadał się. Dzięki. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 19. Today
 20. densa

  Problem z Kontem Mi

  Jest to dobre zabezpieczenie, gorzej jak ktoś ma odblokowany bootloader to wtedy można zainstalować coś innego niż MIUI i po problemie (tak słyszałem przynajmniej). Czy połączone konto Google zmienia coś czy tak samo da się to ominąć?
 21. rakers

  Mi Box 4K S - zacinanie

  Moje urządzenie trzeba co jeden dwa dni restartować. Jakość softu syf. Mogłem apple TV 3 wziąć. A teraz trzeba restartować.
 22. Adamk102

  Aktualizacja miui

  https://miui.dedyk.gq/ Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 23. simcold

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Na xiaomi.eu płatności bez roota działają. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 24. emarcin

  Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Stąd się wzięło moje pytanie do [email protected] żeby sprawdził jak może Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 25. Deasty

  Aktualizacja miui

  Pobierz przez stronę, co za problem? Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 26. ¶∆¶

  Aktualizacja miui

  Nie mogę pobrać aktualizacji miui 10.2.1.0 na model redmi 4a od około 2 miesięcy wyświetla się mi że istnieje taka aktualizacja lecz gdy klikam pobierz to pobiera się 1,2,3 godziny i tak jest 0%
 27. Materius1994

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Siema. Długi czas nie śledziłem wątku i mam pytanie. Jakieś pół roku temu zmodyfikowana wersja MiFit oferowała monitoring tętna na wykresie. Teraz na najnowszej wersji nie widzę takiej opcji. Wie ktoś jak to włączyć albo dlaczego zniknęło?
 1. Load more activity