All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. No niestety nie, znajomy ma wifi na 5 ghz i tez słuchawki jak podłaczy na BT do boxa to wifi pada....No trudno podłaczyłan net do boxa kablem, mimo iż nigdy z wifi nie mialam problemu, poki słuchawek nie podłaczyłam.
  3. Dzięki! No to chyba będę się przymierzał do 9T Pro, bo aku ma dla mnie duże znaczenie - wcześniej posiadałem Lenovo P2, ale coś widzę, że żaden telefon się nie umywa do jego aku i czasu pracy. Może na Black Friday na Amazon.de będę jakieś extra oferty, może poczekam - dzięki wielkie!
  4. @sanisan Na Mi9T/Mi9T Pro można wgrać xiaomi.eu.
  5. Sprawdziłem przy pomocy display tester. Nic podobnego u mnie nie występuje. Podświetlenie ekranu jest równomierne. Telefon mam od prawie 5x miesięcy.
  6. Co masz za wersje miui na rn8 pro? Kliknij z 5 razy na wersje miui i pozniej wejdz w opcje programistyczne i odblokowujesz bootloadera, chyba że coś źle zrozumiałem Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  7. Nie sprawdzałem nigdzie i niczym, jedynie na dotyk, najbardziej sie nagrzewa podczas grania pod ladowarka, jest tylko troche ciepły ale nie gorący, to nie jest ten mediatek co kiedyś że sie grzał, technika idzie do przodu ale ludzie wciaż wypominają błedy przeszłosci jakby do teraz istniały. Po 2 tyg użytkowania jestem wciąż zadowolony tak jak 1 dnia. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  8. Today
  9. spróbuj może usunąć dane z pamięci podręcznej z messengera, sprawdź opcje w Mi Fit: usuń/dodaj alerty aplikacji, jeśli nic wyczyść pamięć. Jakby wszystko zawiodło, możesz sprawdzić powiadomienia poprzez apkę Master for Mi Band
  10. Pod względem aparatu, do niczego nie można się więcej chyba przyczepić, ja się przesiadłem z p20 pro to widzę ile brakuje Xiaomi jeśli chodzi o zdjęcia... Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  11. Nie. Zainstaluj raz jeszcze system, ale niestety bez przywracania danych z chmury Xiaomi. https://bigota.d.miui.com/V10.4.5.0.PGGEUXM/miui_BEGONIAEEAGlobal_V10.4.5.0.PGGEUXM_0453419db7_9.0.zip Ściągasz tę paczkę, robisz sobie kopie Twoich danych np. na karcie, w Ustawieniach - - - > O telefonie klikasz sobie z 10 razy na Wersja MIUI - tylko po prawej na numerze wersji, żeby otrzymać "Jesteś już Programistą". Ustawienia - - - > O telefonie - - - > Aktualizacja systemu tam po prawej u góry masz 3 kropki, rozwijasz menu i dajesz opcję " z paczki" i pokazujesz na paczkę jaką ściągnołeś... I powinno wrócić do normy... W sumie można przetestować powrót do ustawień fabrycznych, ale ponownie, bez zapisu danych z chmury Xiaomi.
  12. Pod względem tylko aparatu - czy ogólnie brakuje?
  13. Mam GCAMa na Mi9T pro. Głównie dla zdjęć nocnych. Ma kilka niedoróbek, ale może w kolejnych wydaniach się coś poprawi. Ja się przesiadłem z Mi Note, więc zmiana dostrzegalna. Do klasy Samsunga i Huaweia, to Xiaomi jeszcze brakuje
  14. Nie ma różnicy - Global ROM, włączasz i działa. Plusem Proline jest tańszy telefon, ale gorsze wsparcie w razie problemów z naprawą, chociaż to i tak lepiej, niż kupowania na Allegro.
  15. szybkie pytanie ... dlaczego wywala mi usługi google a konkretnie o sklap play ????
  16. Instalowałem różne wersje mi fit ale już nie ważne, udało mi się znaleźć rozwiązanie, problem tkwił w tym że miałem ukrytą zakładkę alipay i nie wyświetlało mi zakładki bipos.
  17. Ta podobno działa: https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog744/
  18. Kolejny problem przy próbie napisania maila ze, stockowej aplikacji wyskakuje takie info "Nie masz uprawnień dostępu do zewnętrznej pamięci masowej" Cóż począć? Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
  19. dzień po kupnie telefonu bateria trzymała długo 2 dni spokojnie bez ladowania. po 3 lądowaniu telefon zaczął tracić baterie szybciej co zrobić?
  20. Nezumi

Mi 9t Fastboot

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  21. dzidexx

Mi 9t Fastboot

https://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/
  22. Witam. Mam problem z telefonem mi 9 Dotychczas telefon lądował się szybko. Dzisiaj ładowanie odbywa się w żółwim tempie. Około 330 mA. Sprawdzone inne ładowarki i inne kable. Proszę o pomoc jaka może być przyczyna.
  23. Zenderable

bład przy gestach

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  24. Zenderable

bład przy gestach

Też miałem problem z funkcją obraz w obrazie i czarnym ekranem gdy próbowałem wejść z powrotem do aplikacji. Nie myślałem, że to wina gestów, ale naprawiałem wyrzucając aplikację z tła i uruchamiając ją ponownie. Btw. nie jest to problem techniczny telefon, ale problem MIUI. Pisz w odpowiednim dziale (Aktualizacje MIUI -> najnowsza wersja).
  25. colaq19966

Mi 9t Fastboot

Próbowałem zainstalować TRWP ale coś schrzaniłem, i teraz telefon ciągle pokazuje tryb fastboot. Czy ktoś wie jak kto naprawić? próbowałem MiFlash ale piszę że pliku flash nie znajduje. Ps. Telefon mam od miesiąca a już był w naprawie 3 tygodnie .
  26. Witam mam redmi note 7i chce nagrać film spowolniony slow. w opcjach mam film poklatkowy: 0,06 s przerwy a najwięcej mam 15 s przerwy jaka opcje zaznaczyć żeby odtwarzany film był najbardziej spowolniony
  27. na MI6 wszystko jak na razie działa OK
  1. Load more activity