All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Olek619

Powiadomienia - dalej brak

A propos ikon na pasku powiadomień - nie da się jakoś wyłączyć wyświetlania ikony budzika, bez wyłączania powtarzania alarmu? Lubię sobie wieczorem po prostu edytować godzinę/dzień powtarzania a nie całkowicie go wyłączać. No w ta ikonka wkurza jednak
  3. Zmieniając pasmo WI-FI w Przenośny hotspot z 2,4 GHz na 5 GHz pokazał się komunikat : "Pasmo 5 GHz nie jest dostępne w tym kraju". Telefon kupiłem między innymi dlatego, że obsługuje 5 GHz a tu taka lipa. Jest na to jakaś rada czy należy się pogodzić, że zostałem wystawiony do wiatru przez sprzedawce/producenta?
  4. darq7

Problem z GPS w Redmi note 7

U mnie wszystko ok. Sygnał łapie od razu i nie zrywa
  5. Pioter88

Ciekawe czy to wina software czy po prostu RN7 mają problem z GPS. Sprawdzę Endomondo z kłódka jak działa.
  6. Z co powiesz o jakości dźwięku ? Ja używam tych słuchawek z telefonem Samsung Galaxy S9+ i myślę że za niecałe 73 zł słuchawki po prostu wymiatają.
  7. michalm83

Case

Raczej mi chodzi o blaszkę od Nillkina która jest specjalnie wyprofilowana że nie zasłania miejsca gdzie jest cewka. Etui z ukrytą blaszka nie widziałem i nie wiem czy zadziała z uchwytem/ ładowarka Nillkina.
  8. Today
  9. luki791

TWRP grus - instalacja

Po instalacji pojawił się problem z działaniem google Play i aplikacji google z profilu służbowego. Instalacja Magis i znaczenie hide magisk dla aplikacji google plus czucie czyszczenie pamięci i restart tych aplikacji nie pomaga. Ktoś sobie może z tym poradził?
  10. mrosi

Case

OK. Zrozumiałem, że masz etui Nillkina z blaszką. Znalazłem kilka ładnych etui z blaszkami, ale obawiam się, że posypią się iskry kiedy telefon w nie zapakowany położę na ładowarce bezprzewodowej.
  11. emarcin

Case

@mrosi zależy o jakie etui pytasz testowałem trzy Nillkina tj. Frosted, naturalny żelowy (przy tym zostałem) oraz Sparkle i na żadnym problemu z ładowaniem indukcyjnym nie ma. Nie spotkałem za to etui Nillkina dla Mi9 z blaszką pod magnes. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  12. Papoodrock

Redmi 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Tygodnie mijają i nic się w dziale Redmi 7 nie dzieje. Link to stabilnego ROMU nie działa, a tygodniowe MIUI dla Redmi 7 wciąż puste. Dlaczego ten model jest traktowany tak po macoszemu? Czyżby był aż tak niepopularny?
  13. rypacz

Powiadomienia - dalej brak

Też tego używam na Mi 9. Apka działa jak powinna, ale pozycje ustawia się na sztywno, więc obok zegara nie ma to sensu, jedynie pod. Czyli i tak dyskomfort.
  14. sp4ubw

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Dodałem w dziale modyfikacji. Prawidłowo działa też deszyfrowanie partycji. Więc to pierwsze w pełni sprawne TWRP.
  15. Wszystko działało dopóki nie zrobiłem przywracania ustawień fabrycznych. Posiadam Redmi 4a miui 10 global. Chciałem dodać konto microsoft (live.com) jak to robiłem poprzednie, jako konto firma wpisywałem email hasło i działało, mogłem potem wybrać to konto w kontaktach jako źródło numerów oraz w kalendarzu. Teraz wywala mi błąd przenosi do konfiguracji ręcznej serwerów i nie mogę co nie wybiorę z dostępnych w internecie to przy weryfikacji ustawień serwera nie chce mi tego zalogować. Jak założyłem aplikację outlook microsoft to tam zaloguje się tym kontem, ale nadal nie mam kontaktów i kalendarza w aplikacjach systemowych.
  16. Vergiliusz

RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Nie ma bo jest EEA 10.3.2 a ma to samo co GLOBAL, no może to samo za wyjątkiem tego co UE wycięło, kwestia numeracji w tym przypadku nie ma znaczenia aż tak dużego.
  17. Szym

MIUI 9.5.16/17

Żadnych Ale zauważyłem jedna rzecz. Jak usunę aplikacje i chce na nowo zainstalować to jak nacisne w sklepie play instaluj to nawet nie ściąga tylko od razu zaczyna instalować Tak samo zauważyłem taki błąd że nie da się zalogować do mistrzowie.org ( do apki) i tam jest identyczna sytuacja z instalacją Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
  18. stereo0

Czas czuwania, SOT na baterii.

@simcold błąd mi się wkradł. Zapewne te kosmyki to bujda na resorach, ale gdzieś tak raz przeczytałem i dla takiego ignoranta elektronicznego jak ja ma to sens i daje mi pewne wyobrazenie xd
  19. michalm83

Case

Indukcji używam tylko w aucie. W domu qc3 po kabelku.
  20. mrosi

Edytor tekstu krzaczy na mobilnym firefoxie.

Najzwyczajniej w świecie wpis mógł zostać przeoczony. Więc zamiast podbijać wątek, można zawsze napisać PW do kogokolwiek z Administracji. Zawsze jednak lepiej zgłosić zawartość z... lekceważącym (delikatnie rzecz ujmując) wpisem... Świadczy to o poziomie autora takiego wpisu... Co zaś do meritum, musiałaby się wypowiedzieć osoba "obrabiająca" layout. Może @Acid, @ZduneX25, @glaedrem lub @Orjon...?
  21. mrosi

Szkło hartowane

Czytnik linii papilarnych działa bez zakłóceń z folią?
  22. Ja też ! i nie tylko to... Aparat robi tragiczne zdjęcia szumy jak cholera i strasznie powolny (nie robie w 48mp). Filmy nagrywa i co jakiś czas jakby łapał ostrość. Powiadomienia działają jak chcą. Również dźwiękowe... Masakra
  23. mrosi

Case

To etui Nillkina, o którym piszesz, nie sprawia problemów z ładowaniem indukcyjnym również na ładowarkach bezprzewodowych stacjonarnych?
  24. mrosi

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Może ogarnij rzeczywistość w jakiej się znajdujesz. Cytuję: "Ja w Mi 9 SE". Wyjaśniam. Piszemy o Mi 9, bo znajdujemy się w dziale Mi 9. Bez "SE". To zasadnicza różnica. Nie ma w oficjalnej sprzedaży Mi 9 z słuchawkami w zestawie. Jeśli są, o czym już pisano, to może to być efekt pomyłki. Obawiam się, że nie ma takiej możliwości. Ani w ROMach global, ani w MIUI Polska/EU Zapytaj na Forum globalnym, bo to ROM global. Tu jest MIUI Polska/EU. Dotknij palcem w połowie ekranu i przesuń w dół. Tyle.
  25. lukaszfb

Ja również miałem ostatnio problemy z gps. Jeżdżę tylko na mapach google i moj stary Redmi Note 3 SE nigdy takich jazd nie odwalał. Najpierw szuka gps diabli wiedzą ile, a później nie odświeża aktualnej lokalizacji... Reset pomógł na chwilę...
  26. michalm83

Case

Jeśli to zwykła blaszka to ładowanie indukcyjne może nie działać poprawnie. Jeśli masz ta blaszkę która dostałeś wraz z uchwytem z ładowarka indukcyjna to będzie działać. Ja mam Nillkina i działa bez problemu. Uchwyt też dobrze trzyma.
  27. Witam Od pewnego czasu mam problem z moją kamerą. Nie mogę się z nią połączyć jeśli telefon jest poza siecią Wi-Fi do której jest podłączona kamera. Zaczyna nawiązywać bezpieczne połączenie, dochodzi do 20% i po jakimś czasie pojawia się taki komunikat: Niekiedy błąd ma inny numer, np. -21. Zdarza się też, że jakimś cudem telefon połączy się z kamerą i widzę obraz, ale to jest mega sporadycznie. Jeśli telefon znajduje się w tej samej sieci Wi-Fi co kamera to raczej problem ten nie występuje. Region ustawiony na Chiny, aplikacja Xiaomi Home w najnowszej wersji. Kamere usuwałem z konta i dodawałem od nowa, nic to nie pomogło. Czy ma lub miał ktoś podobny problem jak ja ?
  1. Load more activity