All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Today
  3. Xiaomi wydało downgrate EEA Stable ROM dla Mi 9 SE. Obecnie najnowszą wersją ROMu to MIUI V10.3.11.0.PFBEUXM Recovery - https://bigota.d.miui.com/V10.3.11.0.PFBEUXM/miui_GRUSEEAGlobal_V10.3.11.0.PFBEUXM_de295e7f9f_9.0.zip OTA (z wersji V11.0.4.0) - https://bigota.d.miui.com/V10.3.11.0.PFBEUXM/miui-blockota-grus_eea_global-V11.0.4.0.PFBEUXM-V10.3.11.0.PFBEUXM-33078dfc8a-9.0.zip
  4. Okej więc..jak wchodzę na np Netflixa czy cda filmy działają dobrze. Przyciski menu i tak dalej chowaja sie a z innymi playerami czy stronami nie jest to możliwe a film strasznie sie zacina kiedy chcę go dać na "pełen ekran" O co chodzi?
  5. Yesterday
  6. Mam tak samo, na jednym egzemplarzu mi mix3 jest identycznie. Nie wiem czy jest to domena amoledów w xiaomi, czy ogólnie amoledów czy może trafiły się jakieś wadliwe egzemplarze. Jakby ktoś rozwijał wątpliwości to prośba o info. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  7. Działa przez twrp. Trzeba tylko podmontować system. Mogę prosić o przesłanie wersji V3 ?
  8. Wymagam wytrzymałości 3+ dni i nie kupie Noki 3310, ponieważ na Snapdragonie 625 w 2019 r. i baterii 4000 mAh , bateria mi wytrzymywała 2-3 dni w czasie intensywnego użytkowania, a do 7 dni w małym stopniu użycia (przypominam że snap 625 ma 14 nm) , niby Snap 730 niby 8 nanometrów a energia ucieka, a powinen być 2 razy energooszczedny niż 625... . Dla mnie jest to niepojęte aby telefon nieużywany, dziennie 10 min internetu tylko sprawdzenie snapa lub messengera(na wifi, nie używam danych komórkowych, wifi tylko włączane w razie wejścia na internet a tak off) , wlaczony tryb 2G, ekran 30 % jasności i żeby wytrzymywał 3 dni ?!
  9. Gwizdekok

Opaska MI Band 4

Witam, mam dosyc specyficzna sytuacje. Otóż na Black friday zakupiłem opaskę MI Band 4. Po zainstalowaniu jej na iPhonie nie pokazuje mi powiadomień Messenger i SMS. Natomiast jak dzwoni telefon czy przychodzi powiadomienie z innej apki np Whatsapp to jak najbardziej działa. Przywracanie do ustawień fabrycznych i resetowanie opaski nie pomogło. Zaznaczę i test wykonywałem na moich dwoch iphonach 6 plus i 8 plus. Aplikacja Mi Fit pobrana i powiadomienia włączone. Połączyliśmy opaskę do brata samsunga S10 i powiadomienia SMS i Messenger działają. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Mariusz
  10. Z Apek tzw. Orientalnych to są Góra 2 ich sklepik i coś tam jeszcze. Kilka jest jak wszędzie PLAYa Ale to wszystko da się odinstalować spokojnie. I mamy fajny soft. Korzystam od czwartku i zostaje na tym Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  11. Pytanie do zorientowanych: wszystkie egzemplarze z polskiej dystrybucji mają tylko soft PGGEUXM czy mogą też fabrycznie mieć międzynarodowy PGGMIXM?
  12. Czy ktoś miał do czynienia ze szkłem Neoglass od 3mk? Czy zgrywa się z etui? Nie odkleja się? Jak z odwzorowaniem bartw i responsywnością czytnika?
  13. do automatyzacji lokalnej w HA/domoticz/itp.
  14. Witam. Posiadam telefon Xiaomi Redmi Note 5 i od czasu aktualizacji do androida 9 mam problem z jedną "specyficzną" aplikacją: Zaadoptuj faceta :) A mianowicie, nie mogę ją zmusić aby się łączyła przez sieć Wifi. Ciągłe wyświetla informacje że wystąpił błąd lub że połączenie niemożliwe. Dodam że na danych komórkowych ta aplikacja działa bezproblemu. Gdyby ktoś miał jakiś pomysł aby rozwiązać mój problem będę wdzięczny ;). Pozdrawiam.
  15. Ok. Jestem Nowy ,a do czego tak wogóle potrzebny jest ?
  16. No dokładnie ,ja również byłem na xiaomi.eu,ale zrezygnowałem przez brak wsparcia.
  17. jak dasz rade odblokowac cos czego nie ma to warto podpowiedz: lan/dev mode ma tylko bramka mi chinska
  18. No to nic, trzeba zrobić w końcu kopię danych i przenieść się na indonesia ROM Tylko zaś ustawianie wszystkich appek mobilnych banków... No nic trzeba porzucić xiaomi.eu skoro porzucili ten projekt Jeśli chodzi o syf to chodziło mi o appki jakieś chińskie / indonezyjskie (orientalne )
  19. Ale czy to jest wogole normalne ? nie mam dostępu do innych mi 9t nie mam jak sprawdzić ale w miejscu fingerprinta jest bardzo słaba ale jednak różowa poświata dodam jeszcze jedno zdjęcie gdzie może lepiej widać. No niestety zdjęcie tak nie oddaje ale na żywo widać bardzo ta lekka "poświatę" Mam jeszcze jedno na zielonym tle widać ewidentnie różnice
  20. Nie wiem o jaki syf chodzi.Nagrywanie działa-(na tym mi zależało).Nfc działa to również było dla mnie ważne. boootloader zablokowany,więc wszystkie aktualizację dostępne.Jak dla mnie wszystko ok.Jeśli chodzi o sot czy jak to się tam nazywa to ja nie jestem wiarygodnym źródłem.Bardzo mało rozmawiam,więc ten telefon to trzyma mi z tydzień.Chciałbym tu podkreślić że ja używam telefonu wyłącznie do dzwonienia 1-3 rozmowy dziennie raczej krótko oraz płatności telefonem.
  21. A weź zapuść jakiegoś antywira, może coś załapałaś, i jak wyczuje wifi to zajmuje przesył. Kolejny pomysł to sprawdzić na innym routerze u kogoś znajomego czy na jego routerze też będzie blokowało. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  22. I jak tam indonesia ROM? Jakie czasy SOT, czy dużo syfu jest? NFC działa (kolega wyżej pisał że śmiga również)? Przymierzam się do instalacji tego romu (obecnie xiaomi.eu). Mam 3x RN8pro i dlatego pytam
  23. Witam. Mam pytanie. Czy warto odblokowywać tryb deweloperski w bramce 2 ver EU ,do korzystania w Mi Home?
  24. Chyba jestem ślepy, żadnej poświaty nie widzę
  25. To nie masz powiadomień na ekranie blokady?
  26. Pomoże ktoś mówiąc czym się różnią te czujniki:? okrągły vs kwadratowy oraz z wyświetlaczem okrągły2 vs kwadratowy2 Rozumiem ,że do tych bez wyświetlacza potrzebny jest dodatkowo jakiś gateway a do tych z LCD wystarczy urządzenie z bramką BLE. Czy któryś z tych bez wyświetlacza nadaje się do umieszczenia na zewnątrz (lub jest jakiś inny zewnętrzny)?
  27. Specjalnie zainstalowałem.Wszystko działa.Rom indonezja global ,region stany zjednoczone.Normalnie wybiera trasę i prowadzi.Pozdrawiam
  28. Dzięki @ohdaesu! W zestawie miałem dwie szmaty do mopowania. Jedna cała, a druga z takim wcięciem - różnią się one czymś? Wyczytałem po chińsku, że ta cała jest do pełnego mopowania, a z wcięciem do lekkiego.
  1. Load more activity